Dizi Özet

Masum 469. Bölüm Özeti 4 Temmuz Bhavani Seeta’yı Kaçırır

Masum 469. bölüm özeti 4 Temmuz Pazar. Polis Chanda’nın cinayetini araştırmaya başlayacak. Bhavani Seeta’yı kaçıracak! Detaylar Masum 469. bölüm özeti içerisinde sizleri beklerken, bu bölümde neler olacağını alt kısımda maddeler halinde kısa kısa açıkladık. 

Bu Bölümde Öne Çıkan Başlıklar (Masum 469. Bölüm Özeti)

  • Modi konağında Seeta’nın annesi için anma töreni yapılacak.
  • Bhavani bu törene gelecek
  • Herkesi bayıltıp Seeta’yı kaçıracak
  • Gopi ve Jaggi Seeta’nın peşine düşecek
  • Dharam’ın konağına polis gelecek
  • Polis Chnada’nın kayıp olduğunu söyleyecek
  • Vidya vicdan yapıp polise ifade vermeye gidecek

Detaylar Masum 469. bölüm özeti alt kısımda detaylı olarak sizleri bekliyor.

Masum 469 Bölüm Özeti; Urmila ile Gopi’nin konuşması ile başlar. Urmila, Gopi’nin düşünceli olduğunu görür ve neyi düşündüğünü sorar. Gopi de Kokila için endişelendiğini söyler.

Gaura Vidya’nın delirme planları işe yaramadığını, daha doğrusu tam istediği etkiyi göstermediği için telefonla birini arayıp bazı talimatlar verir. Gaura Chanda’yı gömdükleri yerde Vidya’nın kolyesinin olduğunu çok iyi bildiği için polis baskınında Vidya cinayetten yargılanacaktır.

Gopi düşünceli olduğunu gören Gopi nedenini sorar. Seeta da annesinin ölüm yıldönümü olduğunu söyleyince, Gopi bir sonraki Gün Seeta’nın annesi için eve din görevlisi çağırıp, Seeta’nın annesinin ölüm yıldönümünü kutlar.

Masum 469 bölüm özeti Başlıyor!

Modi ailesi halka şeklinde yerde oturduğu sırada içeri Bhavani, Seeta’nın annesinin fotoğrafı çerçeveletmiş bir şekilde içeri girer. Gopi neden geldiğini sorunca, Bhavani Seeta’nın annesine karşı görevini yerine getirmek istediğini, dua törenine müsade ederlerse katılmak istediğini söyler. Gopi gelmesindne sakınca görmez.

Din görevlisi dua törenini tamamlar. Ölen kadının kızı olan Seeta’ya annesinin resmine çiçek koymasını ister. Seeta çiçekleri koyduktan sonra Bhavani Seeta’nın annesinin resminin olduğu yere gidip siyah duman çıkartan bir madde koyar. Duman bir anda evi kaplar. Dumanı koklayan herkes bayılır. Bhavani’nin adamları Seeta’yı baygın halde alıp götürür.

Masum 469. Bölüm Özeti 4 Temmuz Bhavani Seeta'yı Kaçırır

Gaura’nın planı ile hareket eden bir kadın elinde Chanda’nın resmi ve yanında polislerle içeri girer. Shravan ve Dharam neden geldiklerini sorunca kadın kendisini tanıdır. Adının Ratna olduğunu ve Chanda’nın kız kardeşi olduğunu söyler. Chanda ile yakın zamanda konuştuğunu ve bu konakta kaldığını söylediğini açıklar.

Dharam Chanda’nın evden kaçtığını söyler. Lakin Ratna kardeşinin eve gelmediğini söyler. Vidya polisleri görünce korkudan tir tir titrer. Dharam Chanda’nın evde olmadığını söyleyip gelen misafirleri gönderir.

Modi ailesi yavaş yavaş kendilerine gelmeye başlar. Gopi uyandığında Seeta’nın yanında olmadığını fark eder. Gopi nasıl bayıldıklarını hatırlayınca, Bhavani’nin Seeta’yı kaçırmak için kendilerini bayılttığını anlar. Jaggi ile Gopi Seeta’nın kaçırıldığı Hobli köyüne giderler. Bir kaç kişiye Bhavani’yi sorsalar da herkes ondan çekinir. Adamın biri de Bhavani izin vermeden kimse onunla konuşamayacağını söyler.

Masum 469. Bölüm Özeti

Gopi ve Jaggi, yoldan geçen birine Bhavani’nin adresini sorar. Jaggi ve Gopi, Bhavani’nin evine ulaşır ve kapıyı tekmeleyerek içeri girer.

Vidya polisler gittikten sonra odasında sinir krizi geçirir. Polislerin yakında kendisini bulacağını, onlar bulmanda suçunu itiraf etmek ister. Gura şoka giren Vidya’ya tokat atıp sakin olmasını ister.

Jaggi kapıya tekme atıp Bhavani’nin evine girer. Bu sırada Bhavani Seeta’yı elleri ile yemek yedirdiğini görünce şok olurlar. Bhavani, kızına baktıkları için onlara teşekkür eder.

Masum 469. Bölüm Özeti - Gopi Seeta ile konuşur

Gopi emin olmak için Seeta ile yalnız konuşmak ister. Bhavani istediği odada yalnız olarak konuşabileceğini söyler. Gopi ile Seeta bir odaya giderler.

“Seeta hiç merak etme. Gerçekleri söyle. Bhavani sana işkence ediyor mu? Ben varım korkmana gerek yok!” (Masum 469. Bölüm Özeti) Gopi Modi

Demesine rağmen Seeta Bhavani’nin değiştiğini, artık kendisine çok iyi davrandığını söyler. Gopi de Jaggi’nin yanına gidip Seeta’nın güvende olduğunu söyleyip dışarı çıkarlar.

Gopi ile Jaggi Seeta’nın yanından ayrılır. Yolda o çevrede oturan daha önce Seeta tarafında bahsedilen Bhavani’nin elinden kaçması konusunda fikir veren din görevlisi ile Jaggi çarpışır. Din görevlisi Seeta’yı 2 gün içinde başkası ile evlendireceklerini söyleyince Jaggi sinirlenir. Gopi çok daha iyi fikri olduğunu söyler.

Dharam, Vidya’nın son zamanlar da ki hallerini hiç beğenmez. Özellikle Chanda gittikten sonra çok daha farklı tavırlar sergilediğini, Kan, hapishane gibi sözler sarf ettiğini hatırlayır. Hemen bir arkadaşını arayıp fikir alır.

Seeta Modi konağında kendisine gösterilen saygı ve sevgiyi anımsar. Tam da bu sırada Bhavani onun için kıyafetler getirir. Bhavani sinirle Seeta’ya kızıp kıyafetleri giymesini ve gelin olarak hazırlanmasını ister. en ufak hatasında Modileri öldürmekle tehdit eder. Masum 469. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın.

Masum 4 Temmuz Pazar Özeti

4 Temmuz Pazar günü kanal 7 ekranlarına gelecek olan Masum 4 Temmuz özeti kaldığı yerden devam ediyor.

Dharam’ın evine polis gelir. Memurlar Chanda’nın çevrede devamlı bu evde görüldüğüne dair ihbar aldıklarını, ellerinde arama izni olduğunu söyler. Dharam da evin her tarafını arayabileceklerini söyler. Köpeklere Chanda’nın kıyafetlerini koklatınca, köpekler bahçeye çıkarlar. Bahçede Vidya’nın takıları toprağın üzerine bulan polisler iyice şüphelenirken, Vidya panikten tir tir titrer.

Masum 4 Temmuz Pazar Özeti - Gaura Vidya'yı kandırır

Jaggi ve Gopi kadın hakları derneğini ve polis de alıp Bhavani’nin evini basalar. Bhavani kızının 20 yaşında olduğunu ve kendi isteği ile evlendiğini söyleyince polisler Jaggi’ye kızar. Zira Bhavani hemen gelini başkası ile değiştirmiştir. Kadın hakları derneğinden gelen bayanlar bile Gopi’nin yalan söylediğini düşünüp ayrılır.

Gopi, Seeta’nın evinde olanları ailesine anlatır. Gopi ile Jaggi Seeta’nın düğün hazırlıklarında kamufle olacak kıyafetler giyip Seeta’yı kaçırmak ister. Videya ise gerçekleri açıklamak için karakola gider.

Devamı Masum 470. bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak. Şimdilik Masum 469. bölüm özeti burada son buldu.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

7 Yorum

  1. ..bizlerin bu tatlı eğlencesini yorulmadan, bikmadan yazdığınız için çok teşekkür ederim..elinize emeğinize sağlık çok teşekkür ederim .sevgiyle kalın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu