Dizi Özet

Masum 438. Bölüm Özeti 3 Haziran Jaggi’nin Kimliği İfşa Oldu!

Masum 438. bölüm özeti 3 Haziran Perşembe. Jaggi’nin kimliği ortaya çıkacak. Jaggi’nin annesi kaza geçirecek! Detaylar  Masum 438. bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor.

Masum 438. bölüm; Mansi kahvaltı yaparken başlar. Sona’nın çocukları ile birlikte Jaggi Mansi’nin sandviçinin içinde kırık CD parçaları ekler. Mansi ısırınca ağzına gelen sert cismi ağızından çıkarır. Jaggi dalga geçip uzun zamandır o CD’yi aradığını söyler.

Meera, kıyafetinin iğnesini çıkaramaz. Zira eli yaralı olduğu için Dharam’dan yardım ister. Lakin Dharam son olaylardan dolayı Meera’ya karşı kızgın olduğu için Meera’nın kendi başına halletmesini ister. İkili yine laf kavgası eder.

Masum 438 bölüm özeti Başlıyor!

Geçtiğimiz bölümde Jaggi’nin doğum günü partisini tüm aile kutlamış, Mansi ve diğerleri bu olayı görmesin diye hepsini odaya kilitlemişti. Jaggi kendisine yapılan doğum günü partisinin videosunu Sona’nın çocukları ile birlikte izler.

Premila Jaggi’yi uzaktan izler. Jaggi gittikten sonra yatakta duran cep telefonun da ki videoyu kontrol eder. Video da Jaggi’nin doğum günü partisi olduğunu ve Modi ailesi Ahem değil, Jaggi diye seslendiklerini duyunca, onun Ahem olmadığını kanıtlamış olur.

Masum 438. bölüm özeti - Premila Jaggi'nin kimliğini öğrenir

Gizlice odadan çıkıp videoyu Mansi’ye göstermek ister. Jaggi Premila’yı durdurup telefonunu ister. Premila koşarak kaçar. Mansi’ye bağırır. Mansi dışarı çıkınca “Ahem olmadığını kanıtladım. Hepsi bu telefonun içinde” der. Jaggi Premila’ya yetişemese de Sona’nın çocukları Premiila’nın ayağına kaykay fırlatır. Premila elindeki telefonu düşürür. Sona telefonu havada kapar.

Modi ailesi bir taraf da Mansi, Premila ve Dr. Krishna bir taraf da telefonun peşinde koştururlar. Elden ele dolaşır. Sonunda Jaggi telefonu kırıp delili yok eder. Jaggi annesi ile konuşamayacağı için canı çok sıkılır. Gopi ve Urmila Jaggi’nin odasına gidip ona kendi telefonunu hediye eder.

Kokila tapınaktan döner. Jigar ABD’ye gittiğini, işleri yoluna koymaya çalıştığını, lakin büyük anne çok rahatsızlandığını haber verir. Gopi de son olayları anlatmamasını Jigar’a söylemeleri gerektiğini dile getirir.

Masum 438. Bölüm Özeti

Jaggi Gopi’nin telefonu ile annesi arar. Annesine her 3 saatte bir aramadığı için özür diler. Bu arada Premila, Jaggi’nin çok zeki olduğunu ve onu ifşa etmek için zayıf bir yönünü bulmaları gerektiğini söyler.

Urvashi pazar alış verişi için dışarı çıkar. Yolda Jaggi ile telefonda konuşurken bir kaza geçirir. Yoldan geçen birisi son aranan numaradan Jaggi’yi arar. Ona bayanın bir kazayla karşılaştığını söyler. Jaggi telefonu bırakarak koşar. Gopi telefonu alıp karşısında ki adamdan bilgi alır. Urvashi’nin kaldırıldığı hastaneyi söyler. Gopi şok olur. Zira o hastane Dr. Krishna’nın çalıştığı hastanedir.

Jaggi hastaneye ulaşır. Annesini sorar. Görevli yakını olup olmadığını sorar. Jaggi annesi olduğunu söyler. Görevli Urvashi’nin ameliyata girdiğini, bu süre zarfında 1 Lakh parayı yatırmasını isteyince Jaggi o kadar parası olmadığını söyler.

Masum 438. bölüm özeti - Jaggi telefonu kırar

Gopi bunu duyar ve hemen hastane ücretini yatırır. Jaggi annesini hastaneden atmamalarını rica ederken, hemşire ücretin Gopi tarafında yatırıldığını haber verir. Gopi aynı hastanede çalışan Dr. Krishna’ya gözükmemek için büyük çaba sarf eder.

Jaggi, annesinin ameliyatını ödediği için Gopi’ye teşekkür eder. Urmila da Krishna’nın bu hastanede çalıştığını ve dikkatli olması gerektiğini söyler. Bu arada doktor ameliyattan çıkar. Urvashi’nin ameliyatının iyi geçtiğini söyler.

Gopi hastane hemşiresinden bilgi alıp Jaggi’ye haber verir. Annesinin durumunun çok iyi olduğunu, yarın müsait bir zaman diliminde görebileceğini söyler. Jaggi ise buna dayanamadığını, annesini görmeye gideceğini söyler.

Vidya, Meera ile Dharam’ın kavgalarını sona erdirmesi gerektiğini söylese de Dharam kıskançlıktan dolayı Meera’yı affetmez. Dharam’ın kapısının önünde Nainya’nın gizlice sırıttığını görünce Meera’nın dikkatinden kaçmaz. Naiya, dans hocasına tatlılar verip planladıkları olayın gerçek olduğunu, babası ile Meera’nın kavga ettiğini söyler. Dans hocası konuşurken Vidya her şeyi duyar. Bunun üzerine dans hocasını evden kovar.

Masum 438 Özeti - Jaggi annesinin yanına gelir

Jaggi çarşaf giyip hastaneye gider. Mansi de kardeşini görmek için hastaneye gider. Urvashi kapıda çarşaf giyen kadını görünce tanımadığını söyler. Jaggi çarşafın arasında yüzünü gösterince şaşırır. Jaggi olup biteni ve Dr. Krishna olayını anlatıp böyle gelmek zorunda olduğunu söyler. Mansi hastane odasında gezerken çarşaflı kadını görünce dikkatini çeker. Kolunda erkek bilekliğini gören Mansi çarşafı çıkartmasını ister.

Dr. Krishan araya girip Mansi’yi oradan alır. Hemşire 10 numaralı odada yatan bayanın faturalarını çek ile ödendiğini, lakin çekin tarih kısmında sıkıntı çıktığını söyler. Dr. Krishna çekin üzerinde Gopi’nin adını görünce şok olur. Çeki alıp doğru tarihli olarak geri getireceğini söyler. Artık Mansi ve Dr. Krishna’nın eline koz geçmiştir.

Jaggi Modi konağına gelip Mansi’nin taklidini yaparken, Mansi ver Dr. Krishna içeri girer. Gopi’nin verdiği çeki geri verip, yanlış tarihli çek verdiğini söyler. Herkes donakalır. Masum 438. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın.

Masum 3 Haziran Perşembe Özeti

3 Haziran Perşembe günü kanal 7 ekranlarına gelecek olan Masum 3 Haziran özeti kaldığı yerden devam ediyor.

Gopi Mansi’ye hayır işi için verdiğini, bir sonraki gün düzgün çeki kadına teslim edeceğini söyler. Mansi ile çarşaflı kadını düşünmeye başlar. İşin içinde kesinlikle bir şeylerin döndüğünü hisseder. Bunu bulması gerektiğini düşünür. Gopi, hastaneden Urvashi’nin durumunun kritik olduğunun haberini alınca, hemen durumu Jaggi’ye söyler. Gopi ile Jaggi hemen hastaneye giderler.

Gopi ve Jaggi hastaneye gelir. Doktor üzgün olduğunu söyleyince Jaggi annesinin öldüğünü düşünüp ağlar. Görevli doktor Urvashi’yi daha erken hastaneden taburcu edemedikleri için üzgün olduğunu söyleyince, Gopi’nin aklına Dr. Krishna’nın planı olduğunu, bilerek hastaneye çağırdıklarını anlar. Hemen Urvashi’nın odasına gidip saklanır. Dr. Krishna odayı arasa da Gopi ve Jaggi’yi bulamaz.

Masum 3 Haziran Perşembe Özeti - Jaggi Çarşaf giyer

Gopi ve Jaggi gizlice Dr. Krishna görmeden Modi konağına ulaşırlar. Gopi eve gelince hastaneye giddikten sonra Jaggi’nin şu sözleri kalında kalır.

“Anneme bir şey olursa kimseyi affetmem!” Masum 438. bölüm özeti Jaggi

Dediği sözlerini düşünürken Kokila gelir. Gopi de olayı anlatınca, Kokila sinirle söylenen sözü önemsememesini söyler. Devamı Masum 438. bölüm özeti içerisinde bulabilirsiniz.

Krishna, Premila ve Mansi olayı araştırmaya başlar. Urvashi Jaggi’nin annesi olduğunu güvenlik kameralarında görürler. Urvashi Modi konağında gelir. Kokila şok gerilir. Urvashi Jaggi’nin kimliğini açıklarsa herkes Jaggi’nin Ahem’in üvey kardeşi olduğunu öğreneceğini, ayrıca Dr. Krishna da birden Gopi’nin eşi olacağı için korkar

Urvashi gidip Gopi’ye sarılır. Gopi’ye hastane ücretlerini ödediği için herkesin içinde  açıkça teşekkür eder. Mansi ise laf sokup “oğlun Jaggi’de burada” der. Urvashi, Ahem’in onun oğlu olmadığını söyler. Dr. Krishna da güvenlik kameralarında sarıldıklarını gördüğünü söyler.

Urvashi kendisine yardım edenleri gördün de sarılmak istediğini, bunun en doğal tepki olduğunu söyleyip evden çıkar. Premila işi araştırmak için Urvashi’nin evine nüfus memuru gibi gider. Evde Jaggi’nin resmilerini görünce, Premila hemen Mansi’ye haber verir. Şüphelendikleri olayın doğru olduğunu söyler. Masum 438. bölüm özeti burada son buldu.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

9 Yorum

  1. Bu jaggi ahemden gore cok eglenceli gorunyor ahem cok sıkıcıydı ben jaggini cok sevdim

  2. Arkadaslar size bisey sorucam cok merak etdim ben Turkiyeli digilim yabanciyim ,
    Show tv de Yayinlanan bir sansim olsa programi gercekmi yoksa yalanda rolmu yapiyorlar , bakdigimda bir senaryo gibi hepsi ama gercek hayat diye yazili duruyo

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu