Dizi Özet

Masum 476. Bölüm Özeti 11 Temmuz Ben Senin Annenim Ricky!

Masum 476. bölüm özeti 11 Temmuz Pazar. Antara ölür. Modi ailesi Gopi’nin bir oğlu olduğunu öğrenir. Meera Dharam’ın evine gelse de Bhavan’nin ona söylediklerine inanır! Detaylar Masum 476. bölüm özeti içerisinde sizleri beklerken, bu bölümde neler olacağını alt kısımda maddeler halinde kısa kısa açıkladık. 

Bu Bölümde Öne Çıkan Başlıklar (Masum 476. Bölüm Özeti)

  • Anatra kızı Vidya’nın resmini görecek
  • Antara hastana de ölecek
  • Gopi ile Ricky Antara’nın cenazesinde karşılaşacak
  • Avukat Antara’nın vasiyetini açıklayacak
  • Ricky gerçek annesi Gopi olduğunu öğrenecek

Detaylar Masum 476. bölüm özeti alt kısımda detaylı olarak sizleri bekliyor.

Masum 476 Bölüm Özeti; Antara ile Gopi’nin konuşması ile başlar. Antara Gopi’ye oğlu Ramakanth’ın şımarık bir çocuk olduğunda bahseder. Ona ahlaki yönden bunca sene sonra yeniden eğitim vermesi gerektiğini söyler.

Antara doğum yaptığında kızı ile Gopi’nin oğlunu değiştirdiği için Antara kendi kızı Vidya’nın resmini göstermesini ister. Gopi hemen telefonundaki Vidya’nın resmini gösterir. Antara kızına uzun uzun baktıktan sonra duruşunun Gopi’ye benzediğini söyler.

Gopi Vidya’yı evlendirdiğini, bir torunu olduğunu eşi Sharavan’ın da resmini gösterip tek tek anlatınca, Antara artık huzur içinde ölebileceğini söyler. Bu konuşmalar sırasında bir adam gelir. Antara’nın çok vakti olmadığını söyler. Kendisini Antara’nın kocasının hem arkadaşı hem de avukatı olduğunu söyler.

Masum 476 bölüm özeti Başlıyor!

Kokila Meera’yı almak için Bhavani’yi ikaz eder. Zira bu sersilere rağmen torununu buradan götüreceğini söyler. Tam da bu sırada Sona’nın aradığı polisler olay yerine gelirken çalan polis sireni serserileri oradan kaçırmaya yeter de artar bile. Kokila, Urmila ve Sona, Bhavani’yi bir sandalyeye bağlar ve Meera’nın nerede olduğunu sorarlar. Sona daha önce evin içinde Meera’nın hangi odada kaldığını gördüğünü söyleyip hızla Meera’nın odasına gider.

Masum 476. Bölüm Özeti - Gopi Ricky'e Tokat Atar

Jaggi ile Gopi Antara’dan aldığı bilgiler ışında Ramakant’ın takıldığı mekanlara bir bir giderler. Ramakant da bu sırada sahilde sevgilisi ile takılmaktadır. Gopi bir kadına Ramakanth Taneja’yı tanıyıp tanımadığını sorar. Bir kadın uzakta kızlarla dans eden delikanlıyı gösterince Gopi şok olur. Ahlaki değerden yoksun olan genci görünce oradan ayrılır.

Kokila, Urmila ve Sona, Meera’yı kurtarır. Kokila, Meera’yı Dharam’ın evine getirir. Meera’yı görünce herkes şok olur ve Gaura Kokila’nın nasıl olur da Bhavani’nin elinden Meera’yı aldığını anlayamaz.

Jaggi, Gopi’ye oğlu yakın çevresi Ricky gerçek ismi Ramakanth Taneja olan oğlunu yaşı kaç olursa olsun ahlaki değerler ışığında eğitmesi gerektiğini söyler. Tam da bu sırada Avukat Gopi’yi arar ve Antara’nın vefat ettiğini konusunda haber verir.

Masum 476. Bölüm Özeti

Gopi, Jaggi ile hastaneye giderler. Gopi Antara’nın cansız bedenini görünce morali çok bozulur. Zira oğlunu nasıl düzeltmesi gerektiği konusunda ondan yardım istemeyi düşünürken, Antara kansere yenik düşer.

Gopi her ne kadar öz annesi olmasa da öz annesi gibi onu büyüten oğlunun da cenaze törenine katılmasını ister. Lakin avukat onu bilgilendirdiklerini ama gelmeyeceğini söyleyince Jaggi onu cenaze törenine alıp geleceğini söyler.

Masum 476. Bölüm Özeti - Kokila Gerçekleri Söyler

Kokila, Meera’yı Dharam’ın evine götürür. Dharam, Meera’yı geri getirdiği için Kokila’ya teşekkür eder. Gaura hemen rol yapıp Meera ile ilgileneceğini söyleyince, Vidya ablası ile kendisinin ilgileneceğini, bu konuda kimseye güvenmediğini söyler. Kokila da sadece Vidya’nın ilgileneceğini söyleyince Dharam, annesi ile neden böyle konuştuğunu sorar.

“Bu kadın var ya bu kadın! Yalancının önde gideni! Ahem’in sırlı kazanın arkasında Gaura var. Sadece o da değil şu an can çekişen ve komada olan Urvashi’nin öldürme işini planlayan, hatta boğazını kesme işinin arkasında da yine annen Gaura var. Son işi de Gaura Chanda’yı öldürüp Vidya öldürmüş gibi tuzak kurdu. O hiç bir zaman sakat kalmadı. Sizi kandırmak için bir oyun yaptı!” (Masum 476. Bölüm Özeti) Kokila Modi

Bunu duyan Dharam iddiaların büyüklüğü karşısında Kokila’nın saçmaladığını düşünür. Dolayısı ile inanmaz. Bu arada Gaura, Kokila’nın asılsız iddialarının ardından ölmek istediğini söyleyip yalandan ağlayıp Dharam ve Shravan’ı ikna etmeyi başarır. Vidya Dharam’ın evinde kalırken, Kokila ve diğerleri evden ayrılır.

Masum 476 Bölüm Özeti - Ricky Cenazeye Gelenleri Kovar

Dharam Meera’ya sarılmaya çalışır. Lakin Meera sırtını döner. Vidya içeri girip en sevdiği çorbayı yaptığını söyler. Modiler de akşam yemeğinde bir araya gelir. Kokila laf arasında Seeta’ya evlilik çağının geldiğini, nasıl bir hayat arkadaşı istediğini sorar. Seeta da aileye ve ahlaki değerlere önem veren bir eş istediği söyler.

Modi ailesi kahvaltı sorasında Monika ailesinden bir telefon aldığını, annesinin hastaneye yatırıldığı haberini açıklar. Molu hemen Monica’yı dalıp Singapur’a gider.

Dharam, Vidya’ya Meera’nın döndüğünden beri neden garip davrandığını sorar. Meera ise bu sırada odasında ki her şeyi kırar. Zira Kokila’nın “Ne yaparsan yap Meera’ya ama ben Seeta’yı vermem!” dediği o anları hatırlayıp kimsenin kendisini umursamadığını düşünür. Guara ise kapı arasında Meera’nın halinin ve neden bu halde olduğunu anlayıp pis pis sırıtır.

Masum 476. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın.

Masum 11 Temmuz Pazar Özeti

11 Temmuz Pazar günü kanal 7 ekranlarına gelecek olan Masum 11 Temmuz özeti kaldığı yerden devam ediyor.

Gopi, Modi konağının sabit hattını arar. Kokila ile konuşmak ister. Kokila gözlerden uzak bir yere gidip Antara ile görüşüp görüşmediğini sorar. Gopi her şeyi bastan sona anlatır. Kokila telefonu kapatıp arkasını döndüğünde Urmila’yı yanında görünce şok olur. Zira her şey netleşene kadar bazı bilgilerin gizli kalmasını istemiştir.

Urmila’nın gerçeği duyduğunu gören Kokila tüm aileyi bir araya toplayıp Gopi ile Ahem’in bir oğlu olduğunu, aslında Vidya Ahem ile Gopi’nin öz kızı olmadığını, Gopi bir erkek evlat dünyaya getirdiğinde başkaları Gopi’nin oğlu ile kendi kızını değiştirdiğini açıklayınca tüm aile şok olur.

Meera Dharam’ın evinden gizlice dışarı çıkar. Bhavani onu takip edip beynini yıkamaya devam eder. Kimsenin umurunda olmadığını ama kendisinin umurunda olduğunu söyleyip evlat edineceğini söyler.

Masum 11 Temmuz Pazar Özeti - Ricky Gerçekleri Öğrenir

Bhavani Meera’ya öz kızı olmasını ister. Meera ise oyuna gelir ve kabul eder. Uzaktan onları izleyen Gaura artık daha güçlü olduklarını, Modileri bitireceklerini söyler.

Jaggi ve Gopi Antara’nın cenaze sonrası törenini Antara’ın evinden yaparlar. Ricky sarı sarhoş bir halde gelir. Masadaki vazoya çarpıp onu kırar. Daha sonra bu kadar insanın evde ne işi olduğunu sor. Avukat Anatara’nın vefat ettiğini söyler. Ricky annesinin öldüğünü bildiğini söyleyip herkesi evden kovar. Lakin Jaggi ve Gopi gitmez. Avukat Antara’nın vasiyetini açıklayacağını söyler. Avukat vasiyeti açıp okumaya başlar.

“Tüm mal varlığımı Ricky’ye değil, Gopi Modi’ye devrediyorum!” (Masum 11 Temmuz Özeti) Antara

Ricky sinirden deliye döner. “Bu Gopi Modi de kim?” diye çıkışır. Gopi oğlunu karşısına alıp “Ben senin annenim!” deyip ona tokat atar. Ricky kendisine tuzak kurduklarını, Gopi’yi mahkemeye vereceğini söyleyip evden ayrılır. Gopi bunu duyunca canı sıkılır.

Devamı Masum 477. bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak. Şimdilik Masum 476. bölüm özeti burada son buldu.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

5 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu