Dizi Özet

Masum 484. Bölüm Özeti 19 Temmuz Jaggi’ye Kamyon Çarptı!

Masum 484. bölüm özeti 19 Temmuz Pazartesi. Gaura Jaggi öldürmek için adamına haber gönderecek. Guara’nın adamı Jaggi’ye kamyonu ile çarpacak! Detaylar Masum 484. bölüm özeti içerisinde sizleri beklerken, bu bölümde neler olacağını alt kısımda maddeler halinde kısa kısa açıklanmıştır. 

Bu Bölümde Öne Çıkan Başlıklar (Masum 484. Bölüm Özeti)

  • Seeta gelinliğini giyecek
  • Ricky balkonda kaçıp düğüne gündelik kıyafetle gelecek
  • Gopi’yi kandırdığını, tapuları almak için oyun oynadığını söyleyecek
  • Gopi oğlunu evden kovacak
  • Seeta düğün sonrasında artık hakkını savunan bir kız olacak

Detaylar Masum 484. bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor.

Masum 484 Bölüm Özeti; Modi ailesi düğün hazırlıkları yapması ile başlar. Urmila Jaggi’nin ne çabuk da evlenmeye karar verdiğini bir türlü anlayamaz.

Gopi Seeta’ya gelinlik giydirip, ona altın mücevherler takar. Jaggi kendi soyundan bir evladı olmasa da birden torun sahibi olduğunu, evlat sahibi olup kızını evlendirdiğini söyleyip dalga geçer.

Gopi daha sonra Ricky’yi hazırlar. Gelinin hazır olup davetliler gelene kadar Ricky’den odasında kalmasını söyler. Gopi daha sonra alt kata indiğinde Vidya ve Shravan’ın geldiğini görür. Hemen onların yanına gider ve onlarla selamlaşır.

Masum 484. Bölüm Özeti - Jaggi'ye Kamyon Çarptı
Masum 484. Bölüm Özeti – Jaggi’ye Kamyon Çarptı – Jaggi Ölecek Mi

Sona, Seeta’ya gelinlik giydirir. Kokila ve Urmila Seeta’nın çok güzel göründüğünü söyler. Vidya da her ne kadar Modi soyundan olmasa da Modi ailesinin evlenmeyen son ferdi olan Ricky’nin başına takacağı damatlık nişanesini takar. Bir kaç dakika sonra alt kata gelmesini, gelinin alt katta onu beklediğini söyler.

Bhavani, Seeta’nın evlenmesine mani olmak ister. Ancak davetlilerin arasında Seeta’yı kaçıramayacağı için bir şeyler yapması gerektiğini düşünür.

Masum 484. Bölüm Özeti

Bhavani henüz alt kata gelmeyen damadı kaçırmalarını emreder. Ricky kıyafetini giyince başı döner. Tolu ve Sona Ricky’i getirmeye gittiklerinde odanın dağılmış halde olduğunu, Ricky’nin de odada olmadığını görünce şok olurlar. Tolu ve Sona Ricky’nin odasında olmadığını haber verirler.

Jaggi hemen odaya geldiğinde balkonda çarşafları görünce, ilk etap da Ricky’nin kaçtığını düşünürler. Zira birden bire evlenme kararı alan Ricky, bu kararında hiç de güven vermemesine rağmen, Seeta ile Ricky’nin evlenmesine mani olamamışlardı. Şimdi Ricky’nin kaçmasına bu çerçevede değerlendirirler.

Kokila, Ricky’nin odasında olmadığını Seeta’ya söyler. Seeta evde bir yer de şaka yapmak için saklandığını söyler. Henüz Ricky’in kendisini terk ettiğini düşünemez. Bu arada Bhavani’nin adamları Bhavani’yi arayıp, Ricky’i odasında bulamadıkları için kaçıramadıklarını söyler.

Masum 484. Bölüm Özeti - Ricky Evlenmekten Vaz Geçer
Masum 484. Bölüm Özeti – Ricky Vaz Geçti

Bhavani Ricky’i kaçıramadığı için düğüne elini kolu sallayarak girer. Gopi oğlunu kaçırdığını düşünüp Bhavani’ye kızar. Bhavani ise Ricky’i kaçırmadığını söylediği sırada içeri Ricky girer. Hem de gündelik kıyafetleri ile gelince herkes şok olur.

“Bu ne hal. Senin burada düğünün var. Oysa sen damatlıkları çıkartıp gündelik kıyafetler giymişin!” (Masum 484. Bölüm Özeti) Gopi Modi

Diyerek oğluna tepki gösterince, Ricky gülerek “okuma yazma bilmeyen, cahil bir kızla nasıl evleneceğimi düşündün Gopi Modi! Beni bu cahil kıza mı layık gördün? İşte benim etrafımda ki kızlar!” deyip arkadaşlarını çağırır. Bir anda Ricky’nin etrafı kızlarla dolar.

Seeta ise tüm bu olanları izledikten sonra gülmeye başlar. Kokila ve Urmila Seeta’nın yaşadığı olay nedeniyle şok geçirdiğini düşünür.

Seeta, Ricky’ye güler. Herkes şok olur. Sonrasında Seeta der ki; “Tüm bu olayı, bana sevdiğini söylediğin o sözcüklerin hepsi senin için canını bile feda edebilecek bir anneni yenmek için yapmışın. Oysa Gopi’den malları istemiş olsaydın, paraya tamah etmeyen Gopi bunları zaten sana verecekti!” der.

Bunun üzerine Bahvani araya girip “Hiç merak etme. Seni gelinlikle ortada bırakmam. Seninle evlenmeyi bekleyen Ramesh var” deyince, Seeta üvey annesine kızar. Kimseye ihtiyacı olmadığını, daha önce sessiz kaldığını ama artık susmayacağını ve hakkını savunacağını söyler.

Seeta odasına gider ve mücevherlerini çıkarır. Ricky’nin kendisine evlenme teklif ettiği anı hatırlayıp ağlar. Jaggi Seeta’nın yanına gidip ağlamamasını, “her şerde bir hayır vardır” diyerek onu motive eder.

Davetliler evden ayrılır. Kokila ailesiyle evi temizler. Jaggi içeri girer ve Ricky’nin Seeta’ya ihanet ederek büyük bir hata yaptığını ama artık Seeta eskisinden çok daha güçlü ve hakkını savunan biri olduğunu söyler. Masum 484. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

Masum 19 Temmuz Pazartesi Özeti

19 Temmuz Pazartesi günü kanal 7 ekranlarına gelecek olan Masum 19 Temmuz özeti kaldığı yerden devam ediyor.

Gelinlikle ortada kalan Seeta kabuğuna çekilmiştir. Gopi, oğlunun ihaneti sormasında öz kızı gibi sevdiği Seeta’nın ortada kalmasına Gopi çok üzülür. Odasından çıkmaz. Yemeden içmeden kesilir. Urmila ve Jaggi ona yemek yedirmeye çalışsa da başarılı olamaz.

Jaggi yemek almak için dışarı çıktığında bir hırsız Jaggi’nin boynundaki kolyeyi çalar. Jaggi peşinden gidince, hırsız kolyeyi restoran girişine fırlatır. O sırada Dharam’ın düğünde eve gelecek yemekleri seçmeye giden Gaura’nın ayaklarına kolye düşer. Gaura kolyeyi bakınca “Guara tehlikeli” yazısını görünce şok olur. Hemen aklına Urvashi’nin boynunu kestiği sırada Urvashi kanla yazdığını hatırlar. Bu sarada Jaggi gelip kolyesini ister. Gaura vermemek için dirense de Jaggi kolyesini alıp boynuna takar.

Hindistan da evli bayanlar eşleri için oruç tutar. Kokila son olayda Jaggi, Ahem gibi düğünde çalıştığını ve bir eşin yapması gereken her işi yaptığını, bunda dolayı Gopi’den Jaggi için oruç tutmasını ister. Jaggi de bu sırada içer girer. Gopi’nin oruç tutup tutmayacağını sorar. Gopi oruç tutacağını söyleyince Jaggi Gopi’ye kırmızı sari (Kıyafet) hediye eder.

Masum 19 Temmuz Pazartesi Özeti - Seeta Ricky'in Yanına Gider
Masum 19 Temmuz Pazartesi Özeti – Seeta ile Ricky konuşur

Ricky Modi konağında kovulduğu için otel de kalır. Seeta Ricky’i arayıp önemli bir konuda konuşmak istediğini söyler. Ricky bu sırada garsonla konuştuğu için Seetan’nın dediklerini anlayamaz ve telefonu kapatır. Seeta, Ricky ile konuşmak için otele gitmesi gerektiğini düşünür.

Ricky otel odasında alkol alırken Hindistan’da son saatleri olduğunu, yakında Singapur’a döneceğini ve zengin bir hayat yaşayacağını düşünür. Guara, Jaggi’nin elindeki kolye yüzünden başının belaya gireceğini düşündüğü için adamlarına Jaggi’yi öldürme emri verir.

Gaura’nun evinde Dharam ile Divya’ın evliliği için gerekli ritüeller yapılır. Bhavani Dharam’ın yüzüne zencefil sürer. Seeta, Modi konağında gidip Ricky ile buluşur. Ricky onu aşağılayıp evlenmeyeceğini söyler. Seeta ise polisin onu aradığını, hakkına yakalama kararını çıktığını haber verir. Tek çaresi ise Modi konağına geri dönmek olduğunu söyler.

Jaggi yolda giderken Gaura’nın adamı Jaggi’ye çarpar. Jaggi kanlar içinde kalır. Guara’nın adamı Jaggi’nin boynundaki kolyeyi alır. Jaggi ise yerde ağır yaralı olarak yatmaktadır.

Bhavani Divya’yı öldürmek için onun içeceğine zehir katar. Divya bir türlü meyve suyundan içmez. Her defasında başka bir işle ilgilenmesi gerektiğinden meyve suyuna vakit kalmaz. Bir ara Gaura meyve suyunu içecek olsa da Divya’ya ait olduğunu düşünüp bardağı geri bırakır.

Devamı Masum 485. bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak. Şimdilik Masum 484. bölüm özeti burada son buldu.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

2 Yorum

  1. Masuma ne oldu merak ettim baş tacimin sonlarindada böyle yaparsaniz hiç başlamasaydınız.pazar günü 5 bölümü verecem demistiniz.hala yook

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu