Dizi Özet

Masum 452. Bölüm Özeti 17 Haziran Kokila Kaçırılır!

Masum 452. bölüm özeti 17 Haziran Perşembe. Radhika Kokila’yı kaçıracak. Gopi’yi tehdit edip, düğüne kadar susmasını isteyecek. Gopi Modi ailesine gizlice Kokila’nın kaçırıldığını haber edecek! Detaylar Masum 452. bölüm özeti detaylı olarak yazılmıştır.

Masum 452. bölüm; Meera odasında hediye hazırlaması ile başlar. Chanda yine yeni bir planla Meera’nın yanına gelir. Açık açık “Eğer çocuk istiyorsan Dharam’dan boşanacaksın” der. Meera Dharam onun hayatı olduğunu, bunu yapmayacağını söyleyince, Chanda bebeklerini öldürmekle tehdit eder. Meera iki göz iki çeşme ağlar.

Gopi bir önceki gün Kokila’nın ne olursa olsun Modi konağında kalmayacağını, gerekirse tek başına Rajpal Nagar’a gideceğini söylediği için Gopi Kokila’yı evde bulamayınca, Kokila’nın gitmiş olabileceğini düşünür.

Masum 452 bölüm özeti Başlıyor!

Meera Dharam’ın doğum günü için evi dekore ederken, bir tarftan da Chanda’nın “Dharam’dan Boşanacaksın” sözleri aklına gelir. Çocuk sevgisi ile eşine duyduğu sevgi çatışır. Ne yapacağını düşünmeye başlar.

Gopi Kokila’yı aramaya Rajpal Nagar’a giderken, evde Parag ve Urvashi Jaggi’nin düğünü için hazırlıklar yapar. Jaggi Gopi evde olmadan evlenmeyeceğini, daha önce açıkça tek koşulunun düğünde Gopi’nin de olması gerektiğini söyleyince, Radhika kesinlikle Gopi’nin geleceğini söyler.

Masum 452. Bölüm Özeti - Kokila Kaçırılır

Gopi Urmila’nın eski evinden gidip Kokila’yı arar. Lakin onu orada bulamaz. Çevredeki komşulara sorsa da hiç biri görmediğini söylediği sırada Gopi’nin yanına Radhika gelir. Kokila’yı kendisinin kaçırdığını söyler. Gopi ise inanmadığını söyleyince, Radhika Kokila’nın üzerinde ki uzaktan kumandalı patlıyıcı takılı halde ki görüntüsünü gösterir. Radhika Kokila’nın yaşamasını istiyorsa kimseye haber etmeden düğüne katılmasını ister.

Dharam’ın doğum günü için eve konuklar gelmeye başlar. Dharam Meera’nın nerede olduğunu sorduğu sırada ışıklar kapanır. Meera oradaki topluma göre ayıp kabul edilen bir kıyafetle herkesin içinde tek başına dans eder. Dharam öfkeden deli olurken, Chanda aferin der. Dharam gelen misafirleri kutlama sona erdiğini söyleyip kovar. Meera da salonun ortasında yapayalnız kalır.

Masum 452. Bölüm Özeti

Gopi, Radhika ile eve döner. Urmila, Kokila’nın nerede olduğunu sorar. Gopi mecburen yalan söylemek zorunda kalır. Rajpal Nagar da olduğunu söyler. Radhika da düğün için Gopi’yi geri getireceğine söz verdiğini, şimdi sözünü tuttuğunu söyler.

Meera salonun ortasında Chanda’nın sözlerini anımsadığı sırada yanına Dharam gelir. Kendi doğum günü de özel hazırlandığını ve parti için dans ettiğini, parti de dans etmesine değil çevredeki insanların kötü konuşmasına kızdığını söyleyip Dharam ve Meera birbirlerine sarılırlar.

Radhika, Gopi’yi yanına çağırıp düğün sırasında evin her tarafın da silahlı adamların olduğunu, bir oyun etmeye kalkarsa adamları herkesi öldüreceğini söyler. Gopi hiç bir şey yapmayacağını, ailesine zarar vermemesini ister.

Radhika, Jagi ile yarın evleneceğine çok mutlu olduğunu söylerken, Jaggi de Gopi’nin kendisini kaybettiğini imalı şekilde söyler. Urvashi aşçılara bahçe de ki yapacakları yemekler için yer ayarlamaya gider.

Masum 452. bölüm özeti - Radhika Kokila'yı kaçırdığını söyler

Meera Modi konağında ki düğüne gidip gitmeme arasında kalır. Zira düğüne gitmeleri halinde Chanda karnında ki bebeklerine zarar vermesinden korkar. Vidya düğün sırasında Chanda’ya bakacak bir hemşire tuttuğunu, rahatlıkla gidip gelebileceklerini söyler. Meera bunu duyunca çok mutlu olur.

Gopi mutfakta düğün sırasında ikram edilecek tatlıları hazırlarken yanına Sona gelir. Sona Gopi’nin durgun olduğunu görünce nedenini sorar. Gopi bir şey olmadığını söyleyip gerçekleri açıklayamaz.

Dharam ailesi düğüne gitmek için kapıda Meera’yı beklerken Chanda Meera’ya mesaj atıp kendisini çocukları ile burada yalnız bırakamazsın diye mesaj atınca, Meera gitmekten mecburen vaz geçer. Dharma da Meera gelmediği için düğüne sadece Shravan, Vidya ve Priyal gider.

Gopi düğün sırasına yenecek tatlılara gerçekleri anlatan mesaj yazar. Jaggi dışında bir çok kişi gerçekleri öğrenir. Jaggi’nin yiyeceği tatlıyı yemeden masaya bırakır. Radhika masada ki tatlıyı alacağı sırada Urmila araya girip Radhika’nın tatlı yemesine engel olur.

Radhika gelin kıyafetini giyer. Gopi’ye de Kokila’nın sağ salim gelmesini istiyorsa evin içindeki putu çalması gerektiğini bir kez daha hatırlatır. Masum 452. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın.

Masum 17 Haziran Perşembe Özeti

17 Haziran Perşembe günü kanal 7 ekranlarına gelecek olan Masum 17 Haziran özeti kaldığı yerden devam ediyor.

Modi ailesi düğün sırasında Kokila’yı nasıl kurtaracaklarını tek tek herkesin ne yapması gerektiği konusunda planlama yaparlar. Urvashi ve Jaggi kahvaltı masasına geldiğinde herkes konuyu değiştirir.

Gopi, Radhika’nın sahte anne ve babasının yanına gidip Radhika istediğini alıp kaçtıktan sonra bütün suç üzerlerinde kalacağını, vakit geç olmadan kendisine yardım etmelerini ister. Kokila’nın saklandığı yeri söylemesini ister. Radhika’nın sahte anne ve babası Kokila’nın saklandığı yer tam olarak bilmediklerini, lakin yakın bir yer tuttuklarını söyler. Gopi kendisine yardım etmeleri halinde Gopi de onlara mahkemede yardım edeceğini söyler.

Masum 17 Haziran Perşembe Özeti - Gopi tatlıların arasına mesaj gönderir

Chanda Meera’nn Dharam’ı eve çağırmasını ve kavga etmesini emreder. Aksi halde bebeği öldürmekle tehdit eder. Meera mecburen Dharam’ı eve çağırıp evde alakasız meselelerden kavga eder.

Urmila, tüm aile üyeleriyle birlikte Urmila’yı nasıl bulup kurtaracakları konusunda plan yaparlar. Modilerin bir kısmı düğünde, bir kısmı da evin içerisinde ve çevresinde Kokila’yı aramaya başlar. Sona evin içinde silahlı olan erkeleri uyku spreyi ile tek tek etkisiz hale getirir.

Urmila, Vidya, Parag ve Shravan evin içinde Kokila’yı ararken birinin ayak seslerini duyar. Hemen saklanırlar. Gelen kişi Veena (Manglesh) Dolabı açıp Kokila’ya yiyecek verir. Yakında öleceğini, o zamana kadar iyi vakit geçirmesini isteyip gider. Veena gittikten sonra Parag eşinin yanına gelip onu kurtaracaklarını söyler. Kokila dolabı kırmamalarını, üzerinde patlayıcı olduğunu söyler.

Devamı Masum 453. bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak. Şimdilik Masum 452. bölüm özeti burada son buldu.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

3 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu