Dizi Özet

Masum 470. Bölüm Özeti 5 Temmuz Gopi Seeta’yı Kurtarır

Masum 470. bölüm özeti 5 Temmuz Pazartesi. Gopi ve Jaggi Seeta’yı düğünden kaçırmak için plan yapacak. İlk hamlesi boşa çıksa da ikinci hamlesi başarılı olacak! Detaylar Masum 470. bölüm özeti içerisinde sizleri beklerken, bu bölümde neler olacağını alt kısımda maddeler halinde kısa kısa açıkladık. 

Bu Bölümde Öne Çıkan Başlıklar (Masum 470. Bölüm Özeti)

  • Jaggi ve Gopi Seeta’ın düğüne aşçı kılığında girecek
  • Jaggi ve Gopi Seeta’yı kaçırmak için ilk hamlesi boşa çıkacak
  • Sona düğüne kına törenin düzenleyen görevli gibi gelecek
  • Urmila Seeta’nın düğüne Pari ve Monica ile dansçı kılığında girecek
  • Jaggi Seeta’nın evleneceği adamla başka birini evlendirecek
  • Seeta Bhavani’nin elinden kaçacak.

Detaylar Masum 470. bölüm özeti alt kısımda detaylı olarak sizleri bekliyor.

Masum 470 Bölüm Özeti; Jaggi ile Gopi Seeta’yı düğünden Seeta’yı kurtarmak istemesi ile başlar. Gopi ve Jaggi tanınmamak üzere kılık değiştirdiği için Seeta Gopi ve Jaggi’yi tanıyamaz. Gopi Seeta’nın yanına gitmek istese de Bhavani’nin adamları buna engel olur.

Gopi düğüne davetli olmadıkları için içeri giremeyeceklerini, zira her yer de Bhavani’nin adamlarının olduğunu söyler. Jaggi bu konuda bir planı olduğunu söyler. Hemen tapınakdan dualı tatlının içine müshil karıştırıp görevlilere ikram eder.

Bizlerde kına merasimi benzer bir tören için Sona görevli gibi içeri sızar. Bhavani Sona’yı bir yer de gördüğünü söyler. Sona adının Raşi olduğunu, düğün ve kına organizasyonu yaptığı için bir çok yer de resimleri olduğunu söyler. Bunun üzerine Bhavani töreni biter bitmez evden ayrılmasını ister.

Masum 470 bölüm özeti Başlıyor!

Gopi ve Jaggi’nin müshil planı işer yarar. İçeri girmeyi başarırlar. Gopi ve Sona, Seeta’nın odasına girer ve yüzünü gösterir. Seeta onu görünce şaşırır. Zira kendi evlilik durumundan Bhavani bahsetmemesini, eğer bahsederse onları öldürmekle tehdit ettiği için Seeta Gopi ve Sona’yı karşısında görünce neden geldiklerini sorar.

Gopi Seeta kurtarmak için geldiğini söyleyince Seeta öncelikle dün görevlisi ve onun keçisini Bhavani öldüreceğini, eğer onu kurtarmaktan giderlerse, Bhavani keçi ile din görevlisini öldüreceğini söyler. Gopi de bu defa onu kurtarmaları gerektiğini Jaggi’ye söyler. Bhavani adamlarının bir bir ishal olduğunu görünce şaşırır. Bhavani’nin eşi su kirliliğinden olabileceğini söyler. Hemen onlara bitkisel ilaç verir.

Masum 470. Bölüm Özeti - Gopi Seeta'yı Kurtarır

Dharam Vidya’nın apar topar karakola gitmesi ve hala haber alamamasından endişe duyar. Tam da bu sırada içeri polis müfettişi ile Vidya gelir. Polis müfettişi Vidya’nın Chanda’yı öldürdüğünü ve mezarının yerini tespite geldiklerini söyler. Gaura Vidya’ya neden yalan söylediğini sorar.

Shravan ve Dharam Chanda’nın ölümünden Vidya’nın sorumlu olduğunu duyunca kulaklarına inanamaz. Polisler arka bahçeyi kazarken Gaura “Vidya’nın işi bitti” diye düşünmeye başlar. Lakin polisler kazılar sırasında Chanda’nın mezarını bulamaz. Gaura bile şaşırır. Cesedin nerede olduğunu kendi kendine sorgular.

Masum 470. Bölüm Özeti

Jaggi Seeta’nın düğün yerinden kaçması için önce din görevlisinin kapalı kaldığı yere gidip onu kurtarır. Daha sonra keçinin yerini sorar. Din görevlisi keçi yan odada olduğunu söyler. Tam keçiyi de kurtaracakları sırada Bhavani’nin adamları gelir. Jaggi’yi düğün için yemek yapan aşçı olarak zannettikleri için ne zaman yemek hazır olacağını söyler. Jaggi kısa süre içinde yemekleri getireceğini söyler.

Jaggi ve Gopi bir kaç Seeta’yı kaçırmak istese de hep bir şekilde engel çıkar. Sona ile düğüne gelen aşçı zannettiği Jaggi ve Gopi arasında bir bağın olmadığını zanneden Bhavani, kına için gelen Sona’nın ayrılmasını ister. Sona da mecburen düğün yerinden ayrılır. Gopi ve Jaggi de Seeta’yı kaçırmak için yeni plan yapmaları gerektiğini söyler.

Masum 470. Bölüm Özeti - Sona ve Gopi Seeta'nın Yanında

Dharam’ın evinde polisler ceset bulamazlar. Dharam da Vidya’nın ablasının kaybolduğunu, o tarihten beri akıl sağlığında problem olduğunu söyleyince polisler ikna olur. Polisler gittikten sonra Dharam cesedin yerin değiştirdiğini açıklar. Bu konuşmaları Gaura duyar. Oğlu Dharam’ın bir hain olduğunu düşünür.

Urmila yeni bir plan için Pardihi ile Monica ile birlikte düğün yerine dansçı olarak gelir. Dans edip Bhavani’nin adamlarını oyalarken, Jaggi ve Gopi de Seeta’yı tam kaçıracakları sırada Seeta’nın babası karşısına çıkar. Bu sırada Seeta’nın evleneceği Remsey gelir. Seeta’nın babası Ramsey’in hediye edeceği kolyeyi alıp kendisi vereceğini söyleyip Ramsey’i gönderdikten sonra Seeta’ın babası kızının Jaggi ve Gopi ile gitmesini ister.

Üçü birlikte tam çıkacakları sırada Bhavani bunları durdurur. Jaggi ve Gopi’nin gerçek kimliklerini ortaya çıkartır. Hemen Seeta ile birlikte üçünü bir odaya kilitler. Pardihi, Monica ve Urmila ise dans gösterisinden sonra elleri boş düğün alanından dışarı çıkarlar. Masum 470. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın.

Masum 5 Temmuz Pazartesi Özeti

5 Temmuz Pazartesi günü kanal 7 ekranlarına gelecek olan Masum 5 Temmuz özeti kaldığı yerden devam ediyor. Bhavani, Jaggi ile Gopi’yi birbirlerine bağlayıp Seeta’ın düğüne getirir. Zira Gopi ile Jaggi Seeta’nın anne ve babası gibi olduğunu, düğünü kendi gözleri ile izlemesi gerektiğini söyler.

Düğün sırasında gelinin başı kapalı olduğu için Gopi Seeta’yı göremez. Bir şeyler yapıp düğünü durdurmasını ister. Lakin Jaggi artık her şeyin imkansız olduğunu söyler. Bu sırada gelin mangalsutrasını takar. Din görevlisi düğünün sona erdiğini söyler.

Masum 5 Temmuz Pazartesi Özeti - Jaggi ve Gopi Seeta'yı Kaçırır

Seeta zannedilen ve üzerinden gelinlik olan başı kapalı gelin anne ve babasının dualarını aldıktan sonra Bhavani dalga geçmek için öz annen ve baban gibi olan Jaggi ve Gopi’den de dua almasını ister. Steea Jaggi ve Gopi’nin ayaklarına dokundukltan sonra evlendiği adamla birlikte ayrılır.

Düğün için aşçı kılığında geldikleri için düğüne getirdikleri malzemeleri Jaggi ile birlikte Bhavani’nın adamları arabaya yerleştirir. Gopi Seeta’yı ellerinden kaçırdığı için canı sıkılır. Jaggi arabaya binmesini istese de Gopi binmek istemez. Jaggi zorla Gopi’yi arabaya bindirir.

Yolda Gopi Seeta’nın istemediği bir adamla evlendiğini, buna engel olmadığı için kendisini sorumlu tuttuğunu söylediği sırada, Seeta arabanın içine konan sebzelerin arasında çıkıp kötü adamla evlenmediğini söyler. Gopi bu habere çok sevinir. Gopi evlenen kızın kim olduğunu sorar. Jaggi de bu işi planladığını, kendisini bayan zanneden bir erkekle Ramesh’i evlendirdiğini söyleyince, Gopi güler.

Ramesh arabada gelinin başında ki örtüyü kaldırınca Seeta olmadığını, hatta bayan bile olmadığını fark edince şok olur. Hemen arabadan gelin kıyafetli adamı atıp hızla düğün alanına geri döner. Ramesh, Bhavani’nin yanına gidip oyuna geldiklerini anlatır. Bhavani bu işin altında kesinlikle Gopi ve Jaggi olduğunu, kendi elleri ile öldüreceğini söyler.

Gopi, Jaggi ve Seeta Modi konağına gelir. Modileri Seeta’yı görünce çok mutlu olur. Bu arada Vidya halen Chanda’yı öldürdüğünü tekrar ettiği için ilk mahkemesine kadar hakim tutuklu kalmasını ister. Vidya elleri kelepçeli bir şekilde Kokila’nın kaldığı hücreye getirilir. Kokila Vidya’nın karakola düştüğünü görünce şok olur.

Devamı Masum 471. bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak. Şimdilik Masum 470. bölüm özeti burada son buldu.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

8 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu