Dizi Özet

Masum 460. Bölüm Özeti 25 Haziran Gaura’nın Büyük Oyunu

Masum 460. bölüm özeti 25 Haziran Cuma. Jaggi mahkemede aklanacak. Mahkemeye Manaj’ı Gaura getirecek! Gora Modi ailesi için yine büyük bir plan yapacak. Gopi Janggi’nin kendisine tecavüz ettiğini zannedecek! Detayları Masum 460. bölüm özeti içerisinde vermeden bu bölümde yaşanan olayların kısa özeti alt kısımda maddeler halinde verilmiştir. 

Bu Bölümde öne çıkan başlıklar (Masum 460. Bölüm Özeti)

  • Jaggi Manoj’u yakalacak
  • Jaggi Ahem’i öldüren Manoj’u adliyeye getirirken elinden kaçıracak
  • Gaura Manoj’u mahkemeye getirecek
  • Hakim Jaggi’nin suçsuz olduğunu onaylayacak
  • Manoj Ahem’i öldürdüğünü itiraf edecek
  • Meera’nın bebekleri eve gelecek
  • Kokila, Jaggi ile Gopi’nin arasını yapmaya çalışacak
  • Garua Jaggi ile Gopi’yi bayıltıp aynı yatağa koyacak
  • Gopi tecavüze uğradığını düşünüp Jaggi’yi suçlayacak

Detaylar Masum 460. bölüm özeti detaylı olarak yazılmıştır.

Masum 460. bölüm; Komiser Dinesh’in konuşması ile başlar. Komiser Gopi ve Jaggi’ye Manoj’ı yakında yakalayacaklarını, emniyet güçleri en ufak izi değerlendirdiklerini, bu konuda gözü arkada kalmamasını söyler.

Komiser Dinesh kendi personeli dışında halktan da destek alacaklarını, bu nedenle Manoj’u yakalayabilmek için Manoj’un resimlerini her yere dağıtacaklarını söyler. Komiser Dinesh Manoj’un resmini polis memuruna verip şehrin her tarafına dağıtmasını ister. Gaura’nın rüşvet verdiği polis de Manoj’un resmini gizli bir yer de yakıp onun yerine Jaggi’nin resmini ile değiştir.

Masum 460 bölüm özeti Başlıyor!

Pari Kokila’yı evde yalnız başına görünce hemen yanına gider. Gopi Gaura’nın geri döndüğünü çok önceden bildiğini ama bunu gelip kimseye söylemediğini, asıl derdinin Meera ve Vidya’dan onu (Kokila’yı) uzak tutmak istediğini söyleyerek Kokila’yı Gopi’ye karşı doldurur. Kokila yeterince Gopi’ye karşı nefreti olduğunu, daha fazlasına ihtiyacı olmadığını söyler.

Masum 460. Bölüm Özeti - Gopi tecavüze uğradığını zanneder

Jaggi ve Gopi eve giderken Gopi öksürür. Jaggi yolda durup su alacağı sırada Gaura’nın duvarlara astığı resmileri gören halk, katil olduğunu zannedip Jaggi’yi dövmeye başlar. Gopi hemen yardımına koşar. Gopi’yi Jaggi’yi aralarında alıp karakola giderler.

Komiser kendi personelinden şüphelense de memurlar yanlışlık yapmadığını söyleyince komiser Dinesh’in aklına Kokila’nın böyle bir olay yapmış olabileceği gelir. Gopi Kokila’nın bu kadar alçalmayacağını, bunu başka birilerinin organize etmiş olabileceğini söyler. Komiser Dinesh merak etmemesini, yakında Manoj’u yakalayıp adaletin karşısında çıkaracaklarını söyler.

Masum 460. Bölüm Özeti

Jaggi’nin mahkeme duruşması yeniden başlar. (Bir sonraki gün) Kokila, Jaggi’den kamyon sürerken çok sarhoş olup olmadığını söylemesini ister. Jaggi sarhoş olduğunu doğrular. Kokila bunun üzerine “Jaggi suçunu itiraf etmiştir. Oğlumu sarhoş halde öldürmüştür.” der. Gopi ise duruşma bitmeden bir kaç sorusunun olduğunu söyler.

Duruşma sırasında Gopi dün Jaggi halk tarafında dayak yerden uzakta gördüğü polis memuru Tiwari’yi görür. Hakimden duruşma sırasında Tiwari’yi sorgulamak istediğini söyler. Hakim de izin verir. Gopi Tiwari’ye dün öğlen 14:00 civarında nerede olduğunu sorar. Tiwari köşeye sıkışır. Resimleri değiştirdiğini kabul eder. (Manoj’un aranan resimleri yerine Jaggi2Nin resimlerini değiştirdiğini kabul eder.) Lakin bunu bir mahkumun isteği üzerine yaptığını, zamanında Jaggi ile meselesi olduğu için yaptığını söyler. Hakim olayı araştırması için müfettiş görevlendirilmesini isterken, duruşmayı bir sonraki güne erteler.

Masum 460 Özeti - Manoj tutuklanır

Gaura kendi adamı olan polis ile görüşüp Manoj’un ülke sınırları dışına çıkmasına yardım etmesini emreder. Zira polis memuruna tehditler savurduğu için polis memuru Tiwari karakoldan dolayı mahkemede yalan söylediğini, Manoj’un kaçmasına da yardım edeceğini söyler.

Ertesi gün duruşma başlar. Lakin Jaggi duruşma salonuna gelmez. Kokila suçlu olan Jaggi’nin kaçtığını söyler. Hakim Kokila’ya kızar. Jaggi bu sırada il sınırında polis memurları ile birlikte Manoj’u bekler. Aramalar da şahitlik eder. Bu sırada polislerin kendi arasına değiş tokuş yaptığı sırada, Jaggi’nin aklına çamurlu yoldan Manoj’un kaçabileceği gelir. Hemen gidip çamurlu yolu kontrol ettiğinde, Manoj’un kaçmaya çalıştığını fark eder. Hemen onu yakalayıp hızla mahkemeye gider. Hakim Gopi’ye 10 dakika sonra karar vereceğini açıklar.

Manoj arabanın bagajın da Jaggi mahkeme yolundayken hakim karar aşamasına geçmek ister. Gopi biraz daha beklemesi için ona yalvarır. Jaggi adliyeye gelir. kapıda onu Dharam karşılar. Jaggi Manoj’u yakaladığını söyleyince, Dharam onu getireceğini söyler. Jaggi karar verilmeden duruşma salonuna yetişir. Dharam’ın Manoj’u getireceğini söyler. Dharam bir kaç dakika sonra arabanın içerisinde Manoj’un olmadığını söyler. Jaggi kendi elleri ile yakaladığını söylediği sırada Kokila mahkeme başkanına kararı vermesini ister.

Hakim tam karar vereceği sırada Gaura içeri girer. Suçluyu getirdiğini söyler. Shravan ile birlikte Manoj’u yakaladıklarını söyler. Hakim Manoj’a suçlamaları kabul edip etmediğini sorar. Manoj da Ahem Modi’yi öldürdüğünü kabul eder. Jaggi’ye atılan iftira son bulur. Gaura adamı Manoj’un yakalanması halinde suçu üstlenmesini şu sözlerle emretmiştir.

Masum 460. Bölüm Özeti - Kokila ile Jaggi barışır

“İşler ters gittiğinde eğer ki yakalanırsan suçu üzerine alıp cezanı çekeceksin. Eğer ki mahkeme de yada karakolda benim adımı verecek olursan tüm aileyi öldürürüm!” (Masum 460. Bölüm Özeti) Gaura

Dediği için Manoj suçu kabul edip cezaevine gider. Gopi, Jaggi’nin masum olduğunu kanıtlamaya yardım ettiği için Gaura’ya teşekkür eder. Gaura daha önce yenim eden Kokila’ya terliklerini verip, ona etraf da terliksiz gezememesini söyleyip dalga geçer. Kokila, kötü davrandığı için Gopi’den özür diler.

Jaggi ve Modi ailesi eve gelir. Hep birlikte dua ettikten sonra Kokila ile Jaggi yeni bir başlangıç yapmaları gerektiğini söyler. Kokila Gopi’yi gerçekten sevip sevmediğini sorar. Jaggi sevdiğini söyler. Lakin Gopi hayatında Ahem dışında bir erkek olmayacağını açıklar. Masum 460. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın.

Masum 25 Haziran Cuma Özeti

25 Haziran Cuma günü kanal 7 ekranlarına gelecek olan Masum 25 Haziran özeti kaldığı yerden devam ediyor.

Kokila tek başına evin içindeki tapınağa gidip bu zaman kadar suçsuz insanları suçladığını, yaptıklarından çok pişman olduğunu, bu konuda ne ceza evirirse katlanacağını söylediği sırada yanına Urmila gelir. Gopi ile Jaggi’yi gerçekten karı koca olması için Gopi’yi ikna etmesini, bu konuda beraber hareket etmeleri gerektiğini söyler. Kokila Urmila’nın bu teklifini kabul eder.

Akşam Gopi Kokila’nın odasına su götürür. Kokila bir kez daha Gopi’den özür diler. Gopi ise özür dilemesine gerek olmadığını, bu evin kızı olarak yapması gerekenleri yaptığını söyleyince, Kokila Jaggi meselesini açar. Geçen sefer Dr. Krishna’yı kendisi seçtiğini ama yanıldığını, bu defa Allah ona bir eş verdiğin, Jaggi’yi arkadaş değil eş olarak görmesini ister.

Ertesi gün tüm Modi ailesi uzak bir tapınağa giderler. Evde Jaggi ile Gopi’yi bilerek yalnız bırakıp romantik anlar yaşamasını isterler. Jaggi de evi süsler. Gopi ile güzel anlar geçirir. Jaggi Gopi’ye şarkı söyleyip onu etkilemeye çalıştığı bir anda zil çalar.

Masum 25 Haziran Cuma Özeti - Jaggi ile Gopi dans eder

Gopi kim gelmiş diye kapıyı açtığında yerde bir buket çiçek görür. Gopi çiçeği kim göndermiş diye çiçeği eline aldığında çiçekteki koku nedeniyle oraya bayılır. Hemen Jaggi yanına gider. Gopi’nin neyden bayıldığını anlayana kadar Jaggi de çiçekteki koku nedeniyle bayılır. Gaura çarşafla eve gelir.

Jaggi ile Gopi’yi bir odaya götürür. Jaggi’nin üzerini çıkartır. Ertesi gün Gopi uyandığında Jaggi’nin üzerindeki kıyafetlerinin olmadığını görünce kendisine tecavüz ettiğini zannedip ortalığı ayağa kaldırır.

Jaggi uyandığında kendisini Gopi ile aynı yatakta, üzerinde kıyafet olmadığını görünce şok olur. Jaggi akşam olup biteni bilmiyorum dese de Gopi Jaggi’nin kendisini bayıltıp tecavüz ettiğini düşünür.

Chanda öldü olarak bilinse da aslında ölmedi. Gaura onu öldü gibi göstermiştir. Chanda otobüse binmeden onu yakalar. Yine kendisine hizmet etmesi için tehdit eder. Devamı Masum 461. bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak. Şimdilik Masum 460. bölüm özeti burada son buldu.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

5 Yorum

  1. Nasıl buluyolar bu fkirleri hintliler, hayret ediyorum :) masum bigün biterse çok üzülürüm valla ama spnunu da çok merak ediyoruö

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu