Dizi Özet

Masum 473. Bölüm Özeti 8 Temmuz Kokila Karakoldan Kaçtı!

Masum 473. bölüm özeti 8 Temmuz Perşembe. Kokila’yı öldürmeye gelen mahkumu ve polis alt edip karakoldan kaçacak. Sonra ne mi olacak? Detaylar Masum 473. bölüm özeti içerisinde sizleri beklerken, bu bölümde neler olacağını alt kısımda maddeler halinde kısa kısa açıkladık. 

Bu Bölümde Öne Çıkan Başlıklar (Masum 473. Bölüm Özeti)

  • Kokila Gopi’ye telefon etmek için gizlice hücresinden çıkacak
  • Polis memuru Kokila’ya engel olacak
  • Gaura’nın adamı Kokila’yı öldürmeye gelecek
  • Kokila kendisini öldürmeye gelen polisi ve mahkumu bayıltıp kaçacak
  • Kokila ile Seeta tapınakta karşılaşacak
  • Seeta ve Jaggi Kokila’yı kurtarıp eve getirecek

Detaylar Masum 473. bölüm özeti alt kısımda detaylı olarak sizleri bekliyor.

Masum 473 Bölüm Özeti; Jaggi ile Gopi’nin mutfakta konuşma ise ile başlar. Jaggi Gopi’nin dikkatini çekmek için yine şaklabanlık yapıp onu eğlendirmek isterken, Kokila da ne pahasına olursa olsun Gaura konusuna Gopi ve Jaggi’yi bilgilendirmek ister.

Gaura’nın rüşvet verdiği bayan polis Kokila’nın hücresinin olduğu yere oturup Kokila’ya kaçmak istediğini bildiğini ama kaçmasına asla müsade etmeyeceğini, bu sebeple kapısının önünde nöbet tutacağını söyler.

Masum 473 bölüm özeti Başlıyor!

Bayan memur oturduğu yerde uyuyakalır. Kokila memurun kemerinde takılı olan kendi hücresine ait olan anahtarı fark eder. Kokila gizlice bayanın kemerindeki anahtarı alıp hücresinden çıkar. Karakolun içinde gizlenerek gidip karakolun telefonundan Gopi’nin cep telefonunu arar.

Gopi’nin telefonun şarjı bitince açamaz. Kokila bu defa Modi konağının sabit numarasını arar. Gopi telefonu açtığında Gaura’nın rüşvet verdiği polis hemen telefonu kapatıp Kokila’yı yakalar. Kokila derdini anlatamadan yakalanmış olur.

Bayan polis Kokila’yı yeniden hücresine gönderirken, Gopi de kendi telefonun şarjını taktıktan sonra kendisini arayan numaranın nereye ait olduğuna baktığında, numaranın Kokila’nın kaldığı karakolun numarası olduğunu anlar.

Masum 473. Bölüm Özeti - Kokila Hapisten Kaçar

Gopi hemen kendisini arayan numarayı arayıp Kokila Modi ile görüşmek istediğini söyler. Görevli memur Kokila’nın istirahat ettiğini, telefona gelemeyeceğini söyler. Gopi’nin şüpheleri giderek artar. Kokila ile bir şekilde görüşmesi gerektiğini düşünür.

Gaura’nın rüşvet verdiği memur Gaura’yı arayıp Kokila’nın kaçmaya çalıştığını haber verir. Gaura da hemen Kokila’nın öldürülmesini emreder. Polis gece yapacağını söyler. Gaura’nın rüşvet verdiği polis sabıkalı mahkumu Kokila’nın odasına elinde bıçakla gönderir. Kokila mahkumu alt ettikten sonra polis Kokila’yı dövmeye başlar. Kokila polisi de bayıltana kadar döver.

Kokila kendisini öldürmek isteyen mahkumu dövdükten sonra gelen görevli memuru da darp edip bayılttığı için inandığı dine göre af dileyip dua eder. Sonrasında gizlice karakoldan çıkmak için çok dikkatli bir şekilde saklanarak karakoldan dışarı çıkar.

Masum 473. Bölüm Özeti

Kokila karakoldan dışarı çıkınca Gaura’nın rüşvet verdiği bayan polis yediği sopanın da etkisi ile ancak kendisine gelir. Etrafında Kokila’nın olmadığını görünce zimmetli düdüğünü çalıp mahkumun kaçtığını haber eder. Bir anda karakol da ki polisler %100 duyarlı hale gelir. Hızlıca Kokila’nın kaçtığı yönü tespit edip peşinden giderler.

Kokila yürümekten ayakları ağrır. Anahtarı üzerinde bir motosiklet görünce hemen onu çalar. Motosikletin sahibi polise ihbarda bulunur. Kokila benzini bitene kadar kaçar. Arkasından gelen polis arabasını görünce hemen tapınak çevresinde çılgınca dua eden kalabalığın arasına karışır.

Gopi, Jaggi ve Seeta tapınağa gidip dua ederken Kokila da tapınağın yanında dua eden kalabalığın arasında fark edilmemek için elini, yüzünü ve kıyafetini boyar. Çevresinden gezen polisleri gören Kokila, onlara fark etmeden uzaklaşır.

Masum 473. Bölüm Özeti - Kokila Nezaretten Kaçar

Kokila kalabalığın arasına karışıp adım adım uzaklaşırken, polisler Kokila’nın orada olmadığını düşünüp geri uzaklaştığı sırada Guara’nın rüşvet verdiği bayan polis Kokila’yı fark eder. Hemen başındaki amiri bilgilendirir. Polis amiri bayan polisin dediği yere bakar. Lakin onu göremez. Polisler vakit kaybetmeden başka yöne bakmaya giderler.

Guara’nın rüşvet verdiği bayan polis Gaura’yı arayıp Kokila’nın hapisten kaçtığını bildirir. Gaura ne yapıp edip Kokila’yı öldürmesi gerektiğini söyler. Gaura emir verdiği polise güvenmediği için kendi adamlarına haber verip Kokila’nın tapınak çevresinden görüldüğünü, gidip onu öldürmelerini emreder.

Polis amiri Gopi’yi arayıp Kokila’nın kaçtığını bildirir. Bunu duyan Gopi şok olur. Hemen Urmila’yı arayıp Kokila’nın gelip gelmediğini sorar. Lakin Kokila’nın oraya gelmediğini öğrenir. Jaggi ve Gopi bir an evvel Kokila’yı bulmaları gerektiğini düşünürler.

Kokila tapınak da hayır için verilen paralardan bir miktar para alıp Gopi’ye an azından telefon açmak ister. Kokila tam paraları çalacağı sırada Kokila’nın üzerindeki kırmızı şal yere düşer. Seeta karşısındaki kişinin Kokila olduğunu anlar. Masum 473. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın.

Masum 8 Temmuz Perşembe Özeti

8 Temmuz Perşembe günü kanal 7 ekranlarına gelecek olan Masum 8 Temmuz özeti kaldığı yerden devam ediyor.

Tapınak da para çalan kadının elinin tutan Seeta “Hırsız var! Hırsız” diye bağırınca tapınak görevlisi yakınlardaki polislere haber vermeye gider. Bu sırada Kokila’nın başında ki kırmızı şal yere düşünce Seeta Kokila’nın olduğunu fark eder. Aslında Kokila ile Seeta hiç karşılaşmadılar.

Seeta Modi konağında kaldığı sırada Gopi’nin düğünden kalan resimlere bakarken, Kokila’nın resmini görmüş, bunun kim olduğunu sorduğunda Gopi onu öz annesi gibi gördüğünü, adının da Kokila Modi olduğunu söylemiştir.

Bunu hatırlayan Seeta hemen Kokila’yı tapınağın arka tarafına kaçırır. Tapınak görevlisi hırsızı yakalamak için polislerle birlikte geldiğinde onu göremezler. Polisler etrafta bir taraftan Kokila Modi’yi ararken bir taraftan kafasında kırmızı şal olan hırsızın peşine düşer. Bu arada Gaura’nın paralı adamları da Kokila’yı polisten önce bulup öldürmeleri gerektiğini söyler.

Masum 8 Temmuz Perşembe Özeti - Gaura'nın Adamları Kokila'yı Öldürmek İster

Kokila karşısında ki Seeta’nın söylediklerine inanmaz. Zira kendisini Modi konağında kaldığını söyleyince çok şaşırır. Seeta telefonunu verip Modi konağını arayabileceğini söyler. Kokila Seeta’nın telefonundan Modi konağını aradığında karşısında Urmila çıkar. Urmila Kokila’nın sesini duysa da sağlıklı iletişim kuramazlar.

Seeta ile Kokila’nın yanına Gaura’nın bir adamı gelir. Kokila ve Seeta adamın gözüne pul biber ve kum atıp kaçarlar. Seeta Gopi’yi arayıp yardım istese de sağlıklı iletişim kuramazlar. Urmila Gopi’yi arayıp Kokila ile Seeta birlikte olduklarını haber verir.

Kokila ile Seeta tapınakta saklanıp etrafta polislerin gitmesinden sonra dışarı çıkarlar. Polisler gitse de Gaura’nın adamları Kokila’nın karşısına çıkar. Adam belinden silahını çıkarıp kendisi ile gelmesini ister. Tam da bu sırada Jaggi gelir. Adamlardan biri Kokila’yı bıçaklarken Jaggi adamın elinin tutar. Hepsini tek tek döver.

Gopi, Jaggi ve Seeta Kokila’yı Modi konağına götürür. Gaura ile Bhavani, Modileri yok etmek üzerine anlaşma yaparlar. Modi konağına doktor gelip Kokila’yı muayene eder. Doktor gittikten sonra eve polis gelir. Kokila Modi’nin nerede olduğunun sorar. Parag polise ne diyeceğini bilemez.

Devamı Masum 474. bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak. Şimdilik Masum 473. bölüm özeti burada son buldu.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

9 Yorum

  1. lütfen 474.bölümü yayınlarsanız
    sevinirim çünkü sayfanızdaki özetlerinizi keyifle okuyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu