Dizi Özet

Masum 485. Bölüm Özeti 20 Temmuz Jaggi Artık Yürüyemeyecek!

Masum 485. bölüm özeti 20 Temmuz Salı. Jaggi ameliyat sonrası yürüyemez. Doktorlar Jaggi’nin ileride yürümeyeceği konusunda açıklamalar da bulunur. Bhavani’nin kocası balkondan düşüp ölür! Detaylar Masum 485. bölüm özeti içerisinde sizleri beklerken, bu bölümde neler olacağını alt kısımda maddeler halinde kısa kısa açıklanmıştır. 

Bu Bölümde Öne Çıkan Başlıklar (Masum 485. Bölüm Özeti)

  • Jaggi hastaneye kaldırılacak
  • Gopi yerden yatan yaralıya yardım etmeyecek
  • Jaggi ameliyat sonrası yürüyemeyecek
  • Bhavani Divya’yı öldürmek isteyecek
  • Bhavani’nin kocası zehirli meyve sunu içip ölecek

Detaylar Masum 485. bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor.

Masum 485 Bölüm Özeti; Kaza sonrasında Jaggi’nin yerde yatması ile başlar. Bu sırada Gopi de araba ile tapınağa gitmektedir. Bir anda yol durunca Gopi ne olduğunu merak eder. Arabadan inip ne olmuş diye bakınca, yandaki şoför bir adamın kaza geçirdiğini söyler. Gopi de arabası ile başka yoldan gider.

Masum 485 bölüm özeti Başlıyor!

Jaggi’nin başındaki adamlar hastaneye kimin götüreceği konusunda tartışırlar. Hiç kimse arabasına alıp yaralıyı hastaneye götürmek istemez. Bu sebeple tartışırlar. Yakınlardan geçen başka bir adam, yaralının yanına gelip kavga eden adamlara kızıp, hemen ambulansı arar. Gelen ambulans ile Jaggi hastaneye kaldırılır.

Gopi ise yer de yatan hastanın kim olduğunu bilmeden tapınağa gidip dua eder. Kokila Jaggi’yi arasa da ulaşamaz. Gopi’yi arar. Gopi de Jaggi’ye ulaşamadığını söyleyince, Urmila eve Jaggi gelsin cezasını vereceğim der.

Masum 485. Bölüm Özeti - Jaggi Tekerlekli Sandalyeye Mahkum
Masum 485. Bölüm Özeti – Jaggi Hastanede

Hastane görevlileri Jaggi’nin kimlik bilgilerinden kaldığı evin adresine ve telefonuna ulaşırlar. Hemen Modi konağını arayıp, Jaggi’nin kaza geçirdiğini, hemen hastaneye gelmesini ister. Bunu duyan Modi ailesi şok olur.

Gaura’nın evinde, Bhavani masaya koyduğu meyve suyunu içtiğinde artık Dharam ile önünde hiç bir engelin kalmadığını düşünür. Bhavani’nin kocası Keshav, Divya’nın odasına gidip büyük olarak gelini tebrik eder. Bu sırada susadığını hissedince, masada duran meyve suyunu içer. Gelinin odasında çıktıktan sonra daralır. Balkona çıkınca kendisinden geçer ve balkonda aşağıya düşer. Düştüğü yerde Bhavani’nin kocası Keshav ölür. Bahvani kocasının öldüğüne içten içe sevinirken, dışarıdan herkese karşı yalandan ağlar.

Gopi, Modi ailesiyle hastaneye ulaşır ve jaggi’yi sorar. Hemşire Jaggi’nin ameliyata girdiğini haber verir. Meraklı ve kaygı dolu bekleyiş başlar. Jaggi’yi getiren adamdan Jaggi’nin nasıl ve nerede kaza geçirdiğini sorar. Adam da kazanın tam adresini verince Gopi şok olur. Zira bir saat önce kendisi o yoldan geçerken kaza olduğunu, bundan dolayı yaralıya yardım etmek yerine, yolunu değiştirdiği için Jaggi’nin şu an ölüm tehlikesinin bulunduğunu düşünür.

Masum 485. Bölüm Özeti

Doktor Jaggi’yi ameliyat sonrasında Jaggi’nin hastaneye çok geç ulaştırıldığını, bundan kaynaklı olarak Jaggi’nin durumu ağırlaştığını, ellerinden geleni yaptıklarını açıklar. Bu sırada Jaggi’nin kan kaybının arttığını söyleyen hemşire gelir. Doktor müdahale ettikten sonra dışarı çıkar. Kokila Jaggi’yi kurtarması için ne kadar para harcanması gerekiyorsa harcamasını ister.

Seeta hastane de Jaggi için dua ettiği sırada Vidya onu arar. Babası Keshav’ın geçirdiği kaza sonrasıda öldüğünü haber verince Seta şok olur. O şokla Dharam’ın evine gider. Bhavani yalandan ağlarken, Gaura da Bhavani’nin gerçekten ağladığını zannedip onu ikna etmeye, moral vermeye çalışır.

Olay yerine polisler gelir. Ölümün şüpheli olduğunu, yakılmadan önce otopsi yapılması gerektiğini söyler. Dharam da ne gerekiyorsa yapmalarını ister.

Gopi koşarak ameliyat koridorlarından çıkar. Sona ve Tolu da peşinden gider. Gopi tapınağa gidip Ahem’i kaybettiğini ama bugün arkadaşı Jaggi’yi kaybetmek istemediğini, bu konuda Jaggi’ye yardım etmesi için dua eder. Gopi tapınak da kendinden geçercesine dua ederken, Jaggi’nin de kalbi durur. Hemen müdahale ettikten sonra Jaggi kendisine gelir. Gopi ise durmadan dua ettiği için bayılır.

Masum 485. Bölüm Özeti - Jaggi Ameliyat Olur
Masum 485. Bölüm Özeti – Jaggi Ameliyat Olduğu An

Ricky tüm olaylardan habersiz keyfine bakar. Seeta Gaura’nın evinden hastaneye gider. Yolda Ricky ile karşılaşınca, Ricky şöyle der.

“Artık yeter. Bıktım beni takip etmenden!” (Masum 485. Bölüm Özeti) Ricky Modi

Deyince, Seeta öz babasını az önce kaybettiğini, Jaggi’nin ise şu an ölüm kalım savaşı verdiğini, kendisine araba çarptığını söyler. Ricky bunun üzerine ne yapacağını bilemez. Sonra aklına Antara (üvey annesi) gelir. Kendi annesi zannettiği Antara’nın öldüğü gün bile keyif yaptığını, şimdide yapması gerektiğini düşünür.

Jaggi gözlerini açar. Gopi tapınaktan döner. Doktor henüz ayağa kalkamayacağını söyler. Urmila da Jaggi’ye bir kaç gün tekerlekli sandalye ile hayatına devam etmesi gerektiğini açıklar.

Bhavani, Dahram’ı elinden alacağını Divya’ya söylediği sırada içeri Vidya girer. Otopsi raporunu gösterir. Divya’nın içmesi gereken ama Keshav’ın içtiği için öldüğünü gösteren adli tıp raporunu gösterir. Bhavani Vidya’nın elinden raporu alıp yakar.

Doktor Gopi ile konuşur. Jaggi’nin gerek çok fazla kan kaybı, gerekse omur ilik zedelenmesinden dolayı Jaggi’nin bir daha yürüyemeyebileceğini, bu konuda %100 karar verebilmek için bir kaç daha test yapmaları gerektiğini haber verir.

Masum 485. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

Masum 20 Temmuz Salı Özeti

20 Temmuz Salı günü kanal 7 ekranlarına gelecek olan Masum 20 Temmuz özeti kaldığı yerden devam ediyor.

Doktor gelir ve Jaggi’ye nasıl olduğunu sorar. Doktor, Jaggi’nin bacaklarını inceler. Jaggi uzun süredir yattığı için ayaklarını hissedemediğini söyler. Gopi Jaggi’nin duyamayacağı bir şekilde, ailesine Jaggi’nin iyi olmadığını söyler. Bunun üzerine Kokila, Gopi’ye sorunun ne olduğunu sorar. Gopi, Jaggi’nin omurgasının yaralandığını ve yürüyemeyebileceğini söyler.

Jaggi defalarca ayağa kalkmak istese de başaramaz. Olduğu yere düşer. Jaggi sonunda bir daha ayağa kalkıp kalkamayacağını Gopi’ye sorar. Gopi de tedavi sonrasında eskisi gibi olacağı yönünde yalan söyler. Urmila doktorun yanına gidip tüm gerçekleri öğrenmek ister. Doktor fizik tedavi, sonrasında iyileşme umudu olduğunu açıklar.

Masum 20 Temmuz Salı Özeti - Ricky Kovulur
Masum 20 Temmuz Salı Özeti – Ricky Bardan Kovulur

Ricky parası olmadığı halde gece kulübüne gidip zil zurna sarhoş olur. Vakit hesabı ödemeye gelince, parası olmadığı anlaşılır. Görevliler Ricky’i tekme tokat dışarı atarlar.

Jaggi Gopi’yi defalarca beladan kurtardığını ama o tapınağa gitmek uğruna yerde yatan yaralıya (kendisine) yardım etmediği için tekerlekli sandalyeye mahkum kaldığını düşünüp üzülür. İçten içe Gopi’ye de kızar.

Ricky otel de beş gündür para vermeden kalır. Sonunda otel müdürü Kokila’yı arayıp Ramakant’ın beş gündür para vermediğini, otel ücretini ödemesini ister. Kokila Ramakant diye bir akrabaları olmadığını söyleyince Otel müdürü öfkeyle Ricky’nin yanına gider. Onu tekme toka dövüp otelden atar.

Devamı Masum 486. bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak. Şimdilik Masum 485. bölüm özeti burada son buldu.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

5 Yorum

  1. Hele şükür hatırlayabildiniz masumu pazar günü 5 bölümü yazacanizi soylemis tiniz nerdeeee

    1. ay canım kusura bakma. Bayram hazırlığına erken başladık. Ev resmen yerinden kalkıyor. Yine geceleri zaman ayırıp yazıyorum. Annem gene mi eline aldın şunu diyor :)

  2. Yok senin yazicagin hangi bolum bilmiyirum ama bitane bolumde ahem gopiyle jaggi ile evlen dicek😂sameera filan gelince

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu