Dizi Özet

Masum 434. Bölüm Özeti 30 Mayıs Gopi Kurtulur!

Masum 434. bölüm özeti 30 Mayıs Cumartesi. Mansi Gopi’yi öldürmek isteyecek. Jaggi son anda Gopi’yi kurtaracak! Detaylar  Masum 434. bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor.

Masum 434. bölüm; Kokila ile Urvashi’in konuşması ile başlar. Kokila Jaggi ile anlaşamadığını söyler. Urvashi oğlunun kabul etmeyeceğini az çok tahmin ettiğini söylediği sırada içeri Jaggi gelir. Pazar yerinde verdiği zararı karşılamak için annesinin bir gün içinde 5000 Rupi kazanmasını istemiş, Jaggi de kolay yoldan kazanıp annesine 5000 Rupi’yi teslim eder. Bu esnada dışarıda gördüğü (Kokila) kendi evinde olduğunu görünce sinirlenir.

Masum 434 bölüm özeti Başlıyor!

Kokila bir kez daha iş teklifini yineler. Evine gelip oğlu gibi davranması gerektiğini söyler. Jaggi nasıl deyince Kokila Ahem’in resmini gösterir. Jaggi şok olur. Kendi resminin telefonunda ne aradığını sorunca Kokila oğlu Ahem’in resmi olduğunu söyler. Urvashi Kokila’yı doğrulayınca Jaggi şaşkınlığını gizleyemez. Ona rağmen Jaggi gelmeyeceğini söyler.

Kokila Jaggi’yi alamadan eve döner. Urmila bu saate kadar nerede kaldığını sorunca, Kokila son umutları için bir yol denediğini ama istediği sonucu alamadığını dolaylı şekilde izah eder. Bu sırada Jaggi Kokila’nın arkasından eve gelince, Urmila ve orada bulunan Sona ile Tolu şok olur. Kokila arkasını dönüp “Jaggi oğlum hoş geldin” deyince Urmila “ne Jaggi mi” diye şaşırır.

Masum 434. bölüm özeti - Jaggi Gopi'yi Kurtarır

Mansi, Gopi’nin hastane odasına gider. Gülerek Gopi’nin bitik haline bakar. Gopi Mansi’nin elinin tutar. Mansi elini kurtaramaz. Hemen adamlarını çağırır. Gopi’yi diğer delilerin arasına atarlar. Diler deliler Gopi’ye işkence ederken Mansi “Kokila’nın güçlü kızına bakın hele” deyip dalga geçer.

Polis müfettişi Prakash’ı tutuklamaya geldiğini söyler. Dharam karışmayacağını, hatta kızını bile alsa sesini çıkartmayacağını söyler. Polis müfettişi soruşturma nedeniyle Nainya’yı da tutuklamaya geldiğini haber verir. Naiya durumunu kötüye gittiğini anlayınca hemen Meera’dan özür diler.

Prakash da aynı şekilde özür diler. Naiya, Prakash’ı sevdiğini, ilk kocasını Shravan’ın öldürdüğünü ama bunu kaybetmek istemediğini söyler. Naiya, ailesine çocuklukta dul kaldığı için Shravan’dan nefret ettiğini açıklar.

Jaggi, Sona’nın büyük ikizleri ile televizyonda çizgi filim izlemesi, çocuk gibi davranmasını gören Modiler gülümser. Kokila, Ahem ile kendisinin aynı göründüğünü ancak ahlaklarının tamamen farklı olduğunu söyler.

Masum 434. Bölüm Özeti

Kokila planı için Jaggi’nin Ahem gibi gözükmesi için ilk iş olarak Ahem gibi takım elbise giymesi gerekiyor. Lakin Jaggi giymeyi reddeder. Kokila inatçı Jaggi’nin annesini arayıp inadını nasıl kırdığını sorar. Urvashi süpürge ile dövüp yola getirdiğini ve inadını kırdığını açıklayınca, Kokila eline süpürgeyi alıp Ahem’in elbiselerini Jaggi’ye giydirmeyi başarır.

Prakash herkesten özür diler. Kendisine karşı yöneltilen Naiya’yı kaçırmayı asla kabul etmediğini, lakin Priyal’ı kaçırdığını açıkça kabul eder. Naiya Priyal’i kaçırma olayı kendisinin planı olduğunu, Prakash sadece yerine getirdiğini söyleyince polis müfettişi her ikisini de tutuklar. Kapıdan çıkacağı sırada Vidya davayı geri çektiğini söyler. Polis müfettişi çocuk kaçırma olayından dolayı davayı geri çekebileceğini ama Vidya’yı öldürmeye çalışan kişi yada kişiler için araştırmaya devam edeceğini söyleyip, evden ayrılır.

Masum 434. bölüm özeti Jaggi Modi Konağında

Dharam, Naiya’nın doğru söylediği için teşekkür ederken Vidya, Naiya ve Prakash’ı evlendirmeleri gerektiğini dile getirir. Shravan da kız kardeşinin artık mutluluğun en iyisini hak ettiğini söyler. Tolu Jaggi’ye Ahem’in kıyafetlerini giydirdikten sonra Ahem’e ait olan gözlüğü ona zorla giydirir.

Urmila Ahem’e tamamen benzediğini söyleyip iyi iş çıkardıklarını açıklar. Jaggi, Ahem olmak istemediğini annesinin onu neden buraya gönderdiğini düşünür. Kokila da Gopi’yi oradan kurtarmanın başka bir yolu olmadığı için ne yapıp edip Jaggi’yi Ahem’e benzetmeleri gerektiğini açıklar.

Mansi akıl hastanesine gidip Gopi’nin doktoru ile görüşür. Gopi’yi öldürüp intikamını almasını karşılığını vereceğini, Gopi’yi öldürürken kimseye haber vermemesini, özellikle annesi Premila ie Dr. Krishna’ya haber vermeden işini bitirmesini ister.

Gopi’nin kurtulması için Jaggi’den başka şansının olmadığını ama Jaggi’nin Ahem olmak istemediğini duyunca ağlar. Tüm Modiler Jaggi’yi Ahem olmak için ısrar eder. Jaggi kararını verdiğini, kimsenin bu kararı değiştiremeyeceğini söyler. Kokila kararını vermeden önce kendisi ile birlikte akıl hastanesine gelmesini ister.

Kokila Jaggi’yi akıl hastanesine götürüp, gizlice Gopi’nin kaldığı odayı gösterir. Jaggi Gopi’yi görünce kutlamalar sırasında karşılaştığını hatırlar. O kadın deli der. Kokila ise deli olmadığını, zorla orada tutulduğunu söylese de Jaggi bu işlere girmek istemediğini söyleyip ayrılır. Masum 434. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın.

Masum 30 Mayıs Cumartesi Özeti

30 Mayıs Cumartesi günü kanal 7 ekranlarına gelecek olan Masum 30 Mayıs özeti kaldığı yerden devam ediyor.

Shravan, Vidya’dan Meera’yı kız kardeşi olduğu için affetmesini ister. Dharam araya girip iki kız kardeşi barıştırır.

Gopi kendisine işkence eden delilerden yardım ister. Mansi de telefonla Gopi’nin doktoru ile konuşup Gopi’yi bugün öldürmesini emreder. İşi bitirdiğinde parayı alacağı açıklar. Bu sırada Premila Mansi’ye kiminle konuştuğunu sorar. Mansi arkadaşı ile konuştuğunu söyleyip annesini kandırır.

Masum 30 Mayıs Cumartesi Özeti - Mansi'nin adamları Gopi'yi asar

Premile çaktırmadan Mansi’nin aradığı numarayı tekrar arayınca akıl hastanesi olduğunu anlar. Hemen Dr. Krishna’yı arayıp Mansi Gopi’yi öldürmek için adam tuttuğunu haber verir. Gopi de kendi koğuşunda kaçıp koridora gelir. Koridor da kendisini bekleyen görevlilerle karşılaşır.

Gopi kaçarken yanlışlıkla kendisini asacakları odaya gider. Görevliler kapıyı kırıp içeri girer. Gopi’yi yakalayıp asarlar. Gopi son nefesini verirken Jaggi ve arkadaşları gelir. Jaggi Gopi’nin asıldığı ipi kesip onu kurtarır. Oradakileri tek tek pataklar. Gopi’yi alıp eve getirir.

Gopi’yi odasına götürdükten sonra Kokila ona yardım etmek istemediğini, o zaman fikrini nasıl değiştirdiğini sorar. Jaggi de annesi zorladığını söyler. Devamı Masum 435. bölüm özeti içerisinde bulabilirsiniz. Masum 434. bölüm özeti burada son buldu.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu