Dizi Özet

Masum 483. Bölüm Özeti 18 Temmuz Seeta ile Ricky Evlenecek!

Masum 483. bölüm özeti 18 Temmuz Pazar. Ricky’i yılan sokacak. Seeta onu kurtaracak. Bhvani eve elinde resimle gelip Seeta’nın namusuna laf edince Ricky Seeta ile evlenmek isteyecek! Detaylar Masum 483. bölüm özeti içerisinde sizleri beklerken, bu bölümde neler olacağını alt kısımda maddeler halinde kısa kısa açıklanmıştır. 

Bu Bölümde Öne Çıkan Başlıklar (Masum 483. Bölüm Özeti)

  • Ormanda Ricky ile Seeta saklanacak
  • Karanlıkta Ricky’i yılan sokacak
  • Seeta zehri çıkarırken Bhavani’nin adamları resim çekecek
  • Seeta Ricky’i Modi konağına getirmeyi başaracak
  • Bhavani, Seeta ile Ricky evlilik dışı ilişki yaşadıklarını söyleyecek
  • Ricky Seeta’nın namusunu kurtarmak için onunla evlenmeye karar verecek

Detaylar Masum 483. bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor.

Masum 483 Bölüm Özeti;

Gaura ile Bhavani arasında ki konuşma ile başlar. Bhavani, Divya ile Vidya’nın beraber hareket ettiğini söylese de Gaura Vidya’nın Divya ile olamayacağını söyler. Bunun üzerine Bhavani, Vidya’ya güvenerek büyük hata yaptığını dile getirir.

Masum 483 bölüm özeti Başlıyor!

Polis memuru Seeta ile Ricky’nin izine henüz rastlayamadıklarını ama yakında onları bulacaklarına dair Gopi ve Jaggi’ye bilgi verdikten sonra ormanda gece geç saatler de kalmamalarını, ertesi gün gelmelerini istese de Gopi yakınlarda ki tapınağın içerisinde bekleyeceklerini söyler.

Masum 483. Bölüm Özeti 18 Temmuz Seeta ile Ricky Evlenecek
Masum 483. Bölüm Özeti 18 Temmuz Pazar Seeta ile Ricky Evlenecek

Gura eve gelir. Din görevlisinden Dharam ile Divya’nın evlenme tarihini kesinleştirdiğini, dört gün sonra nikahın kıyılacağını söyler.

Kokila, Modi konağında biri torunu biri de emanet olan Seeta’yı koruması için dua ederken, yanına Urmila gelir. Halen Ricky ve Seeta hakkında bir bilgi olup olmadığını sorar. Kokila da henüz iyi yada kötü anlamda bilgi gelmediğini söyler.

Ricky, Seeta’ya hava çok soğuyunca ormandan çıkmaları gerektiğini, aksi halde gece sıkıntı yaşayabileceklerini söyler. Bu sırada Seea’nın kolunun kanadığını fark eden Ricky, hemen kendi kıyafetini yırtıp Seeta’nın kolunu sarar.

Masum 483. Bölüm Özeti

Bhavani, Dharam’a aşık olduğu için Divya ile Dharam’ın evliliğini durdurmak isterken, Vidya’nın alay konu olmasına sinir olur. Düğün sırasında ne yapıp edip, bu nikahı engellemesi gerektiğini düşünür. Bu sırada Bhavani’nin eşi Keshav, Bhava’nin neden dalgın olduğunu sorar. Bhavani kaçamak cevaplar verir.

Ormanın içinde Ricky’i yılan ısırır. Seeta hemen zehre müdahale eder. Yapraklardan zehrin etkisini azaltacak ilaç uygular. Kokila Modi ailesine Gopi ve Jaggi’nin aramalara katılamadığını ama yakınlardaki tapınakta Seeta ve Ricky bulunana kadar gelmeyeceğini haber verir.

Gaura, Dharam için evlilik için gerekli malzemeleri getirir. 4 gün sonra düğün yapılacağını haber verir. Divya’nın moralinin bozuk olduğunu görünce, Gaura onu gelini yapacağını, sakin kendisine bir oyun oynanasını söyler. Divya da sonuna kadar itaat edeceğini haber verir.

Gopi yemek yemeden içmeden dua etmeye devam edince, Jaggi güçsüz düşeceğini, en azında su içip dua etmesini istese de Gopi oğlu ve kızı gelene kadar yemeyeceğini söyler.

Seeta, yılanlar tarafından sokulan Ramakan’ı kurtarmak için yola çıkar. Yoldan geçen arabaya taşır. Araba ile yakınlardaki tapınağa ulaşırlar. Jaggi hemen onları fark edip yardım eder. Her ikisini eve getirirler. Masum 483. Bölüm özeti devam ediyor.

Masum 483. Bölüm Özeti - Seeta ile Ricky Ormanda
Masum 483. Bölüm Özeti – Seeta ile Ricky Ormanlık alanda

Doktor Ramakanth’ı tedavi eder ve Seeta’nın bitkisel tedavisi nedeniyle zehir etkisinin azaldığını, aksi takdirde Ramakanth’ın öleceğini söyler. Kısaca Seeta, Ramakant’ın hayatını kurtardığını açıklar. Kokila torunu Ramakant’ı kurtardığı için Seeta’ya teşekkür eder. Seeta, Ramakanth ile geçirdiği bir gün boyunca yaşadığı kendince romantik anları hayal eder.

Modi ailesi, Ricky’in kurtulması için evde tören düzenler. Bu törene çevredeki çocuklar ve komşular da davet edilir. Tören sırasında davullarla içeri giren Bhavani, elinde süslediği resim çerçevesini masanın üzerine koyar. Herkes resimde ne var diye merak eder.

Bhjavani resmin üzerindeki hediye paketini çıkarınca, ormanda Seeta ile Ricky’nin romantik anlarını anlatan resimler olduğu ortaya çıkar. Seeta şok olur. Ev halkıda ormanlık alanda Ricky ise Seeta’nın yakınlaştığını düşünür.

Dini törene gelen komşular, Modi ailesinin ahlaksız insanlar olduğunu söyleyip sinirle çıkar. Seeta ile evlenmek isteyen Ramesh gelir. Bhvani Gopi’ye Seeta’yı evde önce hizmetçi daha sonra oğlu için cariye olarak tuttuğunu söyler.

Masum 483. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

Masum 18 Temmuz Pazar Özeti

18 Temmuz Pazar günü kanal 7 ekranlarına gelecek olan Masum 18 Temmuz özeti kaldığı yerden devam ediyor.

Ramesh ilk başta Seeta’yı kaçıran kişinin Ricky olduğunu, kendisi tesadüf eseri tapına giderken karşılattığını, Rick’nin Seeta’ya çiçek verdiğini ve akabinde bayıldığını, Rick Seeta’yı kaçırmadan araya girip kendisinin kaçırdığını, hatta Ricky’nin Seeta’ya verdiği çiçeğin içindeki bayıltıcı kimyasalın olduğuna dair raporu sunar.

Gopi ve Kokila Seeta’ya dönüp “Doğru mu bu” der. Seeta başını sallar. Bunun üzerine Gopi Ricky’ye sorar. Ricky de doğru olduğunu söyleyince, Gopi oğluna okkalı bir tokat atar. Gopi oğlunu evden kovar. Kokila ise söyleyeceklerini dinlemesini, akabinde karar vermesini ister.

Ramesh Seeta’nın yanına gidip namusunu temizleyeceğini, onunla evlenmek istediğini söyler. Ancak Seeta evlenmek istediğini söyleyince Ramesh sinirlenir. Ricky ortada bir iftira olduğunu, Seeta’nın namusunun kirlenmesine asla müsade etmeyeceğin, bundan dolayı Seeta ile kendisinin evleneceğini söyler. Gopi ise Seeta’nın alınıp satılan bir eşya olmadığını, Seeta istediği kişi ile evlenebileceğini söyler.

Masum 18 Temmuz Pazar Özeti - Gopi Ricky'e Tokat Atar
Masum 18 Temmuz Pazar Özeti – Gopi Ricky’e Tokat Attığı An

Kokila, Seeta’ya Ricky ile evlenmek isteyip istemediğini sorar. Seeta cevap vermeden araya Ricky girer. Çok günah işlediğini ama evlendikten sonra hata yapmayacağına dair söz verir. Sonrasında kendisi ile evlenmeyi isteyip istemediğini sorar. Seeta utanarak başını sallar.

Ricky odasında düşüncelere dalar. Bu sırada içeri Seeta girer. Ona baskı altında kalıp kendisi ile evlenmek istediğini, bu kararında dönmesi gerektiğini söylese de Ricky baskı altında olmadığını söyler. Uzaktan ikiliyi izleyen Kokila Ramakant ile Seeta’nın birbirini sevdiğini dile getirir.

Bhavani Modi konağında Ricky ile Seerta’nın düğünü olduğunu ama kimse Vidya’yı çağırmadığını açıklayınca, Vidya’nın canı sıkılır. Modi konağında düğün hazırlıkları başlar. Gopi Antara’nın tüm mal varlığını Ricky’e verir. Lakin Ricky bunu kabul etmez. Urmila ise Ricky gibi birisi bu kadar çabuk değişemeyeceğini düşünür.

Devamı Masum 484. bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak. Şimdilik Masum 483. bölüm özeti burada son buldu.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu