Dizi Özet

Masum 441. Bölüm Özeti 6 Haziran Gopi Mansi’yi Kovar!

Masum 441. bölüm özeti 6 Haziran Pazar. Gopi ile Jaggi plan yapıp tapuların yerini öğrenecek. Gopi Mansi ve ailesini evden kovacak. Nasıl mı? Detaylar  Masum 441. bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor.

Masum 441. bölüm; Premila’nın konuşması ile başlar. Gopi, Urmila ve Jaggi’ye Modi konağını 24 içinde satacağını açıklar. Elindeki çiçek tepsisini yere fırlatıp salonda ayrılırken, Jaggi yere düşen çiçek yapraklarının tadına bakar.

Masum 441 bölüm özeti Başlıyor!

Meera ve Ritesh alışverişten eve gülerek döner. Dharam ise salonda onları gülüp içeri girdiğini görünce, Meera’nın kendisini aldatacağını düşünmeye iyiden iyiye başlar. Shravan Meera’dan sonra içeri girip birlikte alış verişe gittiklerini, herkese hediye aldığını söyleyince Dharam’ın öfkesi az da olsa sakinleşir. Nainya ise köşe de sırıttığını gören Vidya buna müsade etmeyeceğini kendince düşünür.

Mansi odasında Ahem’in gerçekten yaşadığını düşündüğü için kendisinin bir aptal olduğunu söylerken, Premila içer girip tapuları Gopi ve ekibine kaptırmadığını, zamanında yetiştiğini söyler.

Jaggi, Dharam’ın evine gider. Vidya ve Meera sanki babaları gelmiş gibi hürmet ederler. Jaggi önemli bir konu konuşmaya geldiğini söyler. Vidya ve Meera’nın ise gözleri dolar. Ölen Ahem’in geldiğini hayal ederler.

Masum 441. bölüm özeti - Gopi Mansi ve ailesini kovar

Modi konağında Sona Gopi ile Urmila’ya bir şeyler yapmaları gerektiğini, aksi takdir de 24 saat içinde konağı terk etmeleri gerektiğini söyler. Bu sırada içeri Jaggi gelir. Elinde gelinliği görünce Gopi sinirden deliye döner. Jaggi gelinliğin Mansi için olduğunu, Ahem yalanına halen devam etmesi için büyük bir oyunu olduğunu söyler. Gopi gizlice Mansi’nin odasına gelinliği bırakınca, Mansi Ahem’in ölmediğini yeniden düşünmeye başlar. (Daha önce Ahem konusunda psikolojik tedavi gördüğü için Ahem konusu Mansi’nin yumuşak karnıdır)

Jaggi, Ahem olarak yeniden hazırlanır. Gece yine Ahem olarak Mansi’nin odasına gittiğinde, Mansi gelinliği giymiş bir halde Ahem sandığı Jaggi’yi beklemektedir. Ahem evleneceklerini, lakin ailesini kurtarması için Modi konağının tapusuna ihtiyacı olduğunu, onu getirmesini ister. Bu sırada Urmila Premila’nın yanına gidip onu oyalamaya çalışır. Premila mutfakta kendisine çay hazırlarken Urmila’nın samimi tavırlarında şüphelenip Mansi’yi yine kandırmaya çalıştıklarını düşünür. Hemen Mansi’nin odasına giderken Urmila Jaggi’nin kulağında ki kulaklıkla Jaggi’ye haber verir. Jaggi hemen kaybolur.

Premila Mansi’nin odasına geldiğinde Mansi evin tapusunu ister. Premila vermek istemeyince Mansi eline bıçağı alıp boğazına dayar. Bıçağı vermediği takdir de kendisini öldüreceğini söyler.

Masum 441. Bölüm Özeti

Pramila Mansi’nin elindeki bıçağı almaya çalışır. Mansi ise mutluluk için o belgelere ihtiyacı olduğunu söyler. Premila tapuları vereceğini, lakin önce Ahem ile evlenmesi gerektiğini söyleyince, Mansi elindeki bıçağı yere bırakır. Gopi ise olayların kontrolden çıktığını görünce ne yapacaklarını düşünmeye başlar.

Dharam, Meera ile yaşadıklarını düşünürken, bir taraftan evdeki polis amiri ile yakınlık kurmasından dolayı kıskanır. Vidya ablası ile Dharam’ın arasını açmak isteyen Nainya’nın planını öğrendiği için Dharma’a Nainya evlenene kadar aralarında ki kavgayı bitirmesini ister. Dharam da dediğini yapacağını söyler.

Gopi Mansi’nin Ahem zannettiği Jaggi ile evlenme meselesini anlatır. Kokila emanet olan Jaggi’nin evlenemeyeceğini söylediği sırada Dr. Krishna odayı dışarıdan kilitler. Bundan sonra kardeşi ile uğraşamayacaklarını düşünür. Sona’nın çocukları hemen kapıyı açıp onları içeriden kurtarır.

Masum 441. bölüm özeti - Jaggi Mansi ile evlenirken

Jaggi Mansi’ye söylediği sözleri kulağında ki kulaklık sayesinde söyler. Lakin kulağında ki kulaklık düşünce Jaggi saçmalamaya başlar. Gopi ve ekibi de kilitlendiği yerden çıkıp oraya gelir. Jaggi artık yalanı devam ettiremez ve Mansi’nin alnına sindur sürmeden Ahem olmadığını itiraf eder. Mansi Gopi’yi suçlayıp sinir krizi geçirirken Dr. Krishna Mansi’ye iğne yapıp onu oradan alır. Premila da 2 saat içinde evi satacağını açıklar.

Gopi ümitleri tükendiğini düşündüğü sırada Dr.Krishna ile annesi Pramila’nın Modi konağının tapuları hakkından konuştuklarını, tapunun evin içindeki tapınak da olduğunu duyar.

Kokila evi ne pahasına olursa olsun kurtarmaları gerektiğini söyler. Gopi tapuların tapınağın içinde saklandığını, onu bulup getireceğini söyler. Gopi tapınağın her tarafını arasa da bulamaz. Jaggi de gelip ona yardım eder. Bu defa ikisi birlikte aramaya başlar.

Naiya, Dharam’a evdeki Meera ile polis amiri Ritesh olduğunu, Vidya ile Sharavan alış verişe gittiğini, Meera ile Ritesh de mutfakta yemek hazırladığını söyler. Meera yemek hazırlarken kayıp düşeceği sırada Ritesh onu tutar. Uzaktan ikili romantik anlar yaşıyor gibi görünür.

Dharam mutfağa girdiğinde tam da bu manzara ile karşılaşınca şok olur. Artık dayanamaz ve öfkeyle bağırmaya başlar. Karısına sulandığını, en başından beri planını bu olduğunu öne sürüp, Ritesh evden kovar. Meera ise Dharam’a yanlış bir şey yapmadıklarını, hata ettiğini söyler. Vidya ise bu olayın arkasında Nainya’nın olduğundan emindir. Masum 441. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın.

Masum 6 Haziran Pazar Özeti

6 Haziran Pazar günü kanal 7 ekranlarına gelecek olan Masum 6 Haziran özeti kaldığı yerden devam ediyor.

Gopi ve Jaggi tapuları aradığı sırada kutu içinde kağıtların kutuda olduğunu fark eder. Mansi ve ailesi Modi konağını satmak için için alıcıyı eve çağırır. Adam evi kelepir bulur ve hemen çek verir. Jaggi koşup Mansi’nin elinden çeki alır.

Gopi çeki yırtar. Premila Gopi’yi dövmek istese de Jaggi alıcıya evin tapuları ellerinde olup olmadığını sormasını ister. Alıcı da Premila’ya tapuları göstermesini ister. Premila tapuyu almaya gittiğinde yerinde olmadığını görünce şok olur. Alıcı adam ağzına geleni söyleyip konaktan ayrılırken, Premial ve Dr. Krishna Gopi ve ekibinin tapuları çaldığını anlar.

Masum 6 Haziran Pazar Özeti - Jaggi ve Gopi Premila'yı kovar

Gopi artık yaptıklarının yettiğini söyler. Mansi Gopi’ye tokat atmak isterken Gopi Mansi’nin elini tutar. Jaggi ile Gopi evde kendilerine etmediğini koymayan Mansi, Premila ve Dr. Krishna’yı evden kovar. Jaggi düşmanların gittiğini, şimdi kutlama zamanın olduğunu söyleyip, Sona’nın çocukları ile birlikte davul çalar.

Gopi ve Kokila dışında herkesin oynadığını gören Jaggi, Gopi’yi de oynamaya davet eder. Jaggi ona neden ailesiyle dans etmediğini sorar. Gopi önce sinirlense de Sona’nın çocuklarının ısrarı üzerine herkesten çok oynamaya başlaması Jaggi’nin dikkatinden kaçmaz. Jaggi şaşkınlıkla Gopi’yi izler.

Çevrede yaşayan komşular Modi konağına gelir. Gopi’ye 5 yıldan beri dini ritüel yapıldığını, bu yıl töreni tapınak da yapacaklarını, Modi ailesinin de gelmesini ister. Gopi hem kendisi hem de Kokila’yı getireceğini söyler. Kadınlardan biri gizlice Premila’yı arayıp, Gopi ve Kokila’nın geleceğini haber verir.

Devamı Masum 442. bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor. Masum 441. bölüm özeti burada son buldu.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

6 Yorum

  1. Filiz hanım bu dızını bılyorsanız soragımıza cevap verın. Ahem yasıyormu ya gerçekten oldumu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu