Dizi Özet

Masum 439. Bölüm Özeti 4 Haziran Jaggi Ahem Olursa

Masum 439. bölüm özeti 4 Haziran Cuma. Jaggi Ahem gibi giyinip Mansi’nin karşısına çıkacak. Peki Mansi buna inanacak mı? Detaylar  Masum 439. bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor.

Masum 439. bölüm; Gopi ayna karşısında saçlarının tararken başlar. Boynunda kendisine ait olmayan iplik görünce, kimin olabileceğini düşünür. Aklına Jaggi’nin olabileceğin gelir.

Urmila, Jaggi’ye bir şekilde Mansi’nin elinden Modi konağının tapusunu almaları gerektiğini söyler. Jaggi ise hiç bir işe yaramayacağını, Mansi’nin tek isteği Gopi’yi yok etmek olduğunu söylerken, Premila da kapının arkasında konuşmaları dinler. Lakin Jaggi bunu fark eder.

Masum 439 bölüm özeti Başlıyor!

Urmila ve Jaggi konuşurken içeri Praidhi girer. Jigar’ın aradığını, büyük anne hala ABD’de durumunun kötü olduğunu, erken gelemeyeceğini söyler. Kokila büyük annenin sağlığı için endişe duyar.

Jaggi annesini arayıp kutsal ve dualı ipliği kaybettiğini söyler. Annesi Urvashi Jaggi’nin beceriksiz ve dikkatsiz bir evlat olduğundan yakınır. Bu sırada Gopi siyah ipliği getirir. Jaggi çok mutlu olur. Jaggi’nin boynuna takar. Lakin Gopi adeta gülümsemesi alınmış gibi davranması Jaggi’nin dikkatinden kaçmaz.

Masum 439. bölüm özeti - Jaggi Ahem'in kılığında

Premila, Urmila ile Jaggi’nin tapuları çalma planlarından bahseder. Mansi asla bulamayacakları bir yere sakladıklarını, şimdi adresi kağıda yazacağını söyler. Mansi adresi kağıda yazıp Premila’ya okuttuktan sonra kağıdı yakar. Jaggi gizlice not defterinin son yaprağını yırtıp alır. Adresi öğrenmek için kalem izlerinden Mansi’nin tapuyu nereye sakladığını öğrenmeye çalışır.

Mansi, Premila ile birlikte eve gelir. Elinde bir miktar parayı Gopi’nin görebileceği bir şekilde annesi Premila’ya verip Modi konağının yarısını sattıklarını, bu da avansı olduğunu söyleyen konuşmaları Gopi’nin duyabileceği yüksek sesle dile getirir.

Gopi sinirle Mansi’nin yanına gelip nasıl böyle bir şey yapabildiğini sorar. Ev halkı salona gelir. Kokila Mansi’nin insanlıktan nasibini almadığını söyler.

Masum 439. Bölüm Özeti

Mansi Modi konağının yarısının resmen kaybettiklerini söyleyince Gopi ağlar. Jaggi ise Gopi’nin ağlamasına dayanamaz. Onu neşelendirmek için elinden geleni yapar.

Mansi 4 gün içinde yeni sahipleri geleceğini söylerken, Kokila henüz hiç bir şeyin bitmediğini, 4 gün içinde bir şeyler yapacağını söylerken, Mansi ve Premila tabak ve eşyaları ikiye bölme vakti geldiğini söyleyip sinir eder. Jaggi de intikam almak için Premila saçlarını boyarken onun saç boyasına farklı renkler katar. Premila banyodan çıkınca saçlarında ki renkleri görünce şok olur. Modi ailesi de Premila’nın saçlarının rengini görünce güler.

Urmikla 4 gün içinde Jaggi’nin Ahem gibi taklit yapıp Mansi’yi etkisi altına almasını, bu sayede Mansi’nin sakladığı tapu belgelerini ortaya çıkarmasını umarlar. Gopi Jaggi’nin Ahem’i asla taklit edemeyeceğini söylerken, Urmila Jaggi’yi ikna eder. Gopi de Jaggi’nin Ahem gibi davranması konusunda yardım edeceğini söyler.

Gopi, Jaggi’ye Ahem’in sabahları egzersiz yaptığını ve çorba içtiğini söyler. Kısaca Ahem’in evde nasıl davrandığını hem Gopi hem de Urmila tek tek anlatır. Bu arada Tolu avukatın yanından geldiğini, Mansi evin yarısını satabileceğini avukattan öğrendiğini söyler.

Masum 439. bölüm özeti - Jaggi kağıdı bulur

Vidya veMeera uzun bir aradan son Modi konağına gelir. Urmila, hem Vidya’ya hem de Meera’ya Ahem’in Mansi’yi mutlu etmek için neler yaptığını sorar. Vidya tam olarak hatırlamadığını söylerken, Meera bir sonraki gün Mansi’nin doğum günü olduğunu, babası Ahem’in de onu kutladığını söyler. Urmila’nın kalına süper bir fikir gelir.

Naiya hala polis amiri ile Meera’nın arasını yapmak için rol yapar. Sevgilisi ve nişanlısı Prakash ile konuşur. Meera’nın babası yaşında biri ile evli olduğunu, aslında o genç birisi ile evlenmesi daha doğru olacağını söyler. Bu sırada polis amiri yanlarında geçer. Nainya’nın konuşmalarını duyar. Meera ile Dharam arasında poja sırasında söylenecek sözleri ezberleme konusunda kavga çıkar. Meera yanlışlıkla tartışma sırasında kafasını vurur. Birden kafası kanar. Vidya kardeşinin yanına gelip ona pansuman yapar.

Akşam Dr. Krishan ile Premila alış verişe gittiğin de Jaggi Ahem gibi giyinip ona hediye verir. Mansi karanlıkta kim olduğunu göremez. Odasından dışarı çıktığında, Ahem zannettiği Jaggi’yi görünce şok olur. Jaggi de rolünü çok iyi oynar. Modi konağında ki elektrikleri Gopi ve Urmila kestiği için dışarıdan Premila ve Dr. Krishana’nın geldiğini görürler. Gopi karanlıkta hemen Jaggi’yi Mansi’nin yanından uzaklaştırır. Kapının arkasına saklanırlar. Jaggi tıpkı Ahem gibi giyinince Gopi bir an Ahem’i ve yaşadıklarını hatırlar. Masum 439. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın.

Masum 4 Haziran Cuma Özeti

4 Haziran Cuma günü kanal 7 ekranlarına gelecek olan Masum 4 Haziran özeti kaldığı yerden devam ediyor.

Dr. Krishna ve Premila Mansi’ye hediyelerini verir. Mansi ise Ahem’in geri geldiğini, kendisine çiçek verdiğini söyler. Premila imkansız dese de Mansi Jaggi’nin bir oyunu olup olmadığını öğrenmek için gece Jaggi’nin odasına gider. Jaggi de uyuyor numarası yapar. Mansi Jaggi’yi uyandırır. Ahem gibi giyinip giyinmediğini sorar. Jaggi geceden beri yattığını söyler.

Mansi deli olmadığını, gerçekten Ahem’in geldiğini söylese de kimse bununa inanmaz. Dr. Krishna Mansi için aldığı pastayı kutudan çıkarınca Mansi şok olur. Daha önce Ahem’in yazdığı gibi pasta üzerinde notu görünce Ahem’in gerçekten geldiğini söyler. Dr. Krishna kendisi bu pastayı almadığını anlayıp pastaneyi arar. Pastacı da Ahem’in tarifini verir. Mansi Ahem’in geldiğine inanmaya başlar.

Masum 4 Haziran Cuma Özeti - Jaggi Ahem olarka Mansi'nin yanında

Gopi Mansi’yi daha da etkilemek için Vidya ve Meera’yı arayıp kendisinin bilmediği, sadece Ahem ve Mansi’nin bildiği bir bilgiye ihtiyacı olduğunu söyler. Vidya gene bilmediğini söylerken, Meera Mansi’nin Ahem için pembe gömlek ve yüzük aldığını, kendisini kabul ettiğinde gömleği giyip, yüzü takmasını istediğini söyler. Urmila ve Sona hemen Ahem’in kıyafetleri arasında hem gömleği hem de yüzüğü bulurlar.

Jaggi gece Mansi’nin odasına pembe gömlek ve yüzüklerle girer. Mansi onun gerçek olmadığını, Jaggi olduğunu söyler. Mansi pencereden dışarı bakınca Jaggi’nin kıyafetini giyen biri onun gibi oturduğunu görünce, Mansi gerçekten Ahem zanneder. Jaggi pembe gömleği giydiğini ve yüzü taktığını söyleyince, Mansi çok mutlu olur. Bu sırada Premila’nın geldiğini duyan Jaggi hemen oradan kaçar. Mansi Ahem’in geldiğini annesine söyler. Premila öyle bir şeyin olamayacağını, bunun Jaggi olması gerektiğini söyler. İkisi birlikte dışarıda otururken gördüğü Jaggi’nin yanına gidince şok olurlar. Mansi bir kez daha “Bak anne bu Jaggi. Orada ki ise Ahem’di” der. Devamı Masum 440. bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor. Masum 439. bölüm özeti burada son buldu.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu