Dizi Özet

Masum 467. Bölüm Özeti 2 Temmuz Chanda Öldü!

Masum 467. bölüm özeti 2 Temmuz Cuma. Gaura Chanda’yı öldürse de Vidya Chanda’yı öldürdüğünü düşünecek! Detayları Masum 467. bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor. 

Bu Bölümde Öne Çıkan Başlıklar (Masum 467. Bölüm Özeti)

 • Gaura Chanda’nın belgelerini ele geçirecek
 • Vidya Chanda’nın kafasını duvara çarptıracak
 • Guara çaktırmadan Chanda’yı öldürecek
 • Vidya Chanda’yı öldürdüğünü zannedecek
 • Gaura Modi konağına gidecek
 • Urvashi kendisine gelecek.

Detaylar Masum 467. bölüm özeti alt kısımda detaylı olarak sizleri bekliyor.

Masum 467 Bölüm Özeti; Seeta’nın konuşması ile başlar. Seeta 5 yaşındayken zorla evlendirildiğini açıklayınca Modi ailesi şok olur. Seeta din görevlisi kendisine yapılanları görünce çaktırmadan kaçmasını söylediğini, kendisi de kaçtığını söyler. Gopi “bu zamanda böyle mert din görevlileri var mı” der.

Masum 467 bölüm özeti Başlıyor!

Gaura Chanda’nın odasında ki Dharam’ın imzaladığı evrakları alıp yeniden kendi üzerine geçirmek için Vidya’yı Chanda’yı oyalaması için gönderirken, Gaura da Chanda’nın odasında her yeri ara. Vidya Meera’nın altınlarını Chanda’ya verip oyalarken, Gaura belgeleri bulur.

Masum 467. Bölüm Özeti - Chanda Öldü

Tam odanda çıkarken Chanda’nın aklına tüm servetin belgeleri aklına gelir. Hızla odadan çıkınca Gaura’nın elinden evrakları görür. Onu anlaya çalışır. Gaura’nın boğazını sıkar. Vidya Gaura’yı itekleyince kafası duvara çarpar. Chanda kanlar içinde orada kalır. Gaura Chanda’nın nabzını kontrol edince öldüğünü söyler. Oysa Chanda hala yaşamaktadır.

Masum 467. Bölüm Özeti

Vidaya Chanda’yı iteklemek istemese de Chanda bebeği eline alıp onu öldürmekle tehdit edince, Vidya bebeği alacağı sırada itişme yaşanmış, bu sırada Chanda’nın kafası duvara çarpmıştır.

Modi ailesi Seeta’ya sahip çıkar. Gopi battaniye getirip kendi evi gibi hissetmesini ister. Anlaşılan o ki Seeta Modi konağına tesadüf eseri gelmediğini, yakında kokusunun çıkacağını söyleyebilirim.

Vidya endişeyle Chanda’yı uyandırmaya çalışsa da Gaura Chanda’nın öldüğünü, beyhude bir çaba olduğunu söyler. Gaura yanlış bir şey yapmadığını söyleyip ona destek olmaya çalışır. Vidya yanlış yaptığını söylerken, Gaura ömür boyun unutması gereken bir anı olduğunu söyler.

Gaura Chanda’yı kendi odasına götürürken, Vidya da Chanda’nın bebeklerin kendi odasına götürmesini ister. Gaura, Chanda’nın parmak izini alıp tüm serveti kendi üzerine geçirir. Bu sırada Chanda uyanır. Gaura ile Chanda kavga etmeye başlar. Gaura bu defa gerçekten Chanda’yı boğarak öldürür. Lakin bunu Vidya göremez. Zira Vidya Chanda’yı kendisi öldürdüğünü düşünmektedir.

Masum 467 Özeti - Vidya Chanda'yı Oyalar

Gaura cesedi gömmeleri gerektiğini, bunun içinde kendi tekerlekli sandalyesini getirmesini ister. Vidya tekerlekli sandalyeyi getirir. Guara ile Vidya Chanda’yı arka bahçeye kazdıkları mezara gömerler.

Vidya eli kanlı bir katil olduğunu, bunu Dharam ve Shravan’a söyleyeceğini açıklayınca, Gaura Vidya’ya tokat atıp bakmakla yükümlü olduğu bir bebeği olduğunu, Meera da gelmez ise 3 çocuğa bakacağını, bu süreçte hapse giremeyeceğini söyler.

Gopi Kokila’ya yemek hazırlar. Jaggi de karakola götürür. Kokila neden geldiğini sorar. Jaggi de hem konuşmak, hem de farklı yemekler yemesi için geldiğini söyler.

Kokila hemen anlar. Gerçeğin pişinde olduklarını bildiği için hemen karakoldan gitmesini ister. Gopi arkadan çıkıp gelir. Urvashi’yi öldürmeyeceğini bildiğini, gerçeği söylemesi gerektiğini istese de Kokila gerçeği söylemez. Masum 467. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın.

Masum 2 Temmuz Cuma Özeti

2 Temmuz Cuma günü kanal 7 ekranlarına gelecek olan Masum 2 Temmuz özeti kaldığı yerden devam ediyor. Gaura her istediği ve her planladığı tıkır tıkır işlediği için dua eder.

 1. Ahem’i öldürdü
 2. Meera’yı evden kovdu
 3. Kokila ömür boyu hapiste
 4. Vidya Chanda’yı öldürdüğüne inandırdı

Tüm bunlardan dolayı Gaura kendi odasına oynayıp bu çevrenin kraliçesi olacağını söyler. Gopi evdeki misafir Seeta çocukların neşesine karşın Seeta’nın çok gergin olduğunu gören Gopi, bu işin arkasında bir iş olduğunu anlar.

Dharam ve Shravan eve geldiğinde Vidya’nın ağladığını görür. Vidya’ya neden ağladığını sorunca, Vidya Chanda’dan bahsetmek isterken araya Gaura girip evden gittiğini söyler. Dharam sinir olur. Zira Meera’ın yerini bir tek Chanda bildiğini, onu bir daha bulamamaktan çok korkar.

Masum 2 Temmuz Cuma Özeti - Gaura Urvashi'nin Yanına Gelir

Gaura avukatı arar. Chanda’nın parmak izleri ile verdiği evrakların işe yarayıp yaramadığını sorar. Avukat tüm servetin yakında üzerine yapılacağını, belgenin yeterli olacağını söyler. Bunu duyan Gaura’nın keyfi yerine gelir.

Dharam eve polis çağırır. Vidya panik olup elindeki tepsiyi düşürünce eve gelen polis Vidya’nın davranışları dikkatini çeker.

Gaura Modi konağına hasta ziyaretine gider. Urvashi’yi odasına ziyaret ederken, Urvashi kendisine gelir. Gopi ve Jaggi çok mutlu olurken Gaura bir an evvel Urvashi’yi öldürmesi gerektiğini düşünür.

Modi konağına elinden sopalı köylü bir kadın gelir. Seeta’nın kaynanası olduğunu, gelinin geri vermelerini ister. Devamı Masum 468. bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak. Şimdilik Masum 467. bölüm özeti burada son buldu.

 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

8 Yorum

 1. Filiz hanim ingilizce ogretmeni oldugunuzu soylemissiniz bu diziler hintce mi ingilizcemi yani hintcede biliyomusunuz yoksa bukadar ozet cikarmak zor olurdu sizin icinde cevirmek filan

  1. ingilizce öğretmenliği okudum. Lakin üniversitede yan dal yapmıştım. Aslında site işinden hiç de anlamam lakin kendimi geliştirmek için başladığım bir iş üzerime kaldı diyebilirim. Hali hazırda hem Hintçe hem de İngilizce çeviriler yapıyorum. Lakin Hintçe kadar zorlandığım bir dil yok. Bir ara Rusça ile de ilgilendim. birazda Fransızca ile ilgilendim. Bölgesel olarak farklılıklar arz eden kelimeler var. Örneğin İstanbul’da konuştuğunuz kelime Adıyaman da farklı anlama geliyor gibi düşün.

 2. Yanliz filizcim o gelen kadin onu kaynanasi degil bilsigim kadariyla uvey annesi ve Sitanin babasiyla evli

  1. canım bende anlamadım sadece Gopi sen onun annesi misin diyor. O da evet diyor. Hindistan’da kaynanada anne…üvey anne de anne olduğu için bu bölümde ayrım yapamadım. kusura bakma. Bir sonraki bölümde bu konuya değinirim

   1. Yok aslinda seninde sucun yok bende vikipedide ogrendim ama o adamin kocasina sita baba diyo oyuzden oda onun uvey annesi ve kizi evlendirmeye calisiyor baskalariyla onlari gormustum hatta 2 3 bolum sonra baskasiyla evlendircekdi

 3. Pardon az oncee yanlis yazmisim sanirsam bu kadinin kocasi sitanin babasi hatta bi bolumde modiler bhavininin yanina gidiyolar kilik degistirip oda sitayi yaklayip evlendirmek istiyodu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu