Dizi Özet

Masum 496. Bölüm Özeti 31 Temmuz Seeta Güzellik Yarışmasında!

Masum 496. bölüm özeti 31 Temmuz Cumartesi. Saamera’nın karısına Seeta, kılık değiştirip Sia olarak çıkacak! Detaylar Masum 496. bölüm özeti içerisinde sizleri beklerken, bu bölümde neler olacağını alt kısımda maddeler halinde kısa kısa açıklanmıştır. 

Bu Bölümde Öne Çıkan Başlıklar (Masum 496. Bölüm Özeti)

  • Kokila Bhavani’ye tokat atacak
  • Kokila görevliden dayak yiyecek
  • Bhavani Meera’nın gözüne toz biber atacak
  • Meera’yı tapınak bir adam kurtaracak
  • Meera’yı kurtaran adam Dharam’ın arkadaşı çıkacak
  • Samaera’nın katılacağı güzellik yarışmasına Seeta da katılacak
  • Seeta kılık değiştirip, adını Sia Kapoor olarak söyleyecek

Detaylar Masum 496. bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor.

Masum 496 Bölüm Özeti; Bölüm karakoldaki nezarette başlar. Bildiğiniz üzere Kokila ve Gopi gelinin öldürmeye teşebbüsten nezarete düşerken, Bhavani de Meera’yı kasten öldürmeye çalıştığı için nezarete düşmüştü.

Kokila nezarette temizlik yapmak için kovanın içerisine su koyar. Bhavani kovayı tekmeler. Kokila artık Bahvani’nin yaptıklarına dayanamaz ve ona sert bir tokat atar. Hemen diğer nezarette kalan bayanlar “Görüyor musun hem gelinin dövüyor hem de burada insanları darp ediyor. Hanım ağa mısın sen” diye konuşmaya başlar.

Masum 496 bölüm özeti Başlıyor!

Mahkumlar hemen Kokila’yı nezarethane görevlisine şikayet eder. Görevli de elindeki sopa ile Kokila’yı döver. Gopi ise Kokila’nın hiç bir suçu olmadığını, Bhavani bilerek kovalarına tekme attığını söylese de Kokila sopa yemekten kurtulamaz.

Pinku ile Sameera evde kalan Modileri kışkırtmak adına yüksek sesle müzik açıp yoğa yapmaya çalışır. Gopi ve Kokila’nın nezarette olduğu bir dönem de adeta dalga geçer gibi bunu yapmasına karşı Seeta müziği kapatır. Sameera sinir olur. Evde temizlik yapmasını bildiğini ama ruhu güçlendirmek için yogadan bir haber olduğunu söyler.

Masum 496. Bölüm Özeti 31 Temmuz Seeta Güzellik Yarışmasında

Modi ailesi Sameera karşı dik duran Seeta’yı görünce, onu maderin genç kız gibi giyindirip, Sameera’nın karşısına rakip olarak çıkartmaya karar verirler. İlk başta Seeta isteme dese de aile üyelerinin ısrarları üzerine kabul eder.

Vidya ve Meera Gopi ile Kokila’yı ziyarete giderler. Bhavani nezarette hemen hakimiyetini diğer mahkumlara kabul ettirir. Bahvani, Vidya ve Meera’yı görünce yüzüne peçe takıp, Meera’nın yüzüne acı biber atar. Meera acı içinde kıvranır. Hemen görevli gelir. Meera’nın yüzüne su dökerler. Meera bunu yapanın Bhavani olduğunu anlar. Bhavani onunla dalga geçmeye çalışırken, Meera, “Dharam’ı elimden alacağını söylemiştin. Bak şimdi Dharam nerede sen neredesin!” der.

Vidya ve Meera gittikten sonra Bhavani3Yi ziyarete bu defa Sameera gelir. Gopi ve Kokila’yı içeri de kaldığı sürece devam edeceğini, merak etmemesini ister.

Masum 496. Bölüm Özeti

Kokila hapiste çamaşır yıkamak için çamaşırhaneye gider. Bu sırada gardiyanlardan biri mahkuma gizlice bir şey verir. Daha sonra o mahkum da Kokila’nın ranzasında ki battaniyesine eline aldığını gizlice döker.

Meera, annesi ve babaannesinin cezaevinden çıkması için zor bir dua şekli olan bin basamağı elinde tepsi ile çıkması gerektiğini söyler. Vidya yapmamasını, çok zorlayıcı bir dua olduğunu söylese de Meera ailesi için bunu yapmak zorunda olduğunu söyler. Meera belli bir süre çıktıktan sonra başı döner. Düşmek üzereyken genç bir delikanlı onu tutar. Meera sinirle adama kızar ve yeniden dua etmeye başlasa da Meeran’ın tekrar başı döner. Adam da Meera’yı merdivenlerden aşağıya indirir. Vidya da ablasını alıp eve getirir.

Jaggi ve Urmila, Seeta’yı maderin geçen kızların giydiği elbiseleri giydirip, topuklu ayakkabı ile yürüme konusunda eğitim verirler.

Nezarette Kokila kendisine tuzak kuran ve battaniyesine kaşıntı tozu döken mahkumu gördüğü için Gopi hemen battaniyeleri değiştirmiştir. Kadın üzerine kendisinin zannettiği battaniyeyi alınca deli gibi kaşınmaya başlar. Kokila da bir daha kendisine tuzak kurmaması konusunda ikaz eder.

Masum 496. Bölüm Özeti Kokila ve Gopi cezaevinde

Urmila ve Sona, Seeta’nın makyajını yapar ve onu oturma odasına götürür. Sona’nın çocukları, Seeta’nın değişimini çok beğenirler. Jaggi, Sameera’nın gireceği güzellik yarışına Seeta’yı, Sia Kapoor olarak girdirip, Sameera ile Seeta’nın arkadaşlık kurup, onun ağzında bilgi almasını planlar. (ne kadar da saçma!)

Pinku, Ricky ile Sameera yarışma yerine varırlar. Ricky ve Pinky, Sameera’nın güzelliği hiç bir yarışmacıda olmayacağını ve Hindistan güzeli seçileceği konusunda emin konuşurlar.

Saamera hava atarak güzellik yarışmasının yapılacağı yere giderken lüks bir araba durur. İçinden Sia Kapoor iner. Tüm kameramanlar onu çekmeye başlar. Jaggi de kılık değiştirmiştir. Sia’nın koruması olarak basın mensuplarının çekim yapmasına müsade etmeden Sia Kapoor’u odasına götürür. Samaera bunu görünce sinir olurken, Ricky de Sia Kapoor’u daha yakında görmek için onun odasına gider. Tam içeri girecekken Jaggi kılık değiştirmiş bir halde gelip, Ricky’i döver. Sia Kapoor’un koruması olduğunu söyler.

Masum 496. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

Masum 31 Temmuz Cumartesi Özeti

31 Temmuz Cumartesi günü kanal 7 ekranlarına gelecek olan Masum 31 Temmuz özeti kaldığı yerden devam ediyor.

Tapınakta Meera’ya yardım eden adam,  Dharam’ın evine gelir. Meera sinirlenip adamı kovacakken, Dharam “Arkadaşım hoş geldin” der. Vidya ve Meera buna çok şaşırır. Dharam arkadaşını tanıtır.

Güzellik yarışması başlar. Bir kaç bayan juri önünde yürüdükten sonra Sameera gelir. Bir çok kişi Sameera’ya tezahürat yapar. Sonrasında Sia Kapoor’un adı anons edilir. Sia Kapoor yavaş adımlarla sahnede yürür. Samaere kıskanırken, Gopi ve Kokila da nezarethanede temizlik yaparken TV de Seeta’yı görüp dua ederler.

Masum 31 Temmuz Cumartesi Özeti - Seeta Sia Olarak Güzellik Yarışmasında

Kıskanç Sameera, Sia’nın havasını söndürmek için çelme takmaya çalışır. Lakin kendisi yere düşer. Ricky’nin bakışları Sia’dır. Zira Ricky bir anda Sia’ya aşık olmuştur. Ricky, Sia’ya yakından bakınca onun Seeta’ya çok benzediğini Pinku ile paylaşır. Pinku “köylü kızının burada ne işi var? O yolda bile yürüyemiyor” Diyerek karşı çıkar.

Güzellik yarışmasında sadece fiziki özelliklere değil, aynı zamanda soruların sorulara izleyiciyi ikna etmesi de gerekiyor. “Erkeklerin hayatında kadınları yerini açıklar mısınız?” diye sorar. Her yarışmacı farklı farklı açıklama yapsa da izleyenler Sia’nın konuşmasını beğenir.

Devamı Masum 497. bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak. Şimdilik Masum 496. bölüm özeti burada son buldu.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu