Dizi Özet

Masum 456. Bölüm Özeti 21 Haziran Jaggi’ye Atılan İftira

Masum 456. bölüm özeti 21 Haziran Pazartesi. Jaggi’nin kız öğrencilerden Sheetal Jaggi’nin kendisini taciz ettiğini söyleyecek Gopi bu yalanın peşine düşecek! Detaylar Masum 456. bölüm özeti detaylı olarak yazılmıştır.

Masum 456. bölüm; Kokila’nın odasında başlar. Jaggi’nin ona su verdiğini düşünüp sinir olur. Gopi kendisi ile konuşmadan ne yemek ne de su içmeyeceği konusunda yemin ettiğini ama bugün yeminini bile tutamadığını düşünür. Tam da bu sırada yanına Paridhi ile Monica gelir. Gopi hakkında atıp tutar.

Masum 456 bölüm özeti Başlıyor!

Jaggi çocuklara güreş eğitimi verdiği sırada bir öğretmen ve ikiz kız öğrencisi ile eve gelir. Jaggi ne için geldiklerini sorar. Öğretmen erkek ve kız ayrımı yapmadan herkese eğitim verdiğini duyduklarını, güreşe meraklı iki öğrencisini eğitmesini ister.

Shravan ile Dharam fabrika da yangın olayına baktıktan sonra orada öyle bir şeyin olmadığını görünce, Shravan Meera’yı arayıp telefonun sesini hoparlöre verir. Yakında eve şirket avukatı geleceğini, ona dolaptaki dosyayı teslim etmesini ister.

Meera odaya giderken Chanda da odada Meera’nın almak istediği dosyayı çalmaya gider. Lakin Meera’nın kıyafetlerini görünce büyülenir. Onlara bakıp dokunduğu sırada Meera’nın ayak seslerini duyan Chanda hemen dolabın arkasına saklanır. Meera dosyayı alıp çıkar. Chanda da saklandığı yerden çıkar.

Masum 456. Bölüm Özeti - Jaggi tutuklanır

Jaggi yeni elen öğrencilere de eğitim vermeye başlar. Kızlardan birinin yaşı biraz büyük olduğu için Jaggi’ye karşı ilgi duyar. Yalandan düşüp boğacığını incittiğini söyler. Jaggi öğretmen olarak hemen yanına gidip yardım ederken kız da Jaggi’ya duygusal olarak dokunur. Jaggi hemen kendisini toplarlar ve eğitime devam etmesini ister.

Jaggi çocuklara eğitim verdiği sırada bir adam içeri girer. Yerdeki suya tekme atıp öfkeyle bağırmaya başlar. Jaggi kim olduğunu ve neden bağırdığını sorar. Adam yakında güreş salonu olduğunu, adının Rajeev olduğunu, onun yüzünden tüm işleri alt üstü olduğunu söyler. Jaggi rekabet ortamında olabilecek şeyler dese de adam hakaret etmeye başlar. Jaggi yine alçak gönüllülükle adama evden gitmesi söyler. Bu defa adam Urvashi’ye hakaret edince, Jaggi dayanamaz ve adamı yere yatırır. Daha darp edemeden içeri polis gelir.

Rajeev konuşmaya geldiğini ama Jaggi kendisine yumruk attığını, ondan şikayetçi olduğunu söyler. Polis Jaggi’yi tutuklamak isteyince Gopi, Urmila, Urvashi buna engel olur. Okulda ders gören öğrenciler de Jaggi’nin haklı olduğunu, Rajeev’in saldırdığını söyleyince polis bu defa herkesi karakola götürmek ister. Kokila tam da olayın ortasında Jaggi’nin adama yumruk atmak için elini kaldırdığını gördüğünü söyler. Polis Kokila’nın ifadeleri doğrultusunda Jaggi’yi tutuklar.

Öğrenciler ve gittikten sonra Gopi Paridhi’nin şüpheli davranışlarını fark eder. Evden çıktığını görünce onu takip eder. Kenara çorap içinde para atar. Eve gelen Rajeev de o parayı alıp uzaklaşır. Gopi eve gelen Paridhi’nin yanına gidip her şeyi gördüğünü, gerçeği söylemesini ister. Paridhi de suçu Kokila’ya atar. Onun emiri ile yaptığını söyler. Gopi sinirle Kokila’nın odasına gidip Rajeev’e para verdiğini bildiğini, her şeyin bir oyundan ibaret olduğunu itiraf etmesini ister. Kokila yapmadığını, böyle bir şey ile kendisini itham edemeyeceğini bağırarak söyler.

Masum 456. Bölüm Özeti

Jaggi’nin cezaevine gitmesine neden olan olayın arka planında Kokila değil, Paridhi ve Monica vardır. Lakin Gopi ile Kokila’nın arasının bozuk olmasını fırsat bilen ikili böyle bir oyun oynamış, bu oyunda da şimdilik başarmışlardır.

Jaggi Modi konağına Tolu ve Molu ile birlikte gelince herkes çok mutlu olur. Kokila sinirle odasına gider. diğer yandan Chanda Meera’yı gafil avlamak için bebeklerin duasını bahane edip tapınağa gitmeleri gerektiğini söyler.

Masum 456 Bölüm Özeti - Kadın Hakları ve Polis Modi konağına gelir

Jaggi, öğrencilerine güreş eğitimi vermeye başlar. Öğrencilerden yaşı büyük olan kız öğrenci Jaggi ile yakınlaşmaya çalışır. Jaggi, öğrencinin onun tuhaf davranışını fark eder.

Chanda evden ayrılıp kaçmayı planlamış gibi bir oyun yapar. Gaura onu yakalayıp evden kaçmaya çalıştığını söyler. Meera ve Vidya’nın gözünde Gaura güvenilir biri haline gelir.

Jaggi kendisine yakın olmaya çalışan öğrencisinin gazabına uğrar. Kadın hakları Jaggi’nin öğrencisi ile aşk yaşadığını ima eder. Kadın hakları derneği Jaggi’yi cezalandırmak ister. Gopi Jaggi’den için kocası olduğunu ve böyle bir şeyi yapmayacağını söyler. Bu sırada oraya gelen Kokila Jaggi’nin daha önce kadınlara karşı kötü söz söylediğine şahit olduğunu söyler.

Gopi kadın hakları savunucusu kadınlara kendisin de bir kadın olduğunu, Jaggi’nin her zaman kadınlara saygılı olduğunu söylese de kadınlar Kokila Modi’nin sözlerini hatırlatır. Gopi kadınları durdurmak için şöyle der.

“Önce beni öldürmeniz lazım. Kocama dokunmayın!” (Masum 456. Bölüm Özeti) Gopi

Diyerek Kadınların Jaggi’ye zarar vermemesini ve küçük düşürmesine engel olmak ister. Kadın haklarını savunucularını evden kovar. Urvashi kendisine sarkıntılık ettiğini iddia ettiği 16 yaşında ki öğrencinin evine gitmeleri gerektiğini söyler. Gopi yanlış bir hamle olacağını, bu işleri daha da karmaşık hale getireceğini söyler.

Gopi, Sheetal’e (Güreş yaparken Jaggi’ye sarkıntılık eden öğrenci) gerçeği kendi ağzı ile söyletecekleri bir planının olduğunu söyler. Bunun için bir fikri olduğunu söyler. Bu sırada Pardihi de Kokila’yı tamamen kendi cephesine çekmek için Gopi’nin Jaggi’den başkasını görmediğini, bu konuda kendisini kötü hissetmemesini ister. Monica de benzer şekilde Gopi’yi kötüleyen cümleler kurunca Kokila şöyle der.

“Hepiniz susun. Gopi ve Jaggi artık benim için öldü!” (Masum 456. Bölüm Özeti) Kokila Modi

Sheetal’yi birsi telefona arayıp Modi ailesi ve Jaggi hakkında iftira atması için röportaj yapabileceğini söyler. Sheetal önce kabul etmez. Sonra karşıda ki kişi Jaggi hakkında iftira atarsa meşhur olabileceğini, hatta filmlerden ve dizilerden kendisine teklif gelebileceği söyleyince Sheetal istediği röportajı yapmayı kabul eder.

Gaura, Chanda’ya çocuklarını odada doğacağını söyler. Meera bir daha kaçmaması için ayaklarına ip bağlamak ister. Gaura çok iyi fikir olduğunu söyler. Şimdilik Gaura Meera’nın yanında yer alıyor gibi numara yapar.

Masum 456 Özeti - Gaura Chanda'ya kızar

Sheetal röportaj yapmak için telefonda ki kişinin dediği adrese gider. Orada terk edilmiş binaya girer. Orada kendisini gözlerinde gözlük, ağzında maske olan birisi karşılar. Sheetal korkup kaçmaya çalışır. Peşinden maskeli kişi de kovalar. Sonunda Maskeli Sheetal’i yakalayıp dövmek ister. Bu sırada maskelinin maskesi düşer. Sheetal karşısında kişi kişinin Gopi olduğunu görünce şok olur.

Gopi güreş antrenmanları sırasında devamlı Jaggi’ye yaklaşmaya çalıştığını ama Jaggi ona yüz vermediğini, bunun üzerine iftira planını yaptığını söyler. Sheetal doğru olduğunu söyleyip özür diler. Lakin Gopi böylesi kirli planın arkasında basit bir platonik aşkın olmayacağını, arkasında kimin aklı verdiğini sorar. Sheetal da gerçekleri anlatırken Gopi de kayıt cihazı ile Sheetal’in söylediklerini tek tek kaydeder. Masum 456. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın.

Masum 21 Haziran Pazartesi Özeti

21 Haziran Pazartesi günü kanal 7 ekranlarına gelecek olan Masum 21 Haziran özeti kaldığı yerden devam ediyor.

Tüm Modiler Gopi’nin Sheetal ile konuşmasında çıkacak sonucu beklerken zil çalar. Urmila Gopi’nin gelmiş olabileceğini söyler. Kapıyı açtığında kadın hakları derneği ile birlikte içeri polis gelir. Kadınlar Jaggi’nin suçlu olduğunu, küçük bir kıza taciz de bulunduğunu söyler. Bu sırada Gopi hala Sheetal ile konuşmaktadır.

Polisler Jaggi’yi tutuklamak ister. Urvashi oğlunun suçsuz olduğunu söylese de polisler Jaggi’nin koluna kelepçe vurur. Tam Modi konağından çıkartacağı sırada Gopi durun diye bağırır. Yananında tacize uğradığını iddia eden Sheetal de vardır.

Polis Jaggi’nin kendisine sarkıntılık edip etmediğini sorar. Sheetal yapmadığını açıklar. Polis kim ve neden Jaggi’ye iftira atmak istediğini sorduğunda Sheetal Kokila’yı işaret eder. Lakin Kokila’nın hiç bir şeyden haberi yoktur. Aslında tüm oyun Monica ve Paridhi’nin başında çıkmıştır.

Masum 21 Haziran Pazartesi Özeti - Monica ile Pari'nin suçu ortaya çıkar

Gopi bu işlerin arkasında ki kişinin Pari ve Monica olduğunu bildiği için kolunda tutup ortaya sürükler. Sheetal’a para verdiğini ve Jaggi’nin itibarini lekelemeye çalıştığını tek tek söyleyince, Paridhi bu defa bağırıp Sheetal’i öfkesi ile korkutmaya çalışır. Lakin başarılı olamaz. Polis şimdilik Pari ve Monica’yı affettiğini, bir daha ki sefere affetmeyeceklerini söyler. Kokila, Polisler ile kadın hakları savunucularını evden gönderir.

Sheetal, yaptığı hata için Jaggi’den özür diler. Jaggi bir daha asla böyle bir şey yapmamasını ister. Sheetal ise asla böyle bir şey yapmayacağını açıklar. Sheetal evinde gider. Gopi düşüncelere dalar. Jaggi Gopi’nin yanına gelip kendisini koruduğu için teşekkür eder. Şimdi evli gibi hissettiğini açıklayınca Gopi Jaggi’nin getirdiği çayı yere döker. Sadece arkadaş olduklarını, asla ötesini düşünmemesini ister.

Paridhi Gopi’nin kendisine karşı “Sen yılansın” dediği sözlerini anımsayıp Gopi’yi mahvedeceğini, bu sözleri ona yedireceğini söylerken, Kokila da odasında bu işlerin arkasında Monica ile Paridhi’nin çıkmasını düşünür. Tam da bu sırada içeri Urvashi girer. Yalan beyanlarla oğlunu nezarete attırsa da aslan gibi bir oğlu ve yüreği temiz bir gelini olduğu için bugün oğlu suçsuzluğunu ispat ettiğini söyler.

Devamı Masum 457. bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak. Şimdilik Masum 456. bölüm özeti burada son buldu.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

15 Yorum

  1. Bu arada FILIZCIM REMEZAN AYINIZ KABUL OLSUN BAYRAMINIZ DA KUTLU OLSUN BÜYÜK ALLAHIM YENEKI SENELERE NASIP EYLESIN

  2. Okuma az diye birakmayin FILIZCIM HEM BIZ OKUYORUS YETMIYORMUYUS LÜTFEN ŞU DIZININ SONUNA KADER YAZIN SONU GELMEDEN KESILMESI HIÇ IYI OLMUYOR YAPMAYIN ŞUNU BIZE….

    Zaten son7na az kalmişdir eminim hadi canim FILIZCIM sonunu getirin şu dizinin sizde rahat edin bizde

  3. Masum özeti 4gün oldu yok .biz günde 20 defa bakiyoruz .biz insandeğilmiyiz.bayram bitti rica ediyoruz lütfen artik .yaaaa hadi bekliyoruz 3.5 bölüm bekliyoruz😧😧😧😧😧

  4. Masum özeti 4gün oldu yok .biz günde 20 defa bakiyoruz .biz insandeğilmiyiz.bayram bitti rica ediyoruz lütfen artik .yaaaa hadi bekliyoruz 3.5 bölüm bekliyoruz😧😧😧😧😧

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu