Dizi Özet

Masum 478. Bölüm Özeti 13 Temmuz Büyük İddia!

Masum 478. bölüm özeti 13 Temmuz Salı. Gopi Ricky ile iddiaya girecek. Ricky Gopi’nin iddiasını kabul edecek. Dharam yeniden evlenmeye karar verecek! Detaylar Masum 478. bölüm özeti içerisinde sizleri beklerken, bu bölümde neler olacağını alt kısımda maddeler halinde kısa kısa açıkladık. 

Bu Bölümde Öne Çıkan Başlıklar (Masum 478. Bölüm Özeti)

  • Gopi Ricky’i adam etmek için iddiaya girecek,
  • Ricky Gopi’nin iddiasını kabul edecek
  • Ricky Jaggi’ye ilaçlı içki içirecek
  • Polis Ricky’i nezarete atacak
  • Dharam 24 saat içinde evlenmeye karar verecek

Detaylar Masum 478. bölüm özeti alt kısımda detaylı olarak sizleri bekliyor.

Masum 478 Bölüm Özeti; Gopi’nin ağlaması ile başlar. Ricky’nin yaptıklarına dayanamayan Gopi sinirle yerinden kalkar. Antara’nın tüm mal varlığının olduğu belgeleri getirir. Gitmek istiyorsa istediği an gidebileceğini, lakin Antara’nın mallarını istiyorsa 30 gün boyunca burada kalıp iyi insan olmayı öğrenmesini ister. Ricky Gopi’nin bu meydan okumasını kabul eder.

Dharam, Meera eşyalarını öfkeyle yakar. Zira Dharam Meera’nın kendisini bir çırpıda yok saymasını kaldıramaz. Vidya ise Meera’nın sinirle yaptığını, Aslında Dharam’ı çok ama çok sevdiğini söylese de Dharam adeta kızgın bir boğa misali hiç kimseyi dinlemez. Shravan ve Vidya Meera’nın pişman olacağını söylerken, öfke ile kalkan Dharam 24 saat içinde yeni birisi ile evlenmek istediğini söyler. Gaura da yalandan sakin ol deyip oğlunu 24 saat içinde evlendirmeyi kabul eder.

Masum 478 bölüm özeti Başlıyor!

Gopi, Ahem’in fotoğrafını odasına götürür. Ricky’i adam edeceğine dair Ahem’e söz verir. Bu sırada göz yaşlarını tutamayan Gopi ağlar. Jaggi yanına gelip ağlamamasını ister. Bu sırada odanın yanında geçen Ricky kendisine meydan okuyan Gopi’ye alaycı bir dille bakıp, 30 güne kalmadan iddiayı kazanacağını söyler.

Masum 478. Bölüm Özeti 13 Temmuz Büyük İddia

Ricky odasında lavaboya girdiğinde Gopi ve Jaggi Ricky’nin içki şişelerinin içinde kusturmaya yarayan ilaç katarlar. Ricky lavabonda çıkınca sinir olur. “Madem siz benden daha çok gördü kuralları bildiğinizi söylüyorsunuz? O halde izinsiz neden odama giriyorsunuz” deyip kızar. Gopi ve Jaggi gittikten sonra Jaggi ve Gopi’nin planını telefonunu kaydettiğini, her ikisinin de çok aptal olduğunu düşünür.

Masum 478. Bölüm Özeti

Kokila tüm aileye yemek masasında toplayıp Rick konusunda çok dikkatli olmaları gerektiğini, gördü ve ahlak kurallarını hiç bilmediği için yaptığı yanlışlara kızmak yerine ona sakince anlatmaları gerektiğinden bahsederken, Ricky öfkeyle aşağıya iner. Jaggi’ye neden içkilerine ilaç kattığını sorar. Jaggi de katmadığını söyleyip Ricky’i kandırmak isteyince Ricky “o halde iç de görelim” diyerek ona içki verir. Jaggi bir yudum aldığında başı döner ve çocukça davranmaya başlar. Gopi Ricky’e kızıp içki şişesinin içine ne koyduğunu sorar. Ricky gülerek güçlü şeyler eklediğini açıklar. Jaggi ise dans edip zıplamaya başlar.

Masum 478. Bölüm Özeti Bhavani ile Gaura konuşur

Vidya ile Shravan Dharam’ın evlenme kararı hakkında konuşurlar. En başta hatayı Meera’nın yaptığını ama Dharam da buna kızıp daha büyük bir hata yapmak üzere olduğunu söyler.

Jaggi dengesini kontrol edememesine rağmen zıplayıp dans etmeye devam eder. Urmila ve Gopi Jaggi’ye kızar. Jaggi dans ederken ayağı kayıp düşer. Jaggi’nin kafası yaralanır. Gopi Urmila’dan eve doktor çağırmasını ister.

Gaura planlarına uygun Dharam ile evlenecek kız bulmak için Bhavani’nin yanına gider. Bhavani istediği kriterlerde biri olduğunu adeta kızı gibi olduğunu, adının da Shahir olduğunu söyler. Yalnız Bhavani bir şeyi çok merak eder. Kendi ailesine neden ihanet ettiğini sorar. Gaura da yıllarıdır cezaevinde kaldığını ve paranın ne kadar önemli olduğunu şimdi daha iyi anladığını, bundan dolayı gerekirse ailesini bile feda edebileceğini söyler. Bunu duyan Bhavani Guara’ya “Sen var ya sen. Çok tehlikeli bir kadınsın! ” der.

Doktor Jaggi’nin hem sarhoş hem de zihinsel olarak dengesiz hallerini düzeltmeye çalışırken, kafasında ki yaraya da pansuman yapar. Bu sırada içeri komiser girer. Jaggi’ye bunu yapan Ricky’i tutuklamaya gelir. Ricky’nin eline kelepçe takar. Ricky kendisini kurtarması için Modi ailesine bakar. Lakin herkes sessiz kalınca kendisini tutuklamayacağını, kanunları bildiğini ileri sürer.

Masum 478 Bölüm Özeti Ricky Nezarete Düşer

Polisler Ricky’i nezarete atar. Ricky ise polislere karşı dik durup kanunları çok iyi bildiğini, nezarete atma yetkilerinin olmadığını söyleyip kendisini savunmaya çalışır.

Gaura, Vidya’dan özel yemekler hazırlamasını ister. Vidya ne için diye sorunca Guara Dharam’ın evleneceği kızın eve geleceğini söyler. Çok geçmeden Shahir içeri girer. Gaura’nın ayaklarına dokunup duasını alır.

Ricky karakolda işkence görmeye devam ederken Gopi içeri girer. Oğlunu kurtarmaya geldiğini söyler. Jaggi annesi Gopi’den özür dilemesi halinde şikayetini geri çekeceğini, Gopi de kefalet parasını yatıracağını söyler. Ricky zorla da olsa “Özür dilerim” der. Jaggi “Özür dilerim anne” demesini istese de Ricky Gopi’nin asla annesi olmadığını söyler.

Vidya bir konu için karakola gidip imza atarken, Guara’nın Dharma ile evlendireceği kızın resmini arananlar listesinde olduğunu fark eder.

Ricky kafakoldan çıkıp odasına gider. Rahatlamak için kıyafetini çıkarıp balkona çıkar. Bu sırada Seeta Ricky’nin odasına gelip masadaki bardağı alırken bileğindeki bileklik kırılır. Ricky ona yardım etmek isterken ikisi birlikte yatağa düşerler. Gopi içeri girdiğinde, Ricky’nin Seeta’ya tecavüz etmeye çalıştığını düşünüp çılgına döner. Ricky her şeyi yanlış anladığını, Seeta’nın asla tipi olmadığını, sadece kaza olduğunu söyler. Masum 478. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın.

Masum 13 Temmuz Salı Özeti

13 Temmuz Salı günü kanal 7 ekranlarına gelecek olan Masum 13 Temmuz özeti kaldığı yerden devam ediyor.

Seeta, Modi ailesine Ricky’nin doğru söylediğini, Ricky’nin yanlışlıkla üzerine düştüğünü söyler. Ricky aklandığını söyleyip sinirle odasına gider. Evde Ricky’i adam etme konusundan dolayı çatlak sesler çıkmaya başlar. Her kafadan bir ses çıkar. Vidya karakoldan gelip Gaura’ya gerçekleri bildiğini, Supriya’nın aranan bir şulu olduğunu söyler. Dharam da bu konuşmaları duyar.

Dharam sadece Supriya ile evleneceğini söyler. Vidya şok olur. Gaura ise asla Dharam’ı kendi tarafına çekemeyeceğini söyleyip Vidya’ya güler.

Ricky rüyasında kendisini dans ederken görür. Uyandığında ise üzerinde farelerin gezdiğini görünce korkudan bağırıp herkesi başına toplar. Ertesi gün eve fare kapanı alırlar. Lakin Ricky yanlışlıkla fare kapanına kendisi yakalanınca Jaggi Ricky ile alay eder.

Masum 13 Temmuz Salı Özeti - Vidya karakola gider

Dharam evliliğe hazırlanır. Gaura, Supriya’nın kendisi için mükemmel olduğunu ve her zaman onunla ve çocuklarıyla ilgileneceğini söyler. Vidya karakola gidip, Dahram’ın evleneceği Supriya hakkında bilgi vermeye geldiğini söyler. Lakin karakolda ki Supriya’nın resminin kalktığını görünce şok olur. Onun hakkında bilgi veremeden geri gelir. Gaura’nın rüşvet verdiği polis memuru hemen Gaura’yı arayıp Vidya’nın geldiğini ama şikayet edemeden geri gittiğini söyler.

Vidya karakoldan eve döner. Gaura onunla alay eder, Dharam ve Supriya’nın evliliğini sessizce kabul etmesi gerektiğini, aksi halde başının belaya gireceğini söyler. Vidya sessiz kalınca Gaura planının işe yaradığını düşünür.

Devamı Masum 479. bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak. Şimdilik Masum 478. bölüm özeti burada son buldu.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

6 Yorum

  1. Filizhanim Emanet sezon finale gitikden sonra Kore dizileri baslicak demisdin ama Yeni hint dizisi Başimin taci başlicak diye fragman var

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu