Dizi Özet

Masum 480. Bölüm Özeti 15 Temmuz Ricky Bir Adım Önde!

Masum 480. bölüm özeti 15 Temmuz Perşembe. Ricky tüm ailesi sarhoş edecek. Gaura e Bhavani yine iş başında! Detaylar Masum 480. bölüm özeti içerisinde sizleri beklerken, bu bölümde neler olacağını alt kısımda maddeler halinde kısa kısa açıklanmıştır. 

Bu Bölümde Öne Çıkan Başlıklar (Masum 480. Bölüm Özeti)

  • Guıra ve Bhavani hırsız Imli ile tanışacak
  • Gaura hırsız Daram ile evlendirmek için plan yapacak
  • Bhavani bir adına Dharam’a aşık olacak
  • Ricky tüm ailesi sarhoş edecek
  • Kokila Ricky’i yetiştirme konusunda ipleri ele alacak

Detaylar Masum 480. bölüm özeti içerisinde detaylı bir şekilde sizleri bekliyor.

Masum 480 Bölüm Özeti; Hırsız Imli’nin ağaç dalında görünmesi ile başlar. Tapınak görevlileri tapınak da yer alan mücevherleri çalan Imli’yi aramaya koyulur. Imli ağaç dalında indiği sırada, Gaura ve Bhava’nın arabasının önüne düşer. Imli aracının bozulduğunu, eve kadar götürmesini ister. Gaura ve Bhavani arabaya alınca tapınak görevlileri arkadan koşunca, Imli “Dilenciler peşimi bırakmıyor. Tapınağa yardım ettim. Şimdi peşimi bırakmıyor

Ricky Gopi’yi çileden çıkartmak için Gopi’yi sinir eder. Jaggi Ricky’nin söyledikleri laflara dayanamayıp Ricky’i alıp balkondan aşağıya sallandırır. Jaggi Gopi’den özür dilemesini, aksi halde aşağıya atacağını söyler. Ricky zor da olsa Ricky Gopi’den özür diler.

Masum 480 bölüm özeti Başlıyor!

Gaura İrmi’ye nerede bırakmaları gerektiğini sorar. Imli ise lafı değiştirip Gaura’ya nereye oturduğunu sorar. Gaura kendi evinin adresini verince, Imli de aynı yerde oturduğunu söyler. Gaura arabanda inip tapınaktan mücevher çaldığını bildiklerini, polise haber vereceklerini söyleyince, Imli ne isterse yapacağını ama polise haber vermemesini ister.

Rick kendisini balkondan aşağıya sallandıran Jaggi’ye iyi bir ders vermek ister. Jaggi Kokila’nın evde olmadığı bir vakitte kendisine saldırdığı için Kokila geldiğin de Jaggi’nin yaptıklarını söylemeyi düşünür.

Masum 480. Bölüm Özeti 15 Temmuz Ricky Bir Adım Önde

Dharam da eve gelir. Kenar da duran masayı göremediği için ayağına çarpar. Dharam hizmetçisine kızıp masayı kaldırmasını emredince, hizmetçi “Meea hanım burada durmasını istediği için yer değiştiremiyorum” der. Dharam Meera’nın artık hayatından çıktığını ve bir daha adını duymak istediğini söyler.

Rick Kokila geldiğinde sitem dolu sözlerle Gopi ve Jaggi’nin kendisine para vermediğini anlatıp Kokila’danpara ister. Kokila Ricky’i ötekileştiren Gopi ve Jaggi’ye inat Ricky’a 10,000 Rupi para verip borç olarak verdiğini söyler. Ricky ise Kokila’yı kandırdığı için kendisini zeki biri olarak görür.

Masum 480. Bölüm Özeti

Rick Kokila’dan aldığı parayı müzik aletleri satan bir yer açacağını söyleyip borç para almıştır. Çok geçmeden Modi konağının arka bahçesinde gençlerin dans ettiği müzikli şenliği gören Gopi ve Modi ailesi şok olur.

Jaggi, müziği kapatıp burada neler olduğunu sorar. Dans etmeye gelen gençlerinden biri Seeta’nın güzel bir kız olduğunu söyleyince, Sona’nın ikizleri adama kızar. Ricky ise kendi müziğini hangi cüretle kapattığını sorar. Ricky bilerek kavga çıkartmak için dik dik laf verir. Kokila ise tüm olanları dikkatle izler. Ricky bilerek Jaggi’yi sinir etmek için batı müziklerini çalıp arkadaşları ile dans etmeye yeniden başlar.

Vidya hem kendi çocuğu, hem de Meera’nın taşıyıcı anneden elde ettiği ikizlerine tek başına bakmaya çalışır. Yorgunluktan uyuya kılınca, Shravan Vidya’nın yanına gelip, hizmetçilere bebekleri verip baktırmasını ister. Lakin Vidya asla hizmetçilere vermeyeceğini ama Dharam evlenmesi halinde gelen üvey annenin iyi biri olduğunu anladığında vereceğini söyler.

Masum 480. Bölüm Özeti - Imli Gaura'nın Karşısına Çıkar

Gopi, Ricky’nin Jaggi’yi rezil etmek için yaptığı hamlesini fark edip Ricky’nin arkadaşlarının dans ettiği batı müziğine karşı, geleneksel müzikle gelip çok daha iyi bir müzik olduğunu söyler.

Rick kendi müziğini ellerinde soplarla dans eden Modi ailesine karşı sinir olur. Ricky Sona’nın elindeki sopları alıp kırar. Üstüne bir de Sona’yı itekler. Gopi Sona’nın elinden tutar. Gopi daha sonra oğlunun yanına gidip sopalarla dans edemeyeceğini söyleyip onu gaza getirir. Ricky de çok iyi oynadığını söyleyince anne ve oğul birlikte dans eder eder. Ricky bilerek Gopi’nin eline sopalarla vursa da sonunda dans Gopi’nin zaferi ile tamamlanır.

Ricky, Gopi ile dans ederken bacağını burkması nedeniyle yarışı kaybeder. Ricky odasında ayağının ağrısı ile kıvranırken, Seeta Ricky için babasından öğrendiği bitkisel ilaç yapıp getirir. Ricky sinirle Seeta’yı odasından kovar. Lakin onun yaptığı bitkisel ilacı denemek amacı ile sürünce işe yaradığını görünce şok olur.

Kokila Gopi’yi odasına çağırır. Ricky’i kendi kültüründe değerlendirmesi gerektiğini, Modi ailesinin kültürünü öğretmeye çalışmamasını ister. Bundan sonra Ricky ile uyum konusunda ki tüm ipleri devraldığını açıklar. Gopi oğlunu istediği gibi yetiştiremediği için sinirle Kokila’nın odasında çıkar.

Guara Vidya’yı kandırmak için mahallenin kısmet bulan kadının arayıp Dharam için kısmet bulmasını ister. Daha önceden planladıkları hırsız Imli bir anda Divya olarak Dharam ile izdivaç kuran kadın olarak karşılarına çıkar.

Ricky Kokila’yı kendisine tamamen bağlamak için onun istediği geleneksel kıyafeti giyip Modi ailesini karşısında çıkınca tüm aile batılı tarz da yetişen Ricky’nin yöresel kıyafetleri giydiğini görünce çok olurlar. Masum 480. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

Masum 15 Temmuz Perşembe Özeti

15 Temmuz Perşembe günü kanal 7 ekranlarına gelecek olan Masum 15 Temmuz özeti kaldığı yerden devam ediyor.

Tüm aile yöresel kıyafetle karşılarında duran Ricky’yi görünce şaşkınlıklarını gizleyemezler. Jaggi bile alay eder. Ricky dini tören için Sona ile birlikte mutfağa gidip tatlı hazırlar. Helva işini tamamladıktan sonra Kokila, Ricky’den aarti (dini töreni yöneten kişi ) yapmasını ister.

Ricky’in yaptığı tatlıdan yiyen herkes çocukça davranmaya başlar. Tatlılardan henüz yemeyen Gopi ailesini bu halde görünce şok olur. Durumu hemen anlayıp Ricky’e kızar. Tatlılara ne karıştırdığını sorar. Ricky ise herkesin çok mutlu olduğunu söyler.

Masum 15 Temmuz Perşembe Özeti - Ricky Eğlence düzenler

Tüm Modi ailesi ciddi derece de sarhoş olur. Gopi bu durum karşısında sinir olurken, bu durum karşısında Ricky çok ama çok eğlenir. Jaggi yarı sarhoş bir halde Ricky’e kızıp, annesini her defasında rezil edip güvenini boşa çıkardığını, oysa kendisi onun sevgisini kazanmak için dur durak bilmeden çalıştığını söyler. Gopi ise sarhoş olmadığı için Jaggi’nin itiraflarını duyar. Kaynak dizicenter.net

Dharam hizmetçisine yarı çıplak bir halde masaj yaptırırken, hizmetçi masaj yağını yanlışlıkla döker. Bhavani kayıp düşeceği sırada Dharam onu tutar. O andan itibaren Bhava’nin aklına Dharam girer. Oysa Bhavani Seeta’nın babası ile evlidir.

Gopi Ricky’yi aileye karşı uyumunu sağlama işini devralan Kokila’nın ilk hamlesinde, Ricky tüm aileyi sarhoş etmesinin hesabını Kokila’ya sormaya gider. Lakin Ricky hemen Kokila’nın odasına gidip bir önceki gün herkesi sarhoş ettiği için özür dileyip Gopi’nin hamlesini boşa çıkartır. Kaynak dizicenter.net

Devamı Masum 481. bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak. Şimdilik Masum 480. bölüm özeti burada son buldu.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

6 Yorum

  1. Samsyklyk. 60 yasdan son oylenip ya birine asyk bolup. Ters gorelde gorkezyaler adamlara. Diziyi yayindan kaldirin bence.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu