Dizi Özet

Masum 450. Bölüm Özeti 15 Haziran Gopi’nin Çaresizliği

Masum 450. bölüm özeti 15 Haziran Salı. Gopi Radhika’nın foyasını ortaya çıkarsa da Radhika her defasında uydurduğu yalanlarla evdeki herkesi kandırmayı başaracak. Gopi ise bu defa kimseyi kandıramayacak kadar Radhika hakkında delil toplamaya başlayacak! Detaylar Masum 450. bölüm özeti detaylı olarak yazılmıştır.

Masum 450. bölüm; Gopi, Radhika lavabodayken odasına gidip telefonuna bakar. Bu sırada içeri Radhika girince, Gopi perdenin arkasına saklanır. Radhika lavabodan çıkınca Urvashi onu çağırır. Radhika telefonu odasında bırakıp gider. Gopi saklandığı yerden çıkıp Radjhika’nın telefondan sevgilisi Mangesh’e mesaj çeker. Gece 12’den sonra elinde çiçekle gelmesini isteyen mesajı atıp daha sonra mesajı siler.

Masum 450 bölüm özeti Başlıyor!

Gece 12 olunca Mangesh Modi konağına gizlice girer. Kapıda onu Radhika karşılar. Gecenin 12’sinde ön kapında neden geldiğini sorduğu sırada Gopi ışıkları yakıp Radhika’nın foyasını ortaya çıkardığını düşünür.

Herkesi içeride elinde çiçekle duran adamın kim olduğunu sorar. Gopi de Radhika’nın erkek arkadaşı Mangesh olduğunu açıklar. Mangesh ise eve gelmeden önce plan kurmuş, kendisini Modi konağına Gopi’nin çağırdığını, eve de onun mesajı üzerine geldiğini söyler. Mangesh kendisine Gopi’nin gönderdiği mesajı gösterir. Herkes mesaja bakar. Hatta mesaja Gopi bile mesaja bakınca Gopi kendisinin böyle bir mesaj göndermediğini söyler.

Masum 450. Bölüm Özeti - Gopi'ye Kimse İnanmaz

Urvashi oğlunun kafasını karıştırmak, Radhika’yı ahlaksız bir kız gibi göstermek için Gopi’nin böylesi bir oyun yaptığını söyler. Radhika da “Gopi Jaggi ile evlenmek istiyor. Bana bu yüzden iftira atıyor” diyerek Gopi’yi suçlar. Kokila Gopi’yi savunur.

Gopi, Jaggi’ye Mangesh’i aramadığını söyler. Jaggi ona güvendiği açıklayınca, Gopi bu evliliği yapmamasını, nişanı atmasını ister. Jaggi ise artık çok geç olduğunu söyleyip yanından ayrılır. Gopi kendi elleri ile iteklediği Jaggi’yi yeniden kurtarmak için bir şeyler yapması gerektiğini düşünür.

Meera evde Chanda’yı fidye karşılığında almak isterken başarılı olmadığı için ağlar. Zira parayı verdikleri halde Chanda hala eve gelmemiştir. Dharam’ın bir şekilde Chanda’yı eve getirmesini isterken birden içeri Chanda aç ve susuz kalmış gibi rol yaparak içeri girer. Hemen eve doktor gelir. Doktor Chanda’ya ilaç yazar. Meera da kaçırılma olayını unutmasını ister.

Radhika eve Avrupai kıyafetler giyer. Gopi bunu fark edip yanına gider. Radhika evdeki imajını sıfırladığını, artık kimse Gopi’ye inanmadığını söyleyince Gopi Radhika’ya tokat atar. Radhika daha önce de kendisine tokat attığını, bu defa tokadın intikamını alacağını söyler. Gopi de onu ailenin huzurunda foyasını ortaya çıkacağına dair yemin eder.

Ertesi gün Gopi yolda giderken çiçek satıcısı Gopi’yi durdurur. Gopi ondan çiçek satın alırken duvarda Radhika’nın aradığına dair resmi görünce şok olur. Hemen gidip duvar da ki resmi alır.

Masum 450. Bölüm Özeti

Gopi Radhika’nın resmini alıp eve getirir. Herkese Radhika’nın aranan bir suçlu olduğunu söyler. Radhika panik olur. Lakin yılların hırsız kısa sürede kendisini bu yalandan kurtarmak için iyi bir yalan bulur. Daha önce söylemediği bir yeteneğinin olduğunu, bir çok dizi ve filmde rol aldığını, bu poster de ona ait olduğunu söyler. Herkesi Radhika’ya inanır. Urvashi Gopi’ye tokat atmak için el kaldırdığı sırada Kokila Urvashi’nin elinin tutup şöyle der.

“Ben hayatta olduğum sürece kimse gelinim Gopi’ye vuramaz!” (Masum 450 bölüm özeti) Kokila Modi

Urvashi kendi gelinine Gopi’nin tokat attığını söylese de Kokila’nın heybetinden korkan Urvashi gelinini de alıp gider.

Dharam’ın evinde Dharam, Chanda’ya kaçıranlara para verdiği için Chanda eve gelmiştir. Chanda anlaştığı hırsızlardan paraların bir kısmın yaşadığı Dharam’ın evine göndermelerini ister. Hırsızlar pencereden Chanda’ya paranın bir kısmın valizle birlikte teslim ederken, Vidaya ve Meera bu olaya şahit olur.

Masum 450 Özeti - Gopi'ye kimse inanmıyor

 

Vidya Chanda’nın oyun edip kendilerinden para çaldığını, kaçırılma olayının olmadığını, hepsinin yalandan ibaret oldğunu anlar. Hemen polisi aramak isterken Chanda eğer polisi arayacak olursa karnında ki bebeği de öldüreceğini söyler. Meera mecburen Chanda’nın her dediğini yapmaya razı olur.

Modi konağında Radhika’nın yalandan ailesi gelir. İlerleyen zamanda Radhika Avrupai dansları yapmaya başlayınca herkes şok olur. Zira geleneklerine çok bağlı olduğunu söylenen Radhika’nın hiç de öyle olmadığını fark eden Urvashi şaşkınlığını gizleyemez.

Radhika keyfince dans eder. Daha sonra telefonuna bir mesaj gelince kapıya gelecek paketi beklemeye başlar. Bu sırada misafirler Radhika’yı oyalar. Radhika’yı adım adım takip eden Gopi paketi teslim almak üzereyken görevli Radhika’ya teslim edeceğini söyler. Aynı paketin bir benzeri Jaggi’ye gelir. Radhika yanlışlıkla paketi karıştırır.

Radhika paketleri karıştırdığını fark etmeden odasına gider. Paketi açtığında yanlış paket olduğunu anlar. Diğer paket Jaggi’ye gittiği için onu almak ister. Gopi hemen Jaggi’nin odasına gidip paketin içindeki silahları görünce şok olur.

Masum 450. bölüm Özeti - Gopi Radhika'nın resmini bulur

Gopi gerçekleri ortaya çıkarmak için tolu, Molu ve Sona’ya her şeyi anlatıp hırsızlık yapmaya gelen Radhika ve ailesini suçüstü yakalamak için plan yaparlar.

Dharma’ın evinde Cihanda Meera’ya ayaklarına kapanmasını ister. Meera Chanda’nın ayaklarına dokunduğu sırada Dharam ve Sharavan gelir. Dhama Meera’ya neden Chanda’nın ayaklarına dokunduğunu sorar. Meera da Chanda’nın ayaklarının ağrıdığı için masaj yaptığı yönünde yalan söyleyip durumu kurtarır.

Cihada evde adeta kraliçe olur. Dharam ve Shravan iş gezisine çıkınca, Vidya ve Meera Chanda’nın resmen hizmetçisi olur.

Masum 450. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın.

Masum 15 Haziran Salı Özeti

15 Haziran Salı günü kanal 7 ekranlarına gelecek olan Masum 15 Haziran özeti kaldığı yerden devam ediyor.

Radiha gece gizlice dışarı çıkar. Gopi Radhika’yı gizlice takip eder. Terk edilmiş bir eve gelince Gopi de içeri girip girmemekle tereddüt eder. Bu sırada Radhika takip edildiğinden habersiz içeri girip Mangesh ile buluşur.

Modi konağının tapınağında bulunan putun aynısını yaptığını söyler. Evi soyacakları planı anlatırken Gopi’nin geldiğini fark edip saklanırlar. Gopi içeride kendi evlerindeki putun aynısı görünce şaşırır. Radhika put ile ne yapacağını düşünür. Radhika saklandığı için Gopi onu orada bulamaz. Geri eve döner.

Radhika’nın ailesi geldiğinde onunla beraber Veena adında Radhika’nın aileden bir kız gelmiştir. Radhika ile Veena Modi konağının bahçesindeki bankta oturup bilgisayara bakalar. Bir kaç dakika sonra Veena’nın gerçek kimliği ortaya çıkar.

Masum 15 Haziran Salı Özeti - Radhika Jaggi'yi öldürmek için plan yaptığı an

Aslında Veena kız değil erkektir. Hem de Radhika’nın sevgilisi Mangesh’dir. Gopi bunu fark eder etmez yanlarına gidip her şeyi ailesine açıklayacağını söyler. Pişkin hırsızlar Veena’nın kıyafetlerini çıkarmak istemeyeceğini, yine herkesin içinde rezil olacağını söyleyip Gopi’yi amacından caydırır.

Gopi, Radhika ve sevgilisinin foyasını ortaya çıkartmanın zamanı olmadığını, yine kendisine kimsenin inanmayacağına karar verir. Radhika’nın foyasını ortaya çıkartmak için Jaggi’nin yanına gidip onunla konuşmak istese de Jaggi başına Radhika belasını açtığı için Gopi ile konuşmak istemez.

Dharam’ın evinde Dharam ve Sharavan olmadığı için Chanda Meera’yı köle gibi çalıştırır. Zaman zaman da işkence eder.

Radhika düğün sonrasında Jaggi’yi öldürme planından bahseder. Jaggi’ye vereceği şala elektrik düzeneği kurduğunu, uzaktan kumanda ile onu öldürebileceklerini Radhika’ya tek tek anlatır.

Dharma ve Sharavan eve erken dönerler. Meera yer de gözleri bağlı bir şekilde işkenceye uğradığını görünce sinile evde ne olduğunu sorgular. Ne Vidya, ne Meera, ne de Chanda bir şey diyemez. Zira gerçekleri Vidya ya da Meera söylemesi halinde Chanda taşıyıcı annelik görevini bırakıp, karnında ki bebeği öldürmekte tehdit etmiştir.

Radhika ve sevgilisinin planını bozmak için Gopi, Tolu, Molu ve Urmila birlik olur. Devamı Masum 451. bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak. Şimdilik Masum 450. bölüm özeti burada son buldu

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

4 Yorum

  1. Bu site bire bir anlatim yapmıyor üstelik saçma sapan yorumlar var bölüm anlatımlarında, siteyi şikayet ediyorum, işinizi düzgün yapın yasa yapmayın. Örneğin 420. Bölümü 435 diye paylaşıyor.

  2. Filizcim cok tesekürler yeni ozetleri bekleyorys yeni dizii bekleyorym Kadyr gijeleriniz kabul bolsyn

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu