Dizi Özet

Masum 457. Bölüm Özeti 22 Haziran Ahem’in Katili Jaggi Mi?

Masum 457. bölüm özeti 22 Haziran Salı. Jaggi beş yıl önce kaza yaptığı ortaya çıkacak. Ahem’in karıştığı kazada baş şüpheli olarak tutuklanacak. Kokila kalp krizi geçirecek! Detaylar Masum 457. bölüm özeti detaylı olarak yazılmıştır.

Masum 457. bölüm; Gopi evin içindeki tapınak da dua etmesi ile başlar. Ahem’den başkası ile olmayacağını, Ahem’in yerini kimseye veremeyeceğini söyler. Bu sırada yanına Jaggi gelir. Güreş salonunu kapattığını, onun yerine kamyon şoförü olacağını söyler. Gopi servdiğini, en iyi işi yapmasını bir arkadaşı olarak her daim yanında yer alacağını söyler.

Vidya Sharavan ile telefonda konuşur. Yangın meselesinde gelişme olup olmadığını sorar. Sharavan polisin soruşturduğunu söyler. Bu sırada Meera panik halde gelip Chanda’nın durumunu kötüye gittiğini, evde kapalı kalmasından dolayı psikolojisinin bozulacağını bu da çocuklarına yansıyacağını söyler. Gaura dışarı çıkmalarına izin vermeleri halinde kaçacağını söylerken, Vidya da aynı fikir de olduğunu açıklar. Meera’nın panik olduğunu gören Gaura, onu daha da panik etmek için bir plan yapar.

Masum 457 bölüm özeti Başlıyor!

Urvashi, Jaggi’nin sabah hazırlandığını görünce ona nereye gittiğini sorar. Jaggi daha önce kamyon şoförlüğü yaptığını, şimdi yeniden yapacağını söyleyince Urvashi gelir. Uzun süredir sakladığı sırrının ortaya çıkmasından endişe duyar. (Sırrının ne olduğu henüz belli değil)

Gaura, Chanda’nın odasına gider. Evden kaçmamasını, zamanı geldiğinde evin yedek anahtarının kendisinde olduğunu, istediğini yapana kadar dinlenmesini ister.

Urvashi Jaggi’nin odasından çıkarken Gopi ile karşılaşır. Gopi’ye sırrını söylemesi gerektiğini, aksi halde başkasında öğrenirse daha da kötü olacağını düşünür. Tam gerçekleri söyleyeceği sırada Vidya Gopi’yi arar. Urvashi gerçekleri söyleyemeden Gopi yanından ayrılır.

Masum 457. Bölüm Özeti - Jaggi Ahem'i Öldürdü mü

Kokila bir telefon alıp hızla dışarı çıkar. Jaggi sevinçle eve gelir. İşi aldığını söyler. Urvashi de Jaggi’nin beş yıl önce yaşadığı bir olay olduğunu söyler. Jaggi sinile geçmişi unutup geleceğe bakmaları gerektiğini söyler.

Ahem’in Katili Jaggi Mi? Ahem’i Kim Öldürdü?

Gopi Jaggi’nin beş yıl önce yaşadığı olayın ne olduğunu sorar. Urvashi söylemek istemez. Kokila aynen şöyle der.

“O söyleyemez. Ben söyleyeyim. O bir katil. Kimi öldürdüğünü bilmek ister misini Gopi? O Ahem’i öldüren kamyon şoförü.” (Masum 457. Bölüm Özeti)
Kokila Modi

Deyince Modi konağına bir anda buz kesilir. Jaggi dizlerinin dibine çöküp ağlar.

Masum 457. Bölüm Özeti

Kokila sinirle Jaggi’ye tokat atar. Urvashi’ye bu sırrı bildiği halde neden oğlunu Modi konağına getirdiğini, oğlu Jaggi ile Gopi’yi evlendirmek istediğini sorar. Parag olaya anlam veremez. Bir kez daha emin olmak için Kokila’ya ne dediğini sorar. Kokila Jaggi’nin alkollü sürdüğü kamyonla Ahem’in arabasına çarpıp öldürdüğünü açıklayınca Gopi Urvashi’ye bunun doğru olup olmadığını sorar.

Urvashi, Jaggi’nin kaza yaptığını, ancak bunun Ahem’in arabası olduğunu bilmediklerini söyler. Bu nedenle polis Jaggi’nin ehliyetine el koyduklarını, sonrasından yanlış anlaşılma olduğu için ehliyetini, teslim ettiklerini söyler. Tam da bu sırada içeri polis gelir.

Urvashi polisin neden geldiğini sorunca, Kokila beş yıl önce oğlunu öldüren Jaggi’nin ceza çekmesini istediğini, bu nedenle polisi aradığını söyler. Polis de elinde Jaggi’yi tutuklama emri olduğunu söyler. Polisler Jaggi ‘yi götürmeden önce “benim suçlu olduğumu düşünüyor musun Gopi?” dediği sırada Gopi, “Memur bey Ahem’in katilini alın gözümün önünden” deyince Jaggi yıkılır. Polisler Jaggi’yi Modi konağında alıp karakola götürür.

Masum 457 Özeti - Gaura ile Chanda Plan yapar

Urvashi, Kokila’ya davasını geri alması için yalvarır. Kokila “Asla affetmem. Senin sarhoş oğlun benim oğlumu öldürdü” der. Gopi, Kokila’yı onu affetmesi için yalvarır. Zira rüyasında bile hayal etmediği olay başına geldiğini, Jaggi’nin Ahem’i öldürme ihtimalini bile düşünmediğini söyler. Kokila ise Jaggi ile kendi rızası ile evlendiği için onu da asla affetmeyeceğini açıklar. Daha sonra Jaggi’ye her defasında arka çıkan Urmila’ya da bağırır. Urmila ise bu gerçeği bilmediğini söyler.

Ahem’in katili ile evlendiğini, daha önce kendisi Dr. Krishna ile evlendirdiğini, bu hatasını fark eder etmez. Allah’dan özür dileyip hatasını düzelttiğini, Jaggi ile evlenirken bir hata olduğunu fark ettiğini, lakin onu dinlediğini söyler. Kokila bağıra bağıra konuşurken kalp krizi geçirir. Eve hemen doktor gelir.

Doktor çıkar ve Kokila’nın küçük bir kalp krizi geçirdiğini söyler. Tüm aile şok olur. Doktor Kokila’nın evde tedavi görmek istediği için hastaneye götürmeyeceklerini söyler. Doktorun kalp krizi geçirdiğini duyan Gopi evin içindeki tapınağa gidip dua eder. Kokila’nın kendisi yüzünden kalp krizi geçirdiğini düşünür. Paridhi ile Monica ise Kokila’nın rol yapıp yapmadığını düşünür. Paridhi eğer ki Kokila rol yapıyorsa ona oscar ödülü vermeleri gerektiğini, rolünü çok iyi oynadığını söyler.

Masum 457. Bölüm Özeti - Kokila Jaggi'nin Katil Olduğunu Söyler

Fabrika yangınından dolayı uzun bir süre eve gelemeyen Dharam ve Shravan eve geldiklerinde Chanda’nın evde bağlı bir şekilde durduğunu görünce Dharam neden bağladıklarını sorar. Meera da Chanda’nın kaçmak istediğini, Gaura da onu bağladığını söyler. Dharam uzun süre düşündükten sonra Chanda’nın yanına gidip bu işin arkasında ne olduğunu sormak isteyince, Meera tüm olup biteni en baştan itibaren anlatır.

Urmila Jaggi’nin ziyaretine karakola gider. Kokila’nın kalp krizi geçirdiğini açıklar. Jaggi kendisini suçlarken, Urmila Ahem’i öldürüp öldürmediğini sorar. Jaggi kendisi yapmadığını söyleyince, Urmila gerçek katili bulacağını söyler. Masum 457. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın.

Masum 22 Haziran Salı Özeti

22 Haziran Salı günü kanal 7 ekranlarına gelecek olan Masum 22 Haziran özeti kaldığı yerden devam ediyor.

Pari, Gopi’nin Kokila’nın odasına girmesine engel olur. Doktorun Kokila’yı stresten uzak tutmaları gerektiğini, bu sebeple Kokila için en büyük stres kaynağının Gopi olduğunu söyler. Gopi gittikten sonra Pari, asırlardan beri Gopi ile Kokila’yı ayırmayı beklediğini ve hayalinin gerçek olduğunu söyler.

Dharam Gaura’nın Chanda’yı kaçmasına engel olduğunu duyunca hemen annesinin yanına gidip arklarında ki buzları eritir. Kısaca Gaura yaptığı plan sayesinde evde herkesle barışmış olur.

Jaggi cezaevinden kaçıp Modi konağına gelir. Gopi’den diz çöküp özür diler. Gopi asla affetmeyeceğini, alkollü bir halde eşi Ahem’in arabasına çarptığını, bunun bir kaza değil cinayet olduğunu söyler. Tamda bu sırada içeri polisler girer. Karakoldan kaçan Jaggi’yi yeniden karakola götürürler.

Masum 22 Haziran Salı Özeti - Jaggi nezarette

Gopi Kokila’nın yanına gitmek ister. Lakin Paridhi ile Monica buna engel olur. Gopi ısrar edince Monica Kokila’nın odasına gidip Gopi ile görüşmek isteyip istemediğini sorar. Kokila Gopi’nin adını duyunca elinde ki cam bardağı sinirle kırar. Oğlunun katili Jaggi’nin eşi olan Gopi ile görüşmek istemediğini söyler.

Urmila ile Urvashi karakola Jaggi’yi görmeye gider. Urmila gerçeklerin er yada geç ortaya çıkacağını, ümidini asla kaybetmemesini ister. Jaggi ise yaşamak istemediğini, üzerine atılan iftira altında kaldığını, bu nedenle Gopi’nin onu asla affetmeyeceğini söyler.

Devamı Masum 458. bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak. Şimdilik Masum 457. bölüm özeti burada son buldu.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

3 Yorum

  1. Aaaaa şok oldum. Asla aklıma gelmezdi bmyle bir şey olacağıı🙁 ellerinize sağlık filiz hanım

  2. Nasil oldu bu şimdi aheme benzeyen ahemin üvey kardeşi ahemi öldüriyor ve ahemin karisiyla evleniyor bravo yaa
    Yok yok bu hindlilen senaristleri acayip kafali insanlar ya her şeyi karman çorman yapmakda üstlerine yok alem bunlar yaa🤭😁

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu