Dizi Özet

Masum 435. Bölüm Özeti 31 Mayıs Ben Ahem Modi’yim!

Masum 435. bölüm özeti 31 Mayıs Pazar. Dr. Krishna Gopi’yi Modi konağında almak için polis ve akutla birlikte gelecek! Detaylar  Masum 435. bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor.

Masum 435. bölüm; Mansi’nin akıl hastanesindeki hemşire ve doktorlara kızması ile başlar. Premila kızı Mansi’ye tokat atıp ilaçlarını almadığı için kızar. Zira kendi planlarında Gopi’yi öldürmek değil onun delirmesini sağlayıp intikam almak olduğu için Premial sinirlenir.

Masum 435 bölüm özeti Başlıyor!

Polis müfettişi Meera’yı arar. Karakol’a gelmesini söyler. Meera karakola geleceğini söyler. Meera karakolda polis müfettişi ile görüşür. Meera’ya araştırmaları sonucunda yine içeriden birilerinin bu işi (Vidya’yı vuran) planladığına dair delillerin olduğunu, lakin kimin olduğunu henüz bilemediklerini söyler.

Prakash, arkasında Meera ile polis amirinin konuşmalarını dinler. Konuşma karakolda olduğu için Prakash polis amirinin şahsi motosikletine uyuşturucu saklar. Narkotik ihbar üzerine olay yerine gelir. Uyuşturucuyu bulunca polis amirini tutuklarken Prakash kendisini kendi peşine düşen polisi saf dışı bırakmış olur.

Masum 435. bölüm özeti - Ben Ahem Modiyim

Gopi uyanır ve Kokila’ya buraya nasıl geldiğini sorar. Kokila her şeyi anlatır. Jaggi artık işinin bittiğini düşüp evden ayrışmak ister. Sona’nın ikizleri ağlayıp gitmesini istemez. Gopi ise yıllar sonra Ahem’in birebir kopyasını görünce hayran hayran ona bakar.

Meera, Naiya’ya kendi mücevherlerinden birini hediye verirken, Nainya aynı mücevherleri zamanında taktığı için Meera’dan fırça yediğini anı hatırlar. Meera Naiya ile Prakash’ın evliliği için alışveriş yapacağını söylüyor.

Masum 435. Bölüm Özeti

Gopi, Jaggi’ye onu akıl hastanesinden kurtardığı için teşekkür eder. Zamanında gelmeseydi asılarak öldürüleceğini dile getirir. Gözlerinden yaşlar süzüldüğünü gören Jaggi Gopi’ye ağlamamasını, hayatta gülecek çok şeyin olduğunu söyler. Sona’nın çocukları da Gopi’yi gıdıklar.

Premila, Krishna ve Mansi Modi konağına gelir. Premila gelini Gopi’nin nerede olduğunu sorar. Kokila buraya gelmeye nasıl cüret edebilirsiniz diyerek çıkışır. Premila polisi ve avukatı arar. Polis gelir. Akıl hastanesinden Gopi’yi kaçırdığını ileri süren şikayeti duyan Kokila Gopi’nin deli olmadığını söyler. Avukat da Hindistan kanunlarına göre kocası karşısını buradan alıp götürebileceğini, dolayısı ile Dr. Krishna karısını götürmeye geldiğini söyler. Kısaca polis ve avukatın huzurunda Gopi’nin deli olduğunu kendilerince kanıtlayıp kendi başına karar veremeyecek biri haline getirmeye çalışırlar.

Masum 435. Bölüm Özeti - Jaggi Ahem olduğunu ispat eder

Tolu, Gopi’yi almalarına izin vermeyeceğini söylerken Dr. Krishna, Gopi’nin elini tutup sürükleyerek zorla Modi konağında çıkartır. Polisler Modileri tutarken, Krishna da Gopi’yi evden çıkartır. Bu sırada evden ayrılmak isteyen Jaggi olanlara şahit olunca herkesi durdurur. Kendisini Ahem Modi olarak tanıtıp Gopi’yi de Gopi Modi olarak tanıtır. Karısının kimse evinden alamayacağını söyler.

Mansi Jigar’ın aldığı kredileri kullanarak daha önce tehdit ettiği için Jigar ile Paridhi olay yerine gelir. Bu kişinin Ahem Modi olmadığını söyler.

Jaggi, Ahem Modi olduğunu bir kez daha üstüne basa basa söyler. Jigar Ahem’in beş yıl önce öldüğünü hata cesedini yakıldığını söyler. Diğer tarafta polis amiri uyuşturucu suçlamasından tutuksuz yargılanmak üzere serbest kalsa da kendisine bu oyunu kuranları düşündüğü sırada bir araba polis amirine çarpıp kaçar. Çevredekiler hemen polis amirinin yardımına koşar.

Jigar Ahem Modi’nin öldüğüne dair elinde belge olduğunu söylerken, Jaggi de yaşadığına dair belge alamayacağını söyler. Dr. Krishna da Ahem’in öldüğünü, karşısında duran kişinin sahtekar olduğunu söyler. Jaggi, Ahem olduğunu kanıtlamak için ne yapması gerektiğini sorar.

Jigar, Ahem iş anlaşmasından son yaptığı ritüeli anlatır. (Sapanla çömlek vurma) Bunun aynısını yapmasını ister. Sona’nın çocuklarının yardımı ile Jaggi gerçek Ahem’in yaptığı ritüeli yapar. Gopi ilk kocasının hala hayatta olduğunun kanıtlandığını, bu yüzden Krishna ile evliliğinin geçersiz olduğunu ve onunla gitmeyeceğini söyler. Masum 435. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın.

Masum 31 Mayıs Pazar Özeti

31 Mayıs Pazar günü kanal 7 ekranlarına gelecek olan Masum 31 Mayıs özeti kaldığı yerden devam ediyor.

Dr. Krishna karısı Gopi’yi almak istediğini söylerken polis müfettişi Gopi’nin ilk eşi hayatta olduğu için alamayacaklarını söyler. Krisha sinirle avukata bakar. Avukatta burada duran kişinin gerçek Ahem olmadığını kanıtlayana kadar Gopi’yi kanunen alamayacaklarını söyler. Jaggi Ahem Modi olarak hepsini evden kovar.

Jigar, Jaggi’ye Ahem’i kendi elleri ile yaktığını, gerçekte kim olduğunu söylemesini ister. Jaggi Ahem Modi olduğunu söyleyip Jigar’a tokat atmak isterken Gopi araya girer. Gerçekleri tek ten anlatıp Jaggi olduğunu, kendisini Krishna ve Mansi öldürmeye çalıştığını anlatır. Jaggi evden ayrılmak ister. Jigar gitmemesini rica eder.

Meera ve Vidya içeri girer. Karısında Ahem’in tıpkısını görünce şok olurlar. İkisi de birlikte ona sarılmak için koşar. Jaggi; Vidya ve Meera’yı durdurup kim olduklarını sorar. Kokila, Jaggi ile Gopi’nin kızlarını tanıştırır. Jaggi şakayla karışık evlenmeden büyük baba olduğunu söyleyip güler.

Masum 31 Mayıs Pazar Özeti - Mansi şantaj yapar

Mansi sinirden deliye döner. Gopi avuçlarında kaçıp gittiğini söylerken Premila yakında sahtekarın Ahem olmadığını kanıtlayacaklarını, Gopi’yi yeniden eve getirip eziyetlere devam edeceklerini söyler..

Vidya ve Meera Modileri Nainya’nın nişanına davet eder. Dharam da Gopi’yi arayıp nişana eşi ile birlikte gelmesini ister. Tabi olaylardan haberi olmadığı için Dr. Krishna’yı davet ettiğini düşünür.

Jai ve Veeru, Mona’nın yatağına oynar. Mona çocuklara kızında Jaggi araya girer. Mona’yı her tarafı balon olan hedef tahtasına koyup eziyet eder. Gopi de Monica’nın çocuklara yaptıktan sonra Jaggi tarafında cezalandırması hoşuna gidip ses etmez.

Vidya’nın vurulma olayını araştıran polis müfettişi Ritesh Meera’yı arayıp evine çağırır. Olup biteni anlatır. Meera da Dharam’ı arayıp yanına çağırır. Meera Dharam’a Ritesh’i kendi konaklarında iyileşene kadar kalmasını ister. Dharam da kabul edip polis amirini Ritesh’i eve götürürler.

Jigar olayları duyduktan sonra Mansi’nin evine gidip ondan aldığı borcu geri ödeyip evin tapusunu ister. Mansi tapuları vermeyeceğini, isterse evinin yarısını yıkacağını söyler. Mansi, Modi konağında Ahem gibi görünen kişinin Ahem olmadığına yardım ederse borcunu silip evin tapusunu teslim edeceğini söyler.

Devamı Masum 436. bölüm özeti içerisinde bulabilirsiniz. Masum 435. bölüm özeti burada son buldu.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

4 Yorum

  1. Ahem Öldü âmâ geride akıl hastası Mansi’yi bırakmış yakında da diğer deli Anita’nım ruh hastası kızı Sameera var dizi manyaktan geçilmiyor Ahita’nım yamuk ağızlı kardeşi Umang’ın açtığı yaralar finale kadar devam edecek anlaşılan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu