Dizi Özet

Masum 495. Bölüm Özeti 30 Temmuz Meera, Diri Diri Gömüldü!

Masum 495. bölüm özeti 30 Temmuz Cuma. Bhavani, Meera’yı diri diri toprağa gömer. Dharam, Meera’yı kurtarabilecek mi? Detaylar Masum 495. bölüm özeti içerisinde sizleri beklerken, bu bölümde neler olacağını alt kısımda maddeler halinde kısa kısa açıklanmıştır. 

Bu Bölümde Öne Çıkan Başlıklar (Masum 495. Bölüm Özeti)

 • Sameera plan üstüne plan yapar
 • Kendi şalına barut döker
 • Suçu Gopi ve Kokila’ya atar
 • Pinku, misafirlere güvenlik kamerasını izletir
 • Polisler, Gopi ve Kokila’yı tutuklar
 • Meera tutsak edildiği yerden kaçar
 • Bhavani Meera’yı yakalayıp bıçaklar
 • Bhavani, Meera’yı diri diri toprağa gömer

Detaylar Masum 495. bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor.

Masum 495 Bölüm Özeti; Bölüm Sameera’nın doğum günü pastasına mumu üflemesi ile başlar. Zira geçtiğimiz bölümde hem Gopi Jaggi’yi eşi olarak gördüğü için hem de Sameera’nın doğum günü olduğu için Modi konağında parti düzenlenmiş, Sameera, Modi ailesini hapse attırmak için pastanın içine barut koymuştu.

Masum 495 bölüm özeti Başlıyor!

Sameera kendi pastasının mumlarını üflemeye çalışır. Kendi pastasının patlayacağını bildiği için korkarak bunu yapar. Bu sırada şalı alev alır. Pinku hemen ona yardım edip ateşten kurtardıktan sonra Modi ailesi suçlar. Sameera’yı öldürmek istediğini iddia eder.

Konuklardan bazıları da Kokila ve Gopi Sameera’yı darp ettiğini, hastanede gördüklerini söyleyip, Modilerin hapse atılması gerektiğini dile getirir. Kokila sinirle yeter artık der.

Modi konağında bunlar olurken, Dharam da kendi evinde tüm odalar da Meera’yı arar. Lakin Meera’nın hiç bir şekilde izine rastlayamaz. Canı sıkılıp odasına gider. Camın arkasında Meera, Dharam’ın halini görünce çok üzülür.

Masum 495. Bölüm Özeti 30 Temmuz Meera, Diri Diri Gömüldü

Meera ne yapıp edip kapalı kaldığı yerden kurtulmak için masada duran şurup şişesini uzanarak almayı başarır. Şişeyi kırıp, ellerindeki ipi keser. Daha sonra bacağında ki kilidi de vurarak kırıp ondan da kurtulur. Bhavani içeri girdiğinde Meera’yı göremez. Etrafta onu ararken Bhavani dolabı açar. Meera dolaptan çıkar çıkmaz, elindeki kırık camla Bhavani’nin yüzünü keser. Hemen odadan kaçmaya çalışır.

Pinku doğum günü kutlamasını bir anda durdurup, projeksiyona Daima’nın Kokila gibi Sameera’ya işkence yaptığı görüntüleri herkese izletir. Gelen misafirlerden makam sahibi olanlar. Modi ailesini tutuklattıracağını söyler. Jaggi, Pinku’nun yakasına yapışsa da Gopi araya girer.

Masum 495. Bölüm Özeti

STK temsilcisi Bayan Lalvani, polisi arar. Eve gelen komiser güvenlik kamerasının videosunu inceledikten sonra Gopi ve Kokila’yı tutuklar.

Bhavani yüzüne aldığı darbeden sonra çabuk kendisine gelir. Hemen Meera’nın peşinden gidip onu bıçaklar. Bu arada Dharam, Vidya ve Sharavan araba ile kapıya geldiğini görünce, Bahvani Meera’yı arka bahçeye canlı canlı gömmeye götürür.

Eve gelen Dharam yer de Meera’nın küpesini görünce, en son kulağında ki küpe der. Vidya da yerdeki kan lekelerini bulur. Sharavan hemen polisi arar.

Ricky, Sameera’nın yanık yarasını sarar. Sameera, pastanın Tolu tarafında dışları çıkarıldığını fark ettikleri için ikinci plana geçtiklerini, şalın üzerine barut serpiştirdiklerini birbirlerine söyleyip gülerler. Modileri kendi planlarında gafil avladıklarını dile getirirler.

Masum 495. Bölüm Özeti - Kokila ve Gopi Hapse Girer

Jaggi karakola ulaşır. Jaggi karakol komiserine, Kokila ve Gopi’nin masum olduğunu, Sameera onları tuzağa düşürdüğünü söyler. Komiser aile içi şiddet meselesinde kefaletle salıverilme mekanizmasının çalışmadığını açıklar. Jaggi karakoldan eli boş döner.

Evde Dharam ve ailesi Meera’yı ararken, Bhavani çoktan Meera’yı arka bahçede kazdığı mezara atıp üzerine toprak atar. Vidya camdan bahçeye baktığında, Bhavani’yi görür.

Dharam hemen arka bahçeye koşar. Sinirle Bhavani’ye Meera’nın nerde olduğunu sorar. Bhavani önce gittiğini söyler. Lakin Dharam’ın öfkesinden korkan Bhavani, Meera’yı diri diri gömdüğünü açıklar. Dharam, Meera’yı kurtarmak için toprağı kazar.

Bahvani, Dharam toprağı kazdığı sırada sopa ile vurmaya çalışır. Vidya ona seslenince, Dharam arkasını döner ve sopadan kurtulur. Sonrasında Bhavani’ye tokat atar. Bu sırada olay yerine polis gelir. Polis ilk başta Dharam’a kızar. Bayan el kaldırmamasını, kanun gerekli cezayı vereceğini söyler. Vidya, Bhavani’nin Meera’yı diri diri toprağa gömdüğünü söyleyince, polise hemen Bhavani’yi tutuklar. Dharam da kazmaya devam eder. Sonunda Meera’nın elini görür.

Hapishanedeki Gopi ve Kokila’ya Sameera doğum günü pastasından getirip, dalga geçer. Sameera neden kendilerini hapse attırdığını iyice düşünmelerini ister. Kısaca mesele Ricky meselesi olmadığını, kendisi ile ilgili bir mesele olduğunu Gopi ve Kokila’ya ima eder.

Masum 495. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

Masum 30 Temmuz Cuma Özeti

30 Temmuz Cuma günü kanal 7 ekranlarına gelecek olan Masum 30 Temmuz özeti kaldığı yerden devam ediyor.

Kokila ne yaptıklarını ve neyin peşinde olduğunu açıkça sorar. Lakin Sameera ne için yaptığını değil, bundan sonra kimi cezalandıracağını söyler. Başta Ricky ile başlayıp, Tolu ve Seeta ile devam edeceğini söyler. Sameera, tüm Modi ailesini yok edeceğini tekrar tekrar Kokila ve Gopi’nin yüzüne söyler.

Dharam toprağın içinden Meera’yı çıkartır. Lakin Meera’nın nabzı atmaz. Bhavani sırıtır ve Meera’nın öldüğünü söyler. Bu sırada Dharam Meera’yı sallar ve Meera’nın kalbi yeniden atmaya başlar. Bhavani ceza evine giderken, Meera ve Dharam da evin içindeki tapınak da dua ederler.

Meera, Dharam ile dua ettikten sonra Modi konağını arar. Urmila ile konuşur. Annesini ve Kokila’yı telefona istese de Urmila yalan söyler. Jaggi telefonu alıp, tüm olayı baştan sona anlatır. Bunun üzerine Meera, Dharam’dan ailesini kurtarmasını ister.

Masum 30 Temmuz Cuma Özeti - Sameera Nezarete Gelir

Bhavani karakola gittiğinde de dürüst durmaz. Orada Gopi’nin yemeğini çalar. Gopi’ye tokat atar. Kokila, peçenin altında ki kim diye peçesini kaldırmasını ister. Bhavani peçesini kaldırınca, Kokila ve Gopi şok olur.

Jaggi karakol da Gopi ve Kokila’nın başına gelen olayı duyunca sinirle eve gelip, Pinku’yu döver. Sameera, Pinku’yu öldürürse onu da hapse göndereceğini söyler. Araya girenler, Jaggi’nin elinden Pinku’yu kurtarır. Modiler, Sameera’nın suçunu ortaya çıkartmak için plan yaparlar.

Devamı Masum 496. bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak. Şimdilik Masum 495. bölüm özeti burada son buldu.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

5 Yorum

 1. filiz abla yeni ozetleri yazarmisin vaktin varsa lutfen a bu arada gulnazcim sana da katiliyorum buarada
  masum 497 bolumu lutfen…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu