Dizi Özet

Masum 486. Bölüm Özeti 21 Temmuz Gaura Tutuklandı!

Masum 486. bölüm özeti 21 Temmuz Çarşamba. Kokila Urvashi’nin kolyesindeki notu bulacak. Guara suçlarını itiraf edecek. Polis Gaura’yı tutuklayacak! Detaylar Masum 486. bölüm özeti içerisinde sizleri beklerken, bu bölümde neler olacağını alt kısımda maddeler halinde kısa kısa açıklanmıştır. 

Bu Bölümde Öne Çıkan Başlıklar (Masum 486. Bölüm Özeti)

  • Gopi Jaggi için Fizyoterapist tutacak
  • Kokila Urvashi’nin kolyesini bulacak
  • Modi ailesi Gaura’nın evini basacak
  • Gaura tüm suçlarını itiraf edecek
  • Polis Gaura’yı tutuklayacak

Detaylar Masum 486. bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor.

Masum 486 Bölüm Özeti; Jaggi’nin resme bakması ile başlar. Jaggi Gopi’nin resmine sevgi dolu değil, öfke dolu gözlerle bakacınca, Gopi, kapında Jaggi’nin bakışını fark eder. Rüyalarında bile hayal etmediği bir durumla karşılaştığını, Jaggi’nin kendisinden nefret ettiği düşünür. Gopi Jaggi ile konuşmak istese de Jaggi buna izin vermez.

Masum 486 bölüm özeti Başlıyor!

Kokila, Jaggi’nin odasına girer ve nasıl olduğunu sorar. Zor da olsa bu hali ile yaşamaya çalıştığını söyler. Kokila hastanede Jaggi’nin tüm eşyalarını verdiklerini söyler. Jaggi ise annesine ait olan kolyenin olmadığını, kaza sırasında yarı baygın bir haldeyken birisi onu çaldığını açıklar.

Masum 486. Bölüm Özeti 21 Temmuz Gaura Tutuklandı

Jaggi konuşmalarına devam eder. Aynı kolyeyi bir kaç gün önce hırsızın biri yine kolyeyi çalmak istediğini ama orada bulunan Gaura sayesinde engel olduğunu, hatta Gaura kolyeyi alıp parlatıp, geri vermek istediğini tek tek söyler. Kokila Jaggi’nin odasında çıktıktan sonra Gaura’nın tüm bu olaylarla bir bağının olduğunu ama nasıl bulacağını düşünür.

Gaura Jaggi’nin boynunda bulunan kolye eline geçer geçmez. Urvashi’nin kendi adını kanla yazdığı kısmı sileceği sırada Vidya ve Divya gelir. Gaura hemen kolyeyi saklar.

Gaura alış veriş dönüşü evde Kokila’yı görünce şok olur. Evinde ne yaptığını sorar. Kokila Meera’ya ulaşamadığını, onun nerede olduğunu söylemesini ister. Lakin Gaura, Meera’nın alış verişe gittiğini konusuda yalan söyler. Kokila bunun üzerine Gaura’nın odasına gidip Jaggi’nin kolyesini aramaya başlar. Gaura, Kokila’nın ne aradığını bilmediği için odasında ne yaptığını sorar. Lakin Kokila cevap vermez.

Masum 486. Bölüm Özeti

Jaggi odasında bundan sonra tekerlekli sandalye ile ne yapacağını düşünürken içeri Gopi ile birlikte fizyoterapist gelir. Doktor Jaggi’nin ayakları ve bacakları hakkında bilgi almak için Jaggi’den ayağa kalkıp yürümeyi denemesini ister. Jaggi kalkmaya çalışır. Lakin Jaggi yere düşer. Gopi panik olup Jaggi’yi kaldırmak ister. Lakin Jaggi “Yaklaşma!” der.

Seeta Ramakan’ı bar ve disko da arayıp onunla konuşmak ister. Lakin gittiği mekanlarda erkekler ona sarkıntılık eder.

Gaura, Jaggi’nin boynundaki kolyeyi koyduğu yerde. Zira Kokila odasına izinsiz girdiği için aklında Kokila’nın kolyeyi alıp almadığını merak eder. Kokila bu sırada Gaura’nın evinden çıkarken Bhavani ile karşılaşır.

Bhavani artık dul kaldığını, kocası Keshav’ın öldüğünü söyler. Kokila Seeta’nın bu konuda kimseye bir şey söylemediğini, zira babası gibi sevdiği Jaggi’nin de zor bir süreçten geçtiği için bu durumu saklamış olabileceğini söyler. Kokila eve gelir. Seeta ile karşılaşınca baş sağlığı diler.

Jaggi odasında Gopi ile evlendiği ana ait resimlere bakar. Sinirle onları bir bir yırtar. Gopi bunu görünce çok üzülür.

Jaggi odasında telefonunu almak için zorlanır. Gopi telefonu Jaggi’ye verince, Jaggi sinirlenir. Gopi’den kendisi için yardım etmemesini söyler. Gopi ağlayarak odasından çıkar.

Masum 486. Bölüm Özeti - Divya Kolyeyi Takar

Urmila’nın kiracıları telefonla arayıp evde su kaçacağı olduğunu, gelip tamir etmesini ister. Seeta kendisi gidip olayı çözeceğini açıklar. Bhavani evde İlmi/Divya öldürmek istediğini yüzüne söylediği için Divya evde su bile içemez. Vidya Modi konağına giderken yanında kendisini de götürmesini, uzak bir akrabası olarak tanıştırmasını ister.

Seeta Urmila’nın evine gider. Taksiden indiği sırada bozuk paraları yere dökülür. Paralarını almak için eğildiğinden Ramakan’ı çukurun içinde sarhoş bir halde bulunca şok olur.

Vidya ile Divya Modi konağına gelir. Jaggi’yi tekerlekli sandalyede görünce morali bozulsa da Jaggi iyi olduğunu söyler. Divya, Bhavani’nin zehir tehditlerine karşı evde bir şey yiyemediği için Modi konağında karnını doyurmaya çalışır. Bu sırada boynundaki kolye gözükür. Jaggi kendi kolyesi olduğunu söyleyince, Kokila kolyeyi alıp içini açar. İçerisinden aynen şu yazmaktadır.

“Gaura katil!” (Masum 486. Bölüm Özeti) Urvashi (Kanla Yazılan Not)

Yazdığını görünce şok olur.

Masum 486. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

Masum 21 Temmuz Çarşamba Özeti

21 Temmuz Çarşamba günü kanal 7 ekranlarına gelecek olan Masum 21 Temmuz özeti kaldığı yerden devam ediyor.

Kokila, Divya’nın kolyesini kontrol eder. Urvashi kolyeye kendi kanı ile yazılmış olan Gaura’nın katil olduğuna dair notu bulur. Herkese Jaggi’nin kazası ve öncesinde tüm işlerin arkasında Gaura’nın olduğunu açıklar.

Jaggi tekerlekli sandalye ile Gaura’nın evine gider. Tüm işlerin arkasında ki kişi olduğunu söyler. Guara da tekerlekli sandalyedeyken hiç bir şey yapamayacağını söyleyince içeri Kokila ve ailesi girer. Gaura balkona kaçar.

Jaggi Gaura’nın peşinden gider. Gaura balkonda düşerken Jaggi unu tutar. Gaura tüm suçlarını itiraf edince, Gopi adalete teslim etmeleri gerektiğini söyler. Jaggi, Gaura’nın tekrar yukarı çekince, Gaura tekrar kaçar. Evin içinde Modi ailesi onu sıkıştırınca suçları itiraf etse de bu konuda delili olmadığını söylerken, tüm suçlarını bir kez daha sıraladığı sırada Shravan cep telefonu ile kaydeder. Dharam da annesine artık güvenini yitirdiğini söyler.

Masum 21 Temmuz Çarşamba Özeti - Kokila Kolyeyi Bulur

Polis, suçlarını itiraf ettikten sonra Gaura’yı tutuklar. Guara giderken Modi ailesini bitirmeye gene geleceğini, son gülenin iyi güleceğini söyler. Dharam annesinin ettiği itirafları bir bir düşünür. Ahem ve Chanda’yı öldürdüğünü hatta kendi oğlu Dharam’ı bile öldürmek istediğini ama başaramadığını söylediği o anları hatırlayıp ağlarken, Dharam’ın yanına Bhavani gelir. Bir dost olarak yanında olduğunu söyleyip Dharam’a yakınlaşmaya çalışır.

Devamı Masum 487. bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak. Şimdilik Masum 486. bölüm özeti burada son buldu.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu