Dizi Özet

Masum 477. Bölüm Özeti 12 Temmuz Jaggi Ricky’i Kaçırır!

Masum 477. bölüm özeti 12 Temmuz Pazartesi. Jaggi Ricky’i kaçıracak. Ricky evi birbirine katacak! Detaylar Masum 477. bölüm özeti içerisinde sizleri beklerken, bu bölümde neler olacağını alt kısımda maddeler halinde kısa kısa açıkladık. 

Bu Bölümde Öne Çıkan Başlıklar (Masum 477. Bölüm Özeti)

  • Gopi oğlunu Hindistan’a götürmek isteyecek
  • Jaggi Gopi’den habersiz Ricky’i bayıltıp Hindistan’a getirecek
  • Ricky Hindistan’dan kaçmak istese de başaramayacak
  • Meera Dharam’ın evine gelip evlilik kolyesini yere atacak
  • Meera Bhavani’nin kızı olduğunu açıklayacak
  • Ricky Ahem’in doğum günü kutlamasında saygısızlık yapacak

Detaylar Masum 477. bölüm özeti alt kısımda detaylı olarak sizleri bekliyor.

Masum 477 Bölüm Özeti; Gopi’nin ağlaması ile başlar. Ricky’nin parayı ölü üvey annesinden daha çok sevdiğini söylediği o anları hatırlayan Gopi adeta yıkılır.

Jaggi ise serbest büyüdüğü, ahlaki değerlerden yoksun olduğu için böyle konuştuğunu, Hindistan’a döndüğünde her şeyi baştan öğrettiğin de istediği gibi bir genç olacağını söyler. Gopi Ricky’nin Hindistan’a gelmeyeceğini söyler. Jaggi ise onu Hindistan’a getirmek için elinden geleni yapacağını dile getirir.

Masum 477 bölüm özeti Başlıyor!

Kokila Modi konağında yıllar önce taktığı kolyesini takıp yine eski Kokila olma zamanı geldiğini, Ahem’in bir emaneti olduğunu, Ahem’in oğlu ve torunu geldiğinden tüm ailesini kötülerden koruması gerektiğini kendi kendisine söyler.

Jaggi Gopi’ye söz verdiği için Ricky’nin takıldığı barları gezer. Sonunda onu bulur. Ricky ise bu sırada zil zurna sarhoş bir haldedir. Jaggi’yi gören Ricky sinir olup etrafından uzaklaşmasını ister. Jaggi ise sarhoş olan Ricjky’nin kafasına bir yumruk atıp onu bayıltır.

Masum 477. Bölüm Özeti 12 Temmuz Jaggi Ricky'i Kaçırır

Modi konağının zili çalar. Kapıyı Kokila açsa da Gopi’nin yalnız başına geldiğini görünce hayal kırıklığı yaşar. Tam da bu sırada Jaggi elinde çuvalla birlikte gelir. Jaggi gizlice Singapur’dan Hindistan’a Ricky’i çuvalın içinden getirmiştir. Bu durumdan Gopi’nin bile haberi olmadığı için Gopi şok olur.

Jaggi hem Kokila’ya hem de Gopi’ye hakaret eder. Jaggi onu dövmek istese de Gopi sakin olmasını ister. Jaggi ise Singapur’dan kendisini kaçırdıkları için mahkemeye vereceğini söyler. Gopi annesi olduğunu, onu getirmekte özgür olduğunu söyler. Ricky daha fazla saçmalık dinlemek istemediğini beyan edip ayrılmak istediğini söylese de Jaggi Ricky’nin gitmesine izin vermez.

Masum 477. Bölüm Özeti

Ricky eline geçirdiği vazo ile Jai’yi öldürmekle tehdit eder. Jaggi, Jai’yi kuratrır. Bu sırada Gopi araya girer.

“Birini öldürmek istiyorsan beni öldür. Anneni öldür hadi!” (Masum 476. Bölüm Özeti) Gopi Modi

Deyince Ricky elleri titrer. Sonrasında elini kaldırıp Gopi’ye vurmak isteyince Jaggi onu tutar. Sonra arkadaşlarına Ricky’i dışarı atmasını söyler. Ricky dışarı çıkar çıkmaz eline telefonu alıp polisi arar. Jaggi ve Gopi hakkında şikayette bulunur. Lakin Jaggi Ricky’nin blöf yaptığını, aslında polisi hiç aramadığını fark eder. Bunda dolayı Jaggi Ricky’e pasaportu ve evrakları Gopi’nin elinde olduğunu, gitmek isterse bunu Gopi’den alması gerektiğini söyler.

Masum 477. Bölüm Özeti - Ricky Çuvalın İçinde

Meera Bhavani ile buluşmaya gittiği için evde herkes Meera’yı ara. Dharam yine gitmiş olabileceğini düşünürken iki adam ve yanında Bhavani gelir. Dharam daha önce görmediği bir kadının evinden işi olduğunu sorar.

Tüm bu olaylar Dharam’ın evinde olurken, Modi konağında Ricky de kendisini mutfağa kilitleyip evi patlatacağını, eğer pasaportunu ve belgelerini teslim etmezlerse Modi konağını havaya uçuracağını söyler. Jaggi Ricky’i sakinleştirmek için çabalar.

Dharam daha önce Meera’yı kaçırıp rehin tutan kadın olduğunu anlayınca Bhavani’yi orada darp etmek ister. Tam da bu sırada içeri Meera girer.

“Meera Suryavanshi değilim. Artık ben Bhavani’nin kızı Meera Thakur’um!” (Masum 476 Özeti) Meera Suryavanshi

Bunu duyan Dharam Bhavani’nin oyununa gelmemesini, geçmişi hatırlamasını ister. Vidya da çocuk istediğini, şimdi çocuklarının kendisine ihtiyacı olduğunu söylese de Meera “Artık Suryavanshi ailesi ve sorunları ile ilgilenmiyorum!” diyerek tepki gösterir.

Masum 477 Bölüm Özeti - Ricky Kendisini Yakmak İster

Jaggi Sona’nın ikizlerinin de yardımı ile Ricky’in mutfağı patlatma olayına engel olur. Ricky sinirle Jaggi’ye saldırı. Jaggi Ricky’yi sakinleştirip saygısını korumasını sinirle söyler. Ricky ise evine gitmek istediğini söyler.

Bu arada Meera da öfkesini ailesine kusar. Zira Babaannesi Seeta’yı daha çok önemsediğini, annesi onu aramaya hiç gelmediğini, kocası Dharam’ın ise hiç peşinden aramaya gelmediğini söyleyip isyan eder. Dharam ise her şeyi yanlış anladığını dile getirir. Bhavani Meera’yı kışkırtır. Evliliğini sonlandırmasını ister. Meera boynundan mangalsutrasını çıkarıp atar. Artık yeni bir ailesi olduğunu söyler.

Ricky birisiyle telefonda konuşur. Kapana kısıldığını, Hindistan’da olduğunu, onu kurtarmasını ister. Tam da bu sırada içeri Kokila girer. “Babanın en sevdiği yemeği getirdim” deyince Ricky sinirlenir. “Ne babası” deyip karşı çıkar. Masum 477. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın.

Masum 12 Temmuz Pazartesi Özeti

12 Temmuz Pazartesi günü kanal 7 ekranlarına gelecek olan Masum 12 Temmuz özeti kaldığı yerden devam ediyor.

Kokila zorla Raiky’e yemek yedirmeye çalışır. Ricky ise odasında çıkması için bağırsa da Kokila ısrarcı olur. Ricky yemek tabağını itekleyince hem yemek yere düşer. Hem de Rickly’nin eli Kokila’nın kafasına çarpar.

Kokila’nın kafası ciddi şekilde acır. Modi ailesi çıkan gürültüye gelir. Kokila’yı odasına götürürler. Jaggi Ricky’e dersini vermek istese de hem Kokila hem de Gopi buna izin vermez. Kokila bir sonraki gün Ahem’in doğum günü olduğunu, turunu Ricky ile birlikte kutlayacaklarını, bundan dolayı tatsızlık çıkmasını istemediğini söyler.

Masum 12 Temmuz Pazartesi Özeti - Meera Dharam'ı Terk Eder

Ricky arkadaşını arayıp sigara ve içki ister. Arkadaşı da Hindistan’daki kaynakları ile evine içki ve sigara göndereceğini söyler. Ahem’in doğum günü için toplanan Modi ailesinin arasında elinde içki, ağzında sigara ile birlikte girer.

Meera sinirle odasına gidip valizini toplar. Dharam ne yaptığını sorar. Meera artık başka bir ailesi olduğunu, oraya gideceğini söyler. Bhavani de Meera üzerindeki tüm haklarını kaybettiğini söyler.

Ahem’in doğum günü duasına elinde içki ile geldiğini gören Kokila şok olur. Ricky’ye tüm aile kızar. Ricky ise “Madem benden bu kadar nefret ediyorsunuz. O zaman kovun beni bu evden” der. Gopi sinirle oğlu Ricky’e tokat atar. Bu arada Meera da Dharam’ın evini terk eder.

Devamı Masum 478. bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak. Şimdilik Masum 477. bölüm özeti burada son buldu.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

6 Yorum

  1. Ozetler Ucn tešekkur ederim ellerinize salyk neden çok kisa yazyorsunuz lutfen yeni ozetleri bekliyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu