Dizi Özet

Masum 461. Bölüm Özeti 26 Haziran Gopi Hamile Mi?

Masum 461. bölüm özeti 26 Haziran Cumartesi. Jaggi kendisini aklamak için harekete geçecek. Gaura Chanda’yı eve getirecek. Chanda Dharam ile evlenmek isteyecek! Detayları Masum 461. bölüm özeti içerisinde vermeden bu bölümde yaşanan olayların kısa özeti alt kısımda maddeler halinde verilmiştir. 

Bu Bölümde öne çıkan başlıklar (Masum 461. Bölüm Özeti)

  • Jaggi kendisini aklamak için harekete geçecek
  • Modi konağının arka bahçesinde çiçek buketinde uyku ilacı olduğu anlayacak
  • Jaggi öğrendiklerini Urmila ile paylaşacak
  • Jaggi ve Urmila eve çiçek gönderen kişinin adını öğrenecek
  • Gaura’nın adamı eve doktor gibi gelecek
  • Doktor Gopi’nin mide bulantı yaşaması için iğne yapacak
  • Urvashi Gopi’nin hamile olduğunu zannedecek
  • Gopi doktora gidip hamile olup olmadığını soracak
  • Gaura’nın adamı doktor Gopi’ye hamile olduğunu söyleyecek.

Detaylar Masum 461. bölüm özeti detaylı olarak yazılmıştır.

Masum 461. bölüm; Kokila ve Gopi dışında herkes Modi konağının salonunda toplanır. Urmila ve Urvashi, Jaggi’den ne olduğunu anlatmasını ister. Jaggi hiç bir şey söyleyemez. Zira kendisi de nasıl olduğunu bilmediği için aile üyelerine anlatacak bir şeyi de olmaz.

Tam da bu sırada Kokila elinden sopa ile gelir. Jaggi’yi dövmeye başlar. Urvashi Kokila’ya vurmamasını, neden vurmaya çalıştığını söylemesini ister. Kokila Jaggi’nin Gopi’yi kirlettiğini ima eden sözler sarf eder.

Masum 461 bölüm özeti Başlıyor!

Gaura Chanda kaçmadan adamları sayesinde yakalayıp ona ölmediğini nasıl bildiğini anlatır. Hemşirenin elindeki yüzüğü fark edip kasten öldü olarak gösterdiğini anladığını tek tek anlatır. Sonrasında silahını çıkartıp Chanda’yı vurmak ister. Chanda’ya yakın ateş eder. Kurşun ağaca saplanır. Gaura keskin nişancı olduğunu, asla karavana atmadığını söyleyince, Chanda Gaura’nın ayaklarına kapanır. Ne isterse yapmaya söz verince, Gaura Chanda’yı bağışladığını, sadece emirlerini yerine getirmesini söyler. Chanda kabul eder.

Masum 461. Bölüm Özeti - Gopi Hamile

Jaggi kendisini anlatmak istese de Kokila Jaggi’nin konuşmasına müsade etmez. Bu sırada saçı başı dağınık bir halde Gopi gelir. Jaggi ile Kokila’nın tartıştığını görünce Gopi bayılır. Jaggi Gopi’ye yardım etmek istese de Kokila kızına dokunmamasını ister. Hemen eve doktor çağrılır.

Gaura Dharam’a kendisini tapınağa götürmesini, ateşi yükselen torunları için dua edeceğini söyler. Dharam Gaura’yı götürürken aynadan Chanda’yı fark eder. Gaura’ya söyler. Gaura ölü birinin nasıl olur da görebileceğini söylese de Dharam gördüğüne emin olduğunu söyler. Bu sırada Chanda ağacın arkasına saklanır. Dharam da Chanda’nın kaçtığını düşünür. Gaura kesinlikle peşinden gidip Chanda’yı bulmasını ister.

Modi konağına gelen doktor her zaman gelen aile doktoru değil başka bir doktor gelmiştir. (Muhtemelen Gaura’nın adamı) Doktor herkesi odadan çıkartıp kapıyı kilitledikten sonra çantasından iğneyi çıkartır.

Masum 461. Bölüm Özeti

Gaura, Dharam’a Chanda’nın ağacın arkasına saklandığını gösterir. Hemen Dharam da Chanda’nın saklandığı ağacın yanına gidip onu yakalar. Gaura yalandan Chanda’ya bağırıp eve götürmesini, sorguya çekmeleri gerektiğini söyler.

Modi konağında doktor Gopi’ye iğne yapıp enjeksiyon kutusunu çöpe atar. Kokila içeri girer. Doktor ondan su ister. Hemen akabinde Jaggi içeri girip aynı şeyi sorar. Doktor sinirlenir. Kokila suyu getirdikten sonra doktor Gopi’nin büyük stres altında kaldığını, yoğun baskı altında kaldığı için psikolojik olarak zayıf düştüğünü, her gün gelip bu durumunu düzelmesi için iğne yapacağını söyler. Kokila doktora teşekkür eder.

Masum 461. Bölüm Özeti - Chanda eve Gelir

Meera çocuklarının ateşinin yükseldiği için canı sıkkın bir şekilde iyileşmesini beklerken, Vidya Meera’nın yemeden içmeden kesilmemesini, bebeklerinin ona ihtiyacı olduğunu söyler. Tam da bu sırada Chanda, Dharam ve Gaura içeri girer. Vidya ile Meera Chanda’yı görünce şok olur.

Meera neden kendisini ölü gibi gösterdiğini sorar. Chanda bebekleri teslim ettiğini, başka bir işi kalmadığını söyleyince, Meera bebeklerini beslenmeye ihtiyacı olduğunu, şimdide ateşi yükseldiğini söyler. Meera gidip çocukları beslemesini ister. Gaura kaş göz işareti yapıp bebekleri beslemesini ister.

Gaura odasında dans edip planlarının başarılı olduğunu söyler. Bu sırada ayak sesleri duyan Gaura hemen tekerlekli sandalye oturur. İçeri Chanda girince Gaura Chanda’ya kızar. Chanda yeni planını sorar. Gaura adım adım Modi ailesini yok edeceğini söyler.

Jaggi Modi konağının arka bahçesinde otururken bir kepeğin çiçek buketini koklamayıp sonradan bayıldığını görünce, bunu ancak Urmila’ya söylemesi gerektiğini, diğerleri kendisine güvenmeyeceğini söyler. Hemen Urmila’nın yanına gider. Bir şey söylemek ister. Lakin Urmila Jaggi’nin acıktığını zannedip biraz da kızgın bir üslupla ona tatlı verip yanından ayrılır.

Gaura’nın adamı doktor Gopi’ye her gün iğne yapar. Bugün de iğne yaptıktan sonra Urvashi doktora Gopi’nin sağlığını sorar. Doktor yakında tamamen iyileşeceğini söyler. Urvashi Gopi’ye meyve verdiği sırada Gopi’nin midesi bulanır.

Masum 461. Bölüm Özeti - Chanda Dharam ile Evlenmek İster

Chanda bebekleri ilk gün besledikten sonra ikinci gün beslemeyeceğini söyler. Gaura Chanda’ya bıçak çeker. Meera Chanda’yı dövmemesi için yalvarır. Bunu gören Dharam Chanda’ya tokat atmak ister. Chanda bebekleri bir şartla besleyeceğini söyler. Dharam şartının ne olduğunu sorunca şöyle der.

“Benimle evlenirsen bebekleri beslerim!” (Masum 461. Bölüm Özeti) Chanda

Bunu duyan herkes şok olur. Tabi plandan haberdar olan Gaura içten içe sırıtır. Vidya Chanda’nın aç gözlü olduğunu söyler. Meera Gaura’nın elindeki bıçağı alıp kendisine doğrultur. Dharam’a Chanda ile evlenmesini ister. Aksi halde kendisini öldürmekle tehdit eder. Masum 461. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın.

Masum 26 Haziran Cumartesi Özeti

26 Haziran Cumartesi günü kanal 7 ekranlarına gelecek olan Masum 26 Haziran özeti kaldığı yerden devam ediyor.

Jaggi gerçeği bir tek Urmila ile paylaşabileceği için onu zorla dışarı çıkartı. Köpeğin yaşadığı her şeyi anlatır. Çiçek buketini kokladıktan sonra bayıldığını tek tek anlatır. Urmila ile Jaggi çiçek buketinin geldiği çiçekçiye gidip çiçeği kimin gönderdiğini öğrenmeye çalışırlar.

Çiçekçiden zorla da olsa eve çiçek gönderen kişinin adını öğrenir. Çiçekçi Paridhi’nin çiçek gönderdiğini söyleyince, Jaggi ve Urmila eve gidip Paridhi’den hesap sormayı düşünürler.

Masum 26 Haziran Cumartesi Özeti - Jaggi Gerçeği Öğrenir

Gopi Modi konağında sık sık kusunca Urvashi Gopi’nin hamile olduğunu söyler. Gopi utancından odasına giderken, Urvashi Gopi’nin Jaggi’nin bebeğine hamile olduğunu düşünür.

Meera bıçağı karnına saplayacağı sırada Dharam istemese de Chanda ile evlenmeyi kabul eder. Dharam kabul edince Meera ağlar. Meera’ya neden ağladığını sorunca Meera bebeklerin sağlığı için katlandığını, onların yaşaması için her şeyi yapacağını söyler. Meera, bebeklerinin normale döndüğünü görür ve mutlu olur.

Gopi Urvashi’nin hamile olduğunu söylediği o sözlerini anımsayıp hemen kimseye haber vermeden doktora gider. (Gaura’nın adamı) Gopi’yi muayene ettikten sonra Gopi’nin hamile olduğunu söyleyince, Gopi şok olur. Gopi eve gelir. Kokila nerede olduğunu sorar. Gopi ağlayarak eve gelir. Kimse ile konuşmaz. Jaggi ile Urmila da yolda konağa doğru gelmektedir.

Devamı Masum 462. bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak. Şimdilik Masum 461. bölüm özeti burada son buldu.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu