Dizi Özet

Masum 498. Bölüm Özeti 2 Ağustos Ricky İz Peşinde!

Masum 498. bölüm özeti 2 Ağustos Pazartesi. Ricky, Sia’nın kesinlikle Seeta olduğunu ve bunu da kanıtlayacağını söyleyecek! Detaylar Masum 498. bölüm özeti içerisinde sizleri beklerken, bu bölümde neler olacağını alt kısımda maddeler halinde kısa kısa açıklanmıştır. 

Bu Bölümde Öne Çıkan Başlıklar (Masum 498. Bölüm Özeti)

  • Meera Karan ile tartışır
  • Dharam Karan ile iş ortaklığı kurar
  • Seeta, Saamera’nın ses kaydını alamaz
  • Hapishane de Gopi ve Kokila’nın işkencesi devam eder
  • Ricky Kokila ile Gopi’yi görmeye gider

Detaylar Masum 498. bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor.

Masum 498 Bölüm Özeti; Pinku’nun konuşması ile başlar. Aşırı sarhoş bir halde olan Pinku, Saameera’ya güzellik yarışında en iyisi kendilerinin olduğunu söyler. Bu anları da Jaggi, Urmila takip eder. Ricky ise Sia’nın kesinlikle Seeta olduğunu ve bunu da kanıtlayacağını kendi kendisine söyler.

Masum 498 bölüm özeti Başlıyor!

Meera, Dharam’ın arkadaşı Karan’a battaniye vermek için odasına girer. Karan da bu sırada banyodan üzerin de havlu ile çıkınca, Meera sinirlenir. Neden üzerini tam olarak giymeden çıktığını sorgular. Karan ise Dharam bu odada kalmasına müsade ettiğini, o müsade edene kadar bu odanın kendisine ait olduğunu söyledikten sonra Meera’ya neden izin almadan ve kapıyı çalmadan odasına girdiğini sorgular. Meera da sinirle ev kendisinin olduğunu, istediği odaya girebileceğini söyler.

Parag, Urmila ve ekibine planın başarılı olup olmadığını sorar . Seeta konuşmaları kaydettiğini söyleyip kaydı çalar. Sameera sadece Gopi ve Kokila’dan nefret ettiğini söylemiştir. Tolu da bunun delil olmayacağını söyleyince, Seeta yıkılır. Jaggi onu teselli eder.

Masum 498. Bölüm Özeti 2 Ağustos Ricky İz Peşinde

Dharam önemli bir toplantısının olduğunu söylerken, Meera da yeni getirdiği arkadaşından hiç ama hiç hoşlanmadığını söyler. Dharam, Karan’ın şakacı biri olduğunu söylerken, Meera da bir daha eve birini davet etmeden önce kendisine sormasını ister. Dharam da tamam der.

Kokila cezaevinde çamaşır yıkama cezası almıştır. Gardiyanlar beyaz çamaşırlarda leke olması halinde işkence edeceklerini söyler. Gardiyanlar gidince, Bhavani beyaz çamaşırlara boya döker. Kokila bunu fark edip Bhavani’yi sopa ile dövmek istese de Gopi cezalarının katlanacağını, sakin kalmasını ister.

Ricky Sina’nın Seeta olduğunu kanıtlamak için buluşma teklif eder. Seeta ilk başta pot kırsa da sonradan çok iyi toparlar.

Masum 498. Bölüm Özeti

Jaggi, Ricky’in davet ettiği bara gitmek için arabaya binmek isteseler de aracın lastiklerinin patlak olduğunu görünce panik olurlar. Ricky de Seeta gelemezse Sia kesinlikle Seeta olduğunu kanıtlayacağını düşünür. Jaggi orada duran bisikleti görünce, hemen Seeta’yı barın önüne götürür. Ricky’in sırtına dokunup “beni mi arıyorsun” der. Tabi Sia’nın gelemeyeceğini düşündüğü için Ricky şaşırıp kalır.

Urmila ile Jaggi, Gopi ve Kokila ile görüşe geldiklerini söyler. Gardiyan da yine benzer bahanelerle izin vermeyeceğini söyleyince, Jaggi evrakları çıkartır. Avukat da gelir. Mahkeme emri olduğunu, göstermek zorunda olduğunu söyler.

Ricky, Sia’ya viski verir ve eğer onun dindar Seeta ise içmeyeceğini düşünür. Sia barda kargaşa çıkarır. Lakin içki içmek ile içmemek arasında kalır. Sia daha farklı içki sevdiğini söyler. Garsondan viski yerine başka içki getirmesini ister. Tolu garson kılığında su getirir. Sia içki gibi suyu içer. Ricky de bunun üzerine Sia kesinlikle Seeta değil diye düşünmeye başlar.

2 Ağustos Pazartesi Masum 498. Bölüm Özeti - Jaggi Kılık Değiştirir

Sonunda Urmila ile Jaggi, Gopi ile Kokila ile görüşür. Duygusal anlardan sonra Jaggi, Seeta’nın plan gereği elinden gelenin fazlasını yaptığını söylerken, Gopi’nin gözü Ricky’in gelip gelmediğindedir. Urmila açık açık Ricky senden nefret ettiği için gelmediğini söyler.

Urmila, Ricky ile barda olduğunu bildiği Seeta’ya mesaj atar. Ricky’i görüşe gelmesi konusunda ikna etmesini ister. Bunun üzerine Sia olarak Seeta, Ricky’e meseleyi açar. Annesini cezaevinde ziyaret edip etmeyeceğini sorgular. Ricky asla gitmeyeceğini, annesinin tam bir baş belası olduğunu söyler.

Sia, Ricky’i ikana eder. Gopi ve Kokila’nın yakına götürür. Seeta, kendisini Ricky’in arkadaşı Sia olarak tanıtır. Kokila ve Gopi, Ricky’in geldiğini görünce çok mutlu olur. Sia’ya da ayrıca teşekkür eder.

Sia ile Ricky Modi konağına döner. Sia, Ricky’in anne ve babaannesi ile tanıştığını iyi insanlar olduğunu söyleyince Sameera sinirlenir. Onlar kötü hem de çok kötü insanlar der. Daha da konuyu detaylıca anlatmak için çocukluk hikayesine başladığında, Pinku onu durdurup bir şeyler içelim der.

Masum 498. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

Masum 2 Ağustos Pazartesi Özeti

2 Ağustos Pazartesi günü kanal 7 ekranlarına gelecek olan Masum 2 Ağustos özeti kaldığı yerden devam ediyor.

Bhavani cezaevinde Kokila ve Gopi’ye işkence etmeye devam eder. Yemek sırasında Gopi’ye tatlı verilmemesini ister. Bunun karşılığında gardiyana rüşvet verir. Kokila sadece kendisine tatlı veren ve Gopi’ye vermeyen Gardiyan’ı fark eden Kokila, kendisine konan atlının yarısını Gopi’ye verip Bhavani’nin planının işe yaramadığını gösterir.

Sia Sameera’yı telefonla arar. Londra’dan arkadaşının defile yapmak için geldiğini ve defilesinde manken olacağını, kendisinin de bu defileye manken olarak gelebileceğini söyleyince Sameera mutlu olur ve hemen kabul eder.

Ricky gece Kokila ve Gopi’nin hapisteki kötü durumunu bizzat gördüğü için o anı hayal ederek uyanır. Pink çığlık atarak uyanan Ricky’i hemen Saamera’ya bildirir.

Ricky, Sia’yı arayıp kafede buluşmasını ister. Birlikte kafede konuştuktan sonra Sia’nın geldiği aracın lastikleri yine patlak olunca, Ricky ısrarla Sia’yı evine bırakmak ister. Sia, yarım saat boyunca kaldığı evin yerini tarif edemez. Sonra bir evin kapısının önünde durunca evine geldiklerini söyleyip oradan ayrılır. Bu arada evin bekçisi de hırsızları yakalamayı düşünür.

2 Ağustos Pazartesi Masum Bölüm Özeti - Bhavani Rüşvet Verir

Ricky’in telefonu çalınca Sia hemen saklanır. Ricky’i arayan Samaera’dır. Sameera evde sıkıldığını söyler. Bu sırada Ricky çevresine bakınca, Sia’yı göremez. Eve girdiğini düşünür. Oysa Sia saklanıp, Ricky’in gitmesini bekler.

Gopi ile Kokila hapishaneyi temilerken, Bhavani’nin hapishane haritasını görünce hemen durumu gardiyana bildirirler. Lakin gardiyan Bhavani’nin adamı olduğu için haritayı alaya alıp, çocuklar bile yapabileceğini söyler. Daha kıdemli müdür gelir. Haritayı sorar. Lakin Bhavani çoktan haritayı saklamıştır.

Saamera Sia’nın daveti üzerine restorana gider. Sia, Sameera’ya kızar. Öğlen 12 de gelmeleri gerekirken 14:00 da geldiklerini ve manken olma fırsatını hem kendisi hem de Samera’nın kaybettiğini söyler. Pink kendisine gelen mesaj da öğlen 12 yazdığını söyler. Sia mesajı kontrol etmesini ister. Ricky, Pinky’in mesajına baktığında öğlen 12 yazısını görünce şok olur. Bu arada Sia (Seeta) Jaggi ile Urmila’nın gece mesajı değiştirdiğini anımsar.

Devamı Masum 499. bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak. Şimdilik Masum 498. bölüm özeti burada son buldu.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

3 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu