Dizi Özet

Masum 482. Bölüm Özeti 17 Temmuz Ricky Ava Giderken Avlandı!

Masum 482. bölüm özeti 17 Temmuz Cumartesi. Ramakant Seeta’yı kaçırıp Modilerden para koparmak isterken, Seeta’nın ilk nişanlısı Seeta’yı kaçıracak. Ramakant ve diğerleri de Seeta’yı kurtarmak için harekete geçecek! Detaylar Masum 482. bölüm özeti içerisinde sizleri beklerken, bu bölümde neler olacağını alt kısımda maddeler halinde kısa kısa açıklanmıştır. 

Bu Bölümde Öne Çıkan Başlıklar (Masum 482. Bölüm Özeti)

  • Ramakant sevgilisi ile Modi konağına gelecek
  • Jaggi Ricky’e tokat atıp bayıltacak
  • Ricky, Jaggi hakkında suç duyurusunda bulunacak
  • Gopi Ricky’den özür dilecek
  • Ramakant Seeta’yı kaçırmak isteyecek
  • Seeta’yı Ramesh kaçıracak
  • Ricky de Seeta’yı kurtarmak için canını feda edecek

Detaylar Masum 482. bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor.

Masum 482 Bölüm Özeti; Ramakant’ın Modi konağına gelmesi ile başlar. Kokila yanında ki kızı görünce bu ne terbiyesizlik diye çıkışır. Ricky’e açık açık Neha’nın kim olduğunu sorar. Ricky de kız arkadaşı olduğunu söyleyince, Kokila Neha’yı misafir odasına götürmek ister. Ancak Ricky “ya sen safsın yada bir şey bilmiyorsun. Bu kız benimde odada kalacak. Kimse de bizi rahatsız etmesin!” deyip kendi odasının kapısını kilitler.

Masum 482 bölüm özeti Başlıyor!

Kokila hemen Urmila’dan Gopi ve Jaggi’yi aramasını ister. Bu sırada eve gelmekte olan Gopi ve Jaggi içeri girer. Neler olduğunu sorar. Kokila da Ricky’nin kız arkadaşı ile aynı yatakta uyuduğunu söyleyince, Jaggi kapıyı kırar.

Ricky yarı çıplak bir halde yakalanır. Jaggi Ricky’e okkalı bir tokat atar. Ricky hem sarhoş, hem de yediği dayağın şiddeti ile olduğu yere sızıp kalır. Jaggi Ramakan’ın bar da tanıştığı Neha’nın da gitmesini ister. Ancak o da ne? Kız tam bir yapışkan. Gitmek istemediğini, Ramakant’ın odasına kalacağını söyleyince, Jaggi kızı kolunda tutup zorla dışarı atar.

Gaura’nın evinde Bhavani Dharam’ın yeni eşi Imli’yi öldürmeye karar verir. Zira Dharam ile arasında ki tek engelin Imli olduğuğunu düşünür. Bu durumu önceden fark eden Vidya, Bhavani’nin Imli’ye içirmek istediği meyve suyunu kendisi alır.

Imli kendisine yeni bir meyve suyu koyup içer. Vidya da içinde ne olduğunu bilmediği meyve suyunu içiyor gibi yapıp Bhavani’nin planını bozar. Dharam ile Imli bir diğer adı ile Divya poja töreni için yan yana otururlar.

Masum 482. Bölüm Özeti 17 Temmuz Ricky Ava Giderken Avlandı
Masum 482. Bölüm Özeti 17 Temmuz Ricky Kafasına Sopa Yer

Din görevlisi gerekli duaları ettikten sonra Dharam ile Divya Gaura’nın ayaklarına dokunur. Bhavani de kıskançlıktan kudurur. Vidya tüm bu olanlara bakıp, Bhavani’ye asla şeytani planlarını devreye koyamayacağını dillendirir.

Ertesi gün Modi konağının zili çalar. Gelen üç polis memururdur. Herkes ne için geldiğini anlayamaz. Kokila memurlara neden geldiklerini sorar. Polis memuru Jaggi’nin Ramakant’ı darp edip, öldürmeye teşebbüs ettiği yönünde şikayet aldıklarını, bundan dolayı Jaggi’yi tutuklamaya geldiklerini söyler.

Gopi ve Kokila olayın farklı bir boyutu olduğunu, Jaggi kasten yapmadığını ileri sürer. Bu sırada Ricky alt kata gelir. Jaggi’den şikayetçi olduğunu, kendisini darp ettiğini söyler. Gopi oğluna hemen şikayetini geri çekmesini ister.

Ricky de bir şartla şikayetini geri çekeceğini, herkesin içinde Gopi’nin kendisinden özür dilemesi halinde Jaggi’yi affedeceğini söyler. Jaggi asla yapmamasını söylese de Gopi kendi oğlu Ramakant’tan özür diler. Polis memurları da evden ayrılır.

Masum 482. Bölüm Özeti

Gopi dualı tatlı dağıtırken Jaggi’yi banyonda kendi kot pantolonuna sopa vururken bulur. Ne yaptığını sorar. Jaggi de hırsını pantolonundan aldığını, Ricky’i dövemeyeceği için hırsını bu şekilde aldığını söyler. Gopi Jaggi’nin gönlünün alır ve onun sakinleşmesini sağlar.

Sona ve Urmila’nın Ricky hakkında konuşurlar. Saygısız ve kibirli biri olduğunu, evde herkesi rahatsız ettiğini, en çokta emanet olan Seeta’yı rahatsız ettiğini, oysa Gopi için Seeta çok önemli olduğunu söylediği sırada Ricky bu konuşmaları duyar. Modilerden nasıl para koparacağını bildiğini, Seeta’yı kaçırıp fidye istemeyi düşünür.

Masum 482. Bölüm Özeti - Ramakan Annesinin Özür Dilemesini İster

Bhavani Vidya’nın Dharam ile kendisi arasında bir aşk olmasına neden engel olduğunu anlayabildiğini ama hırsız Divya ile Dharam’ın yan yana gelmesine nasıl müsade ettiğini merak eder. Hemen Vidya’nın odasına gider. Bu sırada Vidya ile Divya (Imli) Bhava’nin tuzağına düşmediğini söylemektedir. Bhavani konuşmanın bir kısmını duyar.

Kokila tapınağa gidip dua etmeleri gerektiğini söyler. Ricky ise her gün tapınağa gittiklerini, orada kalmalarının daha doğru olacağını alaycı bir dille söyler. Sonra aklına Seeta’yı tapınakta kaçırabileceği gelir. Kendisi de sonradan tapınağa gelmek ister.

Bhavani, Gaura’ya Vidya ve Divya’nın birlikte olduğunu ve bir şeyler planladıklarını bildirir. Gaura şok olur. Zira Divya’yı eve kendileri getirmiştir. Ancak ona rağmen Divya kendilerine değil, Vidya’ya yardım etmektedir. Kaynak: dizicenter.net

Seeta tapınakta lazım olan poja eşyalarını arabadan almak için gider. Ricky de çaktırmadan Seeta’nın peşinden gider. Seeta arabaya binmeden Ricky yetişir. Ona kırmızı bir gül hediye eder. Zaten Ramakant’a açık olan Seeta hemen gülü koklar.

Ricky gülün içine uyku ilacı sıktığı için Seeta olduğu yere bayılır. Ricky tam Seeta’yı arabaya taşıyacağı sırada kafasına demir sopa ile Seeta’nın ilk nişanlısı vurur. Ramakant bayılınca Seeta’yı arabasına koyup onu kaçırır. Masum 482. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

Masum 17 Temmuz Cumartesi Özeti

17 Temmuz Cumartesi günü kanal 7 ekranlarına gelecek olan Masum 17 Temmuz özeti kaldığı yerden devam ediyor.

Sona’nın ikizleri bu olayı görünce Ricky’den kalkmasını ve Seeta’yı kurtarmasını ister. Ricky kalkıp arabaya binmek istese de arabanın anahtarı çalışmaz. Sona’nın ikizleri kendi kaykayını Ramakant’a verir. Ramakant da kaykay ile arabanın peşine düşer. Sona’nın ikizleri Jai ve Veeru hemen olayı Modi ailesine anlatır. Gopi ve Jaggi arabanın peşinden giderler. Kaynak: dizicenter.net

Ricky kaykay ile Seetayı kaçıran adamların aracına yetişir. Yolda bulduğu bıçağı adamların arabasının tekerine atar ve lastik patlar. Kötü adamlar kaza yapar. Adamlar Ricky’in darp etmeye başlasa da Seeta adamların yüzüne kum atınca, Ricky adamları darp edip hemen oradan uzaklaşır.

Masum 17 Temmuz Cumartesi Özeti - Vidya Elini Yaralar

Bhavani Divya’yı tehdit ettiği için Vidya’nın yoğuracağı hamurun içine cam parçaları koyduğunu söyleyemez. Bhavani ile Gaura konuşmaya dalınca, Divya masanın üzerine tuz döküp, tuzun üzerine parmağı ile unun içerisinden cam olduğunu haber verir. Vidya canını çok az yakacak şekilde eline cam batmasını sağlar. Gaura da bu olaydan haberdar olduğu için yalandan panik oluyor gibi yapar.

Ramakant ve Seeta kötü adamlardan kurtulabilmek için ormana girmek zorunda kalır. Gopi ve Jaggi de bisikletle olay yerine ulaşır. Kötü adamların ormana girdiğini anlayınca Jaggi hemen polisi haberdar edip, ormana girer. Seeta ve Ricky bir kaç defa kötü adamlarla karşılaşsa da her defasında onları yenip kaçmaya devam ederler.

Devamı Masum 483. bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak. Şimdilik Masum 482. bölüm özeti burada son buldu.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir Yorum

  1. Ayna ayna ayna söyle bana bu dizine zaman bitejek yada en azindan Filizcim ne zaman yeni özet yazicak bari onu söyle😁

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu