Dizi Özet

Masum 442. Bölüm Özeti 7 Haziran Jaggi’nin DNA Testi

Masum 442. bölüm özeti 7 Haziran Pazartesi. Parag Amerika’dan gelecek. Dr. Krishna Parag ile Jaggi’nin DNA testini yapınca ikisinin baba oğul olduğunu açıklayacak! Detaylar  Masum 442. bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor.

Masum 442. bölüm; Modi kadınları tapınağa gitmesi ile bölüm başlar. Modi kadınları tapınak da Premila ve ailesini de hazır görünce şok olurlar. Zira hiç beklemedikleri Premila tapınak da Gopi’nin gelmesini bekler. Sona, Premila ve Dr. Krishna’nın tapınakta olmasının arkasında kesinlikle bir iş olduğunu, dikkatli olmaları gerektiğini söyler.

Masum 442 bölüm özeti Başlıyor!

Din görevlisi duaya yeni katılan Gopi’den anlına sindur sürmesini ister. Premila hemen oğlu Dr. Krishna’ya Gopi’nin alnına sindur sürmesini ister. Jaggi son anda yetişip Dr. Krishna’nın sinduır sürmesine engel olur. Jaggi kendi eli ile Gopi’nin alnına Ahem gibi sürüp, Premila’yı ve orada bulunanları kandırmak için yaptığı hamlesini Gopi yanlış anlar. Önce Jaggi’ye kızar, daha sonra ağlayarak tapınaktan uzaklaşır.

Premila, Kokila’ya dönüp Gopi’nin neden ağladığını ve neden ağlayarak tapınaktan gittiğini sorgular. Kocası olarak Ahem’in sindor uygulamasından mı kaçtığını yoksa yabancı birinin sindur uygulamasından mı kaçtığını sorunca, Kokila Premila’ya çenesini kapatmasını, kapatmadığı takdir de kendisinin kapatacağını söyler.

Masum 442. bölüm özeti - Parag Urvashi'yi görür

Vidya, Nainya’nın Meera ile Dharam’ı ayırma çabalarına karşı, Vidya tek başına mücadele eder. Priyal’i okula bırakması için hem Dharam’a hem de Meera’ya söyler. Her ikisi de hazırlanıp alt kata inince ikisinin de hazırlandığını görürler. Meera kendisi götürmek istese de Dharam öfkeyle torununu kendisi okula götüreceğini söyleyip, Priyal’i kolunda tutup götürür. Meera ise kendisi ile kocası Dharam arasında ki anlaşmazlığı düzeltmek için bir çaba sarf etmemesini, Nainya’nın düğününden sonra aradaki meseleyi (Boşanma) çözeceğini söyler.

Gopi odasında yaşadıklarını düşünüp ağlar. Kocası olmayan Jaggi’nin sindur uygulamasına çok kızarken, Dr. Krishna resmi olarak kocası lakin sahtekar biri olduğu için onunda sindur uygulamasını istemediği için kadersiz haline ağlar. Urmila Gopi’nin yanına gelip Jaggi’nin yanlış bir şey yapmadığını, Dr. Krishna ve deli annesi ile kızı Mansi’den kurtardığını söylerken, Gopi tapınak da alnına Jaggi’nin sindur uygulamaya hakkının olmadığını söyler.

Masum 442. Bölüm Özeti

Urmla Kokila’nın yanına gidip Jaggi’nin hata yapmadığını, Jaggi Premila ve Dr. Krishna’nın amacını bildiği için Gopi’nin alnına sindur uyguladığını söyler. Kokila Jaggi ile konuşmak ister. Lakin Urmila uzun süredir telefonuna ulaşamadığını söyler. Kokila hemen Jaggi’nin annesi Urvashi’yi arayıp Jaggi’nin oraya gelip gelmediğini sorar. Kadın da gelmediğini, oğluna bir şey olup olmadığını sorunca, Kokila bir kaç saattir ulaşamadıklarını söyler.

Jaggi gece geç saatler de Modi konağına gelir. Gopi panik halde Jaggi’ye kızar. Haber vermeden gittiği için evdeki herkesin perişan olduğunu, hatta Sona’nın çocukları yemek bile yemediğini söyler. Sonra birden bire Gopi geri geri adım atıp hızla odasına koşar.

Dr. Krishna tapınak da işi başaramadıklarını, yeni bir plan denemeleri gerektiğini Premila’ya söylerken, Mansi de akıl hastanesinde Gopi’yi öldürmeleri gerektiğini, şimdi Gopi’nin gözü açıldığını dile getirir.

Masum 442. Bölüm Özeti - Parag'ı çağırır

Kokila, Urvashi’nin evine gider. Urvashi Kokila’ya sözünde durup durmayacağını sorar. Kokila Gopi için yapamayacağı şeyin olmadığını, daha önce söz verdiği gibi Modi konağında gereken saygının gösterileceği konusunda güvence verince, Urvashi Modi konağına gelmeyi kabul eder.

Meera Dharam’ın odun herif olduğunu, kızının düğünü için alış verişe bile kendisini götürmediği, lakin polis amiri Risesh kibar ve anlayışlı olduğunu Vidya’ya söylerken, Dharam kapıda bunu duyup sinirden deliye döner. O sinirle Dharam Ritesh’in yakasına yapışır. Onu evinden çıkmasını ister. Ritesh ise Meera söylemeden evden ayrılmayacağını, o git derse gideceğini açıklar.

Kokila, Urvashi ile Modi konağına gelir. Bundan sonra Urvashi Modi konağında birlikte yaşayacaklarını söyler. Poja töreni yapıldıktan sonra herkes odasına gider. Urvashi ise Jaggi’den Parag’ın oğlu olarak Modi konağında saygı görmeyi hak ettiğini, aynı zamanda hakkı olanı da almasını istediğini kendince dile getirir. Gopi ise Urvashi’nin bu konuşmalarını duyunca, Jaggi’nin sıradan biri olmadığını, aslında Jaggi Ahem’in üvey kardeşi olduğunu anlar.

Dharam Polis amiri meselesini Meera’ya açar. Kendisinin yaşlı olduğunu, polis amiri Ritesh genç olduğu için konak da kalmasını istediğini söyleyince, Meera Dharam’a tokat atar. Namusuna laf ettiği için ağlayarak odadan çıkarken Dharam da odada sinirden delirir.

Gopi, Kokila ile üvey kardeş meselesini konuşur. Kokila Gopi’ye tüm gerçeği anlatır. Parag’ın kendisi ile evlenmeden önce Urvashi’yi sevdiğini, lakin Parag’ın ailesi Urashi’yi değil kendisini seçtiğinde Parag da arada kaldığını, sonunda ailesinin istediği kişi olarak kendisini seçtiğini, lakin bu süreç öncesinde Urvashi hamile kaldığını, bunu da herkesten bu zaman kadar sakladığını söyler. Gopi de emin olmak adına şöyle der.

“Yani Jagi Ahem’in üvey kardeşi demi?” (Masum 442. bölüm özeti) Gopi

Diyerek durumu anlamaya çalışır. Kokila da Gopi’yi doğrular. Jaggi Ahem’in üvey kardeşidir der. Masum 442. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın.

Masum 7 Haziran Pazartesi Özeti

7 Haziran Pazartesi günü kanal 7 ekranlarına gelecek olan Masum 7 Haziran özeti kaldığı yerden devam ediyor.

Uvrashi daha önce Jaggi’ye babası hakkında hiç bir bilgi vermediği için şimdi açıklamayı düşünür. Parag’ın oğlu olduğunu, aslında kendi babasının malında kaldığını ona söylemek ister.

Kokila, Gopi’den Jaggi’nin yanına gidip arada ki kırgınlığı bitirmesini ister. Gopi ise yapmayacağını söyler. Urmila dün sabah Gopi Jaggi’nin odasının önünde geçerken gülümsediğini söyler.

Vidya, evde Meera’yı arar. Sonunda depoda bulur. Meera’ya ne yaptığını sorar. Meera ise Dharam’ın kendisine söylediği sözlerden dolayı ona tokat attığını, namusuna laf ettiğini söyleyince Vidya şok olur. Bu sırada Dharam depoya gelince Vidya dışarı çıkar.

Masum 7 Haziran Pazartesi Özeti - Dr. Krisha DNA testini getirir

Parag Hindistan’a gelir. Taksi şoförü Parag’ın saçında bir tel alıp poşete koyar. Taksi şoförü Dr. Krishna’dır. Parag’ı yalanla dolanla Hindistan’a çağırıp Ahem’in öldüğünü, Jaggi’nin ise sahtekar olduğunu kanıtlamak için mesaj göndermiştir. Parag ise Kokila’ya bir şey olduğunu düşünüp gelmiştir.

Parag Modi konağına gelince önce Urvashi’yi görünce şok olur. Ardından Jaggi’yi görünce Ahem zannedip dona kalır. Kokila Jaggi’yi tanıştırır. Urvashi’nin oğlu olduğunu söyler.

Kokila Parag’a Ahem’in ölümünden sonra Gopi’nin komaya girdiğini, Gopi’yi iyileştirmesi için eve doktor çağırdıklarını, gelen doktor ise niyetini önce gizlediği için anlayamadıklarını, Gopi’yi çok sevdiğini söyleyip kandırdığını kısaca başından geçen olayları bir bir anlatır.

Bu arada Premila, Mansi, ve Dr. Krishna ellerinde DNA testi ile birlikte Modi konağına gelir. Modi ailesi çıkan gürültüyü duyup kapıya gelir. Dr. Krishna karşılarında gördüğü ve Ahem’in yerine geçmiş bu sahtekarın Ahem olmadığını Parag ile babalık testi yaptığını, şimdi sonucunun ortaya çıkacağını söyler. Dr. Krishna raporu açmadan polise bile haber verdiğini, giderken yanlarında Gopi’yi de alıp gideceklerini söyler. DNA testini ilk Mansi açar. %99 Jaggi ile Parag’ın baba oğul olduğu yazdığını görünce şok olur. Dr. Krishna da raporu görünce gözlerine inanamaz.

Mansi raporda hata olabileceği gibi Gopi’nin raporu değiştirebileceğini, tıpkı kendileri Gopi hakkında sahte deli raporu çıkarttıkları gibi der. Mansi herkesin içinde ağzından kaçırır. Gopi’nin deli raporunu Dr. Krishna’nın sahte delillerle hazırladığı ortaya çıkınca Gopi Dr. Krishna’dan şikayetçi olur. Gelen polisler doktoru tutuklar.

Devamı Masum 443. bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor. Masum 442. bölüm özeti burada son buldu.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

7 Yorum

  1. Zaten bitmesine az kalmiş Filizcim lütfen ver şu özetleride çavuk bitirelim şu dizini sonunu çok merak etiyorus

  2. Allah aşkına saçmalığa bak DNA için paragı Amerika’dan getiriyor kokilaya yapacak kadar aklı yok mu bu doktorun nsndnfndnjd

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu