Dizi Özet

Masum 479. Bölüm Özeti 14 Temmuz Vidya Gerçekleri Öğrenir!

Masum 479. bölüm özeti 14 Temmuz Çarşamba. Vidya Gopi’nin öz annesi olmadığını öğrenecek. Ricky Gopi’yi rezil edecek! Detaylar Masum 479. bölüm özeti içerisinde sizleri beklerken, bu bölümde neler olacağını alt kısımda maddeler halinde kısa kısa açıklanmıştır. 

Bu Bölümde Öne Çıkan Başlıklar (Masum 479. Bölüm Özeti)

  • Gaura ve Bhavani Ricky’i öğrenecek
  • Vidya Gopi’nin öz kızı olmadığını öğrenecek
  • Vidya Gopi’ye her zaman öz annesi olarak seveceğini saçıklayacak
  • Ricky Gopi’yi komşularına rezil edecek
  • Ricky Kokila’yı kendi cephesine çekecek

Detaylar Masum 479. bölüm özeti içerisinde detaylı bir şekilde sizleri bekliyor.

Masum 479 Bölüm Özeti; Jaggi ile Urmila atıştırmalık yemesi ile başlar. Urmila Jaggi’ye kilo alacağını, normal yemekler yemesini isterken, Seeta da Ricky ile kazara çarpışıp düştüğü anları hatırlar. Seeta bu durumu kendisine her ne kadar itiraf etmese de Ricky’e aşk olmuştur.

Masum 479. Bölüm Özeti - Vidya Gerçekleri Öğrenir

Urmila yediği atıştırmalıkların içine sos dökmesi için Seeta’dan yardım ister. Seeta dalgın bir halde sosu çok fazla dökünce Urmila “Aklın nerede kız sesinin” der. Seeta kendisini düşmekten son anda kurtaran Ricky’e nasıl teşekkür edeceğini düşündüğünü söyler. Urmila da “Elbette teşekkür etmelisin” der.

Ricky 30 gün nasıl geçeceğini düşünürken, Gopi de Ricky’nin Seeta’ya karşı yaptıklarını hatırlar. Ricky yakında Singapur’a gideceğini, giderken de yaptıklarının intikamını alıp öyle gideceğini annesi Gopi’nin yüzüne söyler.

Masum 479 bölüm özeti Başlıyor!

Jaggi ve Supriya’nın evlilik töreni başlar. Vidya karakola gitse de gerçekleri ortaya çıkaramadığı için artık Dharam’ın işinin Allah’a kaldığını, onu Allah’dan başka kimsenin kurtaramayacağını düşünür. Bu sırada Priyal annesi Vidya’dan oynamak için gazete ister. Vidya gazeteyi alınca bir haber görür.

Seeta mutfağa gidip Ricky’nin daha önce sevdiği, kendi yetiştiği bölgede yapılmayan yemeği öğrenip Ricky’e götürü. Ricky karşısında Seeta’yı görünce öfkeyle bağırır. Seeta da kendisini kurtardığı için teşekkür etmek istediğini, bunda dolayı sevdiği yemeği yaptığını söyleyince, Ricky yemeğin tadına bakıp çok beğenir.

Dharam adım adım evliliğe giderken, Gaura’nın konağına polis gelir. Vidya “Aradığınız kişi Supriya burada” deyince Bhavani ile Gaura hiç bir şeyden haberi yok gibi davranır. Supriya da bu sırada kaçmaya çalışır. Vidya Supriya’nın kaçmasına engel olur. Polisler de Supriya’yı göz altına alır. Vidya, Gaura ve Bhavani’ye karşı kesin bir zafer kazanmış olur.

Ricky yeni bir plan dahilinde Kokila’nın odasına gidip Gopi’nin baskılarından yıldığını ama evdeki en anlayışlı kişinin Kokila olduğunu söyleyip onu kandırmaya çalışır. Kokila da Gopi’nin ne istediğini tam olarak Ricky’e anlatır.

Masum 479. Bölüm Özeti

Gopi Ricky ile girdiği iddiayı kazanıp oğlunu yola koymak isterken, yaptıkları hatalar ve ailesine verdiği zararları da görmezden gelemeyeceğini dile getirip, bu yolda başarılı olması için dua eder. Jaggi ve Urmila, Ricky Kokika’nın da desteğini kazandığını söyleyince, Gopi Ricky’nin yeni planını bulmaları gerektiğini söyler.

Gaura odasında tüm planlarının başarısız olduğunu ve Modilere zarar veremediğini söyler. Bu sırada içeri Bhavani girer ve güzel bir haberi olduğunu söyler. Guara habere değil, Modileri yok edecek bir plana ihtiyacı olduğunu söyler. Bhavani o zaman dinle bu haberi deyip şöyle der.

“Vidya Gopi’nin kız değil!” (Masum 479. Bölüm Özeti) Bhavani (Seeta’nın Üvey Annesi)

Guara bunu duyunca anlayamaz. Nasıl yani diye detay vermesini ister. Bhavani de olup biteni ve Ricky meselesini anlatır. Vidya’nın Antara’nın kızı olduğunu açıklar. Bunu duyan Gaura dans etmeye başlar. “Artık Vidya elimde” der.

Masum 479 Özeti - Seeta Ricky'nin Yanına Gelir

Ricky cep telefonundan evlenebileceği kızlara baksa da hiç birini beğenmez. Tam da bu sırada içeri dualı tatlılar getiren Seeta içeri girer. Jaggi de Seeta ile içeri girip zorla Ricky’nin ağzına dualı tatlılardan tıkar. Gopi tüm ailenin dini törene katılacağını, Ricky’nin de katılması gerektiğini söyler. Lakin Ricky katılmak istemez. Kokila gelmesini isteyince Ricky Kokila’yı Gopi’ye karşı kullanabilmek için Kokila’nın istediklerini yapmaya karar verir. Kokila törene gelmesini isteyince, katılacağını söyler.

Bhavani adamlarında bilgi alır. Hemen Guara’ya haber verir. Modi konağında Antara için dua töreni yapılacağını söyler. Guara Vidya’yı Modi konağına götürüp onu mahvedeceğini söyler. Vidya Urmila’yı arayıp dua törenine katılacaklarını söyler. Urmila ile Sona Vidya’nın gelmesi halinden gerçek ortaya çıkacağını söyler. Bunu Ricky de duyar.

Vidya, Dharam ve Shravan Modi konağına ulaşır. Vidya daha önce tanımadığı bir erkeği fark eder. Ricky’yi işaret ederek kim olduğunu sorar. Ricky, hemen lafa girip Ahem ve Gopi’nin oğlu olduğunu söyler. Gopi de Vidya’ya öz kızı olmadığını ama her daim öz kızı gibi olacağını söyleyince, Vidya göz yaşlarını tutamaz.

Masum 479 Bölüm Özeti - Bhavani Ricky Olayını Anlatır

Vidya duygusal bir hale girer. Ricky’e çok şanslı olduğunu, Gopi’nin öz oğlu olduğunu, değerini iyi bilmesini isterken, Ricky Vidya’nın her dediğine karşılık “Gopi benim annem değil. Benim annem Antara” der. Lakin Vidya sözlerine devam edince Ricky sinirlenip gider. Umila da annesiz kalan Vidya’ya sarılıp her zaman yanında olduğunu bildirir.

Gopi, Meera’nın nerede olduğunu sorar. Vidya Meera’nın yaptıklarını bir bir hatırlayıp söylemek isterken, içeri Seeta girer. Akabinde Ricky de girer. Ricky Meera kim diye sorar. Vidya da öz ablası olduğunu söyler. Jaggi bir kez daha Vidya’ya Meera nerede diye sorunca Vidya ne cevap vereceğini bilemez.

Masum 479. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın.

Masum 14 Temmuz Çarşamba Özeti

14 Temmuz Çarşamba günü kanal 7 ekranlarına gelecek olan Masum 14 Temmuz özeti kaldığı yerden devam ediyor.

Vidya, Dharam ve Shravan ile eve döner. Guara Vidya ile dalga geçmek için “öz annene sandığım Gopi annen değil mi şimdi senin. Sana çok üzülüyorum” deyip dalga geçer. Vidya ise Gopi hala annesi olduğunu, başka bir anneye de ihtiyacı olmadığını söyleyince Gaura’nın planı boşa çıkar.

Modi konağına bir kaç kadın gelir. Gopi’nin yaptığı sari işi ile kadınların da başarılı olabileceğini gösterdiğini ve bu sayede yılın adını olduğunu söyleyip övgüler düzerken, Ricky elinde içki şişeleri ile kadınların yanına gelir.

Masum 14 Temmuz Çarşamba Özeti - Ricky Gopi'yi Ağlatır

Kadınlar “bu adam da kim böyle” deyince Ricky kendisini Gopi’nin oğlu olarak tanıtınca, kadınlar şok olur. İçki içen bir evladı varken Gopi’nin bu ödülü hak etmediğini söyler. Kokila yine bilindik üslubu ile kadınlara sert çıkar.

Ricky Gopi’yi rezil etmek için eline fırsat geçmiştir. Eve gelen kadınlara şöyle der;

“Bu ödülü verecek başka birini bulamadınız mı? Bu öz kardeşinin öldürmüş, kaç defa evlenmiş, oğlunu yani beni Singapur’dan kaçırıp getirmiş birisine yılın kadını ödülü mü vereceksiniz?” (Masum 479 Özeti) Ricky (Gopi’nin Oğlu)

Diyerek Gopi’yi yerden yere vurur. Kokila Ricky’e sakın olmasını isterken, Gopi’ye karşı ettiği hakaretlere karşı Kokila sessiz kalır. Jaggi bunu fark edip Kokila’ya karşı çıkar. Kokila da “Bir insanın değişmesi bir günden olmuyor” diyerek Ricky’nin tarafında neden yer aldığını açıklamaya çalışır.

Ricky yeni planı için paraya ihtiyacı olur. Lakin paranın kaynağını Gopi’de oldğu için gidip ondan para ister. Gopi de oğlu Ricky’e 5.000 Rupi para verir. Ricky çok az olduğunu 20.000 Rupiye ihtiyacı olduğunu söyleyince, Gopi bu kadar fazla parayı ne yapacağını sorar. Ricky de gerçeği açıklamak istemeyince anne ile oğul yine tartışırlar.

Devamı Masum 480. bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak. Şimdilik Masum 479. bölüm özeti burada son buldu.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

17 Yorum

    1. Maalesef ama jigar diziye bı daha donmicek ama ikinci sezonda Amerika’ya gidenleri gerigelecek

  1. Filizcim neden Baştacim ve Aşk yakarin özetlerini vermiyorsunuz pazartesi başliycak önden özet vermiyomusunuz acaba Filizcim lütfen sorumu cevabla

  2. Merak etme Filizcim benim hani sürekli Aşka yolculuk ne zaman tekrari yayinlanacakmi diye soruyordum hatirladiysan cevap yaz lütfen Filizcim

  3. Arkadaşlar kanalıma abone olun Hint Dünyam bu arada burda masum ile ilgili her şeyi paylaşıyorum şimdiden abone olup videolara bakanlara iyi seyirler dilerim 😊🌠

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu