Dizi Özet

Masum 487. Bölüm Özeti 22 Temmuz Bhavani Artık Benim Eşim!

Masum 487. bölüm özeti 22 Temmuz Perşembe. Meera geri döner. Dharam sinirle Bhavani benim artık eşim! der. Detaylar Masum 487. bölüm özeti içerisinde sizleri beklerken, bu bölümde neler olacağını alt kısımda maddeler halinde kısa kısa açıklanmıştır. 

Bu Bölümde Öne Çıkan Başlıklar (Masum 487. Bölüm Özeti)

 • Bhavani Divya’yı kaçırıp işkence edecek
 • Divya buralardan uzaklaşmayı kabul edecek
 • Vidya Divyua’yı otogarda bulacak
 • Divya yaşadıklarını Vidya’ya anlatacak
 • Vidya Meera’nın yanına gidip yardım isteyecek
 • Meera Dharam’ın evine dönecek
 • Kokila Seeta’nın Ricky’i koruduğunu öğrenecek
 • Ricky’i Modi konağına getirecek

Detaylar Masum 487. bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor.

Masum 487 Bölüm Özeti; Gopi Sona’nın yanına gelmesi ile başlar. Gopi Sona’dan Jaggi’nin bacaklarına krem sürmesini ister. Zira Jaggi kendisine karşı çıktığı için, Gopi’nin krem sürmesini bile istemediği için Sona’nın yapmasını ister.

Masum 487 bölüm özeti Başlıyor!

Sona televizyonda maç izleyen Jaggi’nin odasına gelir. Ayaklarına krem süreceğini söyleyince, Jaggi ona teşekkür edip, ona bol çocuk versin diye dua eder. Sona yorulana kadar krem sürer. Jaggi uyuya kalınca Gopi Sona’nın gidip dinlenmesini, kendisi krem sürmeye devam edeceğini söyler.

Gopi krem sürdüğü sırada Jaggi uyanır. Gopi’nin kendisine krem sürüp ayaklarına masaj yaptığını görünce sinirlenir. Masada duran bardağı yere düşürüp Gopi’nin dikkatini çeker. Jaggi yardıma ihtiyacı olmadığını, odasından çıkmasını ister. Bu sırada içer Kokila gelir. Kokila Jaggi’in ilaç içmesi için geldiğini söyler. Lakin Jaggi’nin Gopi’ye kızdığını istemeden şahit olur.

Vidya evde yemek hazırlarken, Bahva’iin yavaş yavaş evi ele geçirmeye başladığını, buna engel olmak gerektiğini düşünür. Hemen ablası Meera’yı arayıp konuşmak istese de Meera telefonu kapatır. Vidya hayal kırıklığı yaşar.

Masum 487. Bölüm Özeti 22 Temmuz Bhavani Artık Benim Eşim

Gopi Jaggi’den fırça yedikten sonra evin içindeki tapınağa gidip dua eder. Bu sırada yanına Kokila gelir. Neden ağlayarak dua ettiğini bildiğini, yakında Jaggi’nin öfkesinin geçeceğini söyler.

Vidya evdeki Bhavani’yi bir an evvel göndermek için ya Meera’nın geri gelmesi, ya da Divya’nın Dharam ile evlenmesi gerekiyor. Meera telefonu kapatınca, Vidya durumu Shravan’a anlatır. Shravan, Gaura’nın evdeki ihaneti henüz çok taze olduğunu, evlilik için biraz zaman gerektiğini söyler.

Bu sırada kapıdan geçmekten olan Bhavani, Shravan ile Vidya’nın konuşmalarını duyar. Shravan’ın sözleri ile Dharam ile Divya’nın evliliği belli bir müddet ertelendiğini duyar. Bu da ona Dhjaram’ı elde etme imkanı vermiştir.

Divya evde içtiği meyve suyu ile bayılır. Uyandığında elleri kolları bağlı bir şekilde kendisini bulur. Bhavani, Dharam ile evlenmeyi bir an bile düşünmemesi gerektiğini, yardım isterse öleceğini haber verir.

Masum 487. Bölüm Özeti

Ertesi gün Gopi ilaçları alıp Jaggi’ye içmesi gereken ilaçları gösterir. Jaggi sinir olsa da Gopi gittikten sonra ilaçları içer. Sona’nın ikizleri Jaggi ile oyun oynamak iste. Urmila ikizleri dışarı çıkartır. Gopi onlarla oynamayacağını söyler. İkizler Jaggi olmadan oyun oynamayacağını söyleyince, Jaggi tekerlekli sandalye ile oyuna katılır.

Ramakant Urmila’nın evinde ondan habersiz Seeta’nın yardımı ile kalır. Lakin mahalle de herkes vejetaryen olduğu için Ricky’in evde balık kızarmasına tüm mahalle sakinleri rahatsız olur. Ricky’in kapısına dayanır.

Masum 487. Bölüm Özeti Vidya Shravan ile Konuşur

Seeta, Rick için yemek getirdiği sırada mahallelinin öfkesini anlar. Hemen içeri girip tavadaki balıkları çöpe atar. Ricky balık yemenin ne sakıncası olduğunu sorgular. Seeta da mahalle de herkesin vejetaryen olduğunu, bunda dolayı dinen de yasak olduğunu, bu mahalle de yememesi gerektiğini söyler.

Gopi, Sona’nın ikizleri ve Jaggi top oynar. Elbette Jaggi tekerlekli sandalye de top oynadığı için içini buruk hisseder. Gopi top oynadığı sırada ayağı takılıp düşer. Kafasını taşa vurur. Jaggi hemen panik olur. Ayağa kalkmak iste de de bacakları buna müsade etmez. Tekerlekli sandalye ile gidip ona yardım eder.

Vidya evde Divya’yı bulamaz. Dharam ve Shravan’a sorar. Lakin kimse görmediğini söyleyince, Bhavani gelir. Divya evlenmek istemediği için kaçtığını söyleyince, Vidya bu işin altında Bhavani olduğunu hemen anlar.

Masum 487 Bölüm Özeti 22 Temmuz Perşembe - Ricky yeniden Modi konağında

Bhavani’nin yanına gidip Divya’yı kaçırdığını anladığını, lakin onun başına bir şey gelecek olursa elinden geleni ardına koymayacağını söyler. Bunun üzerine Bhavani gidip Divya’yı istediği yerde arayabileceğini söyler.

Seeta Modi konağında Ricky için yemek ayarlayıp çıkar. Kokila gizlice bir kaç gündür Seeta’nın evden ayrıldığını görünce, onu takip edip ne işler çevirdiğini bulması gerektiğini düşünür. Urmila da kendi evinin anahtarını bir türlü bulamaz.

Vidya önce evde sonra çevrede daha sonra otobüs terminalinde Divya’yı arar. Divya’yı otobüs terminalinde bulunca, neden gittiğini sorar. Divya da başına gelen olayları bir bir anlattıktan sonra canın yolda bulmadığını, artık buraya kadar deyip ayrılır. Vidya, Bhavani cadısında kurtulmak için Meera’nın kesinlikle eve gelmesi gerektiğini düşünür.

Seeta yine Ricky’e yemek götürdüğünde Ricky’in dışarında sarhoş bir halde geldiğini, parayı Deepali’yi kandırıp aldığını söyler. Bu sırada Deepali kapıda her şeyi duyunca Ricky ile tartışmaya başlar.

Rajpal Nagar halkı evli zannettiği Ricky ile Seeta’nın kavga ettiğini, artık buna dur deme vakti geldiğini düşünüp kapıya dayanırlar. Kokila çevredeki kalabalıkla birlikte içeri girince, Seeta’nın orada ve Ricky’i koruduğunu, bu zaman kadar ona yemek getirdiğini anlar. Kokila ilk başta Seeta’ya kızar. İzinsiz şekilde Urmila’nın evini kullandığını söyler. Sonrasın da sarhoşluktan bayılan Rick’e kızar.

Masum 487. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

Masum 22 Temmuz Perşembe Özeti

22 Temmuz Perşembe günü kanal 7 ekranlarına gelecek olan Masum 22 Temmuz özeti kaldığı yerden devam ediyor.

Jagig Gopi’nin kendisine değil yardım etmek, dokunmamasını bile söyleyince, Gopi Jagig’nin odasında çıkıp ağlar. Vidya ise ailesini kurtarmak için tek çaresi Bhavani’yi evden gönderip yerine Meera’yı getirmek olduğunu çok iyi biliyor. Bunun için hemen Meera’nın yanına gider. Meera ise bu sırada sari işine girmiş, muhasebecisi ile konuşmaktadır. Vidya Meera’nın yanına gelir. Vidya Bhavani’nin yaptıklarını, Gaura’nın cezaevine girme serüvenini tek tek anlatınca şok olur.

Kokila Seeta ile birlikte eve gelir. Tabi ki yanlarında Ricky de vardır. Gopi karşısında Ricky’i görünce şok olur. Ne yüzle Hindistan’a geri döndüğünü sorar. Kokila Ricky’in hiç bir zaman gitmediğini, Seeta onu çukurda bulup, Urmila’nın evine yerleştirdiğini anlatır.

Rajpal Nagar halkı da Ricky’in yaptıklarından şikayetçi olunca Ricky’i eve getirdiğini, soyadını lekelemesine izin vermediğini açıklar. Lakin Gopi Kokila’ya yanlış yaptığını, Ricky’in evde yer olmadığını sinirle söyleyip oradan ayrılır.

Masum 22 Temmuz Perşembe Özeti - Meera Bhavani'den Hesap Sorar

Vidya, içeri Meera ile girince Bhavani şok olur. zira artık Dhrama ile arasında evlenmeleri için hiç bir engelin kalmadığını düşündüğü sırada Dharam’in eşi Meera içeri girer.

Kokila ile Gopi yukarıda Ricky’in eve gelmesi konusunda tartışırken, Ricky de alt katta Kokila ile Gopi yakında yeni bir dünya savaşı çıkaracağını söyleyip dalga geçer. Gelir gelmez Seeta’ya emir yağdırıp, kötü sözler söyleyince Jaggi, Ricky’e kızar. Gelip onu döveceğini söyleyince, Ricky “topal halinde bana bir şey yapamazsın” der.

Meera, Bhavani’nin yanına gelip Dharam ile evlenmek istediği, bunun doğru olup olmadığını sorar. Bhavani yok öyle bir şey dese de Meera, Bhavbani’ye kolundan tutup evden atmak isterken Dharam, Meera’yı durdurur. Meera, Dharam’a neden Bhavani’nin tarafını tuttuğunu bağırır. Dharam sinirle Meera’nın alnındaki sinduru silip, Bhvani’nin alnına uygular. Artık Bhavani eşim. Kimse onu bu evden gönderemez. deyince herkes şok olur.

Devamı Masum 488. bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak. Şimdilik Masum 487. bölüm özeti burada son buldu.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

5 Yorum

 1. Masum ozetleri neden finala kadar yazmiyorsunuz gunde bir bolum yazsanyz çok sevinirdim

 2. Filizcim Meera ve Daram barişacakmi Meeranin ikizlerine nolacak
  Jagi tekrar ýüricekmi
  Jigar diziye nezaman geri dönecek
  Masum hangi tarihde final olacak yerine hangi dizi başlicak
  Filizcim senden bi ricam daha var lütfen hint filmleri yayinlayin Shrauh Kahan Ve Salman Kahan in filmlerini yayinlayin lütfen özeliklede eski filmlerini onlari izlemek istiyorum lütfen yayinlayin Filizcim lütfen bu istegimi kanal 7 ilet lütfen cevabin sabirsizlikla bekliýorum 🥺🥺🥺🥺

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu