Dizi Özet

Masum 443. Bölüm Özeti 8 Haziran Mansi Gopi’yi Vurdu!

Masum 443. bölüm özeti 8 Haziran Salı. Mansi Jaggi’yi silahla vurmak isterken araya Gopi girecek. Gopi ağır yaralanacak. Gopi’Nin kalbi hastanede duracak. Peki Gopi ölecek mi? Yoksa hayata tutunacak mı? Detaylar  Masum 443. bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor.

Masum 443. bölüm; Jaggi Sona’nın çocukları ile oyun oynarken yeni bölüm başlar. Sona çok fazla oyun oynadığı için çocuklarının ders çalışmasını ister. Bu sebeple Jaggi’nin yanından alır. Gopi de iyi bir çocuk olup annesini dinlemesini ister.

Dharam’a geçtiğimiz bölümde tokat atan Meera korkudan saklanmıştı. Dharam Meera’nın nerede olduğunu merak ettiği sırada, Meera korkarak ve çekinerek Dharam’ın yanına gelir. Yaptığının yanlış olduğunu söyleyip yüzüne bir öpücük kondurur. Sonra yine utanarak yanından uzaklaşır. Dharam öfke ile sersemlik arsında bir duygu yaşar.

Masum 443 bölüm özeti Başlıyor!

Meera hemen kardeşi Vidya’nın yanına gider. Dharam ile arasında ki buzları eritmek için ilk hamlesini yaptığını söyler. Vidya adım adım ilerleyip araya giren kara kedileri de bertaraf edeceklerini söyler. Sonrasında Vidya Modi konağında Mansi ve ailesinin yaptıklarını, büyük babaları Parag’ın geliş hikayesini tek tek Urmila Vidya’ya, Vidya da Meera’ya anlatır.

Parag Kokila’nın yanına gidip Jaggi meselesini konuşmak istediğini söyleyince Kokila “Benim yanında konuşmana gerek yok. Artıuk bu olay Urvashi’yi de ilgilendirdiği için onun yanında söyle ne söyleyeceksen” der.

Masum 443. bölüm özeti - Gopi hastanede

Parag Kokila’yı da alıp Modi konağında kalan Urvashi’nin yanına gidip gençlik yıllarında yaşadıkları olay yüzünden Jaggi’nin dünyaya geldiğini, lakin Parag Urvashi’nin hamile olduğunu bilmediğini, bu sebeple Kokila ile evlendiğini, bu gerçeği bilseydi asla Kokila evlenmeyeceğini açıklar. Kokila olan olduğunu artık Jaggi’ye babasının Parag olduğunu söylemeleri gerektiğini söylediği anda içeri giren Jaggi her şeyi duyar. Elinde ki tabak yere düşer. Jaggi öfkeyle şöyle der;

“Sen benim babam mısın? ” Jaggi Modi

Parag da evet deyince Jaggi öfkeyle evden ayrılıp kendi evine gider.

Dr. Krishna karakoldan kurtulmayı başarır. Kefaletle serbest kaldığını, Gopi başına büyük bela açtığını söyler. Mansi ailesini parçalayan Jaggi’yi öldüreceğini söyleyince, Dr. Krishna hiç bir şey yapmamasını, sadece gidip dinlenmesini ister. Premila’ya da Mansi’nin ilaçlarını vermesini ister. Mansi almak istemeyince Premila Mans’yi bir odaya kilitler.

Modi ailesi Jaggi’nin arkasında eve gider. Jaggi’den kapıyı açmasını, gerçekle yüzleşmesini ister. Parag da bir baba gibi kapıya gelir. Onun konuşmak istediğini söyler. Sonunda Jaggi sinirle kapıyı açar. Öfkeyle Parag’ı itekler. Kendi evi olduğunu, içeri girmeye yeltenmemesini ister. Çevrede toplanan kalabalığa Jaggi “Bu adam benim babam. Ben doğmadan bizi terk edip yoksulluğa bırakan kişi” der.

Parag ondan özür diler ve büyük bir hata yaptığını söyler. Jaggi kenarda duran sopayı alıp Parag’a vuracağı sırada araya Gopi ve Urvashi girer. Babasına el kaldırmaması gerektiğini, gerçeği sopa ile yok edemeyeceğini, Parag onun babası, sen de onun oğlusun diyerek Jaggi’nin bu gerçeği kabul etmesini istese de Jaggi kabul etmeyeceğini söyler. Sinirle kapıyı kapatıp içeri girer. Gopi, Jaggi’ye zaman vermeleri gerektiğini söyler.

Masum 443. Bölüm Özeti

Meera ve Vidya, kıyafetleri Naiya’nın odasına götürür. Getirdikleri kıyafetler düğün kıyafetleri olduğunu söyler. Viya düğünü bu kadar çabuk yapacaklarını, Nainya’nın da bu kadar çabuk evlerinden gideceğini söyleyip, Nainya’yı sinir eder.

Mansi hem Gopi, hem de Jaggi’den intikam almak için yatağında plan yapar. Bu sırada içeri Premila girer. Mansi’nin uyuduğunu düşünüp tekrar kapıyı kapatır. Mansi pencereden ip sarkıtıp dışarı çıkar.

Jaggi tapınağa gider. Urmila Gopi’ye “Jaggi’yi ancak sen sakinleştirip gerçeği kabul ettirebilirsin” deyince Gopi Jaggi’yi aramaya tapınağa gider. Mansi Jaggi’yi tapınak da yalnız başına görünce satın altığı tabanca ile ona ateş etmek üzereyken Gopi Jaggi’ni yanına gelir. Jaggi Gopi’ye neden geldiğini sorunca, tüm aile onun için endişelendiğini söyler.

Masum 443. bölüm özeti - Mansi Gopi'yi vurdu

Meera mutfakta iş yaparken elini kanatır. Polis amiri Ritesh Meera’nın elinin kanadığını görünce hemen yardımına koşup eline pansuman yapar. Dharam da uzaktan geçerken Meera ile Ritesh’in yakınlaştığını görünce sinirlenir de odasına gider.

Gopi herkesin evde kendisini beklediğini, birlikte gitmeleri gerektiğini söyler. Jaggi Modi konağına dönmeyeceğini, Parag’ı da babası olarak kabul etmeyeceğini söyleyip Gopi’nin yanından ayrılır. Gopi Jaggi’yi ikna edemeyeceğini düşündüğü bir anda Mansi’nin Jaggi’ye uzaktan silah doğrulttuğunu fark eder. Hıza koşup kurşunların önüne kendisini atar.

Gopi ağır yaralanır. Gopi hemen hastaneye kaldırılır. Hemen ameliyata alınır. Dharam’ın evinde Rithes ile Prakash, Meera’nın 20 yaş büyük bir adamla evlendiğini, evlilikte çok mutsuz olduğunu söyler. Bunu da Dharam duyar. Rithes’i yakasında tutup salona getirir. Evinden çıkmasını ister. Dharam sinirle Rithesh’e tokat atar. Rithesh de Dharma’a vurmak isterken araya Meera girer. Eşine nasıl el kaldırabileceğini sorgular. Evinden defolup gitmesini isteyince, Nianya ve Prakash planlarının tutmadığını görünce canları sıkılır.

Kokila, Gopi’nin vurulduğu ve hastanede olduğu yönünde bir telefon alır. Kokila panikle hastaneye giderken, Vidya telefonda biri ile konuşur. Sonra dışarı çıktığını gören Nianya onu takip eder. İleride Ritesh ile konuştuğunu görünce, hemen yanlarına yakınlaşıp dinler. Aslında az önce olan tüm olay bir oyundan ibaret olduğunu anlar. Masum 443. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın.

Masum 8 Haziran Salı Özeti

8 Haziran Salı günü kanal 7 ekranlarına gelecek olan Masum 8 Haziran özeti kaldığı yerden devam ediyor.

Tüm Modi ailesi ve Dharam’ın ailesi hastaneye gelir. Mansi de panikle evine kaçar. Polis Mansi’ni evine gelir. Gopi Modi’yi Mansi’nin silahla vurduğunu, Gopi’nin ölmesi halinde Mansi’nin asılacağını söyleyip Mansi’ye kelepçe takar. Dr. Krishna da kefalet ile serbest bırakılması için avukatla görüşeceğini söyler.

Doktorlar ameliyattan çıkar. Çok kan kaybettiğini, durumunun kritik olduğunu, her an onu kaybedebileceklerini söyleyince, Jaggi tapınağa dua etmeye gider. Kendisi yüzünden Gopi’nin ölmemesi için dua eder.

Masum 8 Haziran Salı Özeti - Polis Mansi'yi tutuklar

Nianya ile Prakash Vidya yüzünden planlarının başarısız olduğunu söyler. Prakash da daha büyük bir plan yapmaları gerektiğini, tıpkı Meera’nın bebeğini düşürdüğünü olayı planladıkları olay gibi büyük bir plan yapmaları gerektiğini söyler.

Gopi’nin durumu giderek kötüleşir. Kalbi durur. Doktorlar hemen kalp masajı yapıp şok vermeye başlar. Bu sırada Jaggi de tapınak da dua eder. Son anda Gopi yeniden nefes almaya başlar. Gopi gözünü açar. Tüm Modi ailesi sevinç gözyaşları döker. Haber Jaggi’ye de ulaşır. Jaggi sevinçle hastaneye gelir. Gopi’nin odasına girer.

Devamı Masum 444. bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor. Masum 443. bölüm özeti burada son buldu.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

4 Yorum

  1. Ayy yok artik ya gerçek mi bu söyledikleniz şu hintliler de var ya alem ya zaten aheme benzeyen kardeşi ni buldular bide onuda gopiye aşik yaptilar üstüne de ahem de kanli canli çika gelirse nasil olur yaa bin kere düşünüp aklina gelmicegi hintliler hemen cink diye buliveriyor
    Bunlarin kafasi da baya bi acayip çalişiyor haa😁

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu