Dizi Özet

Masum 458. Bölüm Özeti 23 Haziran Ahem’in Katili

Masum 458. bölüm özeti 23 Haziran Çarşamba. Dharam Jaggi’nin suçsuz olduğuna dair bilgi verecek. Ahem’in ölümünün arakasında Gaura olduğu yavaş yavaş ortaya çıkmaya başlasa da henüz gerçeği kimse bilmiyor! Detaylar Masum 458. bölüm özeti detaylı olarak yazılmıştır.

Masum 458. bölüm; Urmila ve Urvashi karakola gitmesi ile başlar. Urvashi Jaggi’nin suçsuz olduğunu söyler. Lakin müfettiş davanın yeniden açıldığını ve mahkeme Jaggi’nin masum olduğunu kanıtlayana kadar hapiste olacağını söyler.

Urvashi ile Urmila eve gelir. Urvashi Gopi’ye Jaggi’yi nezarette ziyaret edip moral vermesini ister. Gopi ise kocasının katili Jaggi ile asla görüşmeyeceğini söyleyince, Urvashi Gopi’yi tapınağa götürür. Oğlunun suçsuz olduğunu bildiğini ama mahkeme onu suçlu bulana kadar masum olduğuna inanmasını, mahkeme suçlu bulup oğlunu asma bile kendi oğlu suçlu olduğu ortaya çıkarsa elleri ile Jaggi’yi asacağını söyler.

Masum 458 bölüm özeti Başlıyor!

Dharam biriyle telefonda konuşur. Telefonda ki kişiye hemen geleceğini söyleyince, Shravan ne olduğunu sorar. Dharam da fabrika yangını kaza değil kasıtlı bir iş olduğunu söyler. Bu sırada uzakta duran Gaura işin arkasında kendi adamlarının ortaya çıkmasında endişe duyar.

Urvashi, Gopi’ye karakolda ki komiserin Jaggi’yi direk suçlu olarak gördüğü için Jaggi’yi aklayacak hiç bir delil bulmadığını, onunla konuşup yardım etmesini ister. Bu sırada Sona karakolda ki komiserin adını duyunca kendi arkadaş olduğunu, telefonla arayıp konuşacağını söyler.

Masum 458. Bölüm Özeti - Ahem'in Katili Gaura

Gaura, Dharam’ın polis karakoluna gitmesi durumunda onun tekerlekli sandalyeye mahkum olmadığını bir şekilde öğrenebileceğini, bunu durdurması gerektiğini düşünür. Hemen bir numara yapıp tekerlekli sandalyeye şalını takar ve boğuluyor numarası yapar. Dharam’ın karakola şimdilik gitmesine engel olur.

Gaura karakolda her şeyi hallettikten sonra Dharam’ın karakola gitmesinde sakınca olmadığını anlayınca iyi olduğunu söyler. Dharam da yangın meselesini görüşmek için karakola gider. Bu sırada Urmila, Urvashi ve Gopi karakola gidip Jaggi’yi ile görüşmek için giderken, karakola girişinde Dharam ile karşılaşırlar. Gopi, Jaggi’nin Ahem’e çarpıp öldürdüğü olayı anlatır. Bu sırada yanlarında komiser Dinesh geçerken Dharam’ı tanıdığı için onların yanına gelir. Dharam bir de olayı komiserden dinleyince olayda büyük bir hata olduğunu, Ahem kendi arabasının yanından çoktan ayrıldığını söyleyince herkes şok olur.

Masum 458. Bölüm Özeti

Komiser Dinesh Dharam’a emin olup olmadığını söyleyince Dharam da ayrıca şöyle açıklamalar da bulunu.

“Komiser bey Ahem’in öldüğü gün Ahem benimle birlikte Honda Civic markalı arabasında seyahat ediyorduk. Ahem’in arabası arıza yapınca yolda tamirci bekledik. Lakin ben düğüne geç kalmamak adına yoldan geçen ata binip düğün salonunun yolunu tuttum. Ahem de yolda tamirci beklediğini ama tamirci gelmeyince o da düğüne yetişebilmek için ticari taksiye binip düğünün yapıldığı Modi konağına doğru yola çıktığını, hatta bir kere Ahem’in ticari taksideyken benimle telefonda görüştü!” (Masum 458. Bölüm Özeti) Dharam

Sözlerinin ardından Jaggi’nin üzerindeki suç bir anda kalkar. Zira Ahem’in kaza anında ölmediği ve onun oraya öldürülüp kaza sonrasında bırakılma ihtimali gündeme gelir.

Karakolda o güne ait kayıtlar incelendikten sonra o gün Jaggi beyaz bir arabaya çarptığını, aynı gün aynı yerde iki kaza yaşandığını söyler. Her iki araba uçurumdan düştüğü için incele yapmanın zor olduğunu söyledikten sonra Jaggi’nin kefalet ile serbest kalabileceğini söyler. Gopi ise suçsuz yere Jaggi’yi suçladığını anlar.

Masum 458 Özeti - Dharam komiserle konuşur

Gaura birisiyle telefonda konuşup mutlu olur. Chanda neden intikamını bir çırpıda almadığını sorunca Gaura kedinin fare ile oynadığı gibi oynayıp yavaş yavaş intikamını alacağını söyler. Chanda’yı da motive etmek için 60 gün sonra çok zengin bir kadın olacağını söyler. Vidya ise kapıdan bu konuşmaların bir kısmını duyar. Lakin çaktırmaz.

Vidya, Gaura’nın “60 gün sonra zengin birisi olacaksın” sözlerini duyduğu için hemen bunu Meera’ya anlatır. Meera da sinirle Gaura’ya gidip hesap sorunca, Gaura Chanda’yı evde tutmak için zengin olacaksın diyerek onu kandırdığını söyleyip Meera’yı ikna etmeye çalışır.

Gopi Jaggi’nin yanına gider. Jaggi gene hayal gördüğünü düşünse de Gopi hayal değil gerçek olduğunu, Ahem’i öldürmediği öğrendiğini ama Ahem’in katillerinin henüz bulunamadığını söyleyip özür diler.

Gopi, Jaggi’ye gerçeği bulacağını ve Jaggi’nin masum olduğunu gerek kanun gerekse Kokila’nın gözünde kanıtlayacağını söyler.

Diğer yanda Gaura bir çırpıda kendisini ortaya atan Gaura’dan hesap sormayı düşünürken, Gaura planlarını hiç kimsenin öğrenemeyeceğini, kendisine yapılanları bir bir ödeteceğini düşünür. Vidya, Chanda’nın odasına meyve suyu götürür. Chanda, ona Gaura’dan bahsetmeye çalışır, ancak Gaura oraya gelir ve Vidya’yı dışarı gönderir. Vidya gittikten sonra Guara Chanda’ya bıçağını çıkarıp aynısını denemesi halinde dilim dilim doğrayacağını söyler.

Masum 458. Bölüm Özeti - Gaura Chanda'yı tehdit eder

Jaggi’nin masum olduğunu kanıtlayacağını, ilk etap da Jaggi’nin nezaretten kefaletle serbest kalması için çalışacağını söylediği sırada Kokila;

“Ahem’in katiline yardım etmeye utanmıyor musun sen?” (Masum 458. Bölüm Özeti) Kokila Modi

Diyerek tepki gösterir. Parag ise Kokila’dan susmasını, gerçekleri dinlemesini istese de Kokila bir kere kafasında gerçekleri bildiğini düşündüğü için başka her şeye kulağını kapatmıştır. Masum 458. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın.

Masum 23 Haziran Çarşamba Özeti

23 Haziran Çarşamba günü kanal 7 ekranlarına gelecek olan Masum 23 Haziran özeti kaldığı yerden devam ediyor.

Urvashi, Gopi ve Urmila’dan para konusunda endişelenmemelerini ve ne pahasına olursa olsun Jaggi’nin kefaletini almalarını ister. Yolda Gopi ve Urmila bankadan para çeker. Lakin iki soyguncu Gopi’nin elindeki paraları çalar. Hırsızlar Gopi’den yeterince uzaklaştıktan sonra maskelerini çıkarttıklarında Paridhi ile Monica olduğu ortaya çıkar.

Pari ve Sona, yatağın altına para saklar. Gopi ve Urmila eve döner. Urvashi hırsızların parayı çaldığını duyuna evini satıp oğlunu nezaretten çıkaracağını söyler. Ahem’in fotoğrafına bakan Kokila, Ahem’in katilini ne pahasına olursa olsun cezalandıracağına dair yemin eder. Paridhi ve Monica bunu duyup sırıtırken, Urvashi oğlunu kurtarması için Allah’a dua eder.

Masum 23 Haziran Çarşamba Özeti - Gopi Ahem'in katiline bilmeden yardım eder

Karakol da Jaggi merkez hazinesine gitmek için polisler Jaggi’yi hazırlarken, Gopi de aldığı para ile karakola gider. Yetişmek için hızlı gider. Bir adam önüne çıkar. Adama çarpar. Dharam da gelir. Gerçekleri öğrendiğini, Ahem’in kazasına karışına kişinin kendi eski şoförleri olduğunu söyler. Gopi resmi görünce az önce çarptığı adam olduğunu anlar. Gopi Karakola gidip Jaggi’yi kefaletle serbest bırakılmasını sağlar.

Devamı Masum 459. bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak. Şimdilik Masum 458. bölüm özeti burada son buldu.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

5 Yorum

    1. neden filiz abla diyiyorsun belki o senden kuçuk ne biliyorsun,. Ha sen turkmenistanlymysyn Bende Turkmenistanlyyym

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu