Dizi Özet

Masum 436. Bölüm Özeti 1 Haziran Urmila ve Jaggi Yakalanır!

Masum 436. bölüm özeti 1 Haziran Salı. Mansi Jigar’ın ikili oynadığını fark edecek. Urmila ve Jaggi Mansi’nin evinde hırsızlık yaparken yakalanacak! Detaylar  Masum 436. bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor.

Masum 436. bölüm; Gopi mutfakta yemek hazırlarken başlar. Hemen arkasında Jaggi içeri girer. Kendi mahallesinde çok meşhur olan yemek hazırladıktan sonra Gopi’den sos ister. Gopi’nin ne yaptığını  merak edip ona sorar. Gopi de helva yaptığını söyler. Hemen aklına Ahem ile mutfakta helva hazırladığı duygusal bir sahne gelir. Gopi’nin gözlerinden yaşlar süzülür. Zira o Ahem’i çok ama çok özlüyor.

Jaggi yemeğini yedikten sonra Sona’nın çocukları ile birlikte iskambil kağıtlarından kule yapar. Urmila ile Gopi gelir. Çocuklarla oynamayı bırakmasını, Ahem ile Gopi’nin geçmişi hakkında fikir edinmesini ister. Jaggi sonra yapacağını, şimdi çocuklarla oynayacağını söyler. Gopi zorlamanın bir anlama olmadığını, isterse geçmişi hakkında fikir edinebileceğini söyleyip oradan uzaklaşır.

Masum 436 bölüm özeti Başlıyor!

Dharam gece Meera’nın odaya gelmesini bekler. Kapı çaldığında heyecanla kapıyı açsa da gelen Meera değil kızı Nainya’dır. Dharam Meera’yı görüp görmediğini sorar. Naiya da bilerek Meera’nın Polis amiri Rithesh’in kaldığı odanın orada gördüğünü söyleyip Dharma’ın aklına kötü düşünceler gelmesini sağlar.

Mansi Ahem’in kendi şirketinin girişinde parmak izi okutup içeri girildiğini, bu parmak izini vermemesi halinde evin yarısını yıktıracağını geçen bölümde söylemişti. Jigar çaresiz olarak Ahem’in parmak izlerini Mansi’ye verir. Hemen akabinde evin tapusunu istese de Mansi gerçekleri ortaya çıkmadan tapuyu teslim etmeyeceğini söyler.

Urmila Jaggi’nin Ahem olarak yeniden yetiştirmenin neredeyse imkansız olduğunu söylediği sırada Mansi içeri girer. Beraberinde polis ve parmak izi uzmanı ile birlikte içeri gelmiştir. Mansi artık gerçekleri ortaya çıkacağını söyler.

Masum 436. bölüm özeti - Jaggi ve Urmila yakalandı

Parmak izi uzmanı Jaggi ile Ahem’in parmak izlerini karşılaştırır. Mansi “bu iş buraya kadar” düşüncesi ile beklerken, uzman parmak izlerin eşleştiğini söyleyince Mansi şok olur. Polis müfettişi kendisini boşa zaman harcattığı için kızar. Gopi de Mansi’yi evden kovar.

Mansi öfkeyle Jigar’ı arar ve yanlış parmak izleri verdiğini söyler. Jigar ise gerçek parmak izi olduğunu söylese de Mansi evin yarısına yerleşmeye geleceğini söyler. Bu sırada Gopi içeri girer. Jigar konuşmaların tamamını Gopi’nin duymuş olabileceğini düşünüp panik olur.

Masum 436. Bölüm Özeti

Nainya’nın nişan töreni başlar. Nianya bir kadına para verip Dharam ile Meera’nın arasını açacak planını gerçekleştirmesini ister. Meera’yı evden attıktan sonra sıra Vidya ve Shravan’ı da atıp, evi tek başına yönetmeyi düşünür.

Ahem Modi zamanında kızların okuması için başlattığı kampanyanın yıl dönümünde muhabirler Ahem Modi le röportaj yapmak ister. Kızların okuması için yapılan kutlamalar da Ahem Modi olarak çelenk süslemesi yapmasını istediği anda Mansi polislerle birlikte gelir. Karşılarında ki kişinin Ahem olmadığını, sadece bir sahtekar olduğunu söyler. Jaggi yanlış resmi süsleyince Mansi Ahem olmadığı ortaya çıktı der.

Muhabir ve oradakiler yanlış kişiye çelenk koyduğunu söyler. Jaggi ise bilerek yaptığını aslında fikrin ilk çıkış yerinin orası olduğunu söyleyerek muhabirleri kandırır. Herkes Ahem Modi zannettiği Jaggi’ye teşekkür eder. Mansi ise yine şok olur. Mansi asla kaybetmekten hoşlanmadığını, yakında geri döneceğini söylerken, Jaggi de “Yürüyen makyaj çantası güle güle” deyip Mansi’yi sinir eder.

Masum 436. bölüm özeti - Mansi Modi Konağında gelir

Naiya, Vidya ve Shravan’a dans öğretir. Bu sırada Meera Dharam’a çay götürken, Nainya Meera’yı durdurup babasına kandisi çay götürmek istediğini söyler. Nainya babasının odasına gidip Meera’nın polis amiri ile ilişkisinin olabileceği yönünde imalarda bulunur. Dharam da buna şimdiden inanır.

Mansi hep başarısız olduğunu annesine söylerken yaşadığı olayı haberlerde görür. Ahem Modi’yi öven haber de Gopi’nin Jigar’a not ilettiğini fark edince Mansi Jigar’ın ikili oynadığını fark eder. Çok geçmeden Jigar içeri gelir. Yeni planı olduğunu söyleyince Mansi Jigar’a tokat atıp kendisini kandırdığını söyler. Yakında evi yıkmaya geleceğini açıklar.

Jaggi evde devamlı şakalaşıp güler. Hayatta gülmekten daha güzel bir şey olmadığını, lakin Gopi’nin hiç gülmediğini söyler. Kokila ise Ahem gittiğinden beri Gopi’nin hiç gülmediğini söyler. Jaggi ise Gopi’yi güldüreceğine söz verir. Masum 436. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın.

Masum 1 Haziran Salı Özeti

1 Haziran Salı günü kanal 7 ekranlarına gelecek olan Masum 1 Haziran özeti kaldığı yerden devam ediyor.

Nainya’nın ayarladığı dans hocası Polis Amiri ile Meera’nın dans edip pratik yapmasını, Dharam gelince polis amirinin yerini alabileceğini söyleyince, Meera ve polis amiri kabul eder. Nainya babasının beynini yıkadığı için polis amiri ile Meera’yı yan yana görmesi bile kıskanmasına yeterken, Meera ile polisin dans etmesi Dharam’ı çıldırtır. Ne Meera’ya ne de Rithesh bir şey demeden geldiği gibi odasına öfkeyle geri gider.

Jigar Modi konağına gelir. Paridhi Jigar’ın yüzünün kızarmış olduğunu görünce nedenin sorar. Jigar da Mansi’nin tokat attığını, Mansi artık Gopi ile bir olduğunu bildiğini söyler. Jigar evin yarısını Mansi yıktırmaya geleceğini sözlerine ekler. Pişmanlığını dile getirir. Gopi ise herkesin hata yapabileceğini, önemli olan hatanın farkında varıp hatadan dönmek olduğunu söyler.

Masum 1 Haziran Salı Özeti - Jaggi ve Urmila Yakalandı

Dans hocası Meera’yı dansa katılıp dans almasını ister. Meera da Dharam’ı getirmeden gitmeyeceğini söyler. Meera Dharam’ı getirmeye odasına çıktığında ikili arasında tartışma yaşanır. Meera yastığını ve çarşafını alıp odayı terk ederken, Dharam çok fazla tepki verdiğinin farkına varıp pişman olur.

Meera gece kanepede uyur. Vidya Dharam ile kavga edip etmediğini sorar. Meera da kavga ettiklerini doğrular. Bu sırada Dharam gelip Meera’dan özür diler. İkili yeniden barışır.

Urmila ile Jaggi evin tapularını çalmaya Mansi’nin evine giderler. Jaggi kilitli kapıyı açıp Urmila’yı da içeri alır. Bu sırada Mansi ve Dr. Krishna çıkan gürültüyü duyar. Ev içinde araştırma yaparken Urmila ile Jaggi’yi yakalar. Paridhi ile Monica da Mansi ile konuşmaya geldiklerinden Jaggi ile Urmila’nın yakalandığını görünce hemen saklanırlar.

Gopi Jaggi’yi odasında bulamaz. Urmila’yı da odasında bulamayınca hemen Mansi’nin evine gittiğini ve tapuları çalmaya çalışacakları aklına gelir. Durumu hemen Jigar’a anlatır. Gopi, Jaggi’nin cep telefonunu arar. Mansi’nin “polisi arayacağım” dediğini duyunca Jigar ile Gopi de Mansi’nin evine gider. Polis Urmila ile Mansi’yi mutfakta yemek yerken yakalar.

Devamı Masum 437. bölüm özeti içerisinde bulabilirsiniz. Masum 436. bölüm özeti burada son buldu.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

5 Yorum

  1. Sırf masum özetleri için giriyorum sayfaya ama önceleri çok özet yazarken şimdi günde 1 özeti zor yazıyosunuz lütfen özetlere devam

    1. her gün akşam 22 ile 24 arasında bir özet veriyoruz. Sona yaklaştığı için yavaşlattım. Belik 60 bölüm kalmadı. o sebeple yavaşlattım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu