Dizi Özet

Masum 49. Bölüm Özeti 10 Mayıs Urmila’nın Planı

Kokila Kinjal’i Amerika’ya göndermeye kararlıdır. Raşi ise olanları annesine anlatınca Urmila hemen Gopi’yi arar ve Kinjal’i Amerika’ya göndermelerini engellemek için bir şansın var der. Bakalım çözüm dediği neymiş! İşte Masum 49. bölüm özeti!

Gopi ne diye sorunca Urmila, Daval ile Kinjal’in evlenmesi konusunda herkesi ikna etmesini ister. Kinjal Amerika’ya gönderileceğini öğrenince ağlar. Kokila git de valizini hazırla der. Gopi de ona yardım edecektir. Bu sırada havaalanından bir haber gelir ve hava durumu nedeniyle uçuşlar iptal edilmiştir.masum 49 bolum ozeti resmi

Gopi de gitmesine gerek olmayabilir deyip Daval ile Kinjal’in evlenmesi konusunu açar. Ahem de Kokila da çok tepki gösterir. Kokila uzun süre Kinjal konusunda düşünür. Kinjal annesine gider ve ölecek olsam da gitmeyeceğim der. Kokila sinirden deliye döner. Ev halkı onu sakinleştirir.

Doktor çağıralım diye Hetal paniklerken Ahem gözümüze görünme diye Kinjal’i kovar. Ardından da onu odasına kilitler. Kinjal’i gitme vakti gelip çatar. Amerikada gideceği yerden telefon gelir ve Kinjal’in gelmemesini söylerler. Son çare olarak Kokila Gopi’nin teklifine sıcak bakmak zorunda kalır.

Masum 10 Mayıs Özeti Daval İkna Oldu!

Urmila ise Daval’a durumu anlatır. Daval sinir olunca duygu sömürüsü yapar ve oğlunu ikna eder. Raşi de başta bu işe hayır der ama Urmila onu da ikna eder. Kokila Urmilaların evine gider. Daval ne zaman ağzını açacak olsa Urmila onu keser ve tüm açıklamayı kendisi yapar.

Urmila Daval ile Kinjal konusunda konuşmadım diye yalan söyler. Kokila bu duruma çok sinir olur. Neye döndüğünü şaşıran aile kısa süre sonra gider. Daval’ı da yanına alan Urmila konağa gider. Daval herkesin duasını alır ve Kinjal konusunda bir adım atar.

Tüm aile uçurtma uçurur.  Ahem bir taraftan uçurtma uçururken diğer taraftan da Daval’ı süzer. Gopi’ye uçurtmanın ipi konusunda Ahem’e yardım etmesi söylenir. Zavallı Gopi uçurtma konusunda çok başarısızdır. Ahem’in uçurtması Gopi sayesinde düşer. Ahem’in eli uçurtma ipi kestiği için kanarken Gopi’ye kızgınca bakar.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu