Dizi Özet

Masum 48. Bölüm Özeti 9 Mayıs Kinjal Amerika’ya Gidecek!

Masum dizisinde Kinjal herkesi zor durumda bırakır ama Umang’ı savunmaktan asla vazgeçmez. Sonunda öyle bir karar alınır ki Kinjal için zor günler kapıdadır. Masum 48. bölüm özeti başlıyor.

Masum dizisi son bölümde Kokila, Umang’a yalvarıp kızıyla evlenmesini istemiştir. Umang ise Ahem’in yaptıkları yüzlerine vurup herkesi özellikle de Kokila’yı şok etmiştir. Kokila neye döndüğünü bilmez. Eli ayağı döküldü derler ya aynen öyle. Ahem annesini arabaya bindirir. Kokila’nın ağzından tek kelam çıkmaz.masum 48 bolum ozeti resmi

Kokila düşüncelerin ağırğılığına daha fazla dayanamaz ve konağın kapısında bayılır. Doktor geldiğinde biraz dinlenmesini ve sakın üzülmemesini söyler. Ahem annesinin başından hiç ayrılmaz. Kokila yavaş yavaş kendine gelir ve Ahem’e şimdi ne olacak diye sorar.

Ahem sıkma canını annem şimdi dinlen her şeyin çaresine bakarım der. Kinjal ise hala Umang’ın doğru olduğuna ailesinin ise yalan söyleyip Umang’a iftira ettiğine inanır. Ahem defalarca kızsa da Kinjal bu düşüncesinden vazgeçmez.

Masum 9 Mayıs Özeti Ahem’in Çözümü

Umang’ı aramaya devam eder oysa ki telefona ulaşamıyordur. Kokila bir sonraki gün bir nebze de olsa toparlanır. Gopi’nin getirdiği yemekten dahi yemek istemeyince Dadi ona şaka yapıp bunlar da geçecek ama Kokila olmadan bu ev ayakta duramaz deyip yemesi için ikna eder.

Kokila yemeği yediğinde daha da iyileşir. Ev halkı da üzerine titrer. Raşi olan biteni annesine anlatır. Urmila Kokila’nın sözlerini hatırlatıp onlara Urmila kimmiş göstereceğim der. Kinjal Umang telefonu hala açmayınca soluğu Ahem’in karşısında alır ve sizin yüzünüzden telefonumu açmıyor diye çıkışır.

Ahem yeter artık diye ona kızar. Kinjal gidince Ahem Kinjal için verdiği kararı ev halkıyla paylaşır: Kinjal Amerika’ya giderse tüm bu olanlar düzelir der. Kokila da bu fikri kabul eder.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu