Dizi Özet

Masum 472. Bölüm Özeti 7 Temmuz Modi Konağında Patlama!

Masum 472. bölüm özeti 7 Temmuz Çarşamba. Vidya Guara’nın alt etmek istese de başarılı olamaz. Guara Modi konağında ki bombaları parlatır! Detaylar Masum 472. bölüm özeti içerisinde sizleri beklerken, bu bölümde neler olacağını alt kısımda maddeler halinde kısa kısa açıkladık. 

Bu Bölümde Öne Çıkan Başlıklar (Masum 472. Bölüm Özeti)

  • Vidya Gaura’nın elindeki uzaktan kumandayı alacak
  • Gaura kendisine oyun oynayan Vidya’yı yakalayıp uzaktan kumandayı alacak
  • Kokila gerçekleri Vidya’ya söylediği için Modi konağındaki bombaları patlatacak.
  • Seeta patlayan bombada yaralanacak
  • Modi’ler bu olayı arkasındaki ismin Bhavani olduğunu zannedecek

Detaylar Masum 472. bölüm özeti alt kısımda detaylı olarak sizleri bekliyor.

Masum 472 Bölüm Özeti; Dharam ile Vidya eve gelince Gaura şok olur. Priyal hemen annesine sarılır. Vidya daha sonra Meera’nın ikizlerini kucaklar. Sonrasında Gaura ile karşı karşıya gelir. Gaura Vidya’yı kucaklamak ister. Vidya önce Kokila’nın “Hiç bir şey olmamış gibi davranmalısın” dediğini hatırlayıp Vidya Gaura’ya sarılır. Guara hala kafasında “Bu Vidya nasıl oldu da cezaevinden çıktı” diye düşünmeye başlar.

Masum 472 bölüm özeti Başlıyor!

Gopi Urmila’yı arayıp Vidya’nın kefaletle salıverilmesi olayını hakimin onayladığını haber verir. Kokila da nezarette Vidya’dan gelecek haberi bekler. Bu sırada görevli memur Gopi’nin dualı tatlı gönderdiğini haber verir. Kokila Vidya’nın durumunu sorar. Memur kefaletle serbest kaldığını ama mahkemesinin devam ettiğini söyler. Bunun duyan Kokila dua edip Vidya’nın başarmasını ister.

Dharam bebeklerine yalnız bakmaya çalışır. Vidya’nın gelmesi ile yükü hafifleyen Dharam, Meera’nın dönmesini ister. Vidya ise yakında Meera’nın döneceği konusunda kendisine inanmasını ister. Bu konuşmalar sırasında içeri giren Gaura ne hakkında konuştuklarını sorar. Vidya Meera’nın yeniden eve gelmesi hakkında konuştuklarını söyleyince, Gaura yalandan da olsa “Bende onun dönmesi için çok dua ediyorum” diyerek yalan söyler.

Masum 472. Bölüm Özeti - Modi Konağında Patlama

Vidya evin içindeki tapınak da dua eder. Gaura’yı yenip ailesini kurtarmak ister. Bu sırada Gaura Vidya’yı çağırır. Gaura durmadan kaşındığı için Vidya’dan yardım ister. Vidya buzlu su getirene kadar banyoya girmesini ister. Bu sırada Vidya Gaura’nın Modi konağına yerleştirdiği bombaların uzaktan kumandasını alır. Tam arkasını döndüğünde Gaura’nın arkasında olduğunu fark eder.

Gaura, bütün bunlar Kokila’nın işi olduğunu söyleyince Vidya ailesine yaptıklarının hesabını vereceğini söyler. Eline aldığı uzaktan kumandayı gösterip artık oyununu bitireceğini söyleyince, Guara Vidya’ya tokat atar.

Masum 472. Bölüm Özeti

Monica Modi konağının sabit hattına gelen çağrıyı cevaplar. Arayan Seeta’nın arkadaşı olduğunu söyleyince Monica telefonu Seeta’ya verir. Arayan Seeta’nın arkadaşı değil üvey annesi Bhavani’dir. Bhavani Seeta’ya yakında öleceğini söyler. Seeta korkudan telefonu hemen kapatır. Goopi Seeta’nın panik halini görünce ne olduğunu sorar. Lakin cevap alamaz.

Gaura, Vidya’yı bir sandalyeye bağlar ve şimdi tüm Modi ailesini öldüreceğini söyler. Tabi Vidya’yı başına bela eden Kokila’ya Vidya’yı yakaladığını söylediğinde Kokila’nın da cezaevinden kendi kendini öldüreceğini düşünür.

Masum 472 - Gaura Vidya'yı Yakalar

Modi konağının içindeki bulunan tapındaki bomba kutunun içindedir. Seeta orayı temizlerken, Sona’nın çocukları kendi arasına kavga edip kutuyu almaya çalışırlar. Sona çocuklarını ikaz ettikten sonra Seeta kutunun içinden ne olduğunu sorar. Gopi de dualı tatlı olduğunu söyler.

Vidya bağlı olduğu odada bıçak görür. Kendisini kurtarmak için o bıçağı alıp ellerindeki ve kollarında ki ipi keser. Hemen Gopi’ye haber vermek için telefonuna sarılır. Lakin telefonunun şarjının bittiğini anlar. Evin sabit telefonu ile aramak istemez. Zira her şeye bir planı olan Guara’nın bu konuda bir planı olduğunu düşünüp hemen dışarı çıkar.

Vidya takisye binip Modi konağına doğru gider. Taksiciden telefonunu ister. Ancak taksici telefonunu olmadığını söyleyince Vidya telefon edebilecekleri bir yerde durmasını ister. Bu olaylar yaşanırken Gaura da Kokila’ya ders vermek için Modi konağının yakınlarına gidip bombayı patlamak ister.

Masum 472. Bölüm Özeti - Gaura Vidya'yı Bağlar

Seeta tapınağa temizlerken tapınağın içindeki bombayı fark etmeden dışarı çıkartır. Sona’nın çocukları da su şişesini almak için kendi araların da kavga ederken ellerindeki şişenin içindeki su mutfaktaki bombanın üzerine dökülür. Gaura mutfaktaki bombayı patlatmak için düğmeye bassa da çalışmaz.

Vidya Modi konağına ulaşır. Guara’yı yakınlarda görünce ona engel olmak için tartışır. Bu sırada Gaura Seeta’nın dışarı çıkarttığı bombayı patlatır. Seeta yaralanır. Gaura Vidya’nın ağzını kapatıp ona engel olur. Bu kargaşa sırasında Guara küpesini düşür. Urmila dışarı çıktığında Guara’nın küpesini bulur.

Masum 472 Özeti - Vidya Kokila'yı Ziyaret Eder

Gaura Vidya’yı ikna etmek için Meera’nın elinden olduğunu, Modi konağında ki bombanın tam istediği gibi patlamadığını ama Meera’nın yanında ki bombayı patlatacağını söyleyince Vidya Gaura’nın ayaklarına kapanır. Kardeşini öldürmemesini ister. Gaura Vidya’nın yalvardığını görünce pis pis sırıtır. Masum 472. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın.

Masum 7 Temmuz Çarşamba Özeti

7 Temmuz Çarşamba günü kanal 7 ekranlarına gelecek olan Masum 7 Temmuz özeti kaldığı yerden devam ediyor.

Modi konağında Urmila her ne kadar küpeyi bulsa da herkes bu bombayı patlatan kişinin Bhavani olduğunu düşünür. Jaggi arkadaşlarını telefonlar arayıp baskına gideceklerini söyler. Gopi Jaggi’nin bunu yapmasına engel olur.

Gaura yemek yerken polis memuruyla konuşur ve onu rahatsız etmemesini ister. Memur, parasını ne zaman alacağını sorar. Gaura vereceğini söyler. Polis memuru Kokila’ya ne yapacağını sorar. Gaura şimdilik işkence etmesinin yeterli olduğunu söyler.

Masum 7 Temmuz Çarşamba Özeti - Gaura Vidya'ya Engel Olur

Gopi ve Jaggi karakola patlama hakkında şikayette bulunup şüphelendikleri Bhavani’nin hakkında bilgi verir. Müfettiş Bhavani’nin evine gidip sorguya çeker. Lakin istediği bilgileri ondan alamaz.

Gaura’nın adamı olan polis eski bir mahkumu nezarete koyar. O da Kokila’ya ailesinin öleceğini, şimdi kendisini cezalandırmaya geldiğini söyleyip onu döver. Kokila mahkumdan devalarca dayak yedikten sonra mahkum yakında geri geleceğini söyleyip uzaklaşır.

Sabah, Vidya Kokila ile buluşmaya gider. Kokila topallayarak ve acı içinde kıvranarak nezarette olduğunu gören Vidya bunun nasıl olduğunu görevli memura sorar. Memur da kendi hücresini temizlerken kayıp düştüğü konusunda yalan söyler.

Vidya Kokila’nın kullandığı ilaçlara alerjisi olduğunu, yeni ilaç listesi getirdiğini söyler. Memurdan kağıt kalem vermesini, yeni ilaçları yazacağını söyler. Bu sırada Vidya Kokila’nın ayaklarına dokunup duasını alıyor gibi yaparak onun okuması için not bırakır. Kokila notu okuyun Gaura’nın evdeki bombayı patlatmak istediğini ama başarılı olmadığını okuyunca Kokila artık bu olaylardan Gopi ve Jaggi’ye haber etmesi gerektiğini düşünür.

Devamı Masum 473. bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak. Şimdilik Masum 472. bölüm özeti burada son buldu.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

11 Yorum

  1. Kiz nazli nazini gitde Annene yap , ben bir yorum yapdim sana cevap yaz diye yazmadim isine bak kardesim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu