Dizi Özet

Masum 465. Bölüm Özeti 30 Haziran Oyun İçinde Oyun!

Masum 465. bölüm özeti 30 Haziran Çarşamba. Urvashi komaya girer. Gopi, Kokila’nın suçu üstlenmesine anlam veremez. Meera evi terk eder! Detayları Masum 465. bölüm özeti içerisinde vermeden bu bölümde yaşanan olayların kısa özeti alt kısımda maddeler halinde verilmiştir. 

Bu Bölümde Öne Çıkan Başlıklar (Masum 465. Bölüm Özeti)

 • Gopi Karakol da Kokila ile görüşmek isteyecek
 • Komiser müsade etmeyince Gopi Komiserin silahını alacak
 • Komiser Gopi’yi nezarete atacak
 • Chadna Meera’yı evden kovacak
 • Dharam Meera’yı ararken Chanda’nın bir iş çevirdiğini anlayacak
 • Dharma Chnada’yı takip edecek
 • Chanda Dharam’a mal varlığının tamamını üzerine yapmasını isteyecek.
 • Dharam tüm mal varlığını Chanda’nın üzerine yapacak

Detaylar Masum 465. bölüm özeti alt kısımda detaylı olarak sizleri bekliyor.

Masum 465. bölüm; Kokila’nın nezarette düşünmesi ile başlar. Gaura geldiğinde neden ona karşı çıkamadığını hatırlar. Gaura Modi konağını 7/24 izlediğini, evin dört bir tarafında bomba yerleştirdiğini tek tek söyler. Kokila bunu neden yaptığını sorunca, Modileri bitireceğini söyler.

Masum 465 bölüm özeti Başlıyor!

Gaura Ahem’in ölümünün de kendi elleri ile olduğunu açıklayınca Kokila şok olur. Gaura yaptıklarını anlatmaya devam eder. Gopi’nin hamilelik olayı, Chanda ile Dharam’ın evliliği, hepsi kendi planı olduğunu söyleyince Kokila Gaura’ya tokat atar.

Gaura polise veya ailesinden bir başkasına adını söyleyecek olursa Modi konağında ki bombaları patlatacağını söyleyince Kokila Gaura’ya ne isterse yapacağına dair söz verir. Gaura Urvashi’yi öldürmeye çalıştığını ama bunun için suçu üstlenmesini, aksi takdir de ailesini bombayla patlatacağını söyler. Kokila da mecburen suçu kabullenmek zorunda kaldır.

30 Haziran Çarşamba Masum 465. Bölüm Özeti - Chanda Dharam'ı kandırır

Pari, Jaggi’yi Kokila’ya karşı kışkırtmaya çalışır. Kokila kıskançlık krizine girip öldürmeye çalıştığını iddia eder. Monica da buna destek olur. Gopi ise ondan kendisine güvenmesini ister. Çok yakında gerçeği hep birlikte öğreneceklerini söyler.

Meera Chanda’nın odasında zehir şişesi bulur. Meera bunu sorgular. Chanda ise bebekleri öldüreceğini söyleyince Meera yapmaması için yalvarır. Chanda evde olduğu sürece Dharam ile yalnız kalamadıklarını ya gitmesini ya da ölmesini ister. Meera ölürse kocasına kimin bakacağını sorar. Chanda kocasına ve çocuklarına çok iyi bakacağını söyler. Meera gitmeye karar verir.

Masum 465. Bölüm Özeti

Urmilla ile Gopi Kokila’nın yapmadığı bir işi neden üstlendiğini anlayamazlar. Kokila’nın ilk ifadesi ile ikinci ifadesi arasında çok büyük farkın olduğunu, buna neyin sebep olduğunu öğrenmeleri gerektiğini söyler. Lakin Kokila kimse ile görüşmek istemediği için bu nasıl yapacaklarını Urmila ile düşünür.

Meera evden çıkarken Vidya gelir. Nereye gittiğini sorar. Meera tapınağa gideceği konusunda yalan söyler. Gaura ve Cihanda Meera’nın arkasına bakıp gider. Gaura Meera giderken şöyle der.

“Bugün çok güzel bir gün. Kokila cezaevinde suçu kabul etti. Meera’yı evden kovdum. Oh be!” (Masum 465. Bölüm Özeti) Gaura

Deyip Meera’nın kendisini ateşle korkuttuğu bir an gelir. Gaura iyki de Meera’yı kovduğunu söyler. Shravan ile Dharam eve geldiğinde, Dharam Meera’nın nerede olduğunu sorar. Vidya tapınağa gittiğini söyler.

Masum 465 Özeti - Gaura Kokila'yı Tehdit eder

Gopi karakola girer. Karakol da nezarethanede kalan Kokila ile görüşmek için komiser Dinesh’den izin vermesini ister. Komiser müsade etmeyeceğini söyleyince, Gopi Dinesh’in silahını alıp Kokila ile görüşmezse silahını ateşleyeceğini söyler. Polisler araya girip Gopi’den silahı alır. Gopi’yi nezarete atar.

Dharam Meera’nın odasına girdiğinde, yatakta gül ve bir mektup görür. Mektubu alıp okuduğunda gerçeği öğrenir. Hemen Shravan ile Vidya’nın yanına gidip Meera’nın evden ayrıldığını, onu gidip getirmeleri gerektiğini söyler.

Dharam ve Sharavan her yer de Meera’yı arasa da bulamaz. Dharam, Chanda’nın Meera ile telefonda konuşmalarını duyunca kafasında Meera’nın neden gittiğine dair sebep belirir.

Gopi Kokila’nın hücresine konacağı sırada polis Gopi’nin karakolda taşkınlık çıkarmasının sebebi bildiğini, bunda dolayı Gopi’yi üçüncü hücreye koymasını emreder. Jaggi Urmila’dan gerçeği öğrenincee Karakola gelip komiser ile konuşur. Komiser Gopi ile Kokila2nın aynı hücrede kalmasına müsade etmez. Komiser oradan ayrılınca, Jaggi içeri de ki polisleri ayarlar. Gopi de Kokila ile aynı hücrede konuşma fırsatı bulur. Kokila Urvashi’yi öldürmeye çalıştığını iddia etse de Gopi buna inanmaz. Kokila daha fazla açık vermemek için Gopi’yi hücresinden kovar.

Masum 465. Bölüm Özeti - Gopi Karakola gider

Dharam evden çıkan Chanda’nın peşine düşer. Chanda kötü bir eve geldiğinde Dharam da içeri girer. Lakin Meera yoktur. Chanda’dan Meera’nın nerede olduğunu sorar. Chanda karısına kavuşmak istiyorsa belgeleri imzalamasını ister. Dharam ne belgesi diye sorunca, Chanda tüm mal varlığını üzerine alacağına dair belgeyi imzalamasını ister. Dharam Meera’nın aşkı ile belgeleri imzalasa da Chanda gazetede belgeleri yayınlanmadığı sürece Meera ile görüşemeyeceğini söyler.

Masum 465. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın.

Masum 30 Haziran Çarşamba Özeti

30 Haziran Çarşamba günü kanal 7 ekranlarına gelecek olan Masum 30 Haziran özeti kaldığı yerden devam ediyor.

Gopi ile Jaggi karakol çıkışı konuşurlar. Gopi Jaggi’ye Kokila’dan şüphelenip şüphelenmediğini sorar. Jaggi asla böyle bir şey yapmayacağını söyler. Bu sırada Gopi gelinliği ile bir kızın kaçmaya çalıştığını görür. Durumu Jaggi’ye anlatır. Ancak müdahale etmezler. Gelinlikli kız Jaggi’nin arabasına saklanır. Jaggi ve Gopi Modi konağına gelince, kız da Modi konağına gizlice girip saklanır. Konağın içindeki tapınağa gider. Orada dinlenirken uyuya kalır.

Masum 30 Haziran Çarşamba Özeti - Gaura Kokila'yı ziyarete gelir

Gelinlikli kız tapınak da sabaha kadar uyur. Sabah olduğunda dışarı çıkıp kaçmak isterken, evlendiği adamın akrabaları etraf da gezindiğini görünce bir süre daha burada kalması gerektiğini anlar. Evin içinde gezerken, konağın büyüklüğü karşısında şaşkınlığını gizleyemez.

Gaura tüm planlarını birlikte yaptığı Chanda’nın odasına gittiğinde, onun artık değiştiğini fark eder. Chanda artık evin sahibi olduğunu söyleyince, Gaura Chanda’ya tokat atmak ister. Lakin Chanda Gaura’nın elini tutar. Gaura Chanda’nın bu tepkisini görünce şok olur. Chanda Gaura’ya aptal olduğunu söyler. Devamı Masum 466. bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak. Şimdilik Masum 465. bölüm özeti burada son buldu.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

11 Yorum

 1. Bende sitenizi šikayet edyorum neden yazmiyorsunuz ozetleri nezaman final bari o soyleyin

 2. Gelinim mutfaktayin yazmayi hic unutmayorsunuz masum yazmayi unutyorsunuz lutfen yazarmisiniz

  1. ya arkadas filiz hanim soyledi ya ben yetisemiorum dedi ya okadar diziyi merak ediyorsaniz youtebeden izleyin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu