Dizi Özet

Masum 475. Bölüm Özeti 10 Temmuz Gopi’nin Bir Oğlu Var!

Masum 475. bölüm özeti 10 Temmuz Cumartesi. Gopi kaçırılır. Jaggi Gopi’yi kurtarır. Gopi bir oğlu olduğunu öğrenir! Detaylar Masum 475. bölüm özeti içerisinde sizleri beklerken, bu bölümde neler olacağını alt kısımda maddeler halinde kısa kısa açıkladık. 

Bu Bölümde Öne Çıkan Başlıklar (Masum 475. Bölüm Özeti)

  • Gopi pasaportu olmadığı için kalacak otel bulamaz
  • Bir bayan Gopi ile aynı odada kalabileceklerini söyler
  • O Bayan hırsızın kız arkadaşı olduğunu bilmeden Gopi ve Jaggi orada kalacak
  • Kız Gopi’nin çantasını karıştırırken Gopi fark edecek.
  • Kız adamlarına Gopi’yi otelden kaçıracak
  • Jaggi Gopi’yi kurtaracak
  •  Gopi bir oğlu olduğunu öğrenecek

Detaylar Masum 475. bölüm özeti alt kısımda detaylı olarak sizleri bekliyor.

Masum 475 Bölüm Özeti; Jaggi ile Gopi’nin konuşması ile başlar. Gopi pasaportları olmadığı için ne otele gidebiliyorlar. Ne de geri Hindistan’a gidebiliyorlar. Zira uçağa binmek isteseler de pasaportları olmadığı için bu duruma çözül bulmak için Gopi hırsızı bulmaları gerektiğini söyler.

Jaggi Singapur da hayatında bir defa gördüklerini insanı nasıl bulacaklarını sorar. Gopi, bu çocuğu daha önce gördüğünü hissettiğini söyler.

Masum 475 bölüm özeti Başlıyor!

Gaura, arkadaşı Bhavani’nin şu anda yanında olduğunu ve Kokila ile ekibinin ona zarar veremeyeceğini söyleyip pis pis sırıtır. Kokila ve yanındakileri evden kovar. Urmila Vidya’nın da gelmesin istese de Vidya Gaura ile nasıl uğraşacağı çok iyi bildiğini söyler.

Masum 475. Bölüm Özeti - Gopi'nin Bir Oğlu Var

Gopi son bir şans olarak çevrede kalabilecekleri başka otele gidip en azından bunu geçirebilecekleri bir yer ararlar. Jaggi ve Gopi bir sonraki otele gider ama yine orada da pasaportları olmadığı için reddedilirler. Gopi ile Jaggi’nin otele alınmadığını duyan bir bayan, ikilinin yanına gidip kendi odasına kalabileceklerini söyleyip anahtarını teslim eder. Aslında bu plan hırsızın elması çalabilmesi için sevgilisini Gopi’nin yanına gönderip odalarında kalması için yalan söylemiştir.

Gopi Jaggi’nin gelmesine sinir olsa da artık bu yolda birlikte oldukları için Jaggi’nin uyuduğu bir vakitte kendisini Singapur’a çağıran Antara ile buluşmaya gitmeyi planlar.

Kokila, Bhavani’nin Meera’yı teslim etme şartı olarak Seeta’yı teslim etmesi gerektiği için Gopi gelene kadar Seeta’ya gözü kulağı gibi bakıp, Gopi geldiğinde ne olacağına karar vermesi gerektiğini düşünür. Seeta kimseye sormadan gitmek istese de Kokila Seeta’nın Bhavani’ye gitmesine müsade etmez.

Masum 475. Bölüm Özeti

Gopi yemek yemek için dışarı da restoran ararken hırsız çocuk cep telefonu düşmüş gibi yaptığı sırada Gopi’nin ayaklarına dokunur. Gopi ise içinde bir şeyler hisseder. Sanki daha önce gördüğünü düşünür. Tabi hırsız çocuk olduğunu anlamadı.

Vidya fakirlere kıyafet vermek için kapıya yöneldiğinden kapının kilitli olduğunu anlar. Vidya öfkeyle “Kim bu kapıyı kilitledi” diye bağırır. Kokila arkasında sırıtarak gelip, Kokila’dan aldığı cesareti şimdi yok edeceğini söyleyip sopa ile Vidya’ya vurmaya kalkar.

Vidya Gaura’nın elinin tutup “Geçti o günler” der. Gaura da Meera elinde olduğunu, dediklerini yapmazsa Meera’yı öldüreceğini söyler. Vidya ise Bhavani üvey kızı Seeta’yı alana kadar Meera’ya bir şey yapamayacağını söyler.

Gopi’ye odasını veren genç bayan Shanila Gopi ile Jaggi’ye yemek sipariş eder. Gopi ile Jaggi yemek yerken Shanila odaya gidip Gopi’nin çantasındaki elması aramaya kalkar. Gopi geç kaldığını düşünüp odaya gittiğinde Shanila çantasını kurcaladığını görünce ne yaptığını sorar. Shanila hemen Gopi’ye elektrik şoku verip onu etkisiz hale getirir.

Seeta, Meera’yı kurtarmak için gitmesi gerektiğini düşünüp gizlice evden çıkarken Sona’nın çocukları onu bulur. Kokila Seeta’yı durdurup Meera’nın canı için kalmasını söyler. Seeta Gopi için fedakarlık yaptığını söyleyince, Kokila Gopi’nin bir kızı için diğerini asla feda etmeyeceğini, bunda dolayı Seeta’ya bu evde kalmasını emreder.

Masum 475. Bölüm Özeti - Gopi Kaçırılır

Jaggi restoran da uzun süre bekledikten sonra Gopi’nin gelmediğini görünce Jaggi odaya gider. Odanın her tarafının dağıtılmış bir halde bulunca şok olur. Duvar da Goıpi’nin kaçırıldığını, hemen elmas kesesini getirmesini söyleyen notu görünce Jaggi bunun Gopi’nin bir oyunu olduğunu düşünür. Lakin otel görevlisi yerde elmas dolu keseyi bulup Jaggi’ye teslim edince, Jaggi Gopi’nin kaçırıldığını gerçekten anlar.

Shanila Gopi’yi bir sandalyeye bağlar. Jaggi, Gopi’yi aramak için dışarı çıkar. Kendisine verilen notta ilk otobüse binmesi gerektiğini okuyunca, hemen otobüse biner. Her yerde Gopi’ye giden bir ipucu bırakıldığı için Jaggi otobüs de Gopi’ye giden ipucunu bulur. İkinci ipucunda bir durak sonra inmesini söylediği için Jaggi bir durak sonra iner.

Bhavani, Meera’nın bacağını bir iple bağlar. Bhavani Gaura’yı arayıp Seeta için neler neler yapan Gopi kendi kızı için bekçi bile göndermediğini söyler. Maalesef Meera buna inanır.

Jaggi otobüsten iner ve bir fabrikaya girmek için notu okur. Adım adım fabrikaya giderken hırsız çocuk Ricky, Shanila’nın yanına gidip elmasları alıp almadığını sorar. Shanila, Ricky’ye yakında elmasların yürüyerek geleceğini söyleyip güler.

Bhavani, Meera’yı ikna etmek, onu ailesine karşı kullanmak için şöyle der.

“Bu Gopi hiç tanımadı Seeta için dünyayı yaktı. Burada biricik güzeller güzeli kızı Meera var. Lakin bir tek girişimi bile olmadı!” (Masum 475. Bölüm Özeti) Bhavani

Zavallı Meera Bhavani’nin bu sözlerine inanıp tüm ailesinin kendisini reddettiğini düşünür.

Urmila ise Sona Meera kaçırmak için Bhavani’nin evine giderler. Zengin bir aileden geldiklerini, şeyhine kız aradığını söyler. Bhavani nasıl bir kız aradıklarını söyleyince, Sona Meera’yı işaret eder.

Jaggi adım adım ipuçlarını takip edip Gopi’ye ulaşır. Shanila Gopi’nin boğazına bıçak dayar. Elmasları ister. Jaggi elmasları verir. Ricky, Shanila elmasları alır almaz kaçarlar.

Masum 475. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın.

Masum 10 Temmuz Cumartesi Özeti

10 Temmuz Cumartesi günü kanal 7 ekranlarına gelecek olan Masum 10 Temmuz özeti kaldığı yerden devam ediyor.

Jaagi ile Gopi fabrikadan çıkar. Gopi’nin kayana ufak yarasına Jaggi pansuman yatıktan sonra Gopi kendisini bir daha yalnız bırakmamasını söyleyip ona sarılır. Jaggi neden Singapur’a geldiğini sorar. Lajkin Gopi Jaggi’ye sırrını açıklamaz.

Urmila şey kılığına girip sakal ve bıyık takar. Sona da yanında Bhavani için evlenecek kız bulmaya geldiklerini söyler. Şeyh kılığında ki Urmila Meera’yı beğenip evlenmek ister. Bhavani sona ile Urmila’yı evden kovar. Bu sırada Urmila’nın sakalı düşer. Bahavani bir daha ki sefere daha güzel planla gelmesini ister.

Masum 10 Temmuz Cumartesi Özeti - Gopi Oğlu Olduğunu Öğrenir

Tam kapında çıkacakken Kokila gelir. Kokila torununu almaya geldiğini söyler. Bahvani adamlarını çağırıp “nasıl alacaksın adamların arasında” diyerek gövde gösterisi yapar. Sona da telefonda Tolu’ya mesaj atıp polise haber vermesini ister.

Gopi, Jaggi’yi hastaneye götürür. Jaggi hastanedeki kişinin kim olduğunu sorar. Gopi ablası Antara olduğunu söyler.

Bhavani, Kokila’dan Seeta’yı geri vermesini ve Meera’yı almasını ister. Kokila, Seeta’yı geri vermeyeceğini söyler. Bhavani Seeta yoksa Meera’yı rahatlıkla öldürebileceğini söyler. Bunu duyan Kokila istediğini yapabileceğini ama Seeta’yı vermeyeceklerini söyler. Bu konuşmaları duyan Meera şok olur. Zira hiç tanımadıkları kıza karşılık kendisini kimsenin tercih etmemesini çok bozulur.

Olayları çözülmeye başlar. Aslında Antara Gopi’nin kız kardeşi değil zamanında Gopi ile Ahem ayrılıp uzun bir süre karşılaşmadıkları dönemde Antara ile Gopi aynı dönemde yatılı okulda öğretmenlik yapmıştır. Gopi Ahem’den ayrıldıktan sonda Vidya’ya hamile olduğunu dönemde aslında Gopi kız değil erkek evlat dünyaya getirmiştir.

Antara kızını Gopi fark etmeden değiştirdiğini, Gopi’nin oğlunu çaldığını açıklayınca Gopi şok olur. Şimdi neden bunları söylediğini sorunca, Antara kanser olduğunu, yakında öleceğini söyler. Gopi oğlu hakkında bilgi ister. Kadında adının Ramakant olduğunu, çevresinde ona Ram dediklerini ve şımarık bir serseri olduğunu, şimdi nerede olduğunu bilmediğini söyler.

Devamı Masum 476. bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak. Şimdilik Masum 475. bölüm özeti burada son buldu.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

3 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu