Dizi Özet

Masum 474. Bölüm Özeti 9 Temmuz Kötülerin Kardeşliği!

Masum 474. bölüm özeti 9 Temmuz Cuma. Gopi’ye Singapur’dan haber gelecek. Aldığı haberle hızla Singapur’a gidecek Orada onu bekleyen büyük bir sürprizle karşılaşacak! Detaylar Masum 474. bölüm özeti içerisinde sizleri beklerken, bu bölümde neler olacağını alt kısımda maddeler halinde kısa kısa açıkladık. 

Bu Bölümde Öne Çıkan Başlıklar (Masum 474. Bölüm Özeti)

  • Kokila gerçeği Modi ailesine söyleyecek
  • Gaura’nın Ahem’i öldürdüğünü herkes öğrenecek
  • Gopi’ye hiç beklemediği yerden haber gelecek
  • Gopi haberin aslını araştırmak için Singapur’a gidecek
  • Jaggi Gopi’yi korumak için peşinden Singapur’a gidecek
  • Kokila ve diğerleri Gaura’nın ellerini bağlayıp Meera’nın yerini soracak.

Detaylar Masum 474. bölüm özeti alt kısımda detaylı olarak sizleri bekliyor.

Masum 474 Bölüm Özeti; Modi konağının zilinin çalması ile başlar. Kapıyı Parag açar. Karşında komiser ve polisleri gören Parag şok olur. Gelen komiser “Kokila Modi nerede?” diye sorunda Parag kem küm etmeye başlar. Komiser Parag’dan cevap alamayınca içeri hızlı adımlarla girip, bayanların yanına gidip Kokila Modi’nin nerede olduğunu sorar.

Masum 474 bölüm özeti Başlıyor!

Gopi Kokila’nın nerede olduğunu söylemeden yardıma ihtiyacı olduğunu söyler. Lakin Komiser Kokila’nın eve geldiğini bildiklerini söyleyince onu götürmemesini ister. Bir polis içeri girip Kokila’nın baygın halde yattığını söyler. Polisler hep birlikte Kokila Modi’nin odasına gider.

Gopi annesi Kokila’nın hasta ve sağlık yardımına ihtiyacı olduğunu söyleyince, Komiser önce devlet hastanesine götürüp tedavi ettikten sonra nezarete götüreceklerini söyler. Tam da bu sırada içeri Jaggi ve beraberindeki avukatla girer.

Masum 474. Bölüm Özeti 9 Temmuz Kötülerin Kardeşliği Gaura ile Bhavani

Jaggi Kokila’nın sağlık sebepleri ile nöbetçi mahkemeden kefaletle salıverilmesini onayladıklarını söyleyip belgeyi polise teslim eder. Komiser belgeleri inceledikten sonra Kokila iyileştikten sonra tekrar gelip onu tutuklayacaklarını, bu süre zarfında Kokila’yı asla şehir dışına çıkarmamasını söyler.

Kokila’nın yanında Seeta kalır. Diğerleri Kokila’yı yalnız bırakıp giderler. Gopi odasına gittiğinde telefonuna 20 cevapsız çağrı görür. Alan koduna baktığında Hindistan dışında başka bir ülkeden aradığını görünce Gopi o numarayı arar. Karşısındaki kişi adını Antara olarak tanıtır. Çok önemli bilgilere vereceği söyler. Gopi kadının söyledikleri karşısında şok olur. Kokila bu sırada uyanıp kendisine gelir.

Kokila hızla Gopi’nin odasına gider. Lakin Gopi’nin yüzünden düşen bin parça olduğunu görün Kokila nedenini sorar. Gopi kendisini Singapur’dan aradıklarını, acilen oraya gitmesi gerektiğini söyler. Kokila nedenini sorunca Gopi nedenin açıklar. Lakin bu kısımda müzik çaldığı için Gopi’nin neden Singapur’a gittiğini şimdilik izleyenler olarak bilmiyoruz. Jaggi de Gopi ile Singapur’a gitmek istese de Kokila tek başına gideceği konusunda sert çıkar.

Masum 474. Bölüm Özeti

Gopi, Singapur’a gitmeden önce Kokila’ya geri geldiğinde elinden önemli bir gerçek olacağı konusunda umudunun olduğunu söyler.

Vidya, Urmila ile telefonda konuşur. Kokila’nın şimdilik kefaletle salıverilmesini duyan Vidya çok sevinir. Yakında tamamen beraat edeceğini söyler. Vidya Gopi’nin Singapur’a gideceğini Sharavan ile paylaşır. Bu arada Gaura şok olur. Anlaşılan o ki Gopi’nin Singapur’a gitme olayı Gaura ile alakalı.

Gaura hemen Seeta’nın üvey annesine haber verir. Gopi’nin Singapur’a gideceğini söyleyince, Bhavani hemen Modi konağının sabit hattının arayıp Seeta’yı sorar. Seeta Bhavani’nin sesini duyunca panik olur. Jaggi telefonu alıp Bhavani’ye hakaret edece. Bhavani ise Gopi’nin Singapur’a yalnız gideceğini, orada kadın başına olacağımı, orada başına neler geleceğini bilmediğini söyleyip, adeta Gopi’yi orada öldüreceğini ima eder. Jaggi buna sinir olup telefonu kapatır.

Masum 474 Özeti - Jaggi Kılık Değiştirir

Jaggi Gopi ile gitmek istese de Gopi buna müsade etmez. Bu defa Kokila ile Jaggi plan yapar. Jaggi Gopi’yi gizlice takip eder. Gopi Singapur’a ulaşır. Jaggi de kılık değiştirip Gopi’nin güvenliği için onu takip eder.

Gopi Singapur havalanın da valizleri ile birlikte giderken genç bir çocuk bilerek Gopi’ye çarpar. Gopi’nin çantası yere düşer. Genç adamın gözünde gözlük, kafasında ise kıyafetinin şapkasını örttüğü için yüzü belli olmaz. Sonrasında Singapur güvenlik görevlileri genç adamı kovalar.

Gopi havaalanında taksiye binip otele gitmek ister. Lakin hiç bir taksi durmayınca, Jaggi taksinin önüne atlar. Gopi kılık değiştiren Jaggi’yi tanıyamaz. Jaggi kendisini “Jackie” olarak tanıtır. Gopi’ye nereye gittiğini sorar. Gopi Part otele gittiğini söyleyince, Jaggi de aynı otele gideceğini, taksi ücretini paylaşabileceklerini söyler. Gopi Hindistan’dan gelen Jackie’ye güvenir. Birlikte aynı otele gitmek için taksiye binerler. Bu arada genç adam da Gopi’yi takip etmektedir.

Masum 474. Bölüm Özeti - Jaggi Gopi'yi Takip Eder

Kokila Vidya’yı arayıp artık hapisten çıktığını, Gaura ile daha etkin mücadele etmeleri gerektiğini söyler. Bu sırada içeri gelen Urmila Kokila’ya kiminle ve ne hakkında konuştuklarını sorar. Kokila gerçeği söylemek istemeyince, Urmila kendisinin aileden görmediği için bilgi vermediğini söyler. Kokila tüm aileyi toplar.

Kokila Ahem’in ölümü de dahil olmak üzere Gaura’nın yaptıklarını tüm aileye anlatır. Parag Ahem’i öldürenin Gaura olduğunu duyunca şok olur. Masum 474. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın.

Masum 9 Temmuz Cuma Özeti

9 Temmuz Cuma günü kanal 7 ekranlarına gelecek olan Masum 9 Temmuz özeti kaldığı yerden devam ediyor.

Gopi’yi takip eden genç bisikletle polislerden kaçsa da bir yerde yakalanır. Polisler etrafını sarınca genç adam teslim olur. Polis memuru elmas hırsızı olduğunu söyleyip üzerini arar. Lakin genç adamın üzerinden elmas çıkmaz. Genç adam ise Gopi ile çarpıştığı sırada elması Gopi’nin çantasına attığını anımsar.

Kokila ve Modi ailesi tüm Modilerin bir arada olup Gaura’nın planlarını bozmak için plan yaparlar. Kokila Vidya’yı arayıp söylediklerini harfiyen yerine getirmesini ister.

Elma hırsızı genç kendisini çalıştıran patronun yanına gidip polisten kaçtığını ama elması da bir bayanın çantasına bıraktığını söyler. Hırsızın patronu elması nasıl bulacağını sorar. Hırsız elmas ile birlikte çantaya gps cihazı bıraktığını, yakında elması getireceğini söyler. Patronu elması getiremediği takdirde hem kadını hem de genç hırsızı öldürmekle tehdit eder.

Masum 9 Temmuz Cuma Özeti - Gaura Hedef Tahtası Olur

Gopi arabada eli eline değen yabancı zannettiği Jaggi’ye tokat atıp arabadan inip otobüse biner. Otobüste onları hırsız çocuk takip etmektedir. Jaggi ile Gopi kavga ederken, hırsız çocuk elması bıraktığı Gopi’nin çantasını çalıp uzaklaşır. Gopi ile Jaggi otobüsten valizleri ile inip hızlı koşan gencin arkasına gitse de yetişemezler.

Jaggi koşarken takma bıyıkları çıkınca Gopi tanımadığını zannettiği adamın bıyıklarını ve gözlüklerini çıkarır. Karşısında adamın Jaggi olduğunu anlar. Hırsızı elinden kaçırdığı için kızar. Hırsız çocuk ise elması çantanın içinde bulamaz.

Kokila, Urmila, Paridhi ve Monica Gaura’nın evine baskına giderler. Ellerini ve kollarını bağlayıp, hedef noktasına koyarlar. Meera’nın yerini sorsalar da Gaura bilmediğini söyler. Tam da bu sırada Bhavani gelip Gaura’yı kurtarırlar. Seeta’yı geri vermeleri karşılığında Meera’nın adresini söyleyeceğini dile getirir.

Pasaportu ve kimlikleri çalınan Gopi otele gitse de üzerinden kimlik olmadığı için görevli oda vermez. Devamı Masum 475. bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak. Şimdilik Masum 474. bölüm özeti burada son buldu.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

11 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu