Dizi Özet

Masum 466. Bölüm Özeti 1 Temmuz Seeta Ortaya Çıkar

1 Temmuz Perşembe Masum 466. Bölüm Özeti

Masum 466. bölüm özeti 1 Temmuz Perşembe. Gaura Chanda ile oyun oynayıp Dharam’a yürüyebildiğini mucize olarka gösterecek! Detayları Masum 465. bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor. 

Kokila ile Gaura’nın konuşması ile başlar. Gaura Kokila ile alay edip mahkeme sonucu kesinleşince cezaevinde mahkumların kendisini astığını söyleyip dalga geçer.

Arkadaşlar sitemizden içerikleri izinsiz şekilde alan kişi hakkında 3 iş gün süre verdiğimiz için süre Çarşamba günü doluyor. Bu süre dolunca avukatımız dilekçesini hazırladı. Mahkemeye sunacak. Bu sürece kadar özetleri kısa kısa vereceğiz.

Vidya, Meera’nın bebekleriyle ilgilenir. Dharam anneleri kaybolan hem bebekleri hem de Meera için endişelenir. Vidya yakında döneceğini, üzülmemesini söyler.

Modi konağında gelinlikle içeri girip saklanan kız evde halen gizlenmeye devam ederken evde istemeden de olsa karışıklık çıkarır.

Gaura, Chanda’nın söylediklerini hatırlar. Evin kraliçesini olacağını söylediği o sözleri hatırlayan Gaura bu konuda onu pişman edeceğini söyler.

Eve gelen kız Sona’nın ikizlerinin olduğu odada kalır. Gece ikizler birbirlerinin battaniyesini çektiğini düşünür. Oya battaniyeyi eve gelen kız üzerine almak istediği için karanlıkla Sona’nın çocukları göremez. Sona çıkan gürültüye odaya gelip çocuklarına kızar. Eve gelen kızı da göremez.

Sona’nın ikizleri odalarında ki kızı fark edince kendi emelleri doğrultusunda kullanır. Ödevlerini yapıp, annesinin verdiği yemekleri yerse evde kalmasına izin vereceklerini ve kimseye de haber vermeyeceklerini söyler. Kız da kabul eder. Sona çocukların da ki birden bire değişimi fark eder.

Jaggi Urvashi’yi evde bakacağını söyleyip Modi konağına getirir. Bir odayı yoğun bakım odası gibi ayarlar. Bu arada eve gelen gelinlikli kızı öldürmesi için eve bir kurye gönderilir.

Masum 466. Bölüm Özeti - Seeta Ortaya Çıkar

Modi konağına gelinlikli kızı öldürmek için kurye gibi katil girer. Gopi kuryeyi karşılar. Kurye su ister. Katil içeri girip kızı araya başlar. Kız da Sona’nın ikizlerinin olduğu odaya saklanır.

Chanda Gaura’nın oyununu bozmak için Gaura’nın yürüyebildiğini kanıtlamak için bir oyun tertipler. Lakin herkes Gaura’nun mucizevi bir şekilde yürüdüğünü düşünür.

Sona’nın ikizleri evde katil birisinin olduğunu Gopi’ye haber verir. Bu sırada gelinlikli kız Sona’nın ikizlerinin kaldığı odada saklanmaktadır.

Gopi Sona’nın çocuklarının olduğu odanın önünde eve kurye gibi gelen kişiyi görünce Jaggi’ye haber verir. Jaggi de adamı yakalayıp bir güzel döver.

Sona’nın ikizleri Seeta’yı (gelinlikli kız) su tankına saklar. Gopi de su tankında su kalmadığı için orada su doldurmak için vanayı açınca Sona’nın ikizleri herkese Seeta’dan bahseder. Jaggi sayesinde Seeta kurtarır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

14 Yorum

    1. özetler tahmin değil elbette am detaylı yazmadım bilerek. Çarşamba günü ilgili kişi hakkında dava açılacak. sadece yasal süreyi bekliyoruz.

  1. Filiz hanim bu ne kadar sürecek belirsizlik yazmicaksaniz söyleyin bizi metakta bıraktınız😰😰😰

  2. Gün içinde 3 tane zuhal topalla sofrada özeti var ama 1tane masum özeti yok
    Bu olmuyor amaaa☹

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu