Dizi Özet

Masum 497. Bölüm Özeti 1 Ağustos Sia Birinci Olur!

Masum 497. bölüm özeti 1 Ağustos Pazar. Sia (Seeta) güzellik yarışmasında birinci olacak. Lakin birinciliği başkasına verecek! Detaylar Masum 497. bölüm özeti içerisinde sizleri beklerken, bu bölümde neler olacağını alt kısımda maddeler halinde kısa kısa açıklanmıştır. 

Bu Bölümde Öne Çıkan Başlıklar (Masum 497. Bölüm Özeti)

  • Sia erkekler hakkındaki düşüncesini açıklayacak
  • Juri üyeleri Samaera’yı ikinci olarak seçecek
  • Sia ise güzellik yarışmasında birinci olacak
  • Sia birinciliği kabul etmediğini açıklayacak.

Detaylar Masum 497. bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor.

Masum 497 Bölüm Özeti;

Bölüm güzellik yarışmasında son elemelere kalan Seeta (Sia) ile Sameera’nın sorulan sorulara verdiği cevaplar neticesinde karar aşamasın da başlar. Samaera kendisine yöneltilen soruya cevap verdikten sonra sıra Sia’ya gelir.

Sia, hem erkeklerin hem de kadınların bir madalyonun iki yüzü olduğunu, ancak eşit olduğunu ve karşılaştırılamayacağını söyler. Herkes Sia’nın söylediklerini alkışlayınca, Sameera kıskançlıktan kudurur.

Masum 497 bölüm özeti Başlıyor!

Ricky, Sia’nın güzel olduğunu, lakin o kişi Seeta mı yoksa gerçekten Sina mı? Yoksa Seeta mı? olduğu konusunda şüphelerini bir şekilde gidermek ister.

Sunucu, kazananı açıklamanın zamanının geldiğini söyler. Nefesler tutulur. Birinci Sia, ikinci Sameera olduğunu açıklayınca, Saamere öfkesinden deliye dönerken, Jaggi ve Seeta çok sevinir.

Sia, Sameera’nın yürürken düştüğünü, dolayısı ile bu düşmesi ona birinciliği kaybettirdiğini, bundan dolayı yarışmanın gerçek kazanan isminin Sameera olduğunu söyleyip, kendisine takılan tacı Sia (Seeta) Sameera’ya takar. Saamera teşekkür etmek yerine “Bu ödülü kazanacağımı zaten biliyordum.” der.

Masum 497. Bölüm Özeti 1 Ağustos Sia Birinci Olur

Meera, tapınak da karşılaştığı Dharam’ın arkadaşı Karan’a çay ikram eder. Karan Meera’yı görünce sinirlenir. Dharam da birbirlerini tanıyıp tanımadıklarını sorar. Karan, Meera’nın kendisine tapınak da hakaret ettiğini açıklar. Meera özür diler ve onun yüzünden Dharam’la olan anlaşmayı iptal etmemesini ister. Lakin Karan, anlaşmayı iptal edeceğini söyler. Sonra şaka yaptığını, Dharam ile dostluğunun bu kadar zayıf olmadığını söyler.

Sameera birincilik tacı ile Modi konağına gider. Ricky sessizce girip, Seeta’nın içeride olup olmadığını kontrol etmeleri gerektiğini söyler. Evde kimseyi bulamayınca, Sameera birinci olan Seeta’ya gerekeni yapacağını söylerken, Seeta “beni mi arıyorsunuz” der. Yine günlük kıyafetle onları karşılar. Ricky ve diğerlerinin gözünde Sia ile Seeta farklı kişi olduğunu düşündürür.

Masum 497. Bölüm Özeti

Urmila güzellik yarışmasından eve gelirken Modi konağına gizlice girmek için pencereyi kullansa da Urmila pencerede sıkışıp kalır. Pinky mutfağa gittiğini gören Jaggi elektrikleri keser. Pencerede karanlık gölge gören Pinky korkar. Urmila da garip sesler çıkartır. Pinky korku ile kaçarken, Seete hemen Urmila’yı pencereden çıkartır.

Kokila cezaevi şartlarında hastalanır. Ateşi de giderek yükselmektedir. Gopi gardiyanlardan yardım ister. Kokila’yı doktora götürmelerini ister. Lakin gardiyanlar buna izin dahi vermez. Cezaevi müdürü çıkan seslere gelir. Bhavani’nin rüşvet verdiği gardiyandan kapıyı açmasını ister.

Müdür, Kokila’nın ateşini kontrol edince, gerçekten de yüksek olduğunu anlar. Hemen revire kaldırılması talimatını verir. Bhavani de Kokila’nın bugün ölümden kurtulduğunu ama yarın buna izin vermeyeceğini söyler.

Masum 497. Bölüm Özeti - Saamera Hepsini Yakalar

Seeta ile Jaggi cezaevine Kokila ile Gopi’yi görmeye gider. Lakin gardiyanlar bun izin vermez. Gopi ile Kokila geldiklerinden beri içeride sorun çıkarttığı için görüş yasağı aldığını söyler. Jaggi, tatlı getirdiğini onlara vermesini istese de gardiyan Jaggi’nin getirdiği tatlıları yer. Yine de Gopi ve Kokila ile görüştürmez.

Jaggi ve Seeta, Modi konağına geri döner. Urmila Gopi ve Kokila’nın durumunu sorsa da Jaggi görüşemediklerini söyler. Bu sırada evin süslendiğini fark eden Jaggi kim neden süslediğini sorar. Sameera güzellik yarışmasından birinci olduğu için kutlama yapacaklarını açıklar. Jaggi plan yapıp bunu mahvetmeleri gerektiğini söyler.

Seeta, Jaggi’ye Samera’nın partilerini mahvettiğini, bu sebeple Kokila ve Gopi cezaevine girdiğini, şimdi sıra kendilerinde olduğunu söyler. Jaggi, Seete ve Urmila’ya ayrı ayrı bilgi gider. Arka bahçede toplanmaları gerektiğini duyan üçü de arka bahçede toplanır. Bu sırada Sameera üçünü bir kuş gibi yakalayıp ağaca bağlar. Sameera elit insanların katılacağı partisine kültürsüz insanların aralarında işinin olmadığını söyleyip güler.

Masum 497. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

Masum 1 Ağustos Pazar Özeti

1 Ağustos Pazar günü kanal 7 ekranlarına gelecek olan Masum 1 Ağustos özeti kaldığı yerden devam ediyor.

Sameera, Sia’yı beklemeye devam eder. Ricky, Sia Seeta olduğu için gelmeyeceğini ve şimdi bir tuzağa düştüğünü söylüyor. Jaggi ipi kesmeyi başarır. Urmila ile Seeta hemen hazırlanmaya gider. Sameera artık Seeta’nın Sia olduğunu kanıtladığını dile getirirken, içeri göz alıcı elbisesi ile Sia girer.

Masum 1 Ağustos Pazar Özeti - Sia Baloya Gelir

Misafirler Sia’nın güzelliğini övünce, Sameera kıskançlıktan kudurur. Seeta, pahalı bir kolye hediye eder. Samaera hediyeyi görünce çok mutlu olur. Kendisine neden bu kadar iyi davrandığını sorar. Sia da ablasını diri diri toprağa gömen bir kaynanasının olduğunu, ablasını kaybettiğini ama şimdi Samaera’ya bakınca ablasını hatırladığını söyler.

Urmila bu arada Pinky’e bol bol içki içirir. Maskeli balo olduğu için herkes maskesini takar. Bir ara Ricxky ile Sia dans ederken, Sian’nın kaşı düşer. Bundan dolayı Sia maskeyi çıkartmak istemez.

Alkolden zil zurna sarhoş olan Pinky’nin ağzından laf almak için Sameera’nın maskesini takıp, Kokila ve Gopi’ye kurulan tuzağı anlatmasını ister. Pinky de bülbül gibi öter.

Devamı Masum 498. bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak. Şimdilik Masum 497. bölüm özeti burada son buldu.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu