Dizi Özet

Masum 444. Bölüm Özeti 9 Haziran Jaggi Gopi’ye Aşık Olur!

Masum 444. bölüm özeti 9 Haziran Çarşamba. Jaggi Gopi’ye aşık olduğunu Urvashi’ye söyleyecek. Gopi SR. Krishna’dan boşanacak. Detaylar  Masum 444. bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor.

Masum 444. bölüm; Jaggi, Gopi’nin odasına girmesi ile başlar. Jaggi Gopi’nin yanına oturup onun elini tutar. Bu sırada içeri Kokila ve Urmila gelir. Kokila Jaggi’nin eli kolu kan içinde olduğunu görünce panik olur. Hemen müdahale etmek istese de Urmila engel olur. Kokila’yı dışarı çıkarıp Jaggi’nin tapınak da yaptığı dua sırasında eli yüzü kan içinde olduğunu açıklar.

Masum 444 bölüm özeti Başlıyor!

Kokila, Sona ve Urmila Gopi’nin odasındayken dışarıda Monica ve Paridhi hastane koridorunda karşılıklı oturan Parag ve Urvashi’nin yanına gider. Kokila’nın akşam Gopi’nin yanında kalacağını, bu sebeple Kokila’yı beklemeden eve gidebileceğini söyler. Parag Kokila olmadan gitmeyeceğini söylese de Pardhi ve Monica ısrar eder. Kokila çıkmadan Parag Urvashi’yi alıp eve gider.

Pari ve Mona, Parag ve Urvashi’den eve gidip dinlenmelerini ister. Parag, Kokila olmadan gitmeyeceğini söylüyor. Pari, Kokila’yı iyi tanıdığını, Gopi’den uzaklaşmayacağını söylüyor. Israr ediyor ve ikisi de ayrılıyor. Sonra Kokila gelir ve Pari, Parag ve Urvashi teyzesini eve gönderdiğini söyler. Kokila, Gopi ile kalacağını söylüyor.

Jaggi Gopi’nin yanına oturup kendi hayatını hiçe sayıp kurşunların önüne atladığı için Gopi’yi borçlandığını, iyileşene kadar yanına kalacağını söyler. Kokila kendisinin kalacağını söylese de Jaggi hem Urmila’yı hem de Kokila Modi konağına gönderip Gopi’nin başında kalır.

Masum 444. Bölüm Özeti - Jaggi Aşık olur

Ritesh meselesi nedeniyle Meera ile Dharam’ın arası açılsa da son anda Vidya’nın kıvrak zekası ile Meera ile Dharam’ın arası açılmadan düzelmesini sağlar. Dharam Meera’nın yanına gelip ondan özür diler.

Jaggi hastanenin verdiği yemekleri kontrol eder. Birisinin çok kötü olduğunu ama diğerinin çok güzel olduğunu söyler. Gopi hiç bir şey canı istemediğini söyleyince Jaggi kendisi zorlamadığı takdirde Kokila gelip bu beğenmediği çorbayı bile içireceğini söyleyince Gopi yemek yemeği kabul eder.

Kokila hastaneye gideceği sırada bir telefon gelir. Vidya annesini görmeye hastaneye gideceğini haber verir .Kokila ise hastane de her şeyin yolunda olduğunu, 3 gün içinde Nainya’nın düğünün olacağını bildiği için hastaneye gelmemesini, evlilik hazırlıklarını gelin olarak tamamlamasını ister.

Doktor Gopi’nin sağlığına kavuştuğunu, zamanla eski haline geleceğini, söylediği sırada içeri Kokila ile Parag girer. Jaggi Parag’ı görünce canı sıkılır. Gopi hemen bunu fark edip Jaggi’ye babası Parag’ı affetmesini ister.

Masum 444. Bölüm Özeti

Gopi’nin isteğini reddetmeyen Jaggi, Prag’ın ayaklarına dokununca Parag oğlum deyip Jaggi’ye sarılır. Tüm aile derin bir nefes alır. Parag ve Jaggi için yeni bir sayfa açtıkları için sevinirler.

Pari Kokila’nın tavırlarında canı çok sıkılır. Kokila ile Parag arasını açıp evde tek hakimiyet kendisinin olması için Parag ile Urvashi yeniden bir araya gelmiş gibi göstermek için hastanede ilk adımı attılar. Zira Kokila gelmeden Parag gitmeyeceğini söylese de Paridhi sırf Kokila’nın kafasının karışması için Urvashi ile Parag’ı Modi konağına göndermişti. Şimdi planlarına adım adım devam edeceklerini söyler.

Vidya her ne kadar Dharam ile Meera’nın aralarında ki anlaşmazlığı sonlandırsa da halen Meera boşanma taraftarı. Zira Dharam’ın kendisinin namussuzlukla suçladığı için Nainya’nın düğününden sonra boşanmayı düşünür. Vidya da arayı yapmak için Meera’nın odasına yüzük bırakır. Arkasında Vidya girip Dharam’a bir şans daha vermesini ister. Meera ise kararının kati olduğunu bir kez daha söyler.

Masum 444. Bölüm Özeti - Jaggi Babasını affeder

Jaggi, Gopi’ye yemeğini yedirdikten sonra hem Gopi, hem de Jaggi hastane odasında uykuya dalar. Dr. Krishna ile Premila sessizce Gopi’nin odasına girerler. Gopi ve Jaggi uyanır. Jaggi Gopi’ye dokunursa onları öldüreceğini söyleyince, Premila bir şey yapmaya gelmediklerini, Gopi’den af dilenmeye geldiklerini söyleyip Premila Gopi’nin ayaklarına dokunur.

Bu arada Sona akşam Parag’a ve Kokila için süt isteyip istemediklerini sorar. Kokila istemediğini söyler. Sona odadan çıktıktan sonra Parag Kokila ile konuşmak ister. Kokila ise aynen şöyle der.

“Seninle aramızda konuşacak hiç bir şey kalmadı!” (Masum 444. bölüm Özeti) Kokila Modi

Kokila’nın bu sözlerini Urvashi kapıdan duyar. Premila ve Dr. Krishna Gopi’den Mansi’ye karşı şikayetini geri alması için yalvarırlar. Premila, Mansi eğer içeriden çıkarsa çok uzaklara götüreceğini söyler.

Jaggi, bir şartla Gopi davasını geri çekeceğini söyler. Dr. Krishna “ne isterseniz yaparım” deyince Jaggi Gopi ile hile yolu ile evlendiğini, eğer onda boşarsa Gopi davasını geri alacağını söyler. Dr. Krishna Gopi’den boşandım dese de Jaggi evrakları getirip imzalamasını, o zaman Gopi davayı geri çekeceğini söyler.

Kokila, Parag’ın sadece Urvashi’yi sevdiğini kendisini sevmediğini söyler. Parag ile evlendiğini, anne olduğunu hatta babanne bile olduğunu ama Parag’ın sevdiği eş olmadığını söyler Urvashi ise kendisiin suçlamamasını ve böyle düşünmemesini söyler.

Hemşire, Gopi’nin taburcu olmadan önce bazı testlere ihtiyacı olduğunu söyler. Gopi’yi tekerlekli sandalyeye oturtuyor. Hemşire Gopi’yi alır. Jaggi onların gidişini izler.

Nainya Meera’yı ve Vidya’yı evden atmadan evlenip koca evine (olmayan) gitmemek için evliliğini ertelemek bu süre zarfında Dharam ile Meera arasını bozmak için harekete geçer. Nainya’nın planı ile Dharam’ın ateşi çıkar.

Gopi, Jaggi tarafından tekerlekli sandalyeyle eve getirilir. Gopi eve girdiğinde boşanma evraklarını gösterir. Artık yeniden Gopi modi olduğunu söyler. Kokila bu habere çok sevinir.

Dharam’ın hastalanması sonucu eve kendi doktorlarını çağırmak istese da aile doktorlar şehir dışında olduğu için Vidya başka bir doktor getirir. Nainya panik olur. Zira daha önce Meera’nın bir daha bebek sahibi kalamayacağı yönünde ki sahte raporu gelen doktorun arkadaşı ile yaptığı için Nainya panik olsa da gerçek ortaya çıkmadığı için Nainya derin bir nefes alır.

Jaggi evde Gopi için hizmet edip meyve verirken Monica ile Pariddhi Urvashi’nin yanına gider. Jaggi’nin eve adım attığını, artık Modi olduğunu, lakin Urvashi olarak evde oğlunun yanında sığınmacı gibi kalmak çok acı olduğunu, oysa Parag ile evlenmiş olsaydınız şimdi Kokila’nın yerinde kendisi olurdu diyerek Urvashi’nin aklına girer.

Gopi, hem Kokila hem de Urvashi’nin aynı evde kalamayacağını, aynı evde kalmaya devam ederlerse sorunların katlanarak artacağını düşünür. Bu arada Monica’nın gaz verdiği Urvashi Kokila ile tartışır. Urvashi, Kokila’ya ikisinden birinin bu evi terk etmesi gerektiğini söyler. Kokila, Gopi’nin artık iyi olduğunu, bu yüzden sözünü yerine getireceğini ve bu evi sonsuza dek terk edeceğini söyler. Masum 444. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın.

Masum 9 Haziran Çarşamba Özeti

9 Haziran Çarşamba günü kanal 7 ekranlarına gelecek olan Masum 9 Haziran özeti kaldığı yerden devam ediyor.

Modi kana Kokila, elinde valizle oturma odasına gelir. Parag tüm bunlar ne demek olduğunu sorar. Kokila bu evden sonsuza kadar gideceğini söyler. Herkes şok olur. Gopi gidemeyeceğini söyler. Kokila, şimdi her şeyin yoluna girdiğini, Urvashi’ye verdiği sözünü yerine getireceğini ve Jaggi ve Urvashi’ye haklarını vereceğini söylüyor. Jaggi hiçbir yere gitmek zorunda olmadığını, annesiyle birlikte bu evden gideceğini söyler. Parag da kimsenin gitmesi gerekmediğin, kendisi bu evden ayrılacağını söyler.

Urvashi, Parag’ın hayatında sadece bir kadının olması gerektiğini, bu sebeple birini seçmesi gerektiğini söyler. Urvashi, Kokila ile kalmayı kabul eder. Kokila mutlu bir şekilde ona sarılır ve ikisinin de kardeş olduğunu söyler.

Masum 9 Haziran Çarşamba Özeti - Jaggi Gopi'ye aşık olur

Kokila, Gopi’yi odasına götürür ve ilacını almasını ister. Jaggi ile çok sıkı fıkı olduğu için Kokila Gopi’yi ikaz eder. Kokila, Gopi’yi odasına götürür ve ilacını almasını ister. Tapınak da Dr. Krishna’yı alt etmek için Jaggi’nin alnına sindur sürdüğünü ama bu onun kocası olduğu anlamına gelmediğini söyler.

Urvashi de oğlu Jaggi’yi ikaz eder. Jaggi de sahte evlilik dönemin de Gopi’ey aşık olduğunu, onunla evlenmek istediğini söyleyince, Urvashi şok olur. Kokila da Jaggi ile Gopi arasında oluşan bağın farkında. Lakin daha önce çok güvenerek evlendirdiği Dr. Krishna Gopi’nin başına açmadığı oyun kalmadığı için artık yoğurdu üfleyerek yiyor.

Devamı Masum 445. bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor. Masum 444. bölüm özeti burada son buldu.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

7 Yorum

  1. Filiz hanim yaraly kalbimin özrtlerini ne zaman wereceksiniz ve yarali kalbimin final tarihi ne zaman acaba hangi ay ve gun bitiyor bu dizi cok merak etim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu