Dizi Özet

Masum 433. Bölüm Özeti 29 Mayıs Ahem’in Kardeşi Jaggi Geldi!

Masum 433. bölüm özeti 29 Mayıs Cumartesi. Ahem’e birebir benzeyen Jaggi ortaya çıkacak. Jaggi kimin nesi? Detaylar  Masum 433. bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor.

Masum 433. bölüm; Tolu eve gelir. Ne Kokila’yı ne de Gopi’yi bulamadığını söyler. Zira daha önceki bölümde Kokila’ya araba çarpmış, Kokila hastanede ayak üstü tedavi edilirken, uzun zaman önce görmediğini birini görmüştür. Gopi ise DR. Krishna’nın girişimleri sayesinde Gopi’yi akıl hastanesine  yatırmışlardır.

Masum 433 bölüm özeti Başlıyor!

Gopi akıl hastanesinde elektrik şoku alır. Kendisine geldiğinde oradan çıkması gerektiğini, aksi halde temelli orada kalacağını çok iyi bilir. Hastabakıcı geldiğinde onun kafasına vurup yere düşürür. Gopi hızla hastaneden kaçarken görevliler de Gopi’nin peşine düşerler.

Masum 433. Bölüm Özeti - Jaggi Geldi
Masum 433. Bölüm Özeti Kapak Resmi

Karakol da Nainya Prakash’ı ziyarete gelir. Kimse kendisini görmesin diye üzerine çarşaf örtmüştür. Ancak müfettişin gözünden kaçmaz.

Polis Müfettişi Dharam’ın evine gelir. Dharam’a Prakash’a yardım eden kişinin Nainya olduğunu söyleyince Dharam inanamaz. Lakin polis müfettişi bunun gerçek olduğunu söyler. Dharam Nianya’yı sinirle çağırır. Nainya kabul eder. Sevdiği için yaptığını söyleyince Dharam Nainya’ya tokat atar. Dharam bundan sonraki hayatında Prakash’ın ceza evinde geçireceğini söyleyince Nainya bileğini keser.

Gopi peşindekileri atlatmak için Ranki bandi şenliklerinin kutlandığı her tarafta kırmızı tozların uçuştuğu alana girip izini kaybettirmeye çalışır. Adamın biri kule şeklinde yapan gençlerin sırtına çıkıp gösteri yapar.

Masum 433. Bölüm Özeti

Gopi kalabalığın arasında kaçarken genç adamı görünce şok olur. Zira o Ahem’in tıpkısıdır. Lakin çevredekiler onu Jaggi diye çağırmaktadır. Gopi Ahem’i gördüğünü düşünüp oraya bayılır. Bu arada Kokila bir evde gözlerini açar. Daha önce Parag’ın kendisini aldattığı kişi olduğu için sinir olur.

Etraf da Ahem’in resimlerini görünce ona dokunur. Bayan kadın onun Ahem değil kendisi ile Parag’ın oğlu Jaggi olduğunu söyleyince Kokila şok olur. Kokila neden Ahem’in üvey kardeşini kendisinden sakladığını sorunca, kadın güçlü Modi ailesine karşı gelemeyeceğini ve bebeğini elinden alacağından korktuğu için bu zaman kadar sakladığını açıklar.

Jaggi Gopi’yi tutar. Bu arada akıl hastanesi görevliler Gopi’nin yanına gelir. Gopi hasta olduğunu ve akıl hastanesinden kaçtığını söyleyince Jaggi Gopi’yi görevlilere teslim eder. Dr. Krishna göverilere işini iyi yapmadığı için kızar. Gopi’nin kaçmaması için bu defa daha sert bağlar.

Kokila Modi konağına gelir. Aklında hem Ahem’in ikizi Jaggi vardır. Bunu Urmila’ya söyleyip söylememe arasına kalır. Şimdilik saklı kalması gerektiğini düşünür. Urmila hala Gopi’nin bulunamadığını söyleyince birlikte Gopi’nin evine gidip aramak isterler.

Masum 433. bölüm özeti - Nainya'nın foyası ortaya çıkar

Kokila ve Urmila Premila’nın evine gider. Kapıyı açar açmaz Urmila Premila’yı etkisiz hale getirip onu sandalyeye bağlar. Mansi de annesini görmeye odasına geldiğinde onu karanlıkta oturduğunu görünce şaşırır. Tam da bu sırada Kokila ve Urmila’yı gören Mansi panik olur. Kokila gerçekleri söylemesini, aksi halde annesi Premila’ya zarar vereceklerini söyler.

Urmila Gopi hakkında bilgi vermediği takdir de tüpün gazını açıp kibrit ile tüpü patlatacağını söyleyince Mansi Gopi’nin kaldığı hastanenin adını söyler. Mansi telefonu ile hastaneyi arar. Kokila hemen telefonu alıp Gopi’nin orada olup olmadığını sorar. Görevli orada olduğunu söyler.

Kokila ve Urmila hastaneye ulaşır. Gopi ile görüşmek istese de görevli kocası Dr. Krishna olmadan kimse ile görüştüremeyeceğini söyler. Kokila uzaktan Gopi’nin halini görünce ağlar. Dr. Krishna’ya çok güvendiğini ama o gevenini boşa çıkardığını söyler. Bu arada Gopi de pazar yerinde karşılaştığı ve Ahem’in birebir benzeri olan kişiyi düşünür.

Mansi hemen abisi Krishna’ya haber verir. Urmila ve Kokila’nın gerçeği öğrendiğini söyler. Kokila ve Urmila hemşire kıyafeti ile Gopi’yi kaçırmak isterken Dr. Krishna yakalar. Kokila evladı zannettiği ama hain olduğunu söyler. Gopi de yakında boşanacağını açıklar.

Premila ve Mansi gelir. Boşanmak için Krishna’nın da imzasına ihtiyacı olduğunu söyler. Lakjn Dr. Krishna boşanmak istediğini söyler. Masum 433. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın.

Masum 29 Mayıs Cumartesi Özeti

29 Mayıs Cumartesi günü kanal 7 ekranlarına gelecek olan Masum 29 Mayıs özeti kaldığı yerden devam ediyor.

Dr. Krishna güvenliği çağırıp Kokila ve Urmila’nın dışarı atılmasını emreder. Kokila bunu yanına bırakmayacağını, hesabını soracağını söyleyerek hastaneden istemeye istemeye ayrılır.

Doktor Naiya’yı kontrol eder. Dharam, kızının nasıl olduğunu sorar. Doktor, kızının hamile olduğunu söyleyince Dharam şok olur. Dul kızı Nainya hamile kalması karşısında ne diyeceğini bilemez.

Kokila avukatı eve çağırır. Avukat evrakları inceledikten sonra Gopi’nin zihinsel problemi olduğu için konun önünde Dr. Krishna’nın kanıtladığını, bunda dolayı Gopi’nin tek başına imza yetkisi olmadığını, kendi isteği ile boşanamayacağını söyler.

Masum 29 Mayıs Cumartesi Özeti - Kokila gerçeği öğrenir

Mansi, Gopi’ye elektrik şoku verir. Mansi, 10 yıldan beri bu anı beklediğini ve birçok kez bu durumda olduğunu hayal ettiğini söyler. Kendisi (Mansi) 2,5 yıl bu işkencelere maruz kaldığını, şimdi intikam vakti geldiğini söyler.

Kokila’nın aklına bir fikir gelir. Urvashi’nin evine gidip yardımına ihtiyacı olduğunu söyler. Urvashi, her zaman almaya geldiğini ve hiç vermediğini söyleyerek adeta yardım ettiğinde çıkarının ne olduğunu sorar.

Kokila, Jaggi’yi birkaç günlüğüne evine götüreceğini ve ne isterse vereceğini söylüyor. Urvashi Kokila’nın isteğini kabul eder. Dharam Prakash ensesinden tutup eve getirir. Şikayetini geri çektiğini, en ufak hatasında kendi elleri ile öldüreceğini söyler.

Kokila Jaggi’nin yanına gider. Hırsız biri olduğunu fark edince Ahme’e yüz olarak benzediğini ama ahlak olarak tam tersi olduğunu görür. Kokila Jaggi’ye iş teklif eder. Jaggi kolay yoldan para kazandığını ve gelmeyeceğini söyler. Devamı Masum 434. bölüm özeti içerisinde bulabilirsiniz. Masum 433. bölüm özeti burada son buldu.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

14 Yorum

    1. yanlız biliyosun deme bu film 2016 yılında çekilmiş yani biraz saçma değilmi bunu izliyosun

      1. Evet doğru söylüyorsun saçma ama yinede izliyorus başini izledik sonunuda görmek istiyorus…napalim merak ediyorus

  1. Filiz abla israrim icin çok özür dilerim acaba Aşka yolculuk tekrar yayinlanacakmi bu arada tekra özür dilwrim Filiz abla israci oldugum için ama napiyim Aşka yolculugun tekrar yayinlanmasini o kadar çok istiyor lütfeeeeeeeen tekrar yayinlayin 😿😿😿😿

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu