Dizi Özet

Masum 464. Bölüm Özeti 29 Haziran Kokila Gerçekleri Öğrenir!

Masum 464. bölüm özeti 29 Haziran Salı. Urvashi Guara’nın adını vermek isterken perdenin arkasına saklana Gaura’nın arkasına saklanan Gaura’yı işaret etmek isterken, Kokila’yı gösterir. Aslında Gaura’yı söylemek ister. Lakin konuşamadığı için Her şeyi işaret eder. Suç Kokila’nın üzerine kalır! Detayları Masum 464. bölüm özeti içerisinde vermeden bu bölümde yaşanan olayların kısa özeti alt kısımda maddeler halinde verilmiştir. 

Bu Bölümde Öne Çıkan Başlıklar (Masum 464. Bölüm Özeti)

 • Gop Kokila’yı hastaneye götürür.
 • Jaggi hastaneye gider
 • Doktor ameliyattan çıkar
 • Gaura hastaneye Urvashi’yi öldürmeye gitse de başarılı olamaz.
 • Urvashi yanlışlıkla Kokila’yı suçlu gösterecek
 • Kokila tutuklanacak
 • Gaura Kokila’yı nezarette ziyaret edecek

Detaylar Masum 464. bölüm özeti alt kısımda detaylı olarak sizleri bekliyor.

Masum 464. bölüm; Kokila ve Jaggi tapınak da Gopi’yi aramaya devam etmesi ile başlar. Zira Kokila ve Jaggi Urvashi’nin evde olduğunu, Gopi’nin ise tapınak da dua ettiğini düşündükleri için son yaşlanan olaylardan haberleri yoktur.

Masum 460 bölüm özeti Başlıyor!

Kokila Urmila’yı arayıp Gopi’nin gelip gelmediğini sorar. Urmila ve Urvashi’nin gelmediğini söylediği sırada Gaura’nın arabasını ve arabanın içinden Gaura’yı görse de ayakları felç olduğunu zannettiği Gaura’nın buralara kadar gelip araba sürebileceğine ihtimal vermediği için gözlerinin gördüğü bir anlık görüntüye inanmaz. Zaten kısa süre içinde Gayura gözden kaybolur.

Gopi, Jaggi’yi arar ve Urvashi hastaneye getirdiğini, vereceği adrese acil olarak gelmesini isteyince Jaggi şok olur. Jaggi hemen geleceğini söyleyip telefonu kapatır.

Dharam dışarıda Gaura’yı arasa da bulamaz. Vidya ve Meera evde her yere baktıklarını ama bulamadıklarını söyleyince, Dharam bir kez daha Gaura’nın odasına bakmak ister. Bu sırada Gaura evin duvarına tırmanıp balkondan odasına geçmeyi başarır. Lakin balkondan geçerken kıyafetin bir kısmı yırtılır. Dharam kapyı açtığında tekerlekli sandalye de oturan Gaura’yı görünce şok olur.

Masum 464. Bölüm Özeti - Kokila Gerçekleri Öğrenir

Dharam Vidya’ya odasına olmadığını söylediğini ama odasına olduğunu söyleyince Gaura önce terasa gittiğini, daha sonra balkonda Chanda’nın yaptıklarını düşündüğünü, bu sebeple kimsenin sesini duymadığını söyleyince, Dharam bu yalana inanıp annesinden dinlenmesini ister.

Gopi, Urvashi ameliyat olurken duygusallaşır. Bu sırada Modi ailesi ile birlikte Jaggi gelir. Gopi’ye annesinin nasıl bu hale geldiğini sorar. Gopi de uçurtma ipi Urvashi’nin boğazını kestiğini söyler.

Jaggi annesinin başına gelenlerden sonra duygusallaşır. Bu sırada doktor ameliyattan çıkar. Gerekeni yaptıklarını ama Urvashi’nin durumu ciddiyetini koruduğunu, her an kötü habere kendilerini hazırlamasını ister. Jaggi doktordan bunu duyunca sinirlenir. Doktoru dövmek ister. Gopi Jaggi’ye tokat atıp sakinleştirmeye çalışır. Polisler de Jaggi’yi tutuklamak isteyince Kokila araya gidip Jaggi’yi uzaklaştırır.

Masum 464. Bölüm Özeti

Gaura’nın adamları Gaura’ya Gopi’nin arabalarıyla kaçtığını haber verir. Gaura polisler kendilerini bulmadan araba çalmalarını ister. Bu arada Gopi de Jaggi’nin arkasında hastane bahçesine çıkar. Jaggi’nin orada oturduğunu görünce tokat attığı için ondan özür dileyip, sakinleşmesi gerektiği için tokat attığını söyler.

Polisler Urvashi’nin bu hale gelmesine neden olan kötü adamların arabasını sorar. Gopi de polisleri otoparka götürdüğünde arabanın yerinde olmadığını görünce şok olur. Polisler merak etmemesini, yakında onları yakalayacağını söyler.

Masum 464 Özeti - Gopi Urvashi'yi Doktora Getirir

Gopi ve Jaggi bir tapınağa gider ve Urvashi’nin bir an önce iyileşmesi için dua eder. Bu sırada hemşire doktoru arayıp Urvashi’nin durumunun kötüleştiğini söyler. Doktor hemen ona oksijen desteği verince Urvashi’nin durumu iyiye gider.

Doktor müdahalesi sonrasında uyanan Urvashi’ye polisler bunu kimin yaptığını sora. Urvashi zar zor da olsa Gaura’nın adını söylese de kimse anlamaz. Zira boğazında ki yara nedeniyle tam konuşamaz. Bu arada Gaura Urvashi’nin kendisine gelmeden önce onu odasında öldürmesi gerektiğini düşünür.

Kokila tapınak da olan Gopi ile Jaggi’yi arar. Gopi telefonu açar. Kokila Urvashi’in kendisine geldiğini, hemen gelmeleri gerektiğini söyler. Gopi de hemen bu mutlu haberi Jaggi ile paylaşır.

Gaura, yüzünü saklayarak hastaneye ulaşır. Jaggi ve Gopi de hastaneye gelir. Doktor kimsenin içeri girmemesini ister. Jaggi annesini görmek istese de doktor henüz hastanın tam olarak kendisine gelmediğini, iyileşene kadar ziyaretçi yasağı koyduğunu söyler.

Masum 464. Bölüm Özeti - Urvashi hastanede

Gaura içeri girmek istediği sırada Jaggi ve polis dışarıda olduğunu görünce içeriye sedye ile girer. Hastane görevlisi Gaura’yı morga bırakır. Gaura morgdan çıkıp Urvashi’nin odasına çıkar. Urvashi’nin boğazını sıkıp öldürmek isterken, Modi ailesi içeri girmek üzere olduğunu fark eden Gaura hemen perdenin arkasına saklanır.

Doktor Urvashi’nin tansiyonun anlamsız şekilde yükseldiğini görünce ona hemen iğne yapıp uyutur. Polis de ifadesini alamaz. Masum 464. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın.

Masum 29 Haziran Salı Özeti

29 Haziran Salı günü kanal 7 ekranlarına gelecek olan Masum 29 Haziran özeti kaldığı yerden devam ediyor.

Doktor, Modi ailesine Urvashi’ye iğne yaptığını ve yakında iyileşeceğini söyler. Polis onu kimin öldürmeye çalıştığını hatırlayıp hatırlamadığını sorar. Urvashi perdenin arkasında saklandığını bildiği Gaura’nın adını vermeye çalışır. Lakin boğazında dikişler olduğu için konuşamaz. Urvashi perdenin arkasında Gaura’yı işaret ediyor, ancak Kokila perdenin önünde durduğu için herkes Urvashi’nin Kokila’yı işaret ettiğini düşünür.

Urvashi perdenin arkasını işaret edeceği sırada bayılır. Akabinde hemen komaya girer. Doktorlar hemen müdahale eder. Gaura, Urvashi’nin yakında öleceğini yada yıllarca komada kalacağını düşünüp. Artık rahatlamıştır. Polis amiri de Urvashi’nin Kokila’yı açıkça işaret ettiğini, dolayısı ile birinci dereceden suç şüphelisi olduğunu söyler. Polis memuru Kokila’ya kelepçe takar.

Masum 29 Haziran Salı Özeti - Gopi Karakola Gelir

Gopi Kokila ile karakola gider. Karakolda onları karakol amiri komiser Dinesh karşılar. Dinesh Kokila’nın kimseye zarar vermeyecek biri olduğunu bilse bile kanunlara göre Urvashi’nin Kokila’yı işaret etmesi nedeniyle Urvashi kendisine gelene kadar Kokila’nın nezarette kalacağını söyler.

Gopi bir gün boyunca karakolda Kokila’nın yanında kalır. Ertesi gün Dinesh Gopi’ye evine gitmesini ister. Gopi Kokila ile görüşmeden gitmeyeceğini dair yemin edince, Dinesh Gopi’ye 10 dakika konuşabileceklerini haber verir. Gopi Kokila ile konuşup asla böyle bir suçu işlemediğini bildiğini, yakından suçluyu bulacağına dair söz verir.

Ahem ve Jagi Modi konağına duygusal anlar yaşar. Gopi Kokila’nın suçsuz yere nezarette kaldığını, bu sebeple kefaletle salıverilme işlerini organize edeceğini söyler. Ertesi gün Jaggi ile Gopi karakola gidip kefaletle salıverilme evrakını polise verir. Polis Kokila’nın suçu itiraf ettiğini, artık kefaletin geçerli olmadığını söyleyince Gopi şok olur. Jaggi zorla Gopi’yi karakoldan çıkarır.

Karakola amiri Dinesh Kokila’nın yanına gidip istediği gibi yalan söylediğini, Gopi’yi de uzaklaştırdığını söyler. Kokila nezarette yalnız başına kalınca Gaura’nın sabah kendisini ziyarete geldiği o anı hatırlar.

Ahem’in ölümü, Urvashi’nin hastanede kalması ve Kokila’nın haksız yere suçlanma işlerinin hepsinde kendi parmağının olduğunu söyleyince Kokila şok olmuştur. Devamı Masum 465. bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak. Şimdilik Masum 464. bölüm özeti burada son buldu.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

9 Yorum

 1. Filiz abla size çok tešekkur edyorum ozet ucn yenilerini merakla bekliyorum lutfen yazarmisiniz

 2. Filiz hanim iymisiniz hoşmusunuz.nerde bu özetler nerde bu devletmillet nerelerde özet bekliyoruz.umarım iyisinizdir🌹💜💚❤🌹😆😝😃

  1. sevinç anım dün bu saatler de internetim gitti. Ondan dolayı hiç konu da yazamadık. Bugün internetimiz tamir edildi. İnşallah bugün yeni özet eklerim

   1. Teşekkür ederim.sağlık lı olun yeterki bizde bağımlı gibi olduk kusura bakmayın merakla bekliyoruz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu