Dizi Özet

Masum 432. Bölüm Özeti 28 Mayıs Dr. Krishna’nın Gerçek Yüzü

Masum 432. bölüm özeti 28 Mayıs Cuma. Gopi Dr. Krishna’nın gerçek yüzünü ortaya çıkacak. Priyal bulunacak! Detaylar Masum 432. bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor.

Masum 432. bölüm;

Premila ve Mansi’nin konuşması ile başlar. İki kardeşin acaba hangisinin daha önce öleceklerini kendi aralarında dalga konusu yapıp güler. Bu sırada eve Kokila ile Gopi gelir. Kokila Dr. Krishna’nın ABD’ye hiç gitmediklerini öğrendiğini söyleyince Premila panik olur.

Dr. Krishna merdivenlerden inip yanlarına gelir. ABD’ye gittiğini ama Rajkot kutlaması için erken döndüğünü haber verir. Kokila haksız yere Premila ile Dr. Krishna’yı suçladığı için özür diler.

Masum 432 bölüm özeti Başlıyor!

Kokila oradan çıkıp tekrar hastaneye gelirken Gopi evde kalır. (Kızı hastanede ölüm kalım mücadelesi veriyor. Diğer kızı cezaevinde ama Gopi evde kalıyor. Çok saçma) Gopi Dr. Krishna ile hastaneye gitmek için onu beklerken Premila başının ağrıdığını söyleyip Gopi’nin masaj yapmasını ister.

Bu sırada Mansi merdivenlere bilye koyar. Gopi işini bitirip merdivenlerden inerken, Premila ışıkları kapatır. Gopi yerdeki bilyeleri göremez. Merdivenlerden düşüp kafasını duvara durur. Yalandan üzülüyor numarası yapıp Kokila’ya Gopi’nin merdivenlerden düştüğünü haber verir.

Masum 432. Bölüm Özeti - Gopi Krishna'nın gerçek yüzünü gördü

Vidya gözlerini açar açmaz sivil polis müfettiş olduğunu, vereceği ifadenin çok önemli olduğunu söyler. Vidya orada başkasının olduğunu yarım yamalak da olsa doğrular. Polis şefi hemen gerekli soruşturmayı başlatacağını söylerken aileye de bazı sorular sorar.

Nianya Vidya’nın olay yerinde başkası da vardı dediğin duyunca panik olur. Tam manası ile kendine geldiğinde gerçekleri söyleyebileceğinden dolayı korkar. Bu sırada yanına sevgilisi Prakash gelir. Vidya’nın bir daha hiç uyanmayacağını, planı olduğunu söyler.

Prakash hasta bakıcı kıyafeti ile Vidya’nın odasına gidip oksijen maskesini çıkartır. Bu sırada içeri Tolu ve Molu gelir. Hasta bakıcı gibi giyinen Prakash doktoru çağırmaya gidiyorum deyip odadan kaçar. Tolu Vidya’nın maskesinin çıktığını anlayınca odadan çıkan katilin peşine Molu’yu gönderir. Nainya Molu’nun Prakash’ı yakalamaması için elinden aldığı yangın tüpünü fırlatır. Tabi bunu Molu göremez ve yangın tüpüne basınca düşer. Prakash da oradan uzaklaşır.

Doktor hemen Vidya’nın maskesini yerine takar. Dharam ve sivil polis Vidya’yı öldürmeye birinin geldiğini anlar.

Masum 432. Bölüm Özeti

Polis memuru ve müfettiş güvenlik kamerasına bakıp hasta bakıcının neler yaptığını ve hangi yöne kaçtığını görünce tüm hastanede o kıyafeti giyen kişiyi arasalar da bulamazlar. Dharam da polise Meera’nın nezarette olmasına karşın birisinin onu öldürmeye çalıştığını bu da Meera’nın masum olduğunu kanıtladığını söyler.

Gopi’yi muayene etmeye Dr. Krishna eve gelir. Bu sırada Kokila, Krishna ile konuşur ve Vidya’nın hastaneden taburcu edildiğini haber verir. Gopi uyanır uyanmaz Vidya’nın yanına gitmek ister. Doktor da Vidya’nın taburcu edildiğini, şu an evde olduğunu söyler.

Dr. Krishna gece nöbeti olduğu için hastaneye giderken Mansi gene plan peşinde. Gopi’nin yiyeceklerine ilaç katar. Dharam, Meera’yı kurtarmak için karakola gider, ancak kefaletle serbest bırakılmasını istese de halen Meera üzerinde şüphe olduğu için kefalet ile serbest bırakılması reddedilir.

Masum 432 Özeti - Gopi Mansi ile Yüzleşir

Mansi ve Premila Gopi’nin odasına gider. İlaçları almasını ister. Mansi’nin elmaya enjekte ettiği narkozlu elmayı yemesi için ısrara eder. Gopi elmayı yer yemez bayılır. Uyandığında ise kendisini bir dolabın içinde kilitli halde bulur.

Üç saat boyunca kurtarılmak için bağırır. Sonunda Mansi kilidi açar. Gopi nasıl buraya geldiğini sorar. Mansi de iyi bir psikiyatri doktoruna gözükmesini ister. Gopi sinirle Mansi’ye tokat atıp delirmediğini söyler.

Gopi her şeyi daha net anladığını, baştan beri aksiliklerin arkasında olduklarını şimdi daha iyi anladığını, lakin neden bunu yaptığını Mansi’ye sorar. Mansi de Ahem ve çocuklarına 10 yılını verdiğini, tam evlenecekleri zaman da karşısına çıkıp ellerinden Ahem’i çalmakla suçlar.

Gopi ile Mansi Ahem yüzünden tartışır. Gopi Ahem’in sadece kendisini sevdiğini, Mansi’yi hiç bir zaman sevmediğini açıklayıp her şeyi ortaya çıkaracağını söyleyerek evden hızla çıkmak için kapıya gider. Kapıda Dr. Krishna ile karşılaşır. Annesi ve Mansi’nin yaptıklarını tek tek anlatır. Dr Krishna Gopi’ye sert bir tokat atar. Gopi tokadın etkisi ile yer düşer.

Masum 432. bölüm özeti - Prakash yakalanır

Premila ve Mansi Gopi’yi odasına çıkarıp ellerini ve kollarını bağlar. Dr. Krishna ise Mansi’nin çektiği eziyetler sonucu kendisi ile evlendiğini, intikamını alacağını söyler. Gopi elleri kolları bağlı bir şekilde Dr. Krishna’nın odasına Kokila’ya bir şekilde haber etmesi gerektiğini düşünürken Dr. Krishna elinde silahla gelip evden kaçmaya çalışması halinde silahla vuracağını söyler.

Karokol da müfettiş içeriden Priyal’i kaçıran kişiye polisin yardım ettiğini anlar. Onlara tuzak kurup Polisin gittiği adrese Meera ile birlikte gider. Meera dışarıda beklerken Prakash Priyal’i de alıp kaçar. Kapıda Meera adamın kafasına sopa ile vurup bayıltır. Priyal’i de kurtarır. Hırsızın kendi şoförleri Prakash olduğunu gören Meera şok olur. Masum 432. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın.

Masum 28 Mayıs Cuma Özeti

28 Mayıs Cuma günü kanal 7 ekranlarına gelecek olan Masum 28 Mayıs özeti kaldığı yerden devam ediyor.

Dr. Krishna Kokila Gopi’yi merak etmesin diye Modi konağına tek başına gider. Gopi’nin yoğun olduğunu, gelemeyeceğini söyler. Premila ile Mansi Gopi’nin çaktırmadan Kokila ile konuşmasını ister. Modi konağında Kokila Gopi’ye telefon eder. Gopi baskı altında işleri olduğunu yerlerin çamur olduğunu onları temizlediğini söyler. Lakin bu sözleri defalarca konuşması sırasında söyleyince Kokila şüphelenir.

Vidya evde yemeden içmeden kesilir. Kızı Priyal’in geri gelene kadar yemek yemeyeceğini söyler. Shravan ise ayakta kalabilmesi için yemesi gerektiğini söyler. Bu arada Gopi bağlandığı odadan gizlice çıkar. Gopi Premila’nın kafasına vurup bayıltır.

Masum 28 Mayıs Cuma Özeti - Priyal Eve Gelir

Kendi yerine sandalyeye koyup başını örter. Mansi de hastane personeli ile konuşup Gopi’ye elektrik vermesini ister. Görevli elektrik vermeye başlayınca Mansi güler. Bu manzarayı annesinin de izlemesini ister. Lakin onu evde bulamaz. Dr. Krishna da gelince Gopi’nin odasına giderler. Gopi’nin yerinde elektrik şokuna annesi Premila’nın maruz kaldığını görünce hemen onu kurtarırlar.

Premila Gopi’nin kaçmasına müsade etmeyin diye bağırınca Dr. Krshna bahçeden dış kapıya çıkar. Gopi dış kapıyı açınca karşısın da Dr. Krishna’yı görünce şok olur.

Meera ve müfettiş Priyal’ı eve getirir. Dharam, Priyal’ı kimin kaçırdığını sorar. Müfettiş kendi şoförleri Prakash olduğunu söyler. Dharam bunu duyuna şok olur. Meera, Vidya’dan özür diler.

Krisha, Gopi’yi tekrar yakalar ve onu bir sandalyeye bağlar. Kokila Gopi’nin can sağlığında endişe duyduğu için Premial’nın evine gelir. Premila, Gopi’nin burada olmadığını söyler. Kokila, Gopi’nin burada olduğunu ve başının belada olduğunu bildiğini açıkça söyler. Hastane personeli ile Mansi Gopi’yi odasında çıkartır. Kokila evi arasa da bulamaz.

Kokila, Gopi’nin nerede olduğunu kaynanasına sorar. Premila, Krishna ile tatile gittiğini ancak nereye gittiklerini bilmediğini söyler. Kokila gittikten sonra Mansi Gopi’ye elektrik ermeye başlar. Devamı Masum 433. bölüm özeti içerisinde bulabilirsiniz.  Şimdilik Masum 432. bölüm özeti burada son buldu.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu