Dizi Özet

Masum 468. Bölüm Özeti 3 Temmuz Zalim Bhavani Modi Konağında!

Masum 468. bölüm özeti 3 Temmuz Cumartesi. Seeta’ın üvey annesi Modi konağını basıp Seeta’yı isteyecek. Modiler ise buna karşı çıkacak! Detayları Masum 468. bölüm özeti içerisinde sizleri beklerken, bu bölümde neler olacağını alt kısımda maddeler halinde kısa kısa açıkladık. 

Bu Bölümde Öne Çıkan Başlıklar (Masum 468. Bölüm Özeti)

  • Bhavani Seeta’yı almak isteyecek
  • Gopi Seeta’yı vermeyecek
  • Bhavani Modi konağının girişini adamları ile kapatacak
  • Gopi Bhavani’yi oyuna getirmek için plan yapacak
  • Bhavani Gopi’nin tuzağına düşmeyecek
  • Kokila karakolda hastalanacak
  • Gaura Vidya’nın delirdiğini Shravan ve Dhrama’a empoze etmeye başlayacak

Detaylar Masum 468. bölüm özeti alt kısımda detaylı olarak sizleri bekliyor.

Masum 468 Bölüm Özeti; Gopi ile eve gelen Bhavani arasında ki konuşma ile başlar. Gopi, Bhavani’ye Seeta’nın annesi olup olmadığını sorar. Bhavani, Seeta’nın üvey annesi olduğunu söyler. Bu arada Seeta Bhavani’nin sesini duyunca korkudan titremeye başlar.

Bhavani Modi konağının kapısında gür sesi ile bağırmaya başlar. Evde saklanmamasını, eğer gelmez ise gerekeni yapacağına dair tehditler savurur. Gopi de kendi evinde kimsenin bağırmayacağını söyler. Kadın Gopi’nin dik durduğunu görünce aynen şöyle der.

“Sen beni tanımıyorsun galiba. Ben Bhavani Keshavlal Rathodi. 21 Köyüm ve 70.000 kişinin hanım ağasıyım!” (Masum 468 Özeti) Bhavani Keshavlal Rathodi

Diyerek Gopi’i açıkça tehdit eder. Lakin Gopi geri adım atmaz. Bu sırada Seeta korka korka salona gelip duvarın arkasına saklanır. Bhavani, Seeta’yı görünce içeri girip izin almadan Seeta’nın yanına gider. Onu sürükleyerek dışarı çıkartmak ister. Seeta gelmeyeceğini söyleyince Bhavani Seeta’yı itekleyip yere düşürür.

Masum 468 bölüm özeti Başlıyor!

Gopi bunu görünce sinirlenir. Bhavani’nin karşısına geçip zorla götüremeyeceğini söyler. Aksi halde polisi arayacağını söyleyince, Bhavani “Siz zahmet etmeyin. Yanımda polisi de getirdim!” Bu sırada içeri iki erkek bir bayan olmak üzere üç polis içeri girer.

Masum 468. Bölüm Özeti 3 Temmuz Zalim Bhavani Modi Konağına Gelir

Polis memuru Bhavani’nin kızı için kayıp başvurusunda bulunduğunu, onu almaları gerektiğini söyleyince Gopi, Seeta’nın 18 yaşını doldurduğunu, dolayısı ile polis zoru ile götürülemeyeceğini söyler. Polisler de kanuna karşı işlem yapamayacaklarını söyleyip ayrılır. Bhavani evden giderken Gopi’yi tehdit eder.

Seeta’ın babası bitkilerle ilaç yapan iyi birisi. Kendisine muayene olan kişiden para dahi olmaz. Bu sırada içer girer. Bhavani Gopi yüzünden Seeta’yı alamadığını söyler. Adam karısı Bhavani’den çok çekinir.

Jaggi hem Urvashi’ye hem de Gopi’ye çiçek alır. Gopi neden kendisine çiçek aldığını sorunca, Jaggi karısı olduğu için aldığını söyler. Bunu duyan Gopi sinirle odadan çıkar. Jaggi hala kendisine karşı kapalı kutu olan Gopi’nin inadının kırılmamasına canı sıkılır. Ayağı kayıp kafasını masaya vurur. Herkes Jaggi’nin yanına gelir.

Masum 468. Bölüm Özeti

Gaura’nın planında eksik kalan parça Vidya’nın da akıl hastanesine gitmesi gerekiyor. Bunun için sadece Vidya’nın görebileceği yerelere kan görünümlü boya sürer. Vidya Sharavan’a kan gördüğünü söyleyince, Gaura Vidya’nın hayal aleminde yaşadığını söyler. Shravan ise karısının hal ve tavırlarında ki %100 değişimi bir türlü anlayamaz.

Modi ailesi hemen Jaggi’yi salona götütür. Hemen doktoru aramaya çalışsa da ev telefonu çalışmaz. Cep telefonu kontrol etseler de tüm telefonların çalışmadığını fark ederler. Gopi Jaggi’yi araba ile hastaneye götüreceklerini söyler. Lakin kapının dışarıdan kilitli olduğunu görünce herkes panik olur. Gopi bunu Bhavani’nin adamlarının yaptığını söyleyince, Paridhi Seeta’ya kızar. Gopi ise Pari’ye kızıp ona yardım etmeleri gerektiğini söyler.

Seeta hemen bitkisel ilaç yapıp Jaggi’nin kafasında ki kanı durdurur. Herkes nasıl yaptığını merak eder. Seeta babasının bitkisel ilaçlar yapıp insanları tedavi ettiğini söyler.

Seeta evdekilerin kendi yüzünden mağdur olduğunu anlar. Bunun için dua ederken telefonu çalar. Arayan kişi üvey annesi Bhavani’dır. Seeta’yı açıkça tehdit edip Modi ailesine zarar gelmesini istemiyorsa sessizce evden kaçmasını söyler. Aksi halde Modi ailesini yok edeceğini dile getirir.

Masum 468. Bölüm Özeti - Bhavani Adamlarına Emir Verir

Seeta da Modi ailesine zarar vermemek adına pencereyi kırıp dışarı çıkar. Sona camın kırıldığını görünce Seeta’nın evden gittiğini haber verir. Urmila Seeta’nın peşine düşüp onu kurtarmaları gerektiğini söyler.

Dharam’ın evinde Vidya üzgün bir şekilde Chanda’yı nasıl öldürdüğünü hatırlar. Shravan ona ne olduğunu sorar. Gaura Vidya’nın konuşacağını anlayınca onu dışarı çıkartıp konuşmaması konusuna gizlice ikaz eder.

Urmila tapınakta Seeta’nın notunu bulur. Gopi hemen yazan nota bakar. Seeta kendisi yüzünden başları belaya gitmemesi adına evi terk ettiğini yazan notu okuyunca Gopi Seeta için endişelenmeye başlar. Oyna her şey bir oyundur. Nasıl mı? Özetin devamında detaylar sizi bekliyor.

Gopi ile Jaggi dışarı çıkıp Seeta’yı aramak istese de kapıda elleri bıçaklı Bhavani’nin adamları var. Adamlar hemen durumu Bhavani’ye haber verir. Bhavani Gopi ve Jaggi’nin dışarı çıkmasına izin vermesini, onlardan önce Seeta’yı bulmasını emreder.

Gopi de kötü adamların duyacağı şekilde Seeta’nın gideceği adresi söyler. Oysa Seeta Modi konağında Urmila ile birlikte valizlerini hazırlamaktadır. Zira dün gece Gopi Seeta’nın Bhavani ile konuşmasından sonra böyle bir plan yapmıştır.

Bhavani Modi konağından gitmesi için Seeta’nın belli bir süre Urmila’nın eski mahallesi olan Rajpal Nagar da yaşaması için plan yapmıştır. Masum 468. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın.

Masum 3 Temmuz Cumartesi Özeti

3 Temmuz Cumartesi günü kanal 7 ekranlarına gelecek olan Masum 3 Temmuz özeti kaldığı yerden devam ediyor.

Gaura Vidya’nın içine cin kaçtığını, onu kovmak için eve sahte büyücü getirir. Shravan ve Dharam buna sinir olur. Hasta ise doktor çağırmaları gerektiğini söyler. Gaura Vidya’nın delirdiğini, Shravan ve Dhrama’a empoze etmeye başladı.

Masum 3 Temmuz Cumartesi Özeti - Kokila hastalanır

Gopi otobüs durağı arkası dönük kırmızı kıyafetli bir kızı görünce Jaggi’ye bağırır “Jaggi Seeta’yı buldum. İşte orada” der. Bhavani’nin adamları kızı yakalar. Gopi ve Jaggi hızla oradan kaçarken, Bhavani’nin adamları oradaki tüm kadınlardan güzel bir dayak yer.

Urmila ile Seeta akşam olduğunda Rajpal Nagar’a gitmek için dışarı çıktığında karşılarına Bhavani’yi görünce şok olurlar. Bhavani Urmila’nın kafasına sopayla vurup Seeta’yı almak ister. Gopi araya girer. Modi ailesi gelir ve yine Bhavani’yi evden kovar.

Karakolda Kokila yemek yemediğini fark eden bayan polis memuru Kokila’nın yanına gider. Kokila’nın hasta olduğunu görünce hemen doktor çağırmaları gerektiğini söylerken, Kokila’nın ağzında “Gopi” kelimesi çıkar. Gopi ise o an bir şeyler hisseder. Devamı Masum 469. bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak. Şimdilik Masum 468. bölüm özeti burada son buldu.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

6 Yorum

  1. Selam filiz hanım ozetler için cok teşekkür ederim sizden yeni ozetlerin devamını diliyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu