Dizi Özet

Masum 490. Bölüm Özeti 25 Temmuz Sameera’nın Amacı!

Masum 490. bölüm özeti 25 Temmuz Pazar. Seemara, Modi ailesinden ve Ricky’den intikam alacağını kardeşi Pinku’ya söyleyecek! Detaylar Masum 490. bölüm özeti içerisinde sizleri beklerken, bu bölümde neler olacağını alt kısımda maddeler halinde kısa kısa açıklanmıştır. 

Bu Bölümde Öne Çıkan Başlıklar (Masum 490. Bölüm Özeti)

  • Sameera, gerçek niyetini ortaya koydu
  • Gopi ile Jaggi yakınlaşmaya başladı.
  • Seemara Modi konağına gidecek
  • Ricky Arkadaşlarına temizlik yaparken yakalanacak
  • Pinku ve Sameera, Ricky’e yardım edip Kokila’nın tepkisini çekecek

Detaylar Masum 490. bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor.

Masum 490 Bölüm Özeti; Ricky’in para sayması ile başlar. Zira geçtiğimiz bölümde hırsızlık yapmış ve o hırsızlığın bedeli olarak yüklü miktar da para almıştır. Odasında paraları sayarken Seeta gelir. Ricky hemen paraları saklar. Sinirle neden kapıyı vurmadan içeri girdin diye kızıp, ikide bir de yanına geldiği için öfkelenir.

Seeta dışarıda Ricky’i bir kızla gördüğünü söyler. Ricky ise kıskandın mı diye dalga geçer. Seeta dışarı da yanında duran kızın tekin biri olmadığını, yüzünden şer aktığını, bu konuda bilgi vermek istediğini, kıskanmadığını söyler.

Masum 490 bölüm özeti Başlıyor!

Seeta gittikten sonra Ricky, Seemara’yı arasa da Seemara onun çağrısını defalarca meşgule atar. Sameera, annesi Antra Modi ailesi yüzünden öldüğü için evinde ağlayarak Ricky’den ve tüm Modi ailesinden nefret ettiğini dile getirir. Aslında Ricky tüm bunlardan habersizdir. Üvey kardeşi Pinku meyve suyuyla gelir. Her şeyi birlikte yapacaklarını, sadece rahatlamasını söyler. Kısaca Sameera, Ricky’i tuzağa düşürmüştür.

Modiler akşam yemeğinden toplanırlar. Ricky, Seeta’yı adeta köle gibi görüp emirleri yağdırınca Kokikla ve Gopi kızlar Yemek sırasında dökülen malzemeyi Ricky’in temizlemesini ister. Ricky belli bir süre itaat edip paraları yiyene kadar sesini çıkartmamayı düşünür.

Geçtiğimiz bölümde Meera, Bahvani’nin kıyafetlerini giyip Dharam’a sarkıntılık etmiş, Dharam da adeta kaçar gibi gitmişti. Bu bölümde Dharam buna hazır olmadığını söyleyince, Bahvani şaşırır.

Masum 490. Bölüm Özeti 25 Temmuz Sameera'nın Amacı

Bhavani Akşam çay içtikten sonra uyuduğunu, bu süre de Meera ve Vidya’nın yanlış bir şeyler yaptığını hemen anlar. O sinirle gidip Meera ile tartışır. Dharma’ın karısı olduğunu söyler. Meera ise yakında Dharam’ın yanında Bhavani diye birisi olmayacağını, Dharam’ın tek karısı olacağını söyler.

Ricky yerleri temizlerken Daima gelir. Raicky neden yerleri temizlemesine karşı çıkmadığını sorar. Daima, henüz Singapur’a gidemeyeceklerini, bu süre içerisinden Modi konağında kalmaktan başka çaresinin olmadığını, bu sebeple sessiz kaldığını söyler.

Masum 490. Bölüm Özeti

Samaira ve arkadaşları Modi konağının önünden geçerken, Ricky ile dalga geçmek aklına gelir. Bu sırada Ricky yerleri temizlemektedir. Jaggi kapıyı açar. Arkadaşları Ricky ile görüşmeye geldiğini söyleyince, Ricky elinden süpürge ile saklanır. Jaggi de “Haa siz şu temizlikçi çocuğu mu soruyorsunuz. ” deyince Ricky saklandığı yerden çıkar. Arkadaşları da onun bu haline gülüp dalga geçer.

Dharam’ın evinde Bhawani, Meera’nın meydan okumasını hatırlar ve intikamını almaya karar verir. Kendince arkadaşlarının yardımı ile Dharam’ı elde etmek isterken, Dharam sinir olur.

Masum 490. Bölüm Özeti - Bhavani Dharam ile Konuşur

Samaira, hem Modi ailesinden, hem de Ricky’den intikam almak için Modi malikanesine gitmenin çok iyi fikir olduğunu, Ricky’e temizlik yaparken görüp hem eğlendiklerini, hem de diğer düşmanlarını yakında tanıdıklarını söyler.

Ricky odasında temizlik yaptığı ve arkadaşlarının önünde küçük düştüğü o anları hatırlayınca, odada ne kadar vazo varsa kırıp, sinirini ondan çıkartmaya çalışır.

Gopi Jaggi’nin egzersiz hareketlerini kontrol eder. Bu sırada Jaggi Gopi’nin saçına toka benzeri bir şey takar. Gopi utanıp odasına geldiğinde Ahem’in resmini görüp, yaptığının yanlış olduğunu düşünür. Bu sırada içeri Kokila girer. Yanlış olan bir şey olmadığını, Ahem yerini Jaggi’ye bıraktığını, kendisi de Jaggi’yi Ahem’in yerine koyup, evladı gibi sevdiğini söyler.

Bhavani evde gerçekten kalıcı olabilmek için Dharam’ın gerçekten karısı olmaya karar verir. Dharam’ın odasına gider. Dharam kararlarına saygı duymasını isteyince,

Bhavani evde kimse kendisine saygı duymadığını açıklar. Bunun üzerine Dharam evde herkes gelin olarak Bhavani’ye saygı duymaları gerektiğini, ancak kendisi ile sevgi anlamında beklenti içerisinde olmamasını, bunun zamanla değişebileceğini söyler. Kısaca Dharam, Bhavani’ye yok demez. Evet de demez. Zamana bırakmasını ister.

Masum 490. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

Masum 25 Temmuz Pazar Özeti

25 Temmuz Pazar günü kanal 7 ekranlarına gelecek olan Masum 25 Temmuz özeti kaldığı yerden devam ediyor.

Daima, Ricky’i arkadaşlarına rezile eden Jaggi’yi temelli olarak tekerlekli sandalyeye mahkum etmek için bir kadından özel bir zehir alır. Jaggi hem kadını hem dem aldığı ilacı görürü. Daima, astım hastası olduğunu, kadından özel astım ilacı aldığını söyler.

Masum 25 Temmuz Pazar Özeti - Ricky Depoyu Temizler

Ertesi gün Urmila suların çok pis koktuğunu, tesisatçı çağıracaklarını söyler. Kokila Ramakant’ı görmediğini, onu bu sabah gören olup olmadığını sorar. Kimsenin görmediğini fark edince endişelenir. Jaggi “Yine içip bir yerler de sızmıştır o!” der.

Gopi su deposunda ki kokuya bakmaya gittiğinden Ricky’i zil zurna sarhoş bir halde görünce şok olur. Tüm aile başına toplanır. Lakin sarhoş Ricky hala uyanmaz. Jaggi, Ricky’in üzerine su döküp ayıltır. Ricky uyanında su deposunu baştan aşağıya temizleme görevi verilir. Jaggi başında bekleyip, temizlendiğinden emin olacağını söyler.

Pinku ve Sameera Ricky’i arayıp ne yaptığını sorar. Ricky de su deposuna bira şişesi düşürdüğünü, bu sebeple tankı temizlediğini söyler. Bunun üzerine Pinku, Sameera su deposu temizleyecek daha uzman bir ekiple Ricky’in yanına gelir.

Görevliler hızla depoyu temizleyip, taze su ile doldurur. Bunun üzerine Kokila ve Gopi aile meselelerine, Pinku ve Sameera’nın neden karıştıklarını sorar. Sameera, Ricky’in arkadaşları olduklarını, ona yardım etmek istediklerini söyler.

Devamı Masum 491. bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak. Şimdilik Masum 490. bölüm özeti burada son buldu.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

8 Yorum

    1. bak Kadirýe biz çoooooook ýorulduk ve az kalmi\ divorsin zaten 2022bitvor havatim sita bu ovunda ramakantan hamile kaldi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu