Dizi Özet

Masum 440. Bölüm Özeti 5 Haziran Plan Üstüne Plan

Masum 440. bölüm özeti 5 Haziran Cumartesi. Jaggi Mansi’yi kandırıp tapunun yerini öğrenecek. Peki Modi konağının tapularının Jaggi bulabilecek mi? Detaylar  Masum 440. bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor.

Masum 440. bölüm; Mansi ile Premila’nn konuşması ile başlar. Mansi gerçekten Ahem’in geldiğini söyleyince, Premila kendi ile yatacağını, Ahem gelirse göreceğini söyler. Gopi ve Urmila şimdi ne yapacaklarını tartışır. Jaggi planı olduğunu, geceyi beklemesini ister.

Masum 440 bölüm özeti Başlıyor!

Urmila ile Jaggi gizlice Mansi’nin odasına gittiklerinde Premila ile Mansi’nin derin uykuda olduğunu görür. Urmila Mansi’yi uyandırırken nasıl olur da Premila duymayacak diye sorar. Jaggi cebinden eter getirmiştir. Jaggi eteri beze döker. Tam Premila’ya koklatacağı sırada Premila hareket eder. Jaggi de panik olup elindeki ilaçlı bezi Urmila’nın yüzüne yapışır. Urmila eteri koklar koklamaz bayılır. Jaggi Mansi plannını bir sonraki gün yapmak üzere Urmila’yı odadan götürür.

Dharam’ın evinde polis müfettişi halen kalmakta. Prakash ise Meera’nın iki katı yaşında bir adamla zorla evlendiğine dair konuşup polis amirinin bilinçaltına oynar.

Masum 440. bölüm özeti - Jaggi Hamile kılığında

Urmila ertesi gün eter kokladığı için baş ağrısı ile uyanır. Jaggi’nin beceriksiz olmasına kızar. Jaggi şimdi yeni bir planı olduğunu, akşamı beklemelerini ister. Gece olduğunda Jaggi Mansi’ye pencereden gül atar. Gül Mansi’yi uykudan uyandırır. Mansi penceredeki gölgeyi takip ede ede evin salonuna gelir. Karışında Ahem’i görünce çok mutlu olur. Oysa o Jaggi’den başkası değildir.

Jaggi Ahem olarak evin yarısının satılması ruhuna eziyet ettiğini dile getirir. Bu sırada Premila Mansi’nin yanında olmadığını anlayıp salona gelir. Urmila duman çıkarır. Jaggi de fırsattan istifade hemen saklanır. Premila neden salonda olduğunu sorar. Mansi Ahem’in geri geldiğini söyler. Dr. Krishna Mansi’nin yeniden halüsinasyon gördüğünü, bu olay devam ederse Mansi’yi akıl hastanesine yatıracağını söyler.

Ertesi gün Gopi’nin canı sıkkın bir şekilde yemek yapar. Urmila neden canı sıkkında olduğunu sorar. Gopi daha önce kendisine yapılan deli muamelesini şimdi kendileri Mansi’ye yaptığı için moralinin bozulduğunu söyler.

Masum 440. Bölüm Özeti

Jaggi Sona’nın çocuklarının resim yaptığını görünce, renkleri karıştırarak farklı renkler elde edildiğini söyler. Tıpkı kötülüğü yok edebilmek için biraz da kötü olmak gerektiğini söyler. Aslında Jaggi Gopi’nin duymasını istediği için bunları söyler. Gopi de konuşmaları duyunca Jaggi’nin haklı olduğunu söyler.

Jaggi Mansi ile geçmişe dair şeyler konuşmak için kulağında kulaklık ile Urmila’dan talimat alır. Mansi ile yine Ahem gibi konuşur. Zaman zaman bocalasa da yine de iyi iş çıkartır. Gopi balkonda kızları Vidya ile Meera’yı aramak için çıktığında Mansi de Ahem ile konuştuğunu zannedip söyle der.

“Madem sen beni Gopi’den çok seviyorsun. O zaman Gopi’yi balkondan aşağıya itekle” (Masum 440 bölüm özeti) Mansi

Mansi’nin bu sözlerini telefonun diğer ucunda olan Urmila duyunca şok olur. Jaggi de ne yapacağını bilemez. Tolu ve Molu düzenek kurar. Jaggi de Gopi’yi itekler. Lakin kurulan düzenek sayesinde Gopi yere düşmez. Mansi ise Gopi’nin yere düştüğünü düşünür. Jaggi Ahem olarak Mansi’ye aşkını kanıtlaması için ne yapması gerektiğini sorunca Mansi aşkına inandığını söyler. Bu sırada Premila gelince yine duman çıkar ve Jaggi kaybolur.

Masum 440. bölüm özeti - Jaggi Ahem olarka gelir

Gopi balkondan yavaş bir iniş olsa da yine de yere bacaklarının üzerine düştüğü için canı biraz yanar. Mansi de emin olmak için Gopi’nin yanına gelir. Gopi canı çok yanıyor numarası yapar. Mansi ise yedi canlı olduğunu, bir türlü ölmediğini söyler.

Premila kızının gördüğü hayallerin gitmesi için dini tören yapacağını söyler. Bunun üzerine Tolu, Molu ve Jaggi kurnazca bir plan yaparlar. Tüm aile salonda dua ederken Ahem’in görüntüsünü Tolu ve Molu tarafından herkesin görebileceği şekilde duvara yansıtırlar. Mansi Ahem’in geldiğini söylerken, Premila bir Jaggi bir de Ahem zannettiği Jaggi’nin görüntüsüne bakar. Ahem’in gerçekten geldiğini düşünüp bayılır. Masum 440. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın.

Masum 5 Haziran Cumartesi Özeti

5 Haziran Cumartesi günü kanal 7 ekranlarına gelecek olan Masum 5 Haziran özeti kaldığı yerden devam ediyor.

Mansi Ahem’i görmeye gider. Hemen Ahem’in görüntüsünü projeksiyonda silip Jaggi Ahem olarak balkona çıkar. Mansi ile konuşur. Mansi kendisi de öleceğini, sonsuza dek birlikte yaşayacaklarını söyleyince Urmila gerilir. Zira Mansi kendisini öldüreceğini açıkça itiraf etmiştir. Jaggi Ahem olarak annesi Kokila’yı rahatsız etmemesini, evin tapularını nerede sakladığını sorar. Mansi de Dr. Krisha’nın hastane de ki dolabında sakladığını söyler.

Masum 5 Haziran Cumartesi Özeti - Gopi bıyık Takarsa

Gopi, Jaggi ve Urmila Dr. Krishna’nın hastane dolabından tapuları nasıl alacaklarını düşünmeye başlar. Gopi ve Urmila, erkek kılığına girerek hastaneye ulaşırlar. Hasta numarası ile doktorların soyunma odasını ararlar.

Mansi Dr. Krishna ile telefonda konuştuğunu duyunca Jaggi hemen hastanedeki Urmila ve Gopi’ye yardıma gider. Dr. Krisha’nın dolabını açsalar da tapu belgelerini bulamazlar. Eve geldiklerinde Premila ve Mansi onları bekler. Mansi Tapuları bulabildin mi hastanede? Diye dalga geçer.

Devamı Masum 441. bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor. Masum 440. bölüm özeti burada son buldu.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu