Dizi Özet

Masum 455. Bölüm Özeti 20 Haziran Gopi Ölüm Orucu Tutar!

Masum 455. bölüm özeti 20 Haziran Pazar. Gopi Kokila’nın kendisine yeniden konuşana kadar ölüm orucu tutmaya başladığını söyler. Bu durum karşısında Kokila ne yapacak? Detaylar Masum 455. bölüm özeti detaylı olarak yazılmıştır.

Masum 455. bölüm;

Urvashi, Kokila’nın odasına girer. Bu sırada Kokila Gopi ile ne yapacağını düşünür. Urvashi Kokila’nın odasına gidip sinirlerine hakim olmasını ister. Kokila sinirle ellerini birleştirip kendisine akıl vermemesini ister.

Masum 455 bölüm özeti Başlıyor!

Shravan Vidya’yı görünce büyük annesinin ilacını verip vermediğini sorar. Vidya hem ilacını verdiğini, hem de yemeğini yedirdiğini söylere. Dharam ise Gaura’nın nasıl biri olduğunu bildiği için çok fazla önem vermemesini ister.

Jaggi çok acıkır. Gopi’den yemek vermesini ister. Kokila ile Gopi Jaggi’ye boş yemek tabağı verir. Jagi bunun ne demek olduğunu sorar. Kokila evinde yaşayan herkesin, özellikle de erkeklerin hepsi işte çalıştığını, lakin Jaggi evde yiyip içip yattığını söyler. Jaggi Kokila’nın sözlerini duyunca şok olur. Kokila sözlerine devam eder. Artık evde yemek vermeyeceğini söyleyince, Jaggi odasına gider.

Masum 455. Bölüm Özeti - Gopi Ölüm Orucu Tutar

Urmila Jaggi’nin yanına gider. Kokila’nın sözlerine alınıp alınmadığını sorar. Jaggi Kokila’nın sözleri çok zoruna gittiğini söylediği sırada içeri Gopi girer. Jaggi Gopi’ye “Beni azarlamaya mı geldin?” deyince, Gopi Kokila’nın haklı olduğunu, Modi erkekleri evde devamlı çalıştığını söyler.

Dharam ve Meera aralarında ki sorunlarını çözdükten sonra mutlulukları her hallerinden belli olur. Meera, Dharam ile konuşup güler. Chanda olanları uzaktan izler. Dharam gittikten sonra Chanda Meera’nın yanına gelir. Meera’ya Dharam’dan uzak durmasını, eğer kocasına yaklaşırsa bebeklerinden uzaklaşacağını söyler. Meera çocuklarına bir şey yapmaması konusunda yalvarır.

Dharam ve ailesi akşam yemek yediği sırada Shravan’a telefon gelir. Shavan birden panik olur. Fabrika da yangın çıktığını duyan Shravan ve Dharam hemen fabrikaya giderken, Gaura kendisine yapılanların intikam alacağını, bu olay da bir başlangıcı olacağını söyler.

Masum 455. Bölüm Özeti

Urvashi, Sona’ya Jaggi’yi görüp görmediğini sorar. Sona bugün görmediğini söyler. Bu sırada dışarında sesler gelir. Herkes dışarı çıkıp baktığında, jaggi spor salonu kurduğunu görünce şok olur. Kokila ne yaptığını sorunca, Jaggi işte çalışması istediğini, şimdi Modi konağına spor salonu kurduğunu söyler.

Gaura, Chanda ile yapacakları kötülükleri bir bir planlar. Gaura cezaevinde kaldığı her günün intikamını önce Meera’dan, sonra Vidya’dan çıkaracağını söyler.

Jaggi, Kokila’ya kendince ders verir. Jaggi çocuklara güreş öğretmeye devam eder. Kokila’nın söylediklerini hiç umursamaz. Bu sırada bir aile gelir. Jaggi’den kızlarına güreş öğretmesini isteyince, Kokila Jaggi’nin para kazandığını görüp sinir olur.

Masum 455 Özeti - Gaura plan yapar

Jaggi’nin çalışma azmini gören Gopi öğrencilere süt ve badem getirmeye Modi konağının mutfağına gider. Kokila sinirle Gopi’ye bunların parasının kimin verdiğini sorar. Gopi aynen şöyle der.

“Çocuklara süt ve bademin parasını kolumda ki şu bilezikten alabilirsin!” (Masum 455. Bölüm Özeti) Gopi

Kokila Gopi’nin Jaggi’ye yardım etmesine sinir olur. Gopi ise her ne kadar Jaggi’yi kocası olarak görmese de onun çalışma isteğini görünce yardım etmeye karar verir.

Chanda Meera ve Vidya’nın yanına gider. Canının çok sıkıldığını, neşesinin yerine gelmesi için birbirlerine tokat atmasını ister. Vidya derilip delirmediğini sorar. Chana eğer birbirlerine tokat atmazlarsa bebekleri öldüreceğini söyler. Meera korkudan Vidya’ya tokat atmaya başlar. Gaura da uzaktan zevkle izler.

Gopi öğrencilere badem ve süt verir. Kokila Gopi’nin güreş yapan çocuklara hizmet ettiği için alay eder. Lakin Gopi bundan rahatsız olmaz.

Masum 455. Bölüm Özeti - Chadan Meer'a ve Vidya'ya Emir Verir

Kokila, Gopi’ye Ahem’i kolayca unuttuğunu, artık kızı ve gelini olmadığını bağırarak söyler. Gopi Kokila’nın zaman zaman hakarete varan sözlerinden dolayı Gopi ağlar.

“Eyy Kokila zamanında sen değil miydin Dr. Krishna ile Gopi’Yi zorla evlendiren. Şimdi Ahem’i unuttu diyen Sen misin?”

Urmila Jaggi’nin yanına gidip güreş meselesini çok iyi akıl ettiğini söyler. Jaggi iş meselesini hallettiğini ama Kokila’nın Gopi’ye karşı alaycı konuşmasına engel olmak istediğini söylediği sırada ışıklar söner. Jaggi ile Urmila elektrik panosunun olduğu yere gidince, Urmila Kokila’nın tokasını yerde bulur. Elektrik panosunun çalışması için gerekli olan sigortasını yerinde olmadığını görünce bunu yapanın Kokila olduğunu anlar.

Modi ailesi akşam yemeğinde mum ışığında yemek yer. Urmila Kokila’nın bu imkanı kendilerine verdiği için teşekkür eder. Kokila elektrik panosunu bozmadığını bağırarak söyler. Gopi de Kokila ile arasının düzelene kadar oruç tutmaya başlayacağını söyler.

Akşam yemeğinden sonra Gopi Kokila’nın kendisine söylediği sözleri anımsarken yanına Jaggi gelir. Gopi Jaggi’ye odasında çıkması için bağırır. Her şeyin sorumlusu olduğunu söyler. Jaggi bu meseleyi kökünden çözmek için Kokila’nın odasına gider. Kokila sinirle Jaggi’yi odasına kovar. Masum 455. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın.

Masum 20 Haziran Pazar Özeti

20 Haziran Pazar günü kanal 7 ekranlarına gelecek olan Masum 20 Haziran özeti kaldığı yerden devam ediyor.

Jaggi Kokila’ya Gopi karşısında tavrını değiştirmesini rica eder. Zira dünden beri yemek yemeyen Gopi tapınak da aç ve susuz oturduğu için Kokila’dan Gopi’ye karşı daha sakin davranmasını ister. Kokila Gopi kızı olmadığını, kendi sorumluluğunda da çıktığı için Goıpi’nin aç ve susuz kalması kendisini ilgilendirmediğini söyler. Jaggi sinirle ayrılır. Paridhi ve Monica Gopi’nin gerçekten dünden beri hiç bir şey yemediğini söyler.

Gaura Meeray’a akıl verir. Chanda’nın bebekleri öldürmekle tehdit etmesi onun lüks yaşamdan bir anda sefil hayata dönmesine neden olacağı için Chanda asla bebekleri öldüremeyeceğini söyler. Gaura’nın aklında Meera’ya yardım etmek değil, onu oyuna getirmek için bunları söyler.

Masum 20 Haziran Pazar Özeti - Jaggi Gopi'ye su verir

Meera Chanda’ya Garua’nın söylediklerini tek tek söyler. Eğer ki bebekleri öldürmesi halinde evden de kovulacağını söyler. Chanda yine numara yapıp Meera’dan özrü diler. Evden morali bozuk bir şekilde ayrılırken, Gaura Chanda’yı durdurup bundan sonra hal ve hareketlerine devam etmesini ister. Gaura bir anda Vidya ve Meera’nın güzünde konumu değişir. Gaura’nın da istediği budur.

Urmila ile Urvashi’ye son zolaylardan dolayı Gopi ve Kokila’nın birbirlerine konuşmadığını, Gopi’nin ölüm orucu tutmaya başladığını, bir an evvel aralarında ki sorunu çözüp küslüğü sonlandırmaları gerektiğini söylediği sırada Gopi aç ve susuzluktna dolayı bayılır.

Urmila Gopi’nin bayıldığını bağırarak herkese duyurur. Jaggi koşarak elinde su ile Gopi’yi uyandırmaya çalışır. Gopi de eline su alıp Gopi’nin yanına geldiği sırada Jaggi’nin çoktan Gopi’nin yanına geldiğini görünce, hiç Gopi’nin yanına gitmeden geri odasına döner.

Meera Garua’nın yaptığı oyunda etkilenir. Vidya’da Gaura’nın değiştiğini düşünmeye başlar. Vidya bu durumu Gopi’ye bildirmek istese de son zamanalar da yaşanan Jaggi ile olan evliliğinden dolayı henüz Garua meselesini söylemenin erken olduğunu açıklar.

Devamı Masum 456. bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak. Şimdilik Masum 455. bölüm özeti burada son buldu.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

2 Yorum

  1. Merhaba arkadaslar. Herkese hayirli iftarlar. Insallah yarin bayram. Buyuklerin ellerinden kucuklerin gozlerinden operim!!!🧓👵👦👧 umarim herkes icin hayirli bir bayram olur! Hepinize saglik, mutluluk ve baris dilerim!!!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu