Dizi Özet

Masum 471. Bölüm Özeti 6 Temmuz Vidya Gerçekleri Öğrenir

Masum 471. bölüm özeti 6 Temmuz Salı. Kokila nezarette Vidya’ya her şeyi anlatacak. Vidya Guara’dan intikam almak için cezaevinden çıkacak! Detaylar Masum 471. bölüm özeti içerisinde sizleri beklerken, bu bölümde neler olacağını alt kısımda maddeler halinde kısa kısa açıkladık. 

Bu Bölümde Öne Çıkan Başlıklar (Masum 471. Bölüm Özeti)

 • Seeta Modi konağında alışmada zorlanacak
 • Vidya ile Kokila nezarette görüşemeden Guara gelecek
 • Gaura Kokila’yı tehdit edecek
 • Kokila Gıura gittikten sonra her şeyi Vidya’ya anlatacak
 • Vidya Gura’nın oyununu bozmak için nezaretten çıkacak

Detaylar Masum 471. bölüm özeti alt kısımda detaylı olarak sizleri bekliyor.

Masum 471 Bölüm Özeti; Kokila hapiste Vidya’nın geldiğini görünce şok olur. Kokila hemen Vidya’nın yanında ki bayan memura neden Vidya’nın geldiğini sorar. Bayan memur Chanda isimli bir bayanı öldürdüğünü itiraf ettiğini, bu sebeple nezarete geldiğini söyler. Kokila Chanda’nın Vidya tarafında öldürüldüğünü duyunca şok olur. Hemen Vidya ile konuşması gerektiğini düşünür.

Masum 471 bölüm özeti Başlıyor!

Gopi, Seeta’nın bundan sonra kalabileceği yeri gösterir. Sonrasında bir şeye ihtiyacı olursa kendisine haber vermesinin yeteceğini söyler. Bu sırada Jaggi gelir. Bhavani’nin gerçeği yakında öğreneceğini söyleyince bir anda Seeta’nın tavrı değişir. Panik olur. Perdenin hareket etmesinden bile korkar. Gopi hiçbir şey olmayacağını konusunda Seeta’yı garanti edip rahat etmesini ister. Bunu duyan Seeta Gopi’ye sarılır.

Masum 471. Bölüm Özeti - Vidya Gerçekleri Öğrenir

Nezarethane de Vidya Chanda’yı nasıl öldürdüğünü düşünerek ağlarken, Kokila da Gaura’nın ettiği tehditleri aklına getirip gerçekleri haykıramamadığı için göz yaşı döker.

Gaura kendi evinin tapına gidip Meera’yı evden kovduğunu, Vidya’yı hapse gönderdiğini, başına bela olan Chanda’yı yok ettiğini, Kokila ise hapse yolladığını söyleyip dua ederken arkasında Shravan ve Dharam’ın gölgesini fark eder.

Gaura hemen sözlerini değiştirip Vidya’nın geri gelmesini, Meera’nın bulunmasını istediğini söyleyip arkasındakileri kandırır. Dharam annesinin yanına gelip Vidya’yı cezaevinden çıkaracağını, Meera’yı da yakında bulacağına dair söz verir.

Masum 471. Bölüm Özeti

Bhavani adamlarına silahını getirmesini ister. Seeta’nın babası ile saygın din görevlisi Bhavani’ye engel olmaya çalışır. Yakında seçime gireceğini, bunu yapmamasını iter. Bhavani itibarı söz konu olduğunu, kızını kaçıran Gopi ve Jaggi’den silahla hesap soracağını söyler.

Seeta mikrodalga fırını nasıl kullanacağını bilmediği için içine koyduğu çelik nedeniyle mikrodalga fırın patlar. Modiler hemen mutfağa gidince gerçeği anlar. Paridhi ile Monica cahil bir köylü kızı olduğu için mikrodalga fırını kullanmaya bilmediğini söyler. Gopi ise Pari ile Monica’yı azarlayıp Seeta’ya destek olur.

Kokila polislere yalvarıp Vidya’nın yanında ki hücresine gidip konuşmak ister. Polisler izin verir. Gopi Vidya’nın yanına gidince Vidya ona sarılır. Kokila her şeyi Vidya’ya anlatmak isterken Gaura gelir. Yalandan Vidya için üzülüyor numarası yapar. Polisler Kokila’nın kendi hücresine geçmesini ister.

Masum 471. Bölüm Özeti - Gaura Kokila'yı tehdit eder

Gaura Kokila’nın yanın gider. Vidya’nın ise “Chanda’yı öldürdüm” dediğini duyunca, Kokila bunun da aynı kendisine olduğu gibi Gaura’nın bir oyunu olduğunu anlar. Kokila aynen şöyle der.

“Ben burada aileme dokunma diye yapmadığım bir suçtan nezarette kalıyorum. Ancak sen benim aileme dokundun. Artık benden korutmalısın!” (Masum 471. Bölüm Özeti) Kokila Modi

Deyince Gaura ne yapabileceğini sorar. Zira en ufak hamlesinden tüm Modi ailesini havaya uçuracağını söyler. Kokila sinirle Guara’ya tokat atmak istese de başarılı olamaz.

Gaura elindeki uzaktan kumandayı gösterip en ufak hatasında Modi konağını havaya uçuracağını, Vidya’ya da bir şey söylememesini, zira 5 yıl boyunca hapis yattığı için bu çevrede çok arkadaş edindiğini, arkasında her zaman kulağı olduğunu söyler. Kokila ise ne pahasına olursa olsun Vidya’yı cezaevinden kurtaracağına dair kendi kendine yemin eder.

Bhavani’nin yönettiği köyün ileri gelenleri Bhavani’nin kızı Seeta’nın başına gelenleri öğrenir öğrenmez soluğu Bhavani’nin yanında alır. Kızı Seeta’nın eve geri gelmemesi halinde 21 köy halkı olarak baş kaldıracaklarını ilan ederler. Bhavani ne pahasına olursa olsun bu Seeta’yı eve getireceğini söyler.

Gaura; Meera, Vidya ve Kokila’ya ceza evirirken aynı zamanda Shravan ve Dharam’dan da intikam alır. Zira evde bebeğe bakacak bir bayan kalmadığı için Shravan ve Dharam bebeğe bakma noktasında çok zorlanır. Urmila’nın defalarca Vidya ile konuşmak istediğini ama onu bir şekilde oyaladığını söyler. Shravan da yakında bebeğe bakması için eve hizmetçi alacaklarını, Vidya’nın nezaret olayını kimseye söylemeyeceklerini dile getirir.

Kokila nezarette Gaura gittikten sonra bir oyun edip Vidya’nın hücresine girmeyi başarır. Vidya’nın yanına geldikten sonra Chanda’yı Gaura’nın boğarak öldürdüğünü tek tek anlatır. Masum 471. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın.

Masum 6 Temmuz Salı Özeti

6 Temmuz Salı günü kanal 7 ekranlarına gelecek olan Masum 6 Temmuz özeti kaldığı yerden devam ediyor.

Kokila, Vidya’ya Ahem’in öldürülmesinden, Chanda’nın cinayetine kadar olan tüm olaylardan Gaura’nın sorumlu olduğunu tek tek anlatır. Vidya şok olur ve neden polise haber vermediğini sorar. Kokila nedenini açıklayamayacağını söyler. Bunun üzerine Vidya ısrar edince, Kokila kimseye söylememesi üzerine yemin edip gerçekleri anlatır. Modi konağının dört bir tarafında uzaktan kumandalı bomba olduğunu, bu nedenle sessiz kalmak zorunda kaldığını söyler. Vidya’nın dışarı çıkıp Gaura ile savaşmasını ister.

Masum 6 Temmuz Salı Özeti - Gopi Vidya'yı kurtarır

Gopi, Seeta’ya cep telefonu hediye eder. Seeta’yı ilk arayan ise Bahavani olur. Gopi’nin ona telefon hediye ettiğini söyleyince, Seeta panik olup telefonu kapatır.

Gaura, Modi ailesinin resmini önüne alıp “şimdi sıra kimde” dediği vakit Chanda’nın kardeşi Ratna onu arar. Gaura yakında bir planı olduğunu, yeni plan için kendisinden haber beklemesini ister. Bu sırada Kokila’yı temelli ortadan kaldırması gerektiğini söyler.

Gopi, Jaggi’ye ve diğerlerine, Kokila’nın kefaletiyle ilgili tüm evrakları hazırladığını ve avukata vereceğini söyler. Tüm Modi ailesi sevinçle Kokila’nın eve geleceği günü beklerken, içeri bir kadın girer. Kendisini Cihanda’nın kız kardeşi Ratna olarak tanıtır. Vidya’nın yaptıklarını bir bir anlatır. Chanda’yı öldürdüğünü ve şimdi hapiste olduğunu söyleyince Gopi şok olur.

Gopi hemen karakola gider. Jaggi Vidya’nın kefaletle salıverilmesini halleder. Vidya eve gidip Gaura’nın haddini bildirip suçüstü yakalamayı düşünür.

Shravan eve girince Gaura Vidya’nın cezaevinden çıkamayacağını düşündüğü için “Vidya için dua ediyorum. Bir daha ki sefere gelimi cezaevinden çıkartmasını istiyorum” dediği sırada Shravan Vidya’nın geldiğini söyleyince Guara şok olur.

Devamı Masum 472. bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak. Şimdilik Masum 471. bölüm özeti burada son buldu.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

17 Yorum

 1. Filizcim Emanet ve Yemin dizileri sezin finale gidikden sonra hangi diziler başlicak kore mi hint mi hangi tür den dizi yayinlanacak lütfen sormu oku ve cevapla cevaplarini bekliycem Filizcim
  Dizi özetlrinde çok güzel olmuş eline emegine saglyk

  1. bu konuda bir bilgim yok. Güzel bir konu olur. Biraz araştırayım yazarım. Ama Hint olmaz. Kore olacağını düşünüyorum.

 2. Zuhal topaly yazyorsunuz masumy yazmiyorsunuz neden ya beklemekden sykyldym ya Filiz yazarmysyniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu